Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 34 od 34

Tema: The Banner Saga

  1. #31
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Flame of Eternal Darkness
    Postova
    609
    igra je odlicna, igra me mnogo zainteresirala, po meni prva igra koja ima pravi sistem posljedica
    sve u svemu, super
    Intel i5 2500k
    NVidia GeForce GTX770
    HDD WD Black 1TB
    HDD Seagate 320GB
    RAM, 4GB KINGMAX

  2. #32
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552
    Super mi zvuči, jedino me brine što sam kripl za taktiziranje pa se bojim da će mi normal biti pretežak, a na easy neću vidjeti sve čari igre. Bilo kako bilo, igrat će se.

  3. #33
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480
    Igram ultra tesku bitku da uništim most, i jedan od neprijateljevih unita 'zapne' na turnu i neželi ništa napraviti i upropasti mi pola sata jako teske bitke koju sam trebao pobijediti. I sad trebam odigrati dvije ultra teske bitke zaredom. Rage qutiao sam. God dayum, bugovi.

    EDIT: @ Hexfire, bitke su jednako teske na sva tri dificulty-a, jedino se mijenja resting period. Znaci na easy net.rebas restat izmedju bitaka da obnovis Wilpower i Streinght, na medium trebas restati, a na Hard trebas restati malo duze. I da bitke same po sebi nisu teske. No dosta ovisi i o sreci, nekad nemogu pobijediti neki combat po 5 puta zaredom i onda ugai i upalim opet igru i onda su isti neprijatelji u tom combatu za pobijedit, ali su povoljnije nekako raspoređeni i onda su laganini.

    Najače mi je bilo kad su tek dosli oni long range uniti od Dredg-a, pa sam mislio kako su ultra jednostavni, i stvarno jesu u poceku kad su solo, ali cim ih iskombiniras sa meelee unitima onda su major 'pain in the ass''. No mali savjet, kopljanici sa 'impale' abilitiyem su jebeni protiv njih, posto impale izaziva bleeding tj -1 streinght po polju, a oni su prisiljeni pomaknuti se nakon zadobivenog udarca, tako da im netrebaš lupat po štitu, već ih imapleaš i oni naprave par koraka i već imaju 5-6,manje strenighta pa su defakto bezpomoćni.

    Eh i da, neki tip kad ga pitas za savjet u borbi s dredgovima kaze nesto u fazonu, pola bitke ih zapravo namjestas da bi ih onda ubio u par udaraca i potpuno je u pravu, kad su dobro razmjesteni sa 'Rook-om' udres na nekog od njih mark target i taj frajer pada u jednom udarcu.
    Zadnji uredio Feanor : 17-01-2014 u 18:28
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  4. #34

    Внимание работа для ВАС!

    Нужны люди для обналички копий банковских карт USA/Europe.
    Баланс от 1000$, 40% отсылаете нам, 60% оставляете себе.
    Подробности на нашем сайте http://obnalmk.blogspot.com/
    Карты высылаем через систему DHL без предоплаты.
    Все вопросы на почту obnalmk@gmail.com
    Доказательства:
    http://www.youtube.com/watch?v=-QIBmMen5K0
    http://www.youtube.com/watch?v=GEwm8jEaMWM

Slične teme

  1. Vanguard: Saga of Heroes
    By Glass in forum MMOG
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 26-07-2012, 13:20
  2. Saga of Ryzom
    By keko in forum MMOG
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 03-03-2011, 19:10
  3. The Twilight Saga: New Moon
    By ###DK### in forum Multimedia
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 22-06-2009, 16:43
  4. Saga-mmorts
    By Rang€r in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-02-2009, 18:34
  5. Saga
    By 2slow in forum MMOG
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 12-03-2008, 13:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •