Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: pomoc s driverima za HP ProBook 4525s

  1. #1

    pomoc s driverima za HP ProBook 4525s

    dakle kupia sam navedeno racunalo i imao sam instaliran linux sistem...ja sam ga fino pobrisao i instalirao windows 7 ultimate,al imam problem nemogu naci drivere za moje prijenosno racunalo i neznam dali moram instalirati sve drivere znaci maticnu,procesor,graficku,mreznu i zvucnu? (valjd su to svi potrebni) i kako uopce skinit te drivere....obicno sam ih ima na cd-u kad je u pitanju komp...ali za ovo prijenosno racunalo nemogu naci :s

  2. #2
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: pomoc s driverima za HP ProBook 4525s

    Treba ti samo driver od wirelessa tak da se možeš spojiti na internet. Nakon toga odeš na Windows Updates i preko njega ti se skinu apsolutno svi ostali driveri i zakrpe. Provjeri, možda već imaš u startu instalirane WiFi drivere... ako možeš na net, onda je to to.


    Windows Updates ideš ovako (ako slučajno ne znaš):

    Start - All Programs - Windows Update



    EDIT:


    Ili skini sve manualno sa ove stranice - http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te ... g=en&cc=us

  3. #3

    Re: pomoc s driverima za HP ProBook 4525s

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Treba ti samo driver od wirelessa tak da se možeš spojiti na internet. Nakon toga odeš na Windows Updates i preko njega ti se skinu apsolutno svi ostali driveri i zakrpe. Provjeri, možda već imaš u startu instalirane WiFi drivere... ako možeš na net, onda je to to.


    Windows Updates ideš ovako (ako slučajno ne znaš):

    Start - All Programs - Windows Update



    EDIT:


    Ili skini sve manualno sa ove stranice - http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te ... g=en&cc=us
    a ako imam kopiju windows 7 oce li to onda radit ti update-i?
    probao sam s one stranice skinit drivere za windows profesional (meni je ultimate) i radi mi...ali neznam jeli moram za procesor i zvucnu?

Slične teme

  1. HP ProBook 4515s misljenja?
    By blood4me in forum Mobilno
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 25-02-2010, 23:34
  2. Problem s driverima
    By Duh in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 19-08-2007, 21:05
  3. problem s ati driverima
    By BlazE in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 19-10-2006, 21:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •