Stranica 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 138

Tema: Project CARS

  1. #91
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Project CARS

    Znači smeće, jer je i Shift bio smeće.

  2. #92
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Project CARS

    Odigrao onu betu, handling je igriv i to je bitno. E sad, dal je simulacija ili arkada...to nitko nikada nije znao niti kod jedne igre tog tipa. Igrat ću obavezno kad izađe.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  3. #93
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Project CARS

    = Citat = Izvorno postao Aral Pregledaj post
    Odigrao onu betu, handling je igriv i to je bitno. E sad, dal je simulacija ili arkada...to nitko nikada nije znao niti kod jedne igre tog tipa. Igrat ću obavezno kad izađe.

  4. #94
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Project CARS

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Ljudi koji su probali uspoređuju igru sa nabrijanim Shitom 2. Ono ladica do poda kada su vizualije u pitanju ali nikakva simulacija već arkada sa simulaciskim štihom, da tako kažem. Meni paše, znači nekakav masmarket proizvod a ne za uski krug gamera koji spavaju sa volanom u krevetu.
    To naravno nije istina.



    iRacing sigurno malo bolje simulira grip i proklizavanje zato jer oni već godinama stavljaju velik naglasak na tome i radi takvih stvari naplaćuju svoju igru kao ptičje mlijeko, ali postoje stvari koje cars ipak radi bolje od njih zato jer nijedna simulacija nikad neće biti savršena.

    Možemo se do sutra natezati oko toga što je simulacija a što nije. Možda tebi ti pojmovi znače nešto sasvim drugo, ali mislim da to nema smisla kada je čak i fizika CARS-a naprednija i detaljnija od onoga što se pred jedno pet šest godina nazivalo hardcore simulacijom. Opet kažem, onaj kome je pretežak i prenaporan rFactor 2 ili AC bez asistencija, isto će mu biti i sa CARSom. U bilo kojoj simulaciji možeš si namjestiti asistencije i težinu kako god ti paše i napraviti arkadu sa simulacijskim štihom.

    Ako su ti ljudi čije si dojmove čitao jednako mjerodavni kao recenzent čiji uradak o GT-u si linkao zadnji put, čovjek koji prvi put susreće automobilizam i trkaću igru, onda možda da razmisliš da počneš pratiti druge recenzente i komentatore.

  5. #95

    Re: Project CARS

    Definitivno ću razmisliti, ozbiljna je to stvar.


  6. #96

    Re: Project CARS

    Ajmo "ozbiljno".

    Sad sam pogledao video koji si linkao. Koliko vidim u iracingu moraš raditi barem 50% više na volanu kako bi zadržao bolid na pravoj putanji. Nije skretanje po zavojima ko na tračnici lijevo,desno i tek kad debelo pretjeraš vratiš kontra. Čak i po ravnini lovi bolid na volanu iako je po video nemoguće nešto pametno komentirati dok ne probaš osobno jedno i drugo barem par sati.

    Što se "recenzije" tiče koju sam ja linkao pare postova ranije, nema pojma tko je lik niti me briga, ali ako se dobro sjećam tip je rekao da nikada nije vozio pravi auto, i da nema čak ni dozvolu ali da se dugi niz godina "bavi" virtualnim auto simulacijama a ne da mu je ovo prvi automobilistički naslov koji je zaigrao, pa da je ovako kao što ti pišeš bilo bi blesavije od unboxinga USB memorije koju je radio marijanovic.
    Sve u svemu dota ljudi koji su probali betu uspoređuju pcars sa nabrijanim shiftom 2. I kao što rekoh, meni je to odlično.


  7. #97
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Project CARS

    Di je Wedran?

  8. #98
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Project CARS

    Zaspao sam od dosade ovog videa. Valjda treba lobotomija prije igranja.

  9. #99
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Project CARS

    Pa jasno, jer nisu dvije iste igre i drukčije simuliraju grip. Svaka igra je malo drukčija, pa makar razlike bile minorne. AC je po pitanju gripa pa totalno treća priča, ali iako proklizavanja tamo izgledaju fantastično, prosječan hotlap izgleda slično kao ovaj od CARS-a, auto jače zalijepljen za stazu i vrlo malo korekcija, iako zavisi do igrača kako vozi.

    Poanta je da ljudi kojima su simulacije preteške i koji se izvrću na kraju svakog zavoja jer ne doziraju gas neće proći ništa bolje u CARSu. Osim ako uključe pomoći što mogu u bilo kojoj hardcore simulaciji od početka svemira. F1 challenge koliko god se trudio biti hardcore realan, zbog doba kada je napravljen ima fiziku u kojoj je bolid još i teže voziti nego u stvarnosti i gdje niti ne možeš iskontrolirati proklizavanje, pa onda mogu i ja u njemu isključiti oštećenje i stavit pola asistencija i tvrditi da je arkada, što bi bila glupost totalna.

  10. #100
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Project CARS



    Novi video uradak!

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  11. #101
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Project CARS

    Lel, sjećam se te iste muzike iz GTR 2.

    Iako mi se bar iz viđenog materijala čini kao kvalitetna vožnja, moram se složiti s nekim stvarima odavde:

    https://pretendracecars.wordpress.co...-twelve-times/

  12. #102
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Project CARS



    Ligaško utrkivanje.

    Doduše, rolling start je čisto po dogovoru, nema sistema koji to omogućava. Ne znam ima li flag rules i slično, navodno postoje sistemi protiv rezanja staze i slično.

  13. #103
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Project CARS



    Prilično sam siguran da nema nijedna igra ovakav weather system. Ako ima mogućnost da se staza dinamički suši kad kiša prestane, onda svaka čast.

  14. #104
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Project CARS

    F1 serijal od Codemastera

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  15. #105
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Project CARS

    Fakat postoji osoba koja u kabini automobila ima jebenu tipkovnicu.

  16. #106
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Project CARS

    A šta kažeš na vožnju u rukavicama?

  17. #107
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Project CARS

    = Citat = Izvorno postao cham3leon Pregledaj post

    Prilično sam siguran da nema nijedna igra ovakav weather system. Ako ima mogućnost da se staza dinamički suši kad kiša prestane, onda svaka čast.
    Nema. Ali ima još bolji.



  18. #108
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Project CARS

    = Citat = Izvorno postao cham3leon Pregledaj post
    A šta kažeš na vožnju u rukavicama?
    E to je baš jebački fors. Bilo bi još smješnije kad bi to fakat bile prave racing rukavice za koje je dao 100+ €, autism to the max.

  19. #109
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Project CARS

    = Citat = Izvorno postao Windwalker Pregledaj post
    Nema. Ali ima još bolji.
    Lijepo izgleda, ali ne pričam o tome. Tu nema ništa dinamički, kiša pada cijelim putem, cesta je jednako mokra. Al ovo je ionako arkada pa je sasvim svejedno.

    E to je baš jebački fors. Bilo bi još smješnije kad bi to fakat bile prave racing rukavice za koje je dao 100+ €, autism to the max.
    Izgleda da stvarno i jesu, nije baš Alpinestars, ali čini mi se da su neke jeftinije Sparco racing rukavice. Taj volan doduše ima dosta jak force feedback, ali rukavice su svejedno previše, čisto preseravanje.

  20. #110
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Project CARS

    Baš me zanima jel imao i kacigu.

  21. #111
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Project CARS

    Moraš biti po defautu debilan da se uživljavašu te racing simove. I općenito ekipa koja brije na realnost vožnje, a vjerojatno nisu sposobni vozački položit.

  22. #112
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Project CARS


    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  23. #113
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Project CARS

    Opet malo suviše plebovska recenzija. Skidali bodove zato jer je previše hardcore i nije za kontroler. Pa ako je hardcore i ako cilja na hardcore publiku, ocijeni je tako. A problem sa pCars nije uopće to što je "beskompromisan" (da, baš, zato imaju iritantnog lika na radiju koji ti govori koju pedalu da stisneš), nego zbog nebrojenih odgađanja izlaska, sve manje slušanja zajednice koja ih financira i bezobrazluka poput ovog da će čim izađe već početi crowdfunding za pCars 2. Kao i to da je fizika nekonzistentna i radi se za svaki auto posebno što uništava bilo kakve modove.

    AI izgleda pristojno, vremenske promjene nenadjebive, grafika i zvuk super, karijera postoji. Sve skupa izgleda da će biti zabavno za singleplayer, ali za multi malo teže. Jedino ako budu imali neku jako dobru podršku za lige i privatne evente. Za MP postoje jeftinije simulacije koje imaju i modove i alate za admine i vjerojatno bolju fiziku te su općenito pristupačnije.

  24. #114
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Project CARS

    Meni izgleda kao dobar racer za odigrati dok ne izađe Gran Turismo 7.

    Za modove i multiplayer mi je ionako svejedno.

  25. #115
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Project CARS

    Ja ću čekat sale za 5-10 eura pa što bude lol.

  26. #116
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Project CARS

    Skinuo, probao, odvozio 3 kruga, jebeno.

  27. #117
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Project CARS

    Bacio sam video. Ima li ko brži?


  28. #118
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Project CARS

    S čime igraš? Navodno je gamepadom neigrivo.

  29. #119
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Project CARS

    xbox360 for pc. Zašto neigrivo? Fakat je gušt igrat, samo meni treba još privikavanja na gljive jer sam inače samo na dpad upravljao, a gas je bio x na Sony-u.

  30. #120
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Project CARS

    Na rebootu plaču da se nemože skretat kako treba s gamepadom i da je potreban volan lol.

Slične teme

  1. V13 Project
    By Nodakim in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 22-11-2010, 13:45
  2. Project
    By Kron in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 15-10-2010, 23:17
  3. VirtualDex Project!
    By unknown in forum Web gaming
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-07-2010, 18:47
  4. Project I.G.I.
    By MindReader in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 05-05-2008, 10:57
  5. Project Hydra
    By Dreamer Deceiver in forum MMOG
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 16-02-2008, 01:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •