Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Mobitel ili nešto drugo

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Mobitel ili nešto drugo

    ipod mi je odavno crknuo a mobitel mi je u kurcu što se muzike tiče, pa mi treba nešto za slušanje muzike. Spreman sam platit 500-600 kn za nekakav pristojni mp3 ili mobitel.
    E sad, šta da uzmem? Ne volim nosit mobitel uokolo da me netko stalno zove ali je praktičnije imat i mobitel reprodukcijski kurac u jednome. Ako nema ništa dobroga za te pare može i neki mp3, ne razumijem se baš u to šta valja a šta ne. Neka bude ovako:

    1. Kvaliteta zvuka - da ne bude sroljav ko na iPodu pa da nakon 3 tjedna uopće ne čuješ bas. To će se slušat svako jutro/dan i ima da me služi dugo.

    2. Jednostavni prijenos mjuzike - da nema mnogo nebuloza sa skidanjem glazbe s kompa, jedan USB kabel, prebacit na uređaj i to je to.

    3. Nikakav touch-screen - poželjno da bude normalan mobitel bez ikakvih gluposti, čak ni klizni.


    Uzimam si u T-Mobilea čim odaberem, zato bacajte prijedloge.
    Svi smo mi Mirko.

  2. #2
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Mobitel ili nešto drugo

    Sony Walkman serija mp3 sviraca, taman.

    A mob ako hoces za glazbu, onda neki Sony Erricson Walkman (dakle s oznakom W prije broja modela).
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  3. #3
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Mobitel ili nešto drugo

    sto se tice kvalitete reprodukcije ipoda, to ti je do slušalica, ili si nesto slucajno pojebao u eq-u...
    a sto se tice playera - imao sam creative zen mozaic (i jos imam, al ga ne koristim za slusanje prek slusalica, neg dok se tusiram jer ima zvucnik koji je glasniji od svih mobitela na koje sam naisao D ) i super mi je! baterija se napuni za 2-3 sata, a traje zauvijek. xD pjesme se prebacuju drag&drop. ako oces kvalitetan zvuk, racunaj da moras dat jos nekih 200njak kn na kvalitetne sluše...

  4. #4
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Mobitel ili nešto drugo

    Skoro uopće nema razlike u kvaliteti reprodukcije što se samih MP3-jeva tiče. Mobitela i danas ima po tom pitanju svakojakih, ali svaki MP3 će ti biti dovoljan, samo je pitanje kvalitete slušalica.

  5. #5
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Mobitel ili nešto drugo

    Sony walkman definitivno. Ima najbolje slušalice koje sam imao do sada prilike koristiti - svog imam skoro godinu i pol, jako često ga slušam u hodu, po zimi, ljeti itd, i sluške i dan danas funkcioniraju besprijekorno, dok bi x drugih već odavno crklo.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Mobitel ili nešto drugo

    Gledao sam malo uokolo i nema baš mnogo bomitela iz SE W linije (bar ne u T-mobilea) pa sam tražio mp3 u random dućanima i naišao na neki Philipsov za 500 kn, Sonyjev za 600 i još neke Denver/lijeve marke za 300 kn. E sad, ako budem uzmiao mp3 da gledam cijenu, proizvođača, ili je baš sve isto? Ovi jeftiniji su se razlikovali samo po gigabajtu-dva razlike.
    Svi smo mi Mirko.

  7. #7
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Mobitel ili nešto drugo

    Bomitel xD

    A ne znam, ja imam još uvijek negdje jedan mali MP3 od Excella koji radi sve od masažnih fotelja do grijalica, tako da je kvaliteta sama po sebi upitna, ali pristojno me služio sve godine, iako je imao malo memorije i ekran je bio malo nakošen.

Slične teme

  1. Kvar grafičke ili možda nešto drugo
    By Iceman in forum Komponente
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 12-10-2013, 18:46
  2. Latencije ili nešto drugo? [REŠENO]
    By zoky in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-03-2008, 15:32
  3. Crossfire? Što je to? Pa nešto novo, nešto divlje! :)
    By kulamasta in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 08-02-2008, 10:12
  4. DSL, a sto drugo
    By v4MP1r3 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 22-07-2006, 10:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •