U fazi sam prikupljanja kolekcije u naslovu navedenih časopisa. Molim sve one koji su godinama skupljali ove časopise i imaju veću kolekciju ili možda i cijelu i željeli bi prodati, da mi se jave na PP. Naravno, molim i realne cijene (ovisno o očuvanosti). Prednost imaju oni prodavači čija je kolekcija cijela ili skoro cijela, a nakon toga oni koji imaju nepotpunu kolekciju, ali brojeve po redu tipa 49, 50, 51, 52....a ne 49, 52, 56, 57....naravno, i u drugim kombinacijama ne znači da nisam zainteresiran, ali mi ovo prvo više odgovara. Ovo je prilika za sve one koji su se htjeli riješiti časopisa recikliranjem da nešto i zarade. Prednost su također prodavači iz Zagreba (opet: nije uvjet, ali nekako mislim da je najpraktičnije ako ste iz Zagreba kao i ja, osim ako nemate auto i htjeli biste ih dostaviti). CD/DVD-i nisu bitni, kao ni posteri, ali ako ih imate, tim bolje- rado ću vas riješiti muka s nedostatkom prostora na tavanu. Isto tako, ako vi nemate časopise, a čitate ovaj oglas i znate nekoga tko ih ima, molio bih vas da ga pitate da li bi ih želio prodati.


Kontaktirajte me slobodno na beautifultokio@gmail.com