Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 51 od 51

Tema: DSL Problem

  1. #31
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    826
    evo, sad me opet disconectalo. ps mtr t-comu.

  2. #32
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: DSL Problem

    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    Owako. Imam problem sa DSL-om. Swako malo se disconnecta sam od sebe. Jel zna ko u čemu je problem. PLS People! Hwala Unaprijed!
    Sto se i meni dogada kadkad, ono strefi ga nekih par sat svakih 5min ga dcova, sranje, t-com nije pomoga, kao ni formtiranje diska, sad me vise boli briga z at.com i sve njih, i redjse se dcova, gotovo nikako
    Well, as long as it's interesting.

  3. #33
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Ewo za sad se drži nekako. Imam Anti-Dailer i SpyBot. Čini mi se da Anti-Dialer pomaže puno. Hvala swima što su pomogli. Widjet ču jel se još bude disconnectao pa wam jawim. Ako ko ima istih problema ko ja sa disconnectom neka obavezno skine Anti-Dialer!
    #paperplatoongoonz

  4. #34
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    SpyBot je swe riješio osim tog DAILERA hebenog. Znači reinstalacija windowsa je jedina opcija. Budem još probao što je wild_axe rekao system restore... Ako neuspije moram reinstalat windowse
    #paperplatoongoonz

  5. #35
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    SpyBot je swe riješio osim tog DAILERA hebenog. Znači reinstalacija windowsa je jedina opcija. Budem još probao što je wild_axe rekao system restore... Ako neuspije moram reinstalat windowse
    probaj s ad awareom

  6. #36
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    [quote=Prince-Artas]
    = Citat = Izvorno postao "Systematic Rewerse":2dqnozuh
    SpyBot je swe riješio osim tog DAILERA hebenog. Znači reinstalacija windowsa je jedina opcija. Budem još probao što je wild_axe rekao system restore... Ako neuspije moram reinstalat windowse
    probaj s ad awareom[/quote:2dqnozuh]

    Probao sam i to. 0 bodowa. Ewo pogledajte screenshot dolje pokraj starta ima Warcraft III(to sam bio igrao i odjednom me izbacilo) i ono pokraj Warcrafta pogledajte. DIALER. Jel ste widjeli kada to?

    #paperplatoongoonz

  7. #37
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    ne to jos nisam vidio no dali ti imas Maxadsl ili obican modem???



  8. #38
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    Taj dialer prekida bilo koju vezu nema veze jel max adsli ili modem...
    probaj sa system restore vrati ga unazad kada ti još toga nije bilo ali prije system restore obavezno napravi backup fajlova na kompu

  9. #39
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    826
    tko ce ic sa mnom zoljom raznest t-com u zg-u?

    mater im njihovu danas me dva puta disconetalo iako sam stavio taj t-scum antidialer.

  10. #40
    za sve one kojima se diskonekta:Modem spojite direktno u uticnicu od struje a ne na produzni kabel gdje vec imate ustekane raznorazne stvari,moglo bi pomoci jer su dsl modemi dosta osjetljivi na padove napona.


  11. #41
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    826
    ne vjerujem da je do toga. da je, onda bi mi se svaki put modem restartao i ponovo bi se morao stabilizirat. a to se ne dogada.

  12. #42
    A tesko ti probati,radije onda trpi pucanje veze i instaliraj za dsl konekciju nepotrebni antidialer.Antidialer stavljas samo na stari analogni i isdn modem radi sigurnosti od napada i on nema nikakve veze sa pucanjem ili nepucanjem veze na dslu.Drugo provjeri da li imas spojen neki telefon mimo splitera jer ako je to slucaj onda ti puca veza zbog toga jer on radi gusenje na liniji


  13. #43
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    826
    imam samo jedan telefon.
    sad mi dosao onaj "majstor" i donio novi modem da probam s njim. vidit cemo.
    ako nista drugo barem je lik priznao da nije pametan.

  14. #44
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao Black-knight
    ne to jos nisam vidio no dali ti imas Maxadsl ili obican modem???
    Imam DSL.

    @Olio System Resore mi nešto sere. Neče ga wratiti na ni jedan chekpoint.
    #paperplatoongoonz

  15. #45
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao dugi
    A tesko ti probati,radije onda trpi pucanje veze i instaliraj za dsl konekciju nepotrebni antidialer.Antidialer stavljas samo na stari analogni i isdn modem radi sigurnosti od napada i on nema nikakve veze sa pucanjem ili nepucanjem veze na dslu.Drugo provjeri da li imas spojen neki telefon mimo splitera jer ako je to slucaj onda ti puca veza zbog toga jer on radi gusenje na liniji
    Owako imam 2 telefona. Jedan na mom katu i jedan dolje. Gore mi je spliter i na njega mi je spojen DSL i 1 telefon. Jel ima šta to kakwe weze?
    #paperplatoongoonz

  16. #46
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    = Citat = Izvorno postao dugi
    A tesko ti probati,radije onda trpi pucanje veze i instaliraj za dsl konekciju nepotrebni antidialer.Antidialer stavljas samo na stari analogni i isdn modem radi sigurnosti od napada i on nema nikakve veze sa pucanjem ili nepucanjem veze na dslu.Drugo provjeri da li imas spojen neki telefon mimo splitera jer ako je to slucaj onda ti puca veza zbog toga jer on radi gusenje na liniji
    Owako imam 2 telefona. Jedan na mom katu i jedan dolje. Gore mi je spliter i na njega mi je spojen DSL i 1 telefon. Jel ima šta to kakwe weze?
    a znaci drugi telefon ti nije spojen na spliter???? ako nije svaki puta kad te netko nazove prekine ti se veza.... jer nije spojen na duplu liniju....
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  17. #47
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    da tako imam i ja jedan telefon koji je spojen i jedan koji nije



  18. #48
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    = Citat = Izvorno postao dugi
    A tesko ti probati,radije onda trpi pucanje veze i instaliraj za dsl konekciju nepotrebni antidialer.Antidialer stavljas samo na stari analogni i isdn modem radi sigurnosti od napada i on nema nikakve veze sa pucanjem ili nepucanjem veze na dslu.Drugo provjeri da li imas spojen neki telefon mimo splitera jer ako je to slucaj onda ti puca veza zbog toga jer on radi gusenje na liniji
    Owako imam 2 telefona. Jedan na mom katu i jedan dolje. Gore mi je spliter i na njega mi je spojen DSL i 1 telefon. Jel ima šta to kakwe weze?
    a znaci drugi telefon ti nije spojen na spliter???? ako nije svaki puta kad te netko nazove prekine ti se veza.... jer nije spojen na duplu liniju....
    Ali tako imam odkad sam dobio DSL. Tek mi je prije 2 dana počelo disconnectanje. Jel bi mi pomoglo da reinstaliram drivere za DSL i da repeiram Windowse?
    #paperplatoongoonz

  19. #49
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    reinstaliraj drivere uvijek si govori u glavi REINSTALACIJA WINDOWSA JE ZADNJA MOGUĆNOST



  20. #50
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    taj dialer je zapravo napravljen da bi disconnect-ao vezu koja se trenutno koristi i nabacio neku svoju navodno neku stranu (španjolsku,francusku ...šta ja znam)

  21. #51
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao Black-knight
    reinstaliraj drivere uvijek si govori u glavi REINSTALACIJA WINDOWSA JE ZADNJA MOGUĆNOST
    Goworim si to uwijek!

    taj dialer je zapravo napravljen da bi disconnect-ao vezu koja se trenutno koristi i nabacio neku svoju navodno neku stranu (španjolsku,francusku ...šta ja znam)
    Da disconnecta dsl i prebaci na neki TURSKI broj
    Istražio sam malo...

    Edit:Newjerojatno. Kuda neče naprawiti System Restore,a sad nemogu nači CD od j*benih drivera Owo se može dogoditi samo meni...
    #paperplatoongoonz

Slične teme

  1. Problem sa RAM ><
    By Norther in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 21-09-2007, 21:18
  2. WoW Problem help!!!
    By GTA_Zero_cool in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-08-2007, 05:13
  3. Problem
    By Snake shit in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 20-07-2007, 18:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •