Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 88

Tema: Dead Space 3

  1. #1
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Dead Space 3



    Zasad ništa službeno ali ima nekih vijesti. U svakom slučaju, nastavak jedne od najboljih survival horor igara u zadnje vrijeme. Radnja bi navodno trebala biti smještena na nekakav ledeni planet. Što kažete, dobar, provjereni setting za ovakvu igru.

    Dead Space 3 To Be Set On Ice Planet
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #2
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dead Space 3

    Glavno da je Isaac progovorio, sve ostalo je nebitno

  3. #3
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dead Space 3

    Bogme da xD
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #4
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dead Space 3

    Ja bih da naprave neki patch za prvi dio, pa da izgovori samo pokoju rečenicu kad mu netko nešto govori.
    Barem koji 'OK!', 'No!', 'WTF?'...

    Nego, super za treći. Iako, znalo se da će biti.

  5. #5
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Dead Space 3

    najbolji survival horor ikada !!

    moram reprizirat oba nastavka pošto je D3 odgođen ^^

  6. #6

    Re: Dead Space 3

    = Citat = Izvorno postao flander
    najbolji survival horor ikada !!


    Dead Space je survival horor isto kao što sam ja nogometaš sa šesteroznamenkastom plaćom.

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Dead Space 3

    U oba puta prosjecna igra iako je drugi imao napredak u osnovu na prvi, od treceg ne ocekujem ništa posebno.
    Zaigrat cu ga i vjerovatno zaboraviti. Ionako je sto posto igra bila zamisljena kao jedan dio ali eto kako bi se opet zaradilo uvela se triologija.

  8. #8
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dead Space 3

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Dead Space je survival horor isto kao što sam ja nogometaš sa šesteroznamenkastom plaćom.
    Prvi je bio survival horror, drugi je akcijski tps horror.

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Dead Space 3

    Drugi dio je izgubio ono survival sa promjenom kamere kada je nisanjanje i snalazenje u prostoru postao bar 80% lakse u odnosu na prvi dio.

  10. #10
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dead Space 3

    Loše kontrole ne čine survival igru. A cjeli serijal je strašan otprilike kao i mlijeko kojem rok ističe danas pa ne znaš dal bi ga smio pit.

  11. #11
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Dead Space 3

    Di ste neustrašivi? Kako svi bitchaju, sve mi se čini kako nitko nije uživao igrajuči ovo.
    Priznajem da nije strašnija od jedinice, ali bome nije ni za baciti, bilo je par levela od kojih se diže kosa na glavi. (Da ne spominjem povratak na Ishimuru.)

    = Citat = Izvorno postao flander
    najbolji survival horor ikada !!

    moram reprizirat oba nastavka pošto je D3 odgođen ^^
    Već sam pomislio kako je ovo Aral napisao.

    Što se ledenog planeta tiće mogu samo reći... Sad bi bilo fora da kad razbijemo prozor vakuum usisa Necromorphe i zaledi ih.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  12. #12
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dead Space 3

    Pa nije najbolji survival horor ikad, al je najbolji unazad par godina. Ako se i može nazvat survivalom. Fear i Dead Space su trenutno na tronu, osim ako ne spominjemo Amnesiu, Penumbra serijal i sl. Znam da me dvojka bogme dobro preplašila i stiltala u nekim scenama, a u kombinaciji sa dobrom grafikom, atmosferom, zvukom i sl. pizdarijama, nemožete ostat ravnodušni. Štoviše, igrajući ovo morate se uživit i cimat, to je bit igranja ovakvih igara. Govorit da nije strašno, da je mlako ili sl. nije nikako valjan argument, pa nismo djeca da se pravimo hrabrima. Bolje bi bilo reć da ne volimo ovakav tip igara.

    DS je, normalno, bio više scary pošto je bio prvi dio, pa nismo znali kaj nas čeka. Dvojka je sve to pojačala bržom akcijom, ali zato nije na razini jedinice, što ne znači da je manje scary. Čak i sam survival žargon ovdje nije bitan, setting i atmosfera u dvojci su, barem meni pošto obožavam takve igre, odlično pogođeni te dvojku već sada, kao i jedinicu pređem barem jednom u svaka dva mjeseca. To je igra (DS1 i DS2) koja stoji instalirana na kompu od prvog dana kad je došla.

    Trojka pak uvodi novi svijet, novo ono, novo ono...dovoljno da nas zainteresira da zaigramo ovaj naslov, što je i zadatak takvim "nastavcima".
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  13. #13
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dead Space 3

    U DS2 je Isaac jebač i ima takav arsenal oružja da se izgubi survival element, čak i na najvišoj težini. Dok je u DS1 bila malo drugačija situacija, tu još igra nije bila provučena kroz mainstream filter. Mada mi je sve jedno DS2 puno bolji naslov od DS1, igra je fenomenalna i ne sumnjam da će održati kvalitetu u trećem nastavku.

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Dead Space 3

    Meni je ipak kec bolji. Ima pocasno mjesto medju najboljim igrama koje sam igrao. Dvica ima deja vu efekat,sto je normalno,ali jednostavno mi je kec bio puno napetiji i tezi. Cuvao sam metke,brojao ih,planirao kud sa power nodovima itd. U dvici mi je to sve nestalo i pretvorilo se u akciju iako je dvica bas zbog toga i naravno drugacije kamere bila i igrivija,imala tecniji gameplay. Mislim da ce treci dio biti znatno losiji od oba prethodna.

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Dead Space 3

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Pa nije najbolji survival horor ikad, al je najbolji unazad par godina. Ako se i može nazvat survivalom. Fear i Dead Space su trenutno na tronu, osim ako ne spominjemo Amnesiu, Penumbra serijal i sl
    Ova rečenica je tako čudna

    Ko da napišeš da su Dinamo i Hajduk najbolje nogometne momčadi u Europi, osim ako ne spominjemo Real i Barcelonu.

    Fear nakon prvog nastavka nije ni strašan ni ništa, mlaka šarena!!! pucačina koja živi na imenu i statusu prvog dijela koji je imao samo bu efekte i bio dobra igra, nikakava horor, to su gluposti.

    Dead Space također, bu efekti ne čine igru survival hororom, jer imaš oružja na bacanje i točno znaš šta te čeka, dok su Penumbra i Amnesia zasluženo na tronu horor igara, em si bespomoćan i nemaš oružja, em je strašno u pičku materinu samo stajat na hodniku i slušat zvukove.

    Razumijem da se veselite DS3, dobre su to igre, ali horor su koliko i Resident Evil 5. Ajd malo više, priznam im, čisto zbog settinga.

  16. #16
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Dead Space 3

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao flander
    najbolji survival horor ikada !!


    Dead Space je survival horor isto kao što sam ja nogometaš sa šesteroznamenkastom plaćom.
    Koliko mi znamo mogao bi biti i Cristiano Ronaldo, pobogu
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  17. #17
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dead Space 3

    = Citat = Izvorno postao mravojed20

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Pa nije najbolji survival horor ikad, al je najbolji unazad par godina. Ako se i može nazvat survivalom. Fear i Dead Space su trenutno na tronu, osim ako ne spominjemo Amnesiu, Penumbra serijal i sl
    Ova rečenica je tako čudna

    Ko da napišeš da su Dinamo i Hajduk najbolje nogometne momčadi u Europi, osim ako ne spominjemo Real i Barcelonu.

    Fear nakon prvog nastavka nije ni strašan ni ništa, mlaka šarena!!! pucačina koja živi na imenu i statusu prvog dijela koji je imao samo bu efekte i bio dobra igra, nikakava horor, to su gluposti.

    Dead Space također, bu efekti ne čine igru survival hororom, jer imaš oružja na bacanje i točno znaš šta te čeka, dok su Penumbra i Amnesia zasluženo na tronu horor igara, em si bespomoćan i nemaš oružja, em je strašno u pičku materinu samo stajat na hodniku i slušat zvukove.

    Razumijem da se veselite DS3, dobre su to igre, ali horor su koliko i Resident Evil 5. Ajd malo više, priznam im, čisto zbog settinga.

    Da, vidim da sam se malo zajebao. U Fearu2 i DS2 više ne postoji survival faktor, u fearu nije ni postoja u biti. Ali horor svakako je
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  18. #18
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Dead Space 3

    http://www.gametrailers.com/videos/5mrm ... -interview

    Aaaa...Dementia... blaženo stanje uma....

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Dead Space 3

    = Citat = Izvorno postao Aral
    = Citat = Izvorno postao mravojed20

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Pa nije najbolji survival horor ikad, al je najbolji unazad par godina. Ako se i može nazvat survivalom. Fear i Dead Space su trenutno na tronu, osim ako ne spominjemo Amnesiu, Penumbra serijal i sl
    Ova rečenica je tako čudna

    Ko da napišeš da su Dinamo i Hajduk najbolje nogometne momčadi u Europi, osim ako ne spominjemo Real i Barcelonu.

    Fear nakon prvog nastavka nije ni strašan ni ništa, mlaka šarena!!! pucačina koja živi na imenu i statusu prvog dijela koji je imao samo bu efekte i bio dobra igra, nikakava horor, to su gluposti.

    Dead Space također, bu efekti ne čine igru survival hororom, jer imaš oružja na bacanje i točno znaš šta te čeka, dok su Penumbra i Amnesia zasluženo na tronu horor igara, em si bespomoćan i nemaš oružja, em je strašno u pičku materinu samo stajat na hodniku i slušat zvukove.

    Razumijem da se veselite DS3, dobre su to igre, ali horor su koliko i Resident Evil 5. Ajd malo više, priznam im, čisto zbog settinga.

    Da, vidim da sam se malo zajebao. U Fearu2 i DS2 više ne postoji survival faktor, u fearu nije ni postoja u biti. Ali horor svakako je
    DS je survival horor u zavisnosti os levela na kom igras,oba dijela. Na easy je samo horor jer imas oruzja do mile volje i u globalu je lagan za prelaziti. A na najtezem nivou gdje brojis svaki metak koji opalis je sasvim druga prica. Iako je dosta laksi od prvog dijela,drugi dio je rasni survival horor kad se zaigra na najtezem levelu.
    Treci neka bude ko prethodna dva i ja zadovoljan.

  20. #20
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  21. #21

    Re: Dead Space 3

    Mikrotranzakcije će biti u DS3. What?
    http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... er-weapons
    "You can buy resources with real money, but scavenger bots can also give you the currency that you can use on the marketplace," Dead Space 3 associate producer Yara Khoury explained to Eurogamer. "So you don't have to spend [real world]Sdollars."

  22. #22
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dead Space 3

    Eh, što reći

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  23. #23
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dead Space 3

    Dead Space 3 on PC will be a straight console port

    I mikrotransakcije za kupljenu igru.
    Zašto bi ovo itko kupio?
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  24. #24
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Dead Space 3

    Baš ću s guštom skinut ovo s torenta.

  25. #25
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dead Space 3

    Da, zaboravio.
    Plus vrhunska Origin usluga.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  26. #26
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Dead Space 3

    šteta što nece igre bit na Steamu, da upotpunim kolekciju =(

  27. #27
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dead Space 3

    Ja ću podržat industriju.

  28. #28

    Re: Dead Space 3

    I ja ću... tako što ću sve loše igre (dis inkluded) piratizovati.

    Jesam dobar, a?

  29. #29
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Dead Space 3

    Podržat industriju Jadna gaming industrija nema para pa je se treba podržavat :3

  30. #30
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Dead Space 3

    Pa vidiš da je THQ bankrotirao

Slične teme

  1. Dead Space 3
    By flander in forum Gaming općenito
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 28-09-2012, 10:47
  2. Dead Space 2
    By Deadwalker in forum Gaming općenito
    Odgovora: 510
    Posljednji post: 21-09-2011, 13:49
  3. Dead Space
    By amirix in forum Gaming općenito
    Odgovora: 372
    Posljednji post: 21-01-2011, 15:38
  4. Dead Space 2
    By Deadwalker in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 52
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •