Stranica 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213
Prikazujem rezultate 361 do 387 od 387

Tema: Assassin's Creed III

  1. #361
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Assassin's Creed III

    evo završio igru nakon 30 sati, više-manje

    što reci...

    ista igra kao i prethodnik

    igra pati od istih sindroma kao i prethodni nastavci, loš AI, loš stealth, nedostatak jebenog čučnja, Connor se ljepi na sve i svašta, što zna bit jako frustrirajuće kad lovite one Almeniac stranice(isti klinac ko u AC2 kad vatate one lopove koji su random spamani po mapi), nevidljivi zidovi, recimo jašem na konju i na jedamput STOP, konj zablokira, ista stvar i kad se penjete po planinama, na veoma očitim djelovima gdje bi se trebalo popest Connor zapne, skupljanje raznoraznih gluposti, perje, chestovi, vatanje životinja je jebeno dosadno, nikako ali nikako nemožete ostat bez municije ili novaca, ako ispucate npr. 2 metka na neprijatelje i kad završite borbu opet ih možete lootat, tako da posjećivanje dučana ili kreiranje vlastitih strijela u Manoru nema svrhe... !!!

    sakrit se možete samo na određenim mjestima, na onima kojima igra nudi, buseni trave, kolica sa sjenom, hrpa lišća itd, AI je grozan, sad te vide sad te nevide, one spike, ubiš stražara pred hrpom drugih stražara, ne mrdaju opce

    igra me odma razočarala samim početkom, prvom misijom u operi, što sam spomenuo par postova iznad

    dakle misija u operi gdije morate ubit nekog lika koji se nalazi na samom drugom kraju operne dvorane, i sad kako do njega nego da se penjem po balkonima, imajte na umu da je opera puna i da se cijela ta misija dešava u vrijeme predstave. Nitko ama baš nitko ništa ne poduzima na osobu koja se pentra po balkonima, da bi ležerno nakon pentranja došetal do lika i ubio ga, pobjegao i sve pet...

    ima takvih situacija miljun, mora da su devoleperi cijelu igru radili preko prozora

    nadalje, vratili su Ass guild gdije imate 6 assova koji rade liberation misije, ništa posebno, pošaljete ih u neki grad da obave svoje i nakon par minuta Mission Completed, isti klinac ko i u Brotherhoodu, nepotrebno upotpunosti


    šume i gora su fora, pentranje po stablima i sve to, borbe sa brodovima su zaista dobro napravljene, ali sama plovidba brodom je nekako hmm neatmosferična,prazna, nema ljuljanja broda ili efekta lupanja valova o brod, koji bi dodali više osjećaja da ste na brodu, kao da plovite na nekoj dasci =/

    kroz cijelu igru jedino gdije sam donekle uživao su oni Side misije gdje skupljate dijelove karte za Skriveno Blago, isto kao što ste u AC2 skupljali one tokene neke za Ramulus(?) odljelo, to je poprilično zabavno

    Lip Sync je užasan, baš ono grozan, par karaktera imaju dobru sinkronizaciju, ostalo stvarno nema veze sa mozgom posebice kad Connor zafučka da pozove konja xD užas

    cijela ta hajka oko Anvil engina je 0, igra izgleda isto kao i prijašnji nastavci, stvarno neznam koja je razlika između tog prijašnjeg engina i ovog anvila, tj. koje su prednosti Anvila nasprem prijašnjeg


    kraj je bezveze, čak se ni ne borite protiv glavnog negativca nego ga Connor ubije u cut sceni na totalno blesav nacin, i sva ta hajka oko jabuke je o uništenju svijeta bla bla bla



    sve u svemu, dorađeni AC2, tipična UbiSoftska igra, od samog početka serijala sam ocekival dobru stealth igru, a na kraju dobiš 1 button game...


  2. #362
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Assassin's Creed III

    Jedino što mi je zasad dobro u igri su nove brutalnije animacije i mogućnost istovremenog countera na više neprijatelja. Cool izgleda. Ostalo, od priče, glavnog lika, combat sustava preko lokacije je totalno smeće. Jedna od onih igara koja se igra po pol sata dnevno jer je fizički nemoguće dulje je igrati. Kao LA Noire je što se toga tiče.

  3. #363
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Assassin's Creed III

    Ja obično odustanem od takvih igara koje ne mogu igrati duže od pol sata u komadu (prvi Ass Creed, Silent Hill Homecoming, Deus Ex,...).

  4. #364
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Assassin's Creed III

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #365
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Assassin's Creed III

    Alternativna istorija alternativne istorije?
    - Always angry, all the time -

  6. #366
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Assassin's Creed III

    O jbt kako je ovo loše

  7. #367
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Assassin's Creed III


  8. #368
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Assassin's Creed III

    = Citat = Izvorno postao flander
    dakle misija u operi gdije morate ubit nekog lika koji se nalazi na samom drugom kraju operne dvorane, i sad kako do njega nego da se penjem po balkonima, imajte na umu da je opera puna i da se cijela ta misija dešava u vrijeme predstave. Nitko ama baš nitko ništa ne poduzima na osobu koja se pentra po balkonima, da bi ležerno nakon pentranja došetal do lika i ubio ga, pobjegao i sve pet...
    Bar se ne penješ kroz sjene noseći crnu odjeću, al oke. Also, nisu ljudi prije 300 godina zujali okolo na predstavama, predstave za ozbiljnu gospodu ovo ono.

    Igrao sam malo danas, skupio družinu (oko 2-3 sata?). Nemam nikakvih prigovora na gameplay, zabavno je uletit u gomilu vojnika i atraktivno ih poklat koristeći 3 tipke. Točno mi dođe ko i prvi, da se odmorim malo od ostalih igara, samo što je to ovdje daleko zabavnije. Animacije su fenomenalne, ne mogu vjerovat da je ovo prva igra nakon Blood Moneya gdje penjanje po stepenicama ne izgleda ko da lik lebdi, već noge precizno pogađaju stepenice. Ista stvar je i s trčanjem, kod brzih skretanja "zanese" ga u stranu, konačno se osjeti da lik ima težinu.
    Vremenski uvjeti su isto gg, fora je kako se lik smoči na kiši, propada kroz snijeg itd.
    Ovaj Haytham lik je jedno 10 puta veći badass od svih protagonista do sad. Da je ovo jedina igra u serijalu i da nema Desmond sranja, bila bi odlična.
    Također, pohvale idu na atmosferu i dizajn grada, feel je još bolji nego u Italiji. Vidjet ću još kasnije, sviđa mi se igra za sad. Ali ne mogu je igrat duže od sat vremena u komadu. Nekako me ne vuče naprijed, otkad sam stigo u Boston nije više onako atraktivna kao na početku, ali vidjet ćemo još...
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  9. #369
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Assassin's Creed III

    Okej, igra je postala zanimljiva nakon što sam se prebacio u ulogu Indijanca. Trener mi je crnac, master assassin, koji je uz to i zemljoposjednik

    Isključio HUD. Film.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  10. #370

    Re: Assassin's Creed III

    Završio jučer. Vjerojatno bi bio najbolji AC do sada da Connor nije totalno nezanimljiv i monoton lik, a da ni ne spominjem retardaciju sa Desmondom i tom pričom. Kao što Storm kaže igra je trebala imati Haythama za glavnog lika i kolonijalna Amerika jednostavno ne funkcionira za mene kao setting.

  11. #371
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Assassin's Creed III

    Igra mi se ovo ali imam zestok fps drop u Bostonu... Jel ima neki fix il nesto sl?

  12. #372
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Assassin's Creed III

    Wtf ja sam mislio da mi je grafička riknula. Mislim da nema fix, jer ja sam prvo stavio na low sve i bilo je jednako, onda sam vratio na high i kod sljedećeg pokretanja radila je normalno. Da bi kod trećeg opet počelo štekat.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  13. #373
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Assassin's Creed III

    Mora biti neki patch vezano za to ili fix... Jer ljudi se zale da je sve ok van grada ali unutar je skoro neigrivo.

  14. #374
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Assassin's Creed III

    meni je sve išlo ko po loju

  15. #375
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Assassin's Creed III

    U lucky bitch

  16. #376
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Assassin's Creed III

    Ubisoft i PC portovi, ne znam čemu se čudite.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  17. #377
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Assassin's Creed III

    I meni svukud jednostavno leti.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  18. #378
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Assassin's Creed III

    Aral, falio si nam.

  19. #379
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Assassin's Creed III

    Nisam imao takvih problema. Bar što se prezentacije tiče je igra ok.

  20. #380
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Assassin's Creed III

    Total Biscuit on mp

    Ovo čak izgleda zabavno. Da bar postoji jeftinija varijanta igre gdje mogu samo multiplayer platit

  21. #381
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Assassin's Creed III

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  22. #382
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    OSIJEK-NEPOKORENI GRAD
    Postova
    536

    Re: Assassin's Creed III

    pozdrav ljudi, cuo sam da je igra imala nekih poteskoca sa bugovima i glitchevima na pc-u i ps3... pa me zanima jel sad to sve ispravljeno jer bi htio uzet igru za ps3 i ako je uzmem jer ja odma imam za downloadat taj patch ili kako vec??
    DANAS JE TESKO BITI GLUP JER JE KONKURENCIJA VELIKA

  23. #383
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Assassin's Creed III

    WTF?!?!




    Preloše
    - Always angry, all the time -

  24. #384
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Assassin's Creed III

    također fucking fps drop u bostonu, bez obzira na settingse... jebeni ubisoft

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  25. #385
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Assassin's Creed III

    Ja rušio windowse jer sam mislio da driveri otkazuju. lol
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  26. #386
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Assassin's Creed III

    našao sam neki modani ini file jučer i zamijenio postojeći, sad je OK... nema više gadnog FPS dropa u Bostonu, iako još uvijek nisam zadovoljan s performansama... čovjek bi pomislio da bi igra radila kak treba na hd7870 ali ne...

    nema veze...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  27. #387
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Assassin's Creed III

    Ako ovaj Haytham nije najgay protagonist ikad onda ne znam tko je. Altair je bio badass, Ezio je bio švaler, a u starijim danima baraba... Ali ovo, ne znam što bi reko...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

Slične teme

  1. Assassin's Creed
    By WhiteWolf in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1819
    Posljednji post: 10-01-2013, 09:02
  2. Assassin's Creed 2
    By Rang€r in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1750
    Posljednji post: 16-03-2011, 22:14
  3. Potvrđen Assassin's Creed 3 tj Assassin's Creed: Brotherhood
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 11-05-2010, 21:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •