Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Maxthon 3

  1. #1

    Maxthon 3

    http://www.maxthon.com/mx3/

    Nakon isprobavanja ovog meni sasvim nepoznatog browsera, ostao sam u šoku.
    Zašto ovo nitko ne koristi?

    Maxthon 3 > Chrome, Opera, Safari, Firefox, IE etc.

    Najviše me impresionira brzina browsera. HD Youtube video se otvori instant; a loadinga nema. Još nisam doživio da mi se slika
    otvara dio po dio.
    Web stranice se otvore u komadu također...stisnem enter i boom!

    Mrvicu je brži od Chromea, a puno brži od Opere.
    Može se dosta customizirati interface, ima praktičan mouse gestures te fino odrađen speed dial.
    Jesam spomenuo da se slike mogu sejvati sa CTRL + click?

    Zasad ostajem na ovome, nema druge.
    God is just an artist...

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Maxthon 3

    slazem se sa svime navedenim,ja sam ga poceo koristiti od jucer i dosada nisam koristio bolji browser...jednostavno mi se uklapa u sve moje navike browsanja,uz to je super brz i prilagodljiv...

  3. #3
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Maxthon 3

    will ček it aut... nego, dajte mi samo recite da li ima bugova, nekompatibilnosti s prikazom nekih stranica? pošto je malo poznati browser, sasvim je izgledno da se webovi ne prilagođavaju za njega pa ono...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  4. #4
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: Maxthon 3

    Maxthon ti je ala Avant Browser i IE što se tiče otvaranja stranica! Jer valjda imaju nešto zajedničko po tom pitanju, neznam detalje! Znači, otvarat će sve bez problema!

  5. #5
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Maxthon 3

    Instalirao. Stvarno je brz :O
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  6. #6
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Maxthon 3

    multitasking je malo.. :\
    i ne svida mi se toliko, odo ja nazad na operu

  7. #7
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: Maxthon 3

    Meni je osobno maxthon jako dobar browser samo što mi je ružan ko pas!! I nekako mi je prenabacan s mogućnostima/toolsima.... !
    Ja želim maksimalnu jednostavnost i dobar izgled! Zato Opera ftw!

  8. #8

    Re: Maxthon 3

    = Citat = Izvorno postao Frky
    Meni je osobno maxthon jako dobar browser samo što mi je ružan ko pas!! I nekako mi je prenabacan s mogućnostima/toolsima.... !
    Ja želim maksimalnu jednostavnost i dobar izgled! Zato Opera ftw!
    Evo ovako izgleda moj Maxthon...prilično solidno što se tiče minimalizma/jednostavnosti...

    http://i.imgur.com/Yc5aV.jpg
    God is just an artist...

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Maxthon 3

    Isprobao sam već sve browsere, među njima je bio i Maxthon. Ukratko je svaki browser dobar i brz, samo ako ima dodatne mogućnosti da se može podesiti. Tako da se Maxthonova brzina može prestići Firefox Mozillom i drugim web browserima. Ja sam već davno modificirao svoju Mozillu verzije 3.6 oko koje sam se strašno potrudio, podesio sve u najsitnije detalje i duplo je brža nego famozna Mozilla verzije 8.0, a za mene i puno bolja. Ista stvar s drugim web browserima, oni su već podešeni na način da postižu max. brzinu, a max. brzina se može podesiti na svakom boljem web browseru, samo se treba znati, jer postoji opasnost za prevelike otvorenosti mreže, zato svi koji rade na brzini web browsera, rade ponajviše na zaštitama. Primjer imam internet 8192 KBPS, to je od prilike 1 MB/s brzina interneta, i onda moja fina Mozillica skida brzinom od 1,2 MB/s, dok ostali skidaju ispod 8192 KBPS, od prilike 700 KB/s, naravno bez ikakvog boostera, akseleratora i sl. pizdarija.

    OFC, za smrtnike koji se ne žele bakćati svojim web browserom najbolji je standard i browseri koji su već napravljeni "brzi" ako su potrebni za surfanje, poput Maxthona, QT MiniBrowsera i drugih već napravljenih ultra brzih browsera.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

Slične teme

  1. Maxthon
    By revenion in forum Software
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 17-11-2007, 00:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •