Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 55

Tema: BestBuy Gamepad

  1. #1
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    BestBuy Gamepad

    Trebam preporuku gamepada pošto vidim da Chillstreama baš i nema po dućanima Pretpostavljam da je xBox gamepad bolji od PS gamepada!?

    Treba mi best buy proizvod - znači najbolji omjer cijene i kvalitete. S time da bi volio proći jeftinije, naravno


    PS: Kak GTA 4 radi na xBox gamepadu?

  2. #2
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: BestBuy Gamepad

    Odlično, lakše je i ugodnije voziti, a gunfightovi su malo teži. Kad imaš precizan miš i nišan u obliku točkice koji šalje metak točno kamo si zamislio, postane malo prelagano.

  3. #3
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: BestBuy Gamepad

    ja sam nedavno kupio xbox360 kontroler za windowse i moram priznati da jedine igre koje mi odgovaraju za igranje s niime su voznje. probao sam tomb raider underworld koji bi trebao biti ugodan za igranje s kontrolerom ali katastrofa. tipkovnica + mis all ftw!

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  4. #4
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: BestBuy Gamepad

    Da, toga se i bojim, da ću pljunuti lovu i da će na kraju biti za qurac. Najgore mi je što čitam relativno loše komentare u vezi svih gamepada, bune se ljudi na ne prepoznavanje gamepada u igrama, na osjetljivost, na ovo, na ono...

    Najviše mi se sviđa taj Microsoft xBox Gamepad i Logitech F710. Razlika u cijeni je 100kn, što nije strašno... Ali opet čitam o F710 da mu je recepcija signala strašno loša i da zbog toga ima izgubljenih paketa, lagga i sl. Tak da uopće na kraju nebi wireless gamepad pošto ne želim da mi usred igre prestane primati komande, ono, wtf!?


    Uopće ne znam dal da kupujem ili ne... Najbitnije mi je zapravo za GTA 4, možda Mafia 2, Batman AA i AC i sl. "konzolaški nastrojene" naslove.

  5. #5
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: BestBuy Gamepad

    Pošto sam vlasnik chillstreama mislim da je u svakom slučaju bolje uzeti xbox tip gamepada jer ti ga svaka novija igra prepozna bez problema. Ja sam primjerice ovaj svoj uzeo najprije radi PESa, a na kraju sad igram mnogo toga s njim. Gta i Just Cause su predviđeni za uporabu sa gamepadom, pa je meni tako dosta ugodnije igrati.

  6. #6
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: BestBuy Gamepad

    Ja imam xbox360 kontroler za windowse i saitek cyborg, oba su odlicna, nisam dozivia da nisu prepoznati bili. Sad od ta dva je meni osobno saitek bolji, glomazniji je, tezi malo, lipse mi lezi u ruci, ako imas velike ruke vjerovatno ce i tebi, a i mos zaminit izmedju ps i xbox tipa sto moze biti korisno. I xbox360 je odlican, iskreno kad san kupova novi mislia san iopet taj uzet, al san prolazia kraj Algoritma i uzea saitek, nesto je manji, mozda je to i prednost, uglavnom to je jedina zamjerka sto mu ja imam, al i on je udoban.

    Od ta dva koji god da uzmes neces pogrijesiti, a za druge neznan.
    Well, as long as it's interesting.

  7. #7
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: BestBuy Gamepad

    Uzmeš najjeftiniji koji možeš a da ima ono što tražiš i to je to. Ionako ćeš ga rijetko koristiti.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  8. #8
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: BestBuy Gamepad

    Znači Microsoft gamepad dobro prepoznaje igre? Što se desi ako ne prepozna igru, onda je beskoristan ili...?

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: BestBuy Gamepad

    Prepoznaje svaku a ako neku ne prepoznaje onda moraš dodijeliti funkciju tipkama jednako kao što mijenjaš pojedine funkcije , tj,. mapiraš tipke za tipkovnicu i miš .

    Gamepad za vožnje , Laru i sportske naslove .Ostalo miš i tikovnica tj. ovoS.

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: BestBuy Gamepad

    Imas emulatore x360 kontrolera(kog sve igre prepoznaju). Tako da uzmi bilo koji koji ti pase rukama i novcaniku. Ja imam najjeftiniji PS alike kontroler za winse,sa 2 metra kabla,UBS. Pravio mi problem tj nije ga prepoznavao Witcher 2 dok nisam napravio da ga prepozna kao x360 kontroler...

  11. #11
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: BestBuy Gamepad

    Onda sex, budem definitivno pogledao ovaj Microsoft gamepad. Jel netko zna koliko mu je duga žica? Trebalo bi mi cca 3 metra, tak da se nadam da će ići uz USB produžni!?

    @Bezimeni... GTA 4, sa ili bez?

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: BestBuy Gamepad

    Bez kao i sve gdje moraš nišaniti i pucati .Da se to i sa gamepadom ali ispada ko petljanje a ne igranje .

  13. #13
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: BestBuy Gamepad

    Hmm, zbog njega sam najviše i gledao gamepad... Jebemti sad opet moram razmišljati

  14. #14
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: BestBuy Gamepad

    Uzmi xboxov, imam ga ja, predobar je. Usput, dobro ti dođe za bilo koju drugu igru.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: BestBuy Gamepad

    Ak ne igraš vožnje koje su na tipkovnici debilana ili nogomet i sl. te platformere poput Lare gamepad će ti skupljati prašinu .Ubodi si radije pošteni hard i sl.

  16. #16
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: BestBuy Gamepad

    Ja imam Logitech Precision. Rijetko ga koristim. Nedostaju mu samo analog-stikovi (famozne gljive).
    Inače za sve moje potrebe dovoljan. Ima i takvih s analozima, takav si uzmeš i bit će dost za sve.
    Izgleda slično (i jednakog je oblika) kao kontroler za PS2.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: BestBuy Gamepad

    Svaki igrač koji drži do sebe će ako već kupuje gamepad kuptiti Games for Windows gamepad ...čitaj X360 i njegove kopije .Retardirano je imati danas nekakav PS gamepad pa kada ti igra na ekranu napiše da moraš stisnuti X+A+Y i još ti to nacrta u bojama tipki a ti gledaš PS gamepad i gruntaš koja je to sad kombinacija dok ti lete udovi i šprica krv iz grkljana.

  18. #18
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: BestBuy Gamepad

    Haha, kad se sjetim Resident Evil 5 (brijem da je on bio, ili četvorka), poludio bi kad god bi mi iskočilo Y ili A, pa onda random udaram po PS2 gamepadu Uglavnom, hvala ljudi, ako ću uzeti, uzeti ću ovog Microsoft xBox gamepada, nekako mi se čini najboljim, a i često se navodi kao najbolji PC gamepad. Čak ga više hvale od Chillstreama.

  19. #19
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: BestBuy Gamepad

    U svakom slučaju oni noname jeftinjaci ne dolaze u obzir. Lako se raspadaju, gljive su ubitačno neprecizne, i tako dalje.

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: BestBuy Gamepad

    logitech gamepade ne bih preporucao,naime imaju na analogu svi onaj kockasti rub tako da analog zapravo i nije

    uzmi xbox gamepad for windows,ja sam sebi priskrbio 2 komada i sasvim sam zadovoljan,sve igre su odmah nastelane na njega i prava je stvar bez bespotrebne zajebancije...

  21. #21
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    147

    Re: BestBuy Gamepad

    Uzeo sam Logitech Chillstream u ljeto 2009. i dan danas radi perfektno kao prvi dan. Prezadovoljan sam njime a u toplije dane još ima taj svoj bonus.
    Koristim ga dosta često i nikad niti najmanjim problema s kompatibilnošću ili ičim sličnim nisam imao. Ovih dana ga gonim stvarno žestoko uz Trackmaniu 2, Driver SF i F1 2011 te Shift 2 i uz produžni kabel igranje iz kreveta je zaista ugodno Moja preporuka !

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: BestBuy Gamepad

    logitech chillstream je i jedini gamped uz xbox gamepad koji je vrijedan kupnje...

  23. #23
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: BestBuy Gamepad

    Jebeš to kad Chillstream više ne postoji Preporučate ga redovito, a nije u prodaji već valjda godinu dana

  24. #24
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    147

    Re: BestBuy Gamepad

    u to nisam znao

    stvarno šteta i ne razumijem zašto jer gamepad je zvijer

  25. #25
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: BestBuy Gamepad

    Meni je trebalo jedno vrijeme da se razradi, kad je bio nov novcat lijeva gljiva je zapinjala zbog onih ostataka na plastičnom spoju

  26. #26
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: BestBuy Gamepad

    @Shaka, koliki je kabl na tom Microsoft gamepadu?

  27. #27
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: BestBuy Gamepad

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ak ne igraš vožnje koje su na tipkovnici debilana ili nogomet i sl. te platformere poput Lare gamepad će ti skupljati prašinu .Ubodi si radije pošteni hard i sl.
    Ja ga koristim trenutno za F1 2011, Dirt3 i Shift2. Pošto se to igra manje više svaki drugi dan, i više nego dovoljno. Za ostale igre je gamepad ravan nuli, ne spadam u onu generaciju koja je gutala konzole, ja sam više tipkovnica i miš kind-a-guy.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  28. #28

    Re: BestBuy Gamepad

    Što se mene tiče, ja nimalo ne kompliciram kao vi...imam ovog:

    i već sam 3 godine sasvim zadovoljna.
    Naravno, ne pada mi na pamet igrati shootere njime (ne njime, nego s kontrolerima), tako da je za ostalo dušu dao. Ništa se nije pokidalo, precizan je, ne trza...bla,bla. A dosad sam bome i naučila pozicije xbox kontrolerskih tipki, pa si u glavi samo zamislim i voila, znam šta je "y"

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  29. #29
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: BestBuy Gamepad

    Definitivno preporučam Microsoft gamepad. Meni osobno savršeno paše u ruke i zasad nisam imao problema ni s jednom igrom. Imam i Chillstream pa ako si slučajno u mogućnosti da ga nabaviš, ni s njim nećeš pogriješit iako mi je osobno xbox draži.

    BTW, kabel na Xbox gamepadu je dug 3 metra.

  30. #30
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: BestBuy Gamepad

    = Citat = Izvorno postao Shaka
    logitech chillstream je i jedini gamped uz xbox gamepad koji je vrijedan kupnje...
    Ma saitek cyborg je bolji od oba
    Well, as long as it's interesting.

Slične teme

  1. Gamepad
    By Kalhant in forum Komponente
    Odgovora: 106
    Posljednji post: 06-01-2011, 20:57
  2. Gamepad
    By TimeLord in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 31-01-2010, 13:18
  3. Gamepad
    By roxium in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-05-2009, 22:44
  4. BestBuy(CPU & VGA)
    By Mr.G4m3r in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 30-09-2007, 23:43
  5. BestBuy DX10 grafa!!!
    By TheBread A in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 169
    Posljednji post: 13-05-2007, 20:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •