Stranica 3 od 13 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 374

Tema: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

  1. #61
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    Stvarno smiješno

    Imam već listu 5-6 igara koje sam zaigrao a stvarno imaju niske cijene, kupim ih čim budeo mogao.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  2. #62
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    277

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    Ameri će svoje provesti bez obzira na mišljenja.Ne želim kupovati igru preko neta čak i kada ima popusta.Želim da imam kutiju na polici,spreman sam dati i više za box verziju.

  3. #63
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    Mislim da će igre u kutiji uskoro postati kolektorske stvari kao i recimo vinyl. I meni je lijepo vidjeti kutiju, ali nije baš toliko neophodno, pogotovo danas kad unutra nemaš ništa osim instruction manuala.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  4. #64
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    = Citat = Izvorno postao DelPiero
    Ameri će svoje provesti bez obzira na mišljenja.Ne želim kupovati igru preko neta čak i kada ima popusta.Želim da imam kutiju na polici,spreman sam dati i više za box verziju.
    Ja igre kupujem u kutiji. Za siću.

  5. #65

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    Eto! Hydrophobia prophecy! Daily deal -.- A baš sam je htjela imati, pa jel' to sad nije očajno što nemam 13 kn haha, fuj. Ok, ajde, nije ni inače skupa pa je to ok.

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  6. #66
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Kao što rekoh milion puta do sada. Otkad sam došao u neke godine (stalni radni odnos, redovni prihod, manje slobodnog vremena, normalan ljubavni život, manje alkoholiziranja i sveopćeg ludiranja) postao sam tipičan primjerak konzolaša, ali bez konzole. Znači igram max. 2 sata dnevno, ako i toliko. Skužih isto tako da igru koju skinem najvjerovatnije neću igrati previše, razlog nepoznat, ali jednostavno neću, nije mi gušt, don't ask me why.

    Kupim u prosjeku jednu ili dvije igre svaki mjesec ili dva i na njima se stvarno izguštiram i odradim ih pošteno bez ikakve muke. Neznam koji je to mentalni sklop u mojem-u mozgu koji određuje zašto mi nije gušt igrat skinute igre, a kupljene je, ali se kladim u bilošto da sam skinuo sada Skyrima, a ne ga kupio, brijem da bi ga već prestao igrati.

    Uglavnom, ne smeta mi ovaj zakon, jer igram umjereno, u 95% slučajeva pošteno kupljenu i plaćenu igru i nisam ovisan o tome da odigram svaku hitoidnu igru na tržištu kao i Aral.

    Neznam, uglavnom meni ne smeta. Još kad sada imam i način da kupujem igre preko Steam-a, a neki popusti stvarno znaju biti smiješni, ilegalno nabavljanje igara je stvarno postao idiotizam. I nemože mi nitko reći da nemože odvojit 45 kn da si skine Oblivion GOTY sa apsolutno svim DLC-ovima i pizdarijama (Ova rečenica ni u kojem slučaju ne pokušava nametnuti Oblivion kao dobru igru, ali ima mnogo sličnih primjera, ovaj mi je sad s vrha jezika)

    EDIT: Nabaviti ilegalnu igru u svrhu da čeknem gameplay i igram ju dan, dva i osudim dali ću je kupiti ili ne apsolutno podržavam, hell čak sam kupio i neke igre koje sam odigrao 100x ilegalno čisto iz grižnje savijesti.

    Potpisujem...
    Pogotovo od kad sam kupio PS3...
    Mogao bi ga jailbreakat, ali jednostavno nije to to...
    Sve ovo gaming vrijeme u mom zivotu sam igrao piratske igre, uz pokoju original... ali zadnjih godinu dana me nesto puklo, i probao bih skinuti igru, pocnem igrati i jednostavno mi nije zabavna, mozda jer znam da me vec ceka nova..
    A sada kad dam za igru 200-400 kn, jednostavno se trudim uzivati u njoj oliko god mogu jer znam da sam radio za nju 2 dana i da cu pricekati da si kupim neku drugu...
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  7. #67
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    277

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    stoji to ali više volim da napravim kolekciju originala nego da mi danas-sutra EA ili Ubisoft osporavaju igru koju sam kupio preko steama

  8. #68
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    Ja planiram kupovati indie igre više-manje
    I stare klasike koji su na popustu. Steam je po tome stvarno dobar.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  9. #69
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    Hydrophobia se kupuje, hvala Kid A
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  10. #70
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Mene apsolutno nije briga tko kupuje, a tko skida i nemam neki donkihotovki duh koji će se boriti protiv piratije. Svatko si bira kako mu najbolje paše i nikoga ne mislim suditi zbog toga. Jedino smatram da je problem što igrači nisu dobro informirani da se igre mogu naći puno jeftinije, pa idu linijom najmanjeg otpora.
    Slažem se s Vekicom a svemir nije implodirao. Jebeno

  11. #71
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    je odma cu ic dat 450 kuna u ducanu za mw3, na kojem su ko "radili" 2 godine, a nakraju ima losiju grafiku od igre stare 2 godine, testure ko da se neko posro ponjima, mp uvijek uvijek isti. sp je cak uspio bit losiji od bf3, neznam ni sam kako im je to uspjelo, kojega oni prodaju u 7 milijuna primjeraka, bas im treba mojih 10% mjesecne place

  12. #72
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Hydrophobia se kupuje, hvala Kid A
    Uzeo sam i ja sad
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  13. #73
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    Igrao sam to. Okej je. Pogotovo za tu lovu.

  14. #74

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Pa ono, prodaš skuter?
    da bi igrao original igre. Da sam tako glup ubio bi se.

  15. #75
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    Vedrane gledam tvoj Steam acc i polovicu igara nisi igrao ni dva sata. wtf
    Neke su cak i neotpakirane
    Липе цвату и у Србији!

  16. #76
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    kako moze imati na accu a neotpakirano?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  17. #77
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    Ne razumijem se bas u to, vidim da ne pisu sati provedeni igrajuci pa sam pretpostavio da nije ni zaigrao
    Липе цвату и у Србији!

  18. #78
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    neotpakirano ti samo moze biti u inventaru (i to tek odskora otkako je steam uveo opciju) a ovo drugo samo znaci da je kupio nesto a nije ni instalirao/pokrenuo
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  19. #79
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    Sto se mene tice lovu cu dati samo za igre za koje smatram da su zasluzile to. Isfurano je al tu je u prvom slucaju Blizzard, Valve i mozda jos pokoji prozivodjac ciju bi kolekciju htio imati cisto da imam(Max Payneovi mi padaju na pamet). Pet godina sam razmisljao kupiti PES ili ne jer ga igram aktivno vs frendova(ove godine je fifa umjesto pesa konacno) ali zbilja nemam namjeru platit 350/250/200 kn za igru gdje ce za 9-10 mjeseci vec izaci ista stvar novije upakirana i sve ispocetka cisto jer ne podrzavam tu politiku. Isto se odnosi na COD/NFS/BF(trenutno se troumim uzeti BF3 ili ne). Igra koju sam primjerice kupio ali nikad nisam aktivno igrao je Red Orchestra jer mi se svidjela ali eto nisam zazivio s njom i nije mi zao.

    Sto se glazbe tice ne slazem se da je napravljena stvar javno dobro jer je autor utrosio godine vjezbe, ucenja, pjevanja/sviranja itd da bi proizveo tako nesto. Po toj logici bi autoceste, avioni itd trebali biti javno dobro.
    Won't Bow Don't Know How.

  20. #80

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    Istina, ali iskreno, jel' razmišljaš o lovi dok sviraš ili jednostavno uživaš i želiš to prenijeti ljudima?

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  21. #81
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    Nhf ali da si nesto napravio s bendom u zadnjih par godina znam da bi imao drugacije misljenje. Evo moji prijatelji iz Zaa; svake godine novi album za koji se unapred zna da ce biti free i izvori prihoda su im iskljucivo od svirki, trenutno su najaktivniji bend u Srbiji sa po 2-3 svirke tjedno. Sam Zlaya kaze, kakav je to bend koji se 3-4 godine probija?
    Normalno da ti taj zakon o glazbi odogvara kad izdas jedan album u 7 godina i onda namjeravas da ga muzes bar 10 godina preko autorskih prava
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  22. #82
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    Ja podrzavam piratiju, ali ovim NE potvrdjujem NITI zelim reci da sam pirat. Znaci podrzavam je, ali NISAM pirat.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  23. #83
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?


  24. #84
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Nhf ali da si nesto napravio s bendom u zadnjih par godina znam da bi imao drugacije misljenje. Evo moji prijatelji iz Zaa; svake godine novi album za koji se unapred zna da ce biti free i izvori prihoda su im iskljucivo od svirki, trenutno su najaktivniji bend u Srbiji sa po 2-3 svirke tjedno. Sam Zlaya kaze, kakav je to bend koji se 3-4 godine probija?
    Normalno da ti taj zakon o glazbi odogvara kad izdas jedan album u 7 godina i onda namjeravas da ga muzes bar 10 godina preko autorskih prava
    Da, al to je odluka benda da dijeli besplatno. Reći da bi glazba trebala biti javno dobro je retardirano u najmanju ruku (onda možemo sve medijske proizvode svrstati - pa i videoigre). OK zakoni su možda smješni jer prava traju 50 godina nakon smrti autora ili kak već pa novac ide sasvim pedesetim ljudima, ali to ne mjenja činjenicu da bi glazbenici morali imati pravo kontrolirati što se dešava s njihovim radom (pa ga pustiti free ako žele) i naplaćivati albume kolko god žele te naravno primati paušale za puštanje na radiju/televiziji. Super je kaj taj bend može živjeti od live svirke, ali nevjerojatno malo glazbenika to može pa je prihod od albuma i tih paušala sigurno dobrodošao.

    I reći da Masa nije ništa uspio sa bendom je priglupo, jer su uspješniji od jedno 90% bendova koji postoje kod nas

  25. #85
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    Dobro al budimo realni, ako se igre ne kupuju CD glazbenika jos manje. Ja iskreno eto ni neznam nikog ko je kupio neki cd. Dobro evo mozda moja stara da ima u autu..

  26. #86
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    I reći da Masa nije ništa uspio sa bendom je priglupo, jer su uspješniji od jedno 90% bendova koji postoje kod nas
    Iskreno da nema ovog foruma cisto sumnjam da bi ikad cuo za njega/njih (mozda bi bila druga stvar da zivim u Hrvatskoj pa bi i prije znao za njih) a i onaj album me nije nesto odusevio al to je vise stvar ukusa.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  27. #87
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    @viper33:Ja znam ljude koji slušaju preko spotifyja, radija, televizije itd. I od toga glazbenici dobiju neke pare (ako imaju sređena prava), a ne bi da je glazba javno dobro.

    @Kid A: Ja sam vidio neku klinku s njihovom majicom u gradu lol, a nastup na onom talent showu im sigurno nije odmogao što se tiče popularnosti

  28. #88
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Nhf ali da si nesto napravio s bendom u zadnjih par godina znam da bi imao drugacije misljenje. Evo moji prijatelji iz Zaa; svake godine novi album za koji se unapred zna da ce biti free i izvori prihoda su im iskljucivo od svirki, trenutno su najaktivniji bend u Srbiji sa po 2-3 svirke tjedno. Sam Zlaya kaze, kakav je to bend koji se 3-4 godine probija?
    Normalno da ti taj zakon o glazbi odogvara kad izdas jedan album u 7 godina i onda namjeravas da ga muzes bar 10 godina preko autorskih prava
    Admire ja sam svoj cd prvi uploadao na net i pustio ga na free download paralelno sa izradom cd-a u koje smo ulozili par tisuca kuna(tisak, ne snimanje) i mislim da svaki bend/glazbenik sam odlucuje hoce djeliti nesto free ili ne. Sad je takva era da se od cd-a ne moze zivjeti i sto se mene tice dijelit cu svaki album koji snimimo for free. Ono sto nema smisla ,a Neven je ispod objasnio je u vezi javnog dobra...
    Bend koji se 3-4 godine probija je normalan bend koji radi dobrim intezitetom, nekima treba 15 godina da izadju na vidjelo pa sto onda. 3-4 godine ti trebaju samo da poslozis savrsenu ekipu, stvoris koncept benda , pronajdes viziju i smjer u kojem zelis ici. Svaki drugi put je neprirodan i zavrsit ce ili brutalnom slavom(rijetko) ili totalnim zaboravom(najcesce).Pricam o autorskim bendovima ne svatovskim i cover bendovima gdje nadjes 3 dobra svirca u gradu, nazoves da skine 20 pjesama i eto u petak svirke.

    Sto se boldanog tice: nit sam registriran kod ZAMP-a jer ne zelim puniti privatne djepove pojedinaca , nit zaradjujem od toga sto mi se pjesme vrte na radiju. Uzmi i slusaj brate , meni ce bit bolje kad dodjes na koncert i znas rijeci

    EDIT: skoro sam zaboravio na dragu Daniu Ja dok sviram razmisljam samo o tome da publici i meni bude super, sve drugo je nebitno. Evo napravili smo sad svirku u PZ nakon godinu ipo dana, prepunili kapacitet kluba za duplo,svirali za cistu nulu i bila je jedna od boljih svirki,
    Won't Bow Don't Know How.

  29. #89
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    Pirateriji je nemoguse stat na kraj jer priroda proizvoda poput igara, filmova i muzike jest jednostavno takva da se lagano kopira i prosljedjuje dalje za nista. Tu lijeka nema. Gasenjem raznih torrent stranica i cenzurom moguce je postic jedino to da neiskusniji korisnici ne uspiju pronac sadrzaj na internetu pa ce posegnut za klasicnim piratima preko oglasnika. Odista, oni koji su do sada piratizirali sadzaj tesko da ce zbog toga promjenit navike.

    Sto se tice samoga piratiziranja i moralnih implikacija istoga... Pa stvari tu nisu bas crno bijele...

    Pa meni je nekako uvijek oko srca drago kada netko uzme od onoga koji ima... A taj koji ima prilicno je eksplotacijski raspolozen prema svojim kupcima i buducim kupcima... Kazem u sebi: tko te jebe, da mozes i govno bi mi prodao bez ikakvih moralnih dilema...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  30. #90
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Stop Online Piracy Act - piratstvu odzvonilo?

    = Citat = Izvorno postao Razzarach
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Pa ono, prodaš skuter?
    da bi igrao original igre. Da sam tako glup ubio bi se.
    Da si pročitao kaj smo pisali, ne bi pisao ovo
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

Slične teme

  1. Je li splitscreenu odzvonilo?
    By W1k1n6 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 07-01-2012, 13:04
  2. EA's Online Pass - odzvonilo korištenim igrama?
    By Arbiter of Change in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-05-2010, 16:44
  3. Bus Stop
    By TeraBajt in forum Web gaming
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 09-03-2010, 22:38
  4. Stop the Asians!
    By Herr Schnitzel in forum MMOG
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 26-06-2008, 20:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •