Vidi rezultate ankete: Hoće biti akcije tamo?

Glasači
22. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    7 31,82%
  • Ne

    1 4,55%
  • Teško za reći

    3 13,64%
  • Di je to?

    0 0%
  • Zar se tamo već ne ratuje?

    8 36,36%
  • Oć' viđes' rezltate' (prazan glas)

    3 13,64%
Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 49

Tema: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Ragvseum
    Postova
    2.191

    Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/18 ... -Iran.html

    Što mislite hoće uvesti oni demokraciju tamo?
    Situacija je ovakva:
    Obami baš ne ratuje
    Iranu pogotovo ne protiv Amera
    Izrael pod svaku cijenu želi zbombati njihov nuklearni program a očito ne može bez SAD-a iza leđa

    Let the good times roll...

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    Glasao sam za da jer nema razloga da SAD prestane raditi ono što je do sad radio. S time da uopće ne odobravam akcije amera, oca da im jebem. Ponašati se kao globalni policajac a imati oružja kao polovina ostalog svijeta uopće nema logike.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    Bojim se da ne znaš što je logika.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    KBK

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    = Citat = Izvorno postao Macolla
    Glasao sam za da jer nema razloga da SAD prestane raditi ono što je do sad radio.
    Sumnjam da će ovaj put opet zagristi na istu udicu. Valjda su naučili dovoljno na primjeru Vietnama, Afganistana pa i Iraka. Vojni stroj funkcionira do određene mjere, al SAD nije više u poziciji da odabire sukobe dok im vlastiti narod krepava pod nerješenom državnom infrastrukturom.

    Ako će napadati nekoga, onda će to biti neki trećesvjetski ološ kojeg se ionako crpi već. Da li su pokušali to upravo neki dan s Ugandom ili ne, ostaje da vidimo.
    Bliski Istok je zbilja postao preosjetljiv na ta sranja, a potencirati opasnost na nuklearnu razinu je ravno samoubojstvu.

    Izrael, on the other hand, je postao novi Reich, tako da me ne bi začudilo da pokušaju neku glupost napraviti.
    Bed je u tome što je toliko vezan za svoju "lijepšu polovicu" SAD da će vršiti pressing na njih za uključenje. Ako Obama ima nešto soli u glavi onda će nastaviti sa dosadašnjom anti-Netanyahu stavom.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    Jebiga, "mali" problem za Izraelce je islam i vjernici koji nece prestat mrzit židove dok ih ne istrijebe s tog teritorija. Zapravo islamisti ce vjecno mrzit židove tako da Izraelci s utemeljenim pravom mogu zveckat oružjem po tom neukom i religijski zatucanom narodu dok god se ne opamete.


  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    Inače, prije bih podržo Palestince nego Izraelce, to što ameri imaju želju da "demokratiziraju" pola svijeta je jedno, ali povijesno gledano ta zemlja pripada arapima više nego ikome. To što Izraelci nemogu prihvatit tu činjenicu je drugi problem. Oni su, narod bez zemlje (No BiH pun intended) i sad se, nakon masovnog iseljavanje iz Europe u 20.st pokušavaju ugurat arapima. Al ne ide.
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  8. #8
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    Zar nisu Izraelci tamo živjeli od... kajaznam 2 tisućljeća pr.Kr?
    Imaju prava i jedni i drugi, valjda je samo pitanje čije zlatno tele ima veće rogove
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?



    To UNovo namirenje je bila pogreška, oni možda jesu tamo živjeli od prije 2k godina, ali kao manjina, to bi bilo kao da se Pešćenica odvoji od Hrvatske i traži zemlju jer oni tu žive XY godina
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    Evo ovo poslušajte.

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    "Western liberal guilt"
    Stopped there.

    Ako iko koristi zapadni "guilt" onda su to Izraelci, i to još od 40-ih
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  12. #12

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    = Citat = Izvorno postao Delirium
    Inače, prije bih podržo Palestince nego Izraelce, to što ameri imaju želju da "demokratiziraju" pola svijeta je jedno, ali povijesno gledano ta zemlja pripada arapima više nego ikome. To što Izraelci nemogu prihvatit tu činjenicu je drugi problem. Oni su, narod bez zemlje (No BiH pun intended) i sad se, nakon masovnog iseljavanje iz Europe u 20.st pokušavaju ugurat arapima. Al ne ide.

    Bosanci imaju svoju domovinu i ta se domovina kroz vijeke vijekova zvala Bosna. Kasnije je postala Bosna i Hercegovina (i ne, nemam problem sa time baš naprotiv, pola familije mi je iz Hercegovine so go figure). Problem je što mnogi ne shvaćaju kako je Bosna primarno domovina Bosanaca pa tek onda Hrvata i Srba (odatle i to tvoje mišljenje kako smo mi, Bosanci, bez zemlje. Nismo mi bez zemlje, nego su našu zemlju i drugi naselili). Druga je stvar što Dejtonskim sporazumom, ja kao netko ko živi u BiH cijeli život nisam u stanju da se izjasnim kao Bosanac već kao Bošnjak (koje je inače nastalo od Benjamina Kalaja i njegove želje da odvoji Bosanske Muslimane od Bosanskih Srba i Hrvata). Jednostavni cilj je bio (i ostao) da se ljudi etiketiraju i to im uspjeva.
    Treća stvar koja je veliki problem za BiH jeste to što jedna manjina odbija da se povinuje i prihvati činjenicu da je manjina. Dodik već godinama gospodari RS-om čisto zbog toga što je u stanju ubjediti većinsko stanovništvo da su ljudi (i Bosanci i Hrvati) iz FBiH "oni tamo" a ne prve komšije. Nedavno sam gledao situaciju kada su novinari ispitivali građane "Istočnog" Sarajeva i Banja Luke o 1. 03. (dan nezavisnosti BiH) i većina ih je odgovorila sa jednim žalosnim tonom prepunim mržnje. No to je sušta realnost i utucanost "onih tamo" na koju mi ne možemo utjecati. Siguran sam da i kod "nas" ima istih takvih i to u velikom broju.



    Ameri demokratizuju pola svijeta samo zato što su oni baš kao srednjoškolskog nasilnika kojemu nitko ne staje na put.

    Izrael je država nastala na idealu od prije par tisuća godina. Problem je što je tu odvajkad bio netko drugi a ne Izraelci. Problem je što za razliku od BiH, Izraelci su svoju domovinu dobili otimačinom zemlje od Arapa. Tamo rat traje oduvijek. Kada su mome ocu '94 ponudili da se, iz ratnog Sarajeva preseli u Jeruzalem, kategorički je odbio odgovorivši kako će ovde rat ovde, možda i prestati dok gore...

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    Bosanci imaju svoju domovinu i ta se domovina kroz vijeke vijekova zvala Bosna. Kasnije je postala Bosna i Hercegovina (i ne, nemam problem sa time baš naprotiv, pola familije mi je iz Hercegovine so go figure). Problem je što mnogi ne shvaćaju kako je Bosna primarno domovina Bosanaca pa tek onda Hrvata i Srba (odatle i to tvoje mišljenje kako smo mi, Bosanci, bez zemlje. Nismo mi bez zemlje, nego su našu zemlju i drugi naselili).
    Smijesno.

  14. #14

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    Očito ne poznaješ historiju. Stoga šuti i drži se topica.

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    Ocigledno. Koliko god da se suzdrzavam da ne postam u ovakvim temama jednostavno nemogu da dozvolim takve gluposti prodju.

  16. #16

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    Kakve gluposti? Historijske činjenice koje tebi smetaju? Nemam namjeru da se sa tobom raspravljam, očito je da nemaš pojma i da ideš samo sa ciljem da provociraš.

  17. #17
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    Da malo backtrackam nazad na topic s Džonom

    http://www.thedailyshow.com/watch/tu...ds-of-warcraft
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  18. #18
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    "responsible party to break up this fight"

    He can't mean... *gasp* AMERICA!

    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  19. #19
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Kakve gluposti? Historijske činjenice koje tebi smetaju? Nemam namjeru da se sa tobom raspravljam, očito je da nemaš pojma i da ideš samo sa ciljem da provociraš.
    Koje su to historijske činjenice?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    [quote=McPingvin_v2.0]
    = Citat = Izvorno postao "Sgt. Bull":1g8r22m9
    Kakve gluposti? Historijske činjenice koje tebi smetaju? Nemam namjeru da se sa tobom raspravljam, očito je da nemaš pojma i da ideš samo sa ciljem da provociraš.
    Koje su to historijske činjenice? [/quote:1g8r22m9]

    Bosanski Ban Kulina, Bosansko-Humsko Kršćanstvo, Dinastija Kotromanić... Svi su oni bili autohtoni bosanci i djelov i bosanske povijesti...

    Prije 600 godina.
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  21. #21
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    Držite se spoilera da ne dođe do locka
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    @Stg.Bull

    Pa da, ono jedina stvar koju inace radim na internetu je da provociram ljude bez razloga tako sto cu da falsifikujem istorijske cinjenice.

    Vidi, ne zelim da govorim o porijeklu muslimana u bosni i necu da bacam one srpske price kako ste svi srbi i slicno. Iskreno me zaboli pa da ste i marsovci. Posebno ne treba govoriti o istoriji jer ima toliko verzija iste da se ne vrijedi i baviti time. Ali govoriti da ti imas vise prava od srba i hrvata u bosni samo zbog druge religije (ili nacije ako ti je tako bolje) je smijesno. Znaci ja sam manje bosanac od tebe, iako citav zivot provedoh zivjeci u bosni i gdje mi je pola familije iz okoline sarajeva. Ma daj. Bosna se sastoji od tri konstitutivna naroda ne jednog. Ja sam bosanac koliko i ti, a pogodi sta - srbin sam, cak se i prezvam kao jedan bosanski kralj. A sto se tice mrznje, podjednako je zastupljena na sve tri strane, tako da ne mozes govoriti o mrznji samo jednog naroda, iako je istina da Dodik i kompanija forsaju to da bi se skrenula paznja sa ekonomske situacije. Ali ljudi su slijepi i bave se glupostima. Umjesto da se bave time sto nam hljeb i struja poskupljavaju svake godine a plate smanjuju, oni se bave ko je superiorniji i ko ima vise prava da zivi ovdje a ko ne.

    Eto opet ja o onome sto navise mrzim.


  23. #23

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    @Stg.Bull

    Koje su to historijske činjenice?

    Prvi bosanski ban - ban Borić, polovina XII stoljeća, u to vrijeme jedini samostalni vladar na ovim prostorima.



    = Citat = Izvorno postao System
    @Stg.Bull

    Pa da, ono jedina stvar koju inace radim na internetu je da provociram ljude bez razloga tako sto cu da falsifikujem istorijske cinjenice.

    Vidi, ne zelim da govorim o porijeklu muslimana u bosni i necu da bacam one srpske price kako ste svi srbi i slicno. Iskreno me zaboli pa da ste i marsovci. Posebno ne treba govoriti o istoriji jer ima toliko verzija iste da se ne vrijedi i baviti time. Ali govoriti da ti imas vise prava od srba i hrvata u bosni samo zbog druge religije (ili nacije ako ti je tako bolje) je smijesno. Znaci ja sam manje bosanac od tebe, iako citav zivot provedoh zivjeci u bosni i gdje mi je pola familije iz okoline sarajeva. Ma daj. Bosna se sastoji od tri konstitutivna naroda ne jednog. Ja sam bosanac koliko i ti, a pogodi sta - srbin sam, cak se i prezvam kao jedan bosanski kralj. A sto se tice mrznje, podjednako je zastupljena na sve tri strane, tako da ne mozes govoriti o mrznji samo jednog naroda, iako je istina da Dodik i kompanija forsaju to da bi se skrenula paznja sa ekonomske situacije. Ali ljudi su slijepi i bave se glupostima. Umjesto da se bave time sto nam hljeb i struja poskupljavaju svake godine a plate smanjuju, oni se bave ko je superiorniji i ko ima vise prava da zivi ovdje a ko ne.

    Eto opet ja o onome sto navise mrzim.

    Gdje sam ja to rekao da ja imam više prava nego ti? Upravo si samog sebe etiketirao. I to je ono što meni konstantno ide na živce. Što se svi u ovoj jebenoj državi etiketiraju kao Bošnjaci, Srbi, Hrvati, Manjine, Cigani, Kurci i palci. Kada ću ja imati pravo da se izjasnim kao Bosanac? Kao stanovnik, ne Federacije Bosne i Hercegovine nego Bosne i Hercegovine? Nikada. I ja religiju nisam niti jednog trenutka spomenuo. Tko me zna, zna me kao nekoga ko nije uopšte religiozna osoba. Čak nisam ni odgajan kao musliman (samo mi je majka muslimanka, otac je agnostik) i uopšte se ne izjašnjavam kao musliman i ne znam odakle ti takvi zaključci. Tebi smeta što sam rekao da su Bosnu naselili i drugi narodi. Što je istina, bolna ili ne, oni su je naselili. I dugo su se vremena zvali Bosanci i Hercegovci bez obzira na svoje korijene kojih su se sjetili tek tamo '92.


  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    Inače Hercegovina je nastala tek 1448. kao geopolitčki pojam.
    Hercegovci nisu etnička skupina, oni su Bošnjaci više nego 90% Sarajeva.
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    @Stg.Bull
    E totalno nisam za raspravu sad.

    Problem je što mnogi ne shvaćaju kako je Bosna primarno domovina Bosanaca pa tek onda Hrvata i Srba.
    Ne. Podjednako.

    Bosnjaci ne razdvajaju naciju i religiju, sto me ne navelo to da napisem.

    Takodje je problem sto srbi i hrvati imaju svoje druge drzave dok bosnjaci nemaju. Tu se javlja problem razumjevanja bosnjaka od strane druga dva naroda. Ali to opet nije razlog da se trazi da se ukinu entiteti.

    Necu vise da pricam o ovome. Radije bih da se rijesim ove oligarhije koja vlada republikom srpskom nego da utvrdjujem ko je ko i gdje treba da zivi.


  26. #26

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    = Citat = Izvorno postao System
    @Stg.Bull
    E totalno nisam za raspravu sad.

    Problem je što mnogi ne shvaćaju kako je Bosna primarno domovina Bosanaca pa tek onda Hrvata i Srba.
    Ne. Podjednako.

    Bosnjaci ne razdvajaju naciju i religiju, sto me ne navelo to da napisem.

    Takodje je problem sto srbi i hrvati imaju svoje druge drzave dok bosnjaci nemaju. Tu se javlja problem razumjevanja bosnjaka od strane druga dva naroda. Ali to opet nije razlog da se trazi da se ukinu entiteti.

    Necu vise da pricam o ovome. Radije bih da se rijesim ove oligarhije koja vlada republikom srpskom nego da utvrdjujem ko je ko i gdje treba da zivi.

    Bošnjaci je samo politički korektan naziv za Bosanske muslimane koji ne čine večinu stanovništva u Bosni i Hercegovini. Štaviše, među mlađim generacijam sigurno ima više onih koji ne praktikuju niti jednu religiju nego onih koji praktikuju Islam. Sve dok to ne shvatiš nema svrhe da raspravljamo. Sve dok se ti prozivaš Srbinom/Hrvatom i dok ti je draži i važniji Beograd/Zagreb, za mene si upravo to - Srbin/Hrvat. Onog trenutka kada ti Sarajevo postane glavni grad, postaješ Bosanac. Pa tome možeš dodati epitet koji hočeš. I dok se to ne shvati i ne uredi, nećemo imati državu.


  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull

    Bošnjaci je samo politički korektan naziv za Bosanske muslimane koji ne čine večinu stanovništva u Bosni i Hercegovini. Štaviše, među mlađim generacijam sigurno ima više onih koji ne praktikuju niti jednu religiju nego onih koji praktikuju Islam. Sve dok to ne shvatiš nema svrhe da raspravljamo. Sve dok se ti prozivaš Srbinom/Hrvatom i dok ti je draži i važniji Beograd/Zagreb, za mene si upravo to - Srbin/Hrvat. Onog trenutka kada ti Sarajevo postane glavni grad, postaješ Bosanac. Pa tome možeš dodati epitet koji hočeš. I dok se to ne shvati i ne uredi, nećemo imati državu.


    Sa ovime se potpuno slažem , ali potpuno.Gdje bi danas bila npr.Švicarska kada bi im se građanstvo ponašalo poput plemena u kojem svatko vuče na svoju stranu .Ti ljudi prihvaćaju tu zemlju kao svoju .Kome se ne sviđa vrata mu nisu zaključana .


  28. #28
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    cek cek cek, kaj nije ono bosna bila dio hrvatske ili tako nesto?

    jsut sayin...

  29. #29
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    #paperplatoongoonz

  30. #30
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Rat u Iranu - skora realnost ili ipak ne?

    [quote=Sgt. Bull]
    = Citat = Izvorno postao "McPingvin_v2.0":3nxdzgtu
    @Stg.Bull

    Koje su to historijske činjenice?

    Prvi bosanski ban - ban Borić, polovina XII stoljeća, u to vrijeme jedini samostalni vladar na ovim prostorima.

    [/quote:3nxdzgtu]
    Jedini izvori koji su mi raspoloživi nikako ne potvrđuju tu tvoju tezu.
    Engleska vikipedija kaže da je bio mađarski vazal, dok bosanska ide do toga da tvrdi da su velike šanse da on uopće nije Bosanac i da je direktno doveden od strane Mađara.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

Slične teme

  1. Standardni model ipak ne valja?
    By McPingvin_v2.0 in forum SCIENCE!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 09-04-2011, 14:03
  2. StarCraft ipak na WCG-u 2010.
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 27-04-2010, 15:27
  3. DLC-i ipak za PC?
    By ivan.n in forum Grand Theft Auto
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 24-03-2010, 14:29
  4. Nova grafa ili ipak ne?
    By Niko Bellic in forum Komponente
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 07-01-2010, 15:33
  5. See ya in hell!!! Il možda ipak ne?
    By Glass in forum Alt-F4
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 23-08-2006, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •