Ovako, kao što naslov kaže tražim ozbiljan CoD4:MW MP gaming clan.

Pod ozbiljan mislim na klan ovih karakteristika:
- Svaki gamer član klana zna kakvo računalo i kakvu ostalu opremu ima.
- Svaki član ima zadovoljavajuću i ispravnu opremu. Dakle nema igrača kojem se komp ugasi usred war-a ili nešto slično.
- Svaki član klana je gamerski pismen (dakle nema da netko ne zna što je to gamersko kućište, gamerski miš, što znači dobra podloga, što znači tim, ...).
- Članovi su navikli ili naučili igrati timski. Tu se podrazumijeva da nema "višeklanstva" odnosno da je igrač samo u jednom jedinom klanu. Fejkanje i slično preferiram ako je dopušteno.
- Pravila klana su jasno definirana i za sve članove jednako važeća (nema povlaštenih članova i ulizivanja).
- Klan ima server za igranje war-ova (ne crackan naravno) i barem jedan public server (HC ili ProMode).
- Klan posjeduje TeamSpeak, Ventrilo ili ShockVoice server.
- Svi članovi imaju original ključ odnosno igru.
- Treninzi se drže često, warovi se igraju itd (dakle nema inaktivnosti klana) i sudjeluje se na turnirima/ligama/natjecanjima.

Jednostavno su mi presjeli kvazi-klanovi u kojima pola igrača ne igra, ne možeš pronači ekipu koja bi igrala war, neki nemaju original igru, igračima ne funkcionira oprema ili su gamerski nepismeni (ne znaju tko je gamer, kakva je gamerska/gaming oprema, kakva su pravila i norme ponašanja gamera), sponzori ne postoje itd itd...

Sad malo o meni:
Nick: 191x7 (kadkad IqIxZ, DeLotus, ...)
Broj sati u CoD4: 438 sati od ljeta 2009.
Oružje s kojim igram na warovima: AK-47, AK-74u (scope rijetko)
Bivši klanovi (od poznatijih): How High
Original ključ: da naravno
ESl profil: da
CB profil: da
GameTracker profil: da
Inače sam vrlo vrijedan kao tech support / računalni guru xD

Dakle ako netko smatra da bih mu bio dobar dodatak timu/klanu, neka mi se obrati.

Lijep pozdrav,
marijanovic