Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: 2 problemosa

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360

    2 problemosa

    1.prije 3-7 dana sam zadnji put igrao splintera chaos teory(nisam imoi vremena igrat),sad sam ga opet htjeo pokrenut ide ko normalno ono pokaze se pjescani satic neki put traje jako kratko a neki put negde 3-10 sekundi nestane i ko da nisam ni klikno ikonicu reinstaliro i instaliro 1.05 euro patch i opet ,sto me vise ne voli nisam ga tre4bo prestat igrat buhuhuhuhu.
    2.instaliro sam ponovno fear ali znate ono u kontrol panelu one neke opcije za vid pa se mijenja kontrast one neke suprotne cudne boje i ti shitovi e tak je meni igra ali ne cijela samo svijetlost ne mislim NA SVIJETLOST nego recimo na vatru i to lampe pojacana svijetlost gde je jako svijetlo iskre i tak i ti dijelovi su mi u takvim suprotnim bojama,te boje i ti shitovi sluze za one koji imaju problema s vidom i tak a to mene muci i sad nemrem tak igrat igru reinstaliro sma i opet da mi mozda ne vredi neki fajl kaj plz help!!!hvala unaprijed
    alo?

  2. #2
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    reinstaliraj drivere za grafu....
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •