Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 42

Tema: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

  1. #1
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Ne, nisam jučer došo na net i da, vidio sam mali milijun klinaca sa mentalnim problemima koji ovo rade otkako sam prvi put išta igrao online.

    Ono što me sada uzjebalo je što ih ima tamo gdje ih prije nikad nije bilo. Tako ja sad maloprije vozim trku na jednom public serveru na rFactoru gdje ionako bičam po ljudima koji koriste traction control (koji doduše je dozvoljen) i izvlače po 2 sekunde bolja vremena, kadli evo veselog hakera kojem njegova vesela skripta veselo vozi u fast forward brzini i skida minutu sa aktualnog vremena.

    Pa šta - pitate se? Ima ih svuda. Da, ima, ali u rFactoru ih nikad prije nije bilo. Zato jer je rFactor izašao tamo negdje početkom francuske revolucije i ima kompleksnu fiziku (iako već zastarjelu), što znači da je grafički ružan i u gameplayu težak ako ne koristite asistencije kod kočenja i slične stvari. Ergo, douchebagovi kojima igra mora imati lijepu grafiku i press x to win mehaniku automatski zaobilaze rFactor (iako se i tu uz dovoljno uključenih pomoći može doslovce voziti na press x to win principu, ali oni to nikad nisu saznali). Oni koji ga igraju često loše voze, ali uglavnom igraju pošteno i prijateljski, a ima ljudina koji iako dobro ne voze pokazuju toliki trud i poštovanje da treba izmislit način da im se pruži ruka preko neta. Dobro, ponekad se i oni počnu gađati monoklima i zalijevati čajem, ali to kratko traje i nikad ne nastane opći haos.

    Pa sad razmišljam, šta jednom takvom majmunu prolazi kroz glavu u tom trenutku? Kako osoba može biti tako retardirana? Još donekle razumijem ako sastavi neki totalno neprimjetni cheat, ali ne razumijem koja je poanta ovoga osim da ostalima pokvari zabavu. I to ne ići na Codemasters F1 2011 ili servere neke druge razvikane igre gdje je sigurno više ljudi pa da njih istrolla, nego mora baš svih, pa tako i rF community. Kao da imaju neki master plan, sve igre moraju biti pokrivene ovakvim govnima, nitko se ne smije zabavljati.
    Zašto? Zašto netko, kosti mu jebem, mora biti takva spužva i kako njegov život izgleda? To me živo zanima. Pa poruka ljudima koji su ikad koristili bilo kakav cheat na bilo kojoj igri: potražite psihijatrijsku pomoć. Takve kakvi jeste nitko vas ne voli, čak ni vaša sirota majka koja bi napravila abortus da je znala. Ni curu nećete nikad imat. Ako i budete imali, znači da je osoba koja se slaže s vašom osobnošću i jebat će se s drugima čim ju pustite s vidika. I neka vam je, đubrad jedna.

    Eto.

  2. #2
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Ja inace obozavam nekad otici na steam podforum za VAC banove i citat opravdanja i isprike hakera (btw Valve ti ni u kom slucajuSnece skinuti VAC ban kad ga jednom zaradis) pa tu ima svega od brat mi je koristio acc, komp mi je bio zarazen. Inace VAC ban na Steamu ti podrazumijeva ban iz svih MP igara koje koriste source engine, ostale sp naslove koje si kupio mozes jos igrati iako bih ja tu bio daleko nemilosrdniji - ban sa Steama imao ti 10 ili 100 kupljenih igara pa si pravi novi acc i kupuj sve opet ako ti je do zajebancije
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  3. #3
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Vidiš, to je dobra stvar, nisam znao za ovo.

  4. #4
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Ja sam varao na ogameu, imao sam dva il tri acca, i svaki put sam morao mijenjati ip da me ne skuže. Jesam li loš čovjek?

  5. #5
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    To ne mogu reći, ali si definitivno mogao bolje uložiti vrijeme.
    Won't Bow Don't Know How.

  6. #6
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Ja inace obozavam nekad otici na steam podforum za VAC banove i citat opravdanja i isprike hakera (btw Valve ti ni u kom slucajuSnece skinuti VAC ban kad ga jednom zaradis) pa tu ima svega od brat mi je koristio acc, komp mi je bio zarazen. Inace VAC ban na Steamu ti podrazumijeva ban iz svih MP igara koje koriste source engine, ostale sp naslove koje si kupio mozes jos igrati iako bih ja tu bio daleko nemilosrdniji - ban sa Steama imao ti 10 ili 100 kupljenih igara pa si pravi novi acc i kupuj sve opet ako ti je do zajebancije
    Čak ne mora biti Source engine. Samo je bitno da izdavač odluči koristiti VAC zaštitu umjesto uobičajenog Punkbustera.
    VAC recimo koriste zadnja tri Call of Dutya.

  7. #7
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Lol u ogameu je bilo korupcije kako i priliči .ba domeni

  8. #8
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    = Citat = Izvorno postao hacker
    Ja sam varao na ogameu, imao sam dva il tri acca, i svaki put sam morao mijenjati ip da me ne skuže. Jesam li loš čovjek?
    nisi loš al' si jadan rofl woot trololo!!!1
    zašto bi netko radio više accova? šalješ onda resurse na jedan il šta? i šta onda? bolji si od drugih na internetovima?!


    ovo se odnosi samo ako si slao resurse na jedan il nešt slično, ne ak si igrao posebno sa svakim...


  9. #9
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Da, dok sam još to igrao prije nekih 5 il 6 godina, na ova dva sam se razvijao i onda sa glavnim napadao. Nisam slao da ne bude presumnjivo xD

  10. #10
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Ima ljudi koji varaju u šahu online. Nadam se da se sad osjećaš lakše.

    Inače, ne shvaćam to ni ja, uništavaš drugima zabavu, a i sebi jer je više-manje u svakoj igri zabavan izazov. Nije zabavno čak ni trollati ljude tako, jer je jednostavno dosadno. Ne znam.

  11. #11
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Pa sad razmišljam, šta jednom takvom majmunu prolazi kroz glavu u tom trenutku? Kako osoba može biti tako retardirana? Još donekle razumijem ako sastavi neki totalno neprimjetni cheat, ali ne razumijem koja je poanta ovoga osim da ostalima pokvari zabavu. I to ne ići na Codemasters F1 2011 ili servere neke druge razvikane igre gdje je sigurno više ljudi pa da njih istrolla, nego mora baš svih, pa tako i rF community. Kao da imaju neki master plan, sve igre moraju biti pokrivene ovakvim govnima, nitko se ne smije zabavljati.
    Zašto? Zašto netko, kosti mu jebem, mora biti takva spužva i kako njegov život izgleda? To me živo zanima. Pa poruka ljudima koji su ikad koristili bilo kakav cheat na bilo kojoj igri: potražite psihijatrijsku pomoć. Takve kakvi jeste nitko vas ne voli, čak ni vaša sirota majka koja bi napravila abortus da je znala. Ni curu nećete nikad imat. Ako i budete imali, znači da je osoba koja se slaže s vašom osobnošću i jebat će se s drugima čim ju pustite s vidika. I neka vam je, đubrad jedna.
    Uljepšao si mi jutro

    Treba to riješiti doživotnim multiplayer banom, u slučaju steama i sličnih servisa za SVE igre, i bok.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  12. #12
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    odustao sam od gaminga opcenito zbog takvih imbecila, igrao sam call of duty od 2004 mp, imao ekipu, pohađali lanove, ma sve idila do tamo negdje 2008 godine kad je pocelo max adsl generacija i hocu internet, sve više ljudi sve više haxova tako da sam 2009 odustao skroz i sad rijetko ista igram, zadnje sam igrao crash bandicoota na ps2 s frendovima, jednostavno sve te osobe koje koriste takva pomagala i varaju u VIDEOIGRI koja služi za zabavu ja bih poslao u zatvor, ali neki di te crnci karaju u šule

  13. #13
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Ja se sjećam kad sam uživao igrajući Gunz Online (šta reći, igra je imala zakon melee combat, iako općenito nije valjala), ali je postao nepodnošljiv jer doslovno nisi mogao naći servera bez hakera.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  14. #14
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Držiš se servera di znaš da su ok igrači i di će se cheateri bannat u roku keks i to je to.

  15. #15

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    VOL HEK!


    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  16. #16
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    I najbolji serveri ponekad pokleknu pred ljudima-virusima.

  17. #17
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Držiš se servera di znaš da su ok igrači i di će se cheateri bannat u roku keks i to je to.
    Meni je to glupo, ona igra koju možeš igrati public bez problema bilo gdje je dobra igra (čitaj TF2). Odustao sam od Wolf ET zbog te potrage za serverima.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    = Citat = Izvorno postao hacker
    Ja sam varao na ogameu, imao sam dva il tri acca, i svaki put sam morao mijenjati ip da me ne skuže. Jesam li loš čovjek?

    Naravno da nisi

    Oni su losi admini...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  19. #19
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Samo da pitam. Smatra li se varanje dobrog ukusa ako netko igra Warhammer igru online?

  20. #20
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Ok necemo sad vrijedjati ljude, Asperger nije za zajebanciju
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  21. #21
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    E Vedran jesi pre-order za Max Paynea na Zavviju moro odma platit ili čekaju do trenutka kad dobiju igru na lageru?

  22. #22
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Naplate ti igru tek nakon što pošalju. Za pre-order te ispadne 3-5 dana prije izlaska igre.

  23. #23
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Ti uzeo za plejku ili pc?

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Za plejku jer je izdajnička pička i kežual.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  25. #25
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    = Citat = Izvorno postao Dania
    VOL HEK!

    ;(

    što je najgore znalo mi se prije događat da igram CS na nekim balkanskim non-steam serverima, i rejpam recimo, par killova kroz zid ovo ono, i onda neki mulac kaže "sigurno ima wh" i admin me bana. ekipa nikad nije igrala sa dobrim slušalicama valjda ili neznam koji kurac..

    znaci imam steam i nikad u zivotu nisam hack upalio, ali najbolje je sto na takvim serverima pravi cheateri znaju proci nekaznjeno.
    #paperplatoongoonz

  26. #26
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    = Citat = Izvorno postao Babitz
    Za plejku jer je izdajnička pička i kežual.
    Pa ako pogledaš na što su ličili dosadašnji Rockstarovi PC portovi, više se isplati uzeti konzolaško izdanje igre.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  27. #27
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Upravo zbog toga. Želim igrati Maxa u petom mjesecu, a ne za Božić kad dođe osmi patch.

  28. #28
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    I ja ću vjerojatno na plejki, vidimo se Weky u multiu^^
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  29. #29
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    I ja ću vjerojatno na plejki, vidimo se Weky u multiu^^
    +1
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  30. #30
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Varanje u online igrama u bilo kojem obliku

    Op op, može^^
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


Slične teme

  1. Što bi bilo da nije bilo...
    By josip_kraš in forum SCIENCE!
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 22-11-2010, 20:06
  2. Odgovora: 59
    Posljednji post: 12-10-2009, 17:51
  3. Podforumi u obliku vrste igara
    By Guber in forum PC Play Forum
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 07-07-2008, 20:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •