Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 40 od 40

Tema: Koliko često formatirate sustav?

  1. #31
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Koliko često formatirate sustav?

    LOL, manijače. Pazi, ja koji imam preko 30 igara istovremeno instaliranih, igram ko lud i sve, plus brdo programa i podataka, ne formatiram barem godinu, godinu i pol, a komp leti sam tak. Ali, suit yourself
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #32
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koliko često formatirate sustav?

    Ja sam nekoć [verzije prije XP-a, XP i rane faze Viste (do sp2)]Sto također radio često. XP je jednostavno takav da ga advanced user smrda u nekoliko mjeseci, možda malo više ako ga dobro održava no teško da izdrži preko godinu bez problema. Vista bez SP-a također, grozno. No otkako sam na sedmici sve mi nekako mrsko reinstalirati kad uglavnom sve jako dugo radi kak spada.
    Na kompu sam indowse 7 reinstalirao zadnji put u srpnju, no to jer sam prešao s sporog 160GB na brzi 1000Gb disk.
    Windows 7 koji su bili prije toga radili su dost dugo bez problema, sve otkako sam prešao s x86 na x64 verziju, a to je bilo otprilike kad sam kupio dodatnih 2GB ram (nadogradio da bude 4GB), nekih godinu i pol mislim.
    Na laptopu mi je trenutno XP (uskoro mislim vratit 7 opet) od veljače (kada sam nadogradio procesor + XP je trebao zbog nekih programa za faks koji baš i ne rade na Visti ili 7).
    Na kompu kojeg koriste roditelji XP je bio par godina star (2-3 tako negdje), no to sam baš temeljito održavao i komp se jako rijetko koristio. Sada je gore 7 x86 čisto zbog promijenjene platforme (P IV 1,7 GHz, 640 MB SDRAM, 9000pro 64MB na C2D E6300 s 1GB DDR2 667 i 8500GT).
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  3. #33
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koliko često formatirate sustav?

    ATI-evci, ste počeli koristiti "novu" foru da više ne treba čistiti stare drivere sa sweeperom ili bilo čim drugime, već samo gaziti stare sa novima preko updates fore?

  4. #34
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Koliko često formatirate sustav?

    svaka čast bartuče, ne znam kak ti se da...

    ja svoj sustav trenutačno imam gore od kad sam mijenjao proc i ploču, a uskoro će već godinu dana... i nemam namjeru nekaj mijenjati dok god super radi... a da primjetim neka usporavanja, niti ne... pogotovo sa sedmicom.. na xpu je možda bila druga priča, njega sam češće formatirao ali ne znam kolko je to danas fakat potrebno...

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    ATI-evci, ste počeli koristiti "novu" foru da više ne treba čistiti stare drivere sa sweeperom ili bilo čim drugime, već samo gaziti stare sa novima preko updates fore?
    ja jesam sa ovim zadnjim preview driverima (ovima za Rage)... prvi puta sam sad na taj način ažurirao drivere... inače prije - uvijek prvo uninstal u CPu, pa restart pa driver sweeper, pa restart i tek onda novi driveri...

    a ne znam da li ste primjetili da s novim driverima više nije potreban restart nakon instalacije...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  5. #35
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Koliko često formatirate sustav?

    Ja presnimavam preko postojećih "oduvijek"...valjda već deset godina i nikada problema.

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Koliko često formatirate sustav?

    Koji vam je redoslijed instaliranja drivera svježe instalacija winsa?
    booyaka



  7. #37
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Koliko često formatirate sustav?

    = Citat = Izvorno postao fear
    Koji vam je redoslijed instaliranja drivera svježe instalacija winsa?
    na sedmici nemaš kaj previše instalirati... staviš najnovije dipslay drivere, i eventualno ako imaš neke dodatne, netipične uređaje... ali za današnji prosječni komp koji nema posebnu audio karticu ili kaj ja znam, dosta je instalirati samo grafičke drivere...

    ako se radi o xpu, onda prvo drivere za čipset, pa gpu pa onda ostalo (mreža, zvuk itd...)

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  8. #38
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koliko često formatirate sustav?

    = Citat = Izvorno postao fear
    Koji vam je redoslijed instaliranja drivera svježe instalacija winsa?
    Prvo grafu, onda WLAN i nakon toga Windows Updates rješi sve ostalo. Na drugom kompu ne moram niti WLAN pošto se automatski instalira, što mi je čudno pošto je kartica ista kao i kod mene Možda drugačija revizija.

  9. #39
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Koliko često formatirate sustav?

    Formatiram jednom u tri mjeseca.
    inace, u jednog ljetnog dana sam formatirao C i D osam puta
    Липе цвату и у Србији!

  10. #40
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Koliko često formatirate sustav?

    = Citat = Izvorno postao Aral
    LOL, manijače. Pazi, ja koji imam preko 30 igara istovremeno instaliranih, igram ko lud i sve, plus brdo programa i podataka, ne formatiram barem godinu, godinu i pol, a komp leti sam tak. Ali, suit yourself

    Ista stvar. Formatiram kad vec vise nema smisla i kad primjetim da komp radi neke stvari samostalno tj da se javlja AI

Slične teme

  1. Koliko često igrate online ?
    By Mjutant in forum Call of Duty
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 14-09-2008, 16:26
  2. Odgovora: 50
    Posljednji post: 16-08-2006, 21:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •