Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: End of Nations

  1. #1

    End of Nations



    Da ne duljim igra je MMORTS i biti će F2P... ostalo na stranici. Čudi me da već nema temu.
    http://endofnations.com/en/
    S End of Nations™ is the new massive online strategy game from Trion Worlds and Petroglyph Games, where you fight battles in a persistent global war. Worldwide PvP in End of Nations™ plays out across maps hosting 2-56 simultaneous combatants. End of Nations™ will also have in-depth progression, allowing you to earn and unlock new units, abilities, and superweapons to build and customize your ultimate army. Gather your forces, customize them to fit your strategy, plan your attack, and lead the way to global victory.

  2. #2

    Re: End of Nations

    Beta uskoro. Shit is getting real.


  3. #3
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: End of Nations

    Zanimljivo. Vjerojatno cu si uzet founder sljedeci mjesec.

  4. #4
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: End of Nations

    Dobio invite za betu .

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: End of Nations

    oce bit naval units?

  6. #6
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Postova
    455

    Re: End of Nations

    zakon mi je igra, igrao sam 12 v 12 i bas je epic

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: End of Nations

    Danas dobio invite za beta event koji traje od 20 do 22.7. Fuck logic.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Postova
    455

    Re: End of Nations

    jesi siguran? znam da je bilo neko odbrojavanje i svi su mislili da ce zavrsiti beta, ali jos uvijek traje iako je zavrsilo

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: End of Nations

    Pise u mailu da traje do 22. Nisam ni skidao onda igru, ali sad idem van pa bi mogo stavit skidat dok sam vani.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  10. #10
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Postova
    455

    Re: End of Nations

    to i meni pise u mailu, ali mi jos uvijek radi

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: End of Nations

    produzili su taj vikend do sinoc do 8 sati mislin...odigra san par partija, povata vecinu toga, al mislin da je previse toga zbugano cak i za betu

  12. #12
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: End of Nations

    Treba kome key za closed betu ovaj vikend?
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  13. #13
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: End of Nations

    Meni :d

    Edit: nvm lol, dobio key u mailu.

  14. #14

    Re: End of Nations

    Moji dojmovi nakon bete vrlo su pozitivni.
    Igru radi stara ekipa iz Westwooda, Brett Sperry, Rade Stojsavljevic; ljudi koji su stvorili žanr RTS strategije i dali mu velik doprinos korz Command & Conquer i Dune serijal.
    Igra će biti free 2 play, autori jamče da neće biti pay 2 win. Plaćati će se prepoznatljivost, portreti, skinovi, brže skupljanje xp-a, dodatni slotovi, ali ne i jače jedninice.
    Očito se drže standarda postavljenog 2006. g. u Star Wars Empire at War, dakle C&C koncept, ali bez skupljanja resursa i izgradnje baze. Resursi se dobivaju osvajanjem i kontrolom određenih točaka na mapi, a graditi se mogu samo defenzivne struktire, turreti i sl.
    Nema i poznatog tank rusha iz C&C kao i makroa tj. pumpanja harvestera zbog što više love. Igrač kontrolira samo 5 - 10 jedinica + defenzivne strukture i commander sposobnosti. Kako svaka jedinica ima neku svoju posebnu sposobnost, naglasak je više na micro kontroli, slično kao u Warcraftu 3.
    Postoje i heroji sa posebnim sposobnostima, različitih klasa, ali njih nije nužno koristit, s obzirom da imaju vleik unit cap, pa im je alternativa uzeti veći broj jačih običnih jedinica umjesto 1 heroja.
    Zaračene frakcije neodoljivo podsjećaju na GDI i NOD iz C&C-a; teški oklop, tenkovi i snaga protiv hit & runa, brzine i stealtha.
    Elementi mmo-a su velik broj igrača, čak do 50-ak zajedno, interakcija, skupljanje experiencea i napredovanje po levelima, otključavanje novih jednica i sposobnosti, gildovi. Najavljuju se i masivne bitke gomile igrača protiv NPC bosseva.


    Ova igra jedan je od glavnih razloga zašto je konkurentski EA morao prebaciti novonajavljeni Command & Conquer na free2play model, s obzirom da ne bi mogli konkurirait besplatnoj igri.
    Iako se novi C&C očekuje kasnije, biti će to zanimljiva borba, C&C će vjerojatno zadržati koncept gradnje baze.
    Poznato je da je kvaliteta C&C-a u zadnjih 10-ak godina opala, od kada je EA kupio i zatvorio Westwood, a stara ekipa se osipala. Slabije su ocijene i kritike gaming zajednice, portala i časopisa, manje je inovacija. EA baca veći naglasak na marketing i financijski učinak.
    Command & Conqueru ponestalo je nešto one magije iz "90-ih; kada ste se igrajući ili čitajući recenziju u starom dobrom Hackeru, mogli zakleti da je novi C&C jedna od najboljih stvari na svijetu.

Slične teme

  1. Rise of Nations
    By keko in forum Gaming općenito
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 15-08-2013, 10:13
  2. Virtual Nations
    By crnakuga in forum Web gaming
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 28-03-2010, 15:41
  3. TrackMania Nations
    By in forum Gaming općenito
    Odgovora: 135
    Posljednji post: 27-11-2008, 10:46
  4. TM Nations
    By WarRock Ludilo in forum Online gaming & living
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 17-09-2007, 19:55
  5. End of Nations
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •