Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 121

Tema: Križari - Tema za dogovor, itd.

  1. #1

    Križari - Tema za dogovor, itd.

    Dakle, u drugoj temi se igra. Od vas tražim sljedeće. U ovu temu stavite vašeg lika (može biti plemić, svećenik, kovač, vojnik, itd. itd.). Igra starta mirno, rat još nije počeo ali, kao što sam rekao, obje se strane pripremaju za rat. Zatim, što se tiče pričanja, očekujem da budete opširni, znači vi pričate priču vašeg lika dok ću ja tek tolko s vremena na vrijeme uletit kao GM i objasnit što se događalo kroz vrijeme od zadnjeg GMovog posta te ću vam dati nekoliko smjernica za dalje. Npr. lokalni ste beskućnik, dolazi vam moćnik i daje priliku da zaradite ubojstvom nekoga, a vi će te odabrati svoj put te će te objašnjavati što se događalo kroz svo to vrijeme, što ste napravili i posljedice, a ja, kao GM, ću vam kasnije dat opet neke druge smjernice za priču i tako do završetka. Nadam se da će te se zabavit.

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.



    Ime: Valhidin Maradinski
    Zemlja podrijetla: Ugarska
    Narodnost: Hrvat
    Vjerska pripadnost: Katolik
    Fakcija: Inquisitio Haereticae Pravitatis

    Bio:
    Rođen na prostorima Krbave u selu Maradin, nekoliko godina prije Hrvatske personalne unije sa Mađarskom, bio je dijete neke seljanke koja je bila silovanja od strane jednog od bugarskih pljačkaša, koji su u to vrijeme harali tim područjem. Napušten zbog sramote koju je predstavljao, kao mali je odveden u lokalni samostan Benediktinaca i tamo je pokazao veliki umni kapacitet, brzo završavajući sve osnovne predmete poput logike, osnova teologije i matematike. Iako je bio razmjerno velik, nije io dobar radnik, jer je uvijek smatrao kako je vrijeme provedeno učeći i razmišljajući bolje od vremena provedenog radeći. U 17. godini, poslan je na studij kanonskog prava u Rim. Tamo se iskazao svojim oštrim stavovima prema nevjernicima, Islamu i ratu u Svetoj Zemlji.

    Nedugo nakon studija dobiva biskupsku titulu, iako ne postaje biskup niti jedne oblasti. U Vatikanu je česta tema, da će sada, pošto je Sveta Zemlja sigurna od ruku nevjernika on dobiti Principat u tom području, kako bi se lokalno stanovništvo okrenulo na jednu pravu Vjeru, kojom god metodom to postigao.

    Jedne noći, kočija je otišla iz Rima, jureći cestama, vukli su je mnogi konji koji su se redovno mjenjali svakih nekoliko milja. U toj kočiji je bio on, noseći dokument za glavnog zapovijednika Križara u svetoj zemlji.

    "Pod zaštitom jedine i prave Crkve, prenositelj ovog pisma, imenovan je papinskim izaslanikom u Svetoj Zemlji... Nadbiskup Crkve Jeruzalemske i svih okolnih područja... Pomašćen u Palači Sv.Petra od Biskupa od Rima... Sva Vjerska pitanja u njegovoj nadležnosti... Neosporivo izručivanje nevjernika i lokalnog stanovništva koje ne prihvaća jedinu pravu vjeru..."

    Munja je osvijetlila papinski pečat na omotnici, i čovjeka koji ju je držao u ruci. Osmijeh mu je preletio licem i nestao jednako brzo kao i munja...



    I hope that this is good. Nadam se da sam shvatio kako ovo ide, i da nisam napravio previše "jakog" lika, možeš me slobodno nerfat ingame


    (Nadam se da mi u prilog ide što prvi ikad RPam nekog iz Hrvatske) :I
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  3. #3
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Nakon ovog tvog opisa izgubio sam volju za igram, jer se definitivno ne mogu ufurati u razdoblje ni približno kao ti.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  4. #4
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Ti kuzis da nije vazno jel tvoj opis opsirniji od njegovog il samo 2 recenice?

  5. #5

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Nemora sad to bit ubi bože čitav roman, ali ono, neka se shvaća šta se želi napraviti. Mislim da bi čak i pasalo nešto u stilu Deliriuma, veri gud. I kad ostali igrači stave likove krećemo

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Drago mi je da je dobro. Zadnjih dana sam ufuran (Pobjeđujem po natjecanjima) pa sam se raspiso na sve strane.
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.






    Ime: Luc Chevalier
    Zemlja podrijetla: Francuska
    Narodnost: Francuz
    Vjerska pripadnost: Katolik
    Frakcija: Iohannites


    Bio:
    Rođen je godine 1161., kao drugo dijete Francuske plemićke obitelji Chevalier. Još dijete uvijek je bio zapostavljen od strane oca, koji ga je tretirao kao bezjaka. S druge strane, njegovog bi brata Yvesa uvijek stavljao na prvo mjesto, te mu ispunio svaku želju. Iz tog razloga, još od najranije dobi razvija mržnju prema starijem bratu. Sa deset godina, njegov ujak Tristan prepoznaje njegov talenat u mačevanju, te mu na dar poklanja drveni mač. Do šesnaeste godine savladava tehniku mačevanja, te na taj način pokušava pridobit očevu pozornost, međutim uzalud. Nakon toga se zatvara u sebe, te živi u agoniji.

    U 21. godini, mislivši da je prebrodio najteže razdoblje - ponovo se vraća mačevanju. Smatrajući da je tu vještinu isklesao do savršenstva, prijavljuje se na bienalni plemićki turnir u mačevanju. S lakoćom je pomeo protivnike te se plasirao u finale. Stupivši u arenu, ostaje začuđen prizorom. Ispred njega se nalazio izvor sve njegove patnje, osoba koju je prezirao kao nikog na svijetu, osoba koja mu je uništila život. Pun bijesa, gotovo životinjski i bez imalo pažnje i discipline nasrće na, ni manje ni više nego njegovog rođenog brata Yvesa. Yves se s lakoćom izmiče, te ga zadajući mu udarac u leđa obara na tlo. Ne dopustivši mu da se ustane, hitro se baca na njega te ga drškom mača udara o tjeme glave, onesvjestivši ga. Prljava pobjeda! Nedopušten udarac! Iz sveg glasa vikao je Tristan, međutim uzalud, pobjednik već slavi, gotovo je...

    Slavlje u čast pobjedniku održavalo se na dvoru kralja Filipa II., u čijem sklopu je bila i arena. U čast pobjedniku! Viknuo je Filip, poljubio prelijep zlatan pehar, te ga laganim pokretima ruku približavao Yvesovim rukama. Tik prije ove primopredaje, začuje se snažan zvuk, toliko snažan da je Filip II. uplašivši se ispustio iz ruku. Luc je znažnim udarcem razvalio ogromna vrata, koja su se u tom trenutku činila toliko slabašna da bi ih i najmanji dodir urušio. Pun mržnje u očima, vadi mač te izaziva Yvesa na duel. Yves se blago osmjehne, te prihvati učinivši isto. Iznenadno hitrim udarcem, Luc iznenađuje Yvesa te ga baca na koljena. Nakon toga, gledavši ga u oči, gotovo demonski probija mač kroz utrobu svog brata. Nakon bolnog krika, vadi mač tolikom brzinom da je krv prsne na sve strane. Natopio je svoje oči krvlju svoga brata. Tim se činom po prvi puta u svom životu osjećao ispunjenim, međutim ne zadugo. Trenutak nakon toga obaraju ga 2 kraljeva stražara, te ga vode u tamnicu.

    Nakon 2 godine provedene u tamnici, pozvan je pred Crkveni sud. Ondje mu je sam papa Urban II. odredio kaznu. Jedino spasenje mu je bio odlazak u Jeruzalem, koji se našao u ozbiljnim problemima nakon pada Grofovije Edesse. Njegov ujak Tristan oprema ga novim oklopom i oružjem, te ga šalje kočijom u Jeruzalem. Začuđen novonastalim okolnostima u kočiji dolazi do zaključka: Možda uistinu Bog to želi od mene...






    Prvi puta ovo radim, nadam se da je okej

  8. #8
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.


    Ime:SWilliam de Ferrers
    Narodnost:SEnglez
    Položaj:S3. grof od Derbya

    William je 1162. naslijedio posjede i dvorac u Staffordshireu, od svog oca, prijašnjeg grofa Derbya. Desetak godina kasnije, pridružuje se pobuni protiv kralja Henryja II., koji je uskratio posjede njegovom ocu, a kasnije i njemu. Skupa sa drugim grofovima napada Nottingham. No, pobuna je neuspješna, i William biva zarobljen, kralj mu oduzima posjede i traži veliku materijalnu odštetu. Ipak uspijeva povratiti svoju čast, i nakon Henrijeve smrti, prati Richarda I. u Svetu Zemlju. Tamo se nada osvojiti nove posjede i osigurati budućnost.



    Eto toliko sam neoriginalan da sam našao zanimljivog lika iz 3. Križarskog rata i ukrao većinu ovoga, ali kakogod. Bod za snalažljivost?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  9. #9

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Na ti bod

    Daj ostali stavite svoje likove tak da možemo igrat

    P.S. Ako se želite naknadno ubacit samo mi kažite i uguram vas

  10. #10
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Evo, jedan masivan uvod.


    Vrata se polako otškrinu puštajući prodornu traku svjetlosti u prostoriju utopljenu u mrak.
    Knjige.
    Kad se mrak povukao otkrio je golemu biblioteku u podrumu male seoske crkvice. Svesci, svici i tomovi prepuni drevnog znanja, a nad njima vonj teškog i staromodnog rada, primitivnih pigmenata, lošeg papira koji se raspadao. Otrov vremena.
    - ...kažem, nije uobičajeno, ali pobrinemo se s vremena na vrijeme za sve ovo, pa mora biti nekome od koristi, jel'da? - Reče debeli svećenik gegajući se niz kamene stube u staru arhivu.
    - Ma hvala vam, ali ne znam ako će tu biti tako nešto. Ovo mi djeluje prestaro.
    - Ne, ne, tu mi stavljamo i novije stvari, ako tu nema, nema nigdje. Znači vama treba samo potvrda rođenja, kada ste ono rekli, tisuću osamsto...?
    - ...devedeset prva, ali ne znam točno u kojem selu se rodio...
    - Nije problem, mi to slažemo po godinama. Kako ste rekli ono ime?
    - Lucio Lombardi - reče crnokosi čovjek u trapericama i iznošenoj jakni gledajući uokolo po prašnjavim policama - Rekla je gospođa da mi za to naslijeđe samo trebaju podaci o rođenju, bilo kakvi, i da je to onda riješeno.
    Svećenik je samo tiho potvrdio i nastavio čeprkati po arhivi, a za to vrijeme, crnokosi posjetitelj prošetao se arhivom. S desne strane ulaza bio je jedan radni stol koji je i sam vidio bolje dane. Čovjek upali lampu iznad stola i zagleda se u stari svezak koji je stajao na stolu. Pored njega bilo je nekoliko novih listova papira i kemijska olovka.
    - Samo bih vas molio da ne okrećete stranice na tome jer je stvarno u raspadu - napomene svećenik - Dobro je i potrajala. Datirali su je na rano 12. stoljeće, možda i ranije.
    - Ozbiljno? Imate tako stare dokumente? A što je to uopće?
    - Crkveni "popis duša". Isto ovo što i vama tražim. Zato sam ga izvadio neki dan da pokušam izvaditi što više imena i podataka. Tu vam se prije sve pisalo, tko se rodio, tko je umro, kako i od čega, kamo su otputovali, i slično. Mislim da je iz jednog sela koje danas više ne postoji, a bilo je tu sjeverozapadno desetak kilometara. Imali su svoju župu i sve.
    Čovjek se zagledao u nečitljive popise u originalu, a zatim i u nove bilješke u kojima je svećenik zapisivao sve podatke koje je mogao iščitati o svakom čovjeku. Zadnji nedovršeni je glasio:

    Alberto Bertolucci
    Datum rođenja: ? (1150?)
    Obitelj: Seljaci
    Obrazovanje: Čita i piše
    Otišao u sveto hodočašće (Jeruzalem?) (Treći križarski rat?)
    Oženjen sa Cristinom, kćer Giulia

    - Zar su i ljudi odavde odlazili u križarske ratove?
    - Da, kako ne. Dobrovoljci se nisu odbijali. Moglo se dosta zaraditi, i tako. Jeste, ovdje nije baš bilo puno dobrovoljaca, ali izgleda da je Alberto bio jedan od njih. Tko će sada znati što ga natjera da iz ovih krajeva potegne do obale i ukrca se na brod za svetu zemlju.
    - A što je ova rečenica tu ispod?
    - Nemam pojma tko je to napisao i zašto, to se baš ne poklapa sa uobičajenom formom ovih dokumenata, ali možda znači nešto.
    Slova u starom svesku izblijedjela su i pretvorila u obične tragove poteza perom, ali rečenica ispod i dalje se lijepo vidjela.


    "Kad bi svi njegovali svoje i poštovali tuđe, život bi bio savršen."


    Bilo je to geslo koje je uvijek ponavljao stari Guido Bertolucci. Dapače, živio je pod njime. Njegovo malo kraljevstvo, kako ga je zvao, bilo je samo stado ovaca, nekoliko pašnjaka i vinograd, ali volio ih je više nego njegov gospodar koji je zakonski posjedovao zemlju. Nije ni čudo da su ga seljani zvali "signor Guido". Nije bio običan priprosti kmet, već čovjek lijepih i mudrih riječi, predan svojoj zemlji, svojoj obitelji i Bogu. Kao da je želio svoj moto dokazati i prvi postaviti temelj tog savršenog života.
    Ali nije baš uspio, pomisli Alberto gledajući Giuliu kako umorno leži u postelji. Alberto je bio siguran da je cijeli život živio onako kako ga je otac učio, ali život nije već godinama bio milostiv, a kamoli pravedan.
    Nedugo nakon što je naslijedio očevo imanje, supruga mu je iznenada preminula ostavivši ga da se brine za svoju desetogodišnju kćer koja je sada očito isto bila na mukama. Padre Emilio je sjedio pokraj postelje pregledavajući malu i svako malo izrekavši neku kratku molitvu. Kao i sve ostalo, činio je to polako i pedantno dok je Alberta srce stezalo. Konačno je ustao i pridružio se Albertu u suprotnom kutu skromne seoske kućice.
    - Com'e', Padre?
    - Ne znam, nema nikakve ozbiljne znakove bolesti, ali očito joj nije dobro.
    - Da li je možda isti đavo koji je uzeo Cristinu?
    - Vaša žena... - zamuca svećenik - mislim da nije imala ovakav umor ili nešto slično, ali ne mogu ovako znati. Trebalo bi bar tjedan dana promatrati kako je, moliti redovito... a mene neće biti sutra, idem u Veneciju, ali mogu pisati nekom drugom župniku da vas posjeti.
    Alberto nije ništa odgovorio. Padre Emilio je bio vjerojatno osoba kojoj u životu najviše vjeruje. Napokon, na Guidov nagovor, odlučio je Emilio malog Alberta poučiti čitanju i pisanju, čak i osnovama latinskog. Alberto nije htio prepustiti svoje dijete bilo kojem drugom mišljenju.
    - Hoćete li se brzo vratiti?
    - Mislim da hoću. Ne bih se trebao zadržavati. Sastat ću se sa biskupom, a onda ćemo izvršiti ceremoniju blagoslova za naše vojnike koji iz Venecije putuju za Svetu Zemlju. To je sve - reče svećenik i krene prema vratima pozdravivši Alberta.
    Taman je izašao na blatnu seosku cesticu kad je Alberto dotrčao za njim dozivajući ga.
    - Padre Emilio! Mogu li ja poći s vama? Pa da i ja krenem za Svetu zemlju?
    - Ti? Zašto?
    - Pomislih, kćer mi je jedino što mi je ostalo. Ne mogu je izgubiti. Ako krenem u hodočašće, možda se Gospodin konačno smiluje.
    - A tko će ti paziti na malu, Alberto? I na blago, ovce?
    - Sestra. Već ju je mnogo puta čuvala, sigurno će pristati paziti na nju. Oni ionako nemaju dovoljno stoke, neka imaju i moje stado dok se ne vratim.
    - Teška odluka. Naša sveta vojska pazi na hodočasnike, ali neprijatelj je jak i opasan. Dobro razmisli što ćeš, ako je takva tvoja volja, onda pođi sa mnom sutra u zoru - reče Emilio i nastavi svojim putem.
    I dok je sunce probijalo jutarnju izmaglicu i tjeralo posljednje trnce hladnoće, Padre Emilio, spreman za put, krenuo je prema kočiji koja ga je čekala. Pored nje stajaše neki neobičan čovjek, sav zakukuljen u vunenu tkaninu sa kožnatom torbom preko ramena. Bio je to Alberto.
    - Padre, ho deciso.


  11. #11

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Sehr gut, sehr gut. Zadovoljan sam. Dakle, treba nam trenutno još jedan lik/ igrač i možemo krenuti

    P.S. Da vas ne obeshrabrim, ako i stavite lika nakon mog apdejta, koji će biti nakon prvih par postova, on će igrati, točnije on će doći kao kasnije u Svetu Zemlju.

  12. #12
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Vjerojatno ću danas navečer staviti lika.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  13. #13
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Ne mogu, nemojte me čekati, priključit će su kasnije.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    When can we start? Brada mi raste.
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  15. #15
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Ja se ispricavam al sve sta treba cu napraviti sutra ujutro. Il danas kasno navecer.

  16. #16

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Ae. onda se spremite, sutra krećemo oko 4 il 5.

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Šta bi?
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  18. #18

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Čekam još nekog da stavi svog lika tako da možemo krenut.

  19. #19
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Nemrem prisustvovati trenutno. Krenite sa igrom pa cu se ubaciti ako budem mogao.

  20. #20
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    = Citat = Izvorno postao GDra
    Ne mogu, nemojte me čekati, priključit će su kasnije.
    Evo, još jednom, nemojte me čekati.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  21. #21

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Krećemo onda za 5-10 minuta. Get ready!

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Čekam.
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    5-10 ha...

  24. #24

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Samo mi je još Kameleon osto, strpite se.

  25. #25
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Hm, nisam baš zamislio da Padre Emilio isto krene u Sv. zemlju, nego da je išao u Veneciju samo ispratiti vojnike i hodočasnike, al nek bude. To su klasične stvari kod RP-ova

  26. #26

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    A damn, trebo si mi prije reć. A gle, bar imaš nekog poznatog u nepoznatom gradu.

  27. #27
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Glavno da je Alberto uzeo stari obiteljski mač koji nosi ispod halje za svaki slučaj, makar je jedino šta zna držat u ruci motika.

  28. #28
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Nadam se da vam ne smeta malo starohrvatskog?
    Pokušao sam smanjiti doživljaj bez da naškodim autentičnosti
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  29. #29

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    Sehr gur.

    Btw. Sljedeći update bi trebao biti krajem sutrašnjeg dana ili za 2 dana ovisno jel će ostali stavit likove, al samo da se zna da s obzirom da je ovo "priča" vi do updatea možete postat kolko želite

  30. #30
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Križari - Tema za dogovor, itd.

    I like that concept.
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

Slične teme

  1. Križari - tema za igru
    By hrčak in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 17-03-2012, 18:52
  2. New SW Rolelay dogovor
    By hrčak in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 22-12-2010, 00:06
  3. Tema
    By Carp in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 24-09-2007, 19:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •