Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 155

Tema: PES 2012

  1. #1
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    PES 2012





    dakle kao i svake godine pa i ove novi PES


    možete igrati sa Manchester United, AC Milan, FC Porto, Napoli, Santos te Panarol
    standardni settingsi za demo

    grafika je možda malo za nijansu ispoliranija nego lani, stadion je svakako življi, publika mi bolje izgleda, kamermani,čuvari i treneri su "živi", šetkaju se okolo po terenu, pa to donosi jednu nijansu na atmosferu, sudac mi je opet nekako isti svira sve i svašta...

    nisam previše promijena primjetio jer sam odigral samo 2 tekme...

    Full inačica igre najavljena je 14.10.2011. za sve platforme

    Uživajte

    EDIT : onaj lik je bio leakana verzija, demo izlazi u srijedu,.. my bad...

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: PES 2012

    Stvarno mi ovakve igre ne idu u glavu, svaka sljedeća napreduje za duplo manje u odnosu na pretprošlu i prošlu. I prije 3 godine PES je isti bio...

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.709

    Re: PES 2012

    Meni ne radi link za skinit... Ako nekog zanima torrent evo link
    F.T.I - Fuck The Industry

  4. #4
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: PES 2012

    odigrao nekoliko utakmica, realnos povecana za level, ali nejde mi u glavu zast mi nekak zamazana grafika, tipa ko da sam stavio neku low rezu, a opalio sam sve na max...:S nekontam u cemu je problem (nadam se samo u demo verziji)...uglavnom svidja mi se, igrat ce se
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  5. #5

    Re: PES 2012

    Igrao 10+ utakmica na demou, apsolutno sam oduševljen. Pratim PES stalno, i mogu reći da je 2012 je najveći i najbolji korak naprijed koji je Konami napravio u posljednih par godina. Igra je otišla od rigidnog, beživotnog 'simulatora' nogometa do apsolutno fluidnog, 'živog', impresivnog nogometnog simulatora. Nove animacije su nevjerojatne, sloboda igre, response time...ima par stvari još koje treba popraviti, poput golmana, no to je 0 u usporedbi s napretkom.

    Bez i da sam vidio novu fifu, reći ću da nema šanse naspram ovoga. Jednostavno morate zaigrati da biste to osjetili, ja sam gledao gameplay na youtube, pa nisam mogao cak ni tamo vidjeti napredak koji se osjeti kad se zaigra PES.

    @Nightyx - grafika je 'zamazana' zbog kompresije demoa na 1,2 GB, cijela igra će izgledati puno bolje i ljepše, vidjet će se grafički napredak u odnosu na 11, koji je velik.
    God is just an artist...

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.709

    Re: PES 2012

    Meni je čist ok ovaj demo, više me zanima cijela igra. Tek onda ću vidit kolko je dobra, zasad mi je dobra.
    F.T.I - Fuck The Industry

  7. #7
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: PES 2012

    Kakav je u odnosu na FIFA 11? Molim objektivnost.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  8. #8
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: PES 2012

    meni je FIFA 2k11 na prvu bila ono WOW !!! ali što sam više igral nekako je taj WOW efekat popuštal, bez obzira na kojoj težini igral igru bilo lagano, po tekmi daval i po 5 golova, a i bez licence za LP i Europsku Ligu, FIFA mi je odma nezanimljiva...

  9. #9
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: PES 2012

    = Citat = Izvorno postao Zani
    @Nightyx - grafika je 'zamazana' zbog kompresije demoa na 1,2 GB, cijela igra će izgledati puno bolje i ljepše, vidjet će se grafički napredak u odnosu na 11, koji je velik.
    thx na obavijesti..vec sam se sasro da samo meni neštima xD
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  10. #10
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: PES 2012

    Jel ima kakvih pomaka u vidu recimo glupih istrcavanja u aut igraca sa loptom, skriptiranog pucanja obrane kad se igra protiv zivog igraca, suteva koji nemaju veze sa zakonima fizike, sudjenja gluposti i hrpe tih bugova koji se skuze nakon 50ak utakmica i onda vise bude zlo nego gust igrati pes?
    Won't Bow Don't Know How.

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.709

    Re: PES 2012

    mogu ti reći da više ne trče za loptom kad vide da nemogu stići, a ostalo nisam skonto
    F.T.I - Fuck The Industry

  12. #12
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    441

    Re: PES 2012

    Igraci su 20x pametniji, grafika je u bluru samo u demu zbog neke gluposti s pikselima...
    Golmani su losi, al jos jucer su na twitteru objavili da se radi na poboljsanju golmana, i da ce se razlika osjetit vec
    u drugom demu.
    Svidjaju mi se i male stvari, tipa kad vidis lika u odjelu kak trci s strane terena, kad vidis suigraca kako siri ruke jer misli da je faul, okretanje ledja kad puknes u nekog igraca i tako. Sve u svemu preorder ce se obavitit uskoro
    22funti je uredu cijena za igru.

  13. #13
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: PES 2012

    = Citat = Izvorno postao flander
    meni je FIFA 2k11 na prvu bila ono WOW !!! ali što sam više igral nekako je taj WOW efekat popuštal, bez obzira na kojoj težini igral igru bilo lagano, po tekmi daval i po 5 golova, a i bez licence za LP i Europsku Ligu, FIFA mi je odma nezanimljiva...
    Probaj si stavit poluasistirane kratke paseve i šuteve, a ostalo na manual, pa ćeš vidjet.

  14. #14
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: PES 2012

    I probajte FIFA 11 PS3 Gameplay Patch for FIFA 11 PCSako već niste.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  15. #15

    Re: PES 2012

    Dodan je novi potez ove godine, dok držite R1+R2 krenite u nekom smjeru, igrači sa velikim explosive power (nova editing statistika) će dobiti ubrzanje i tako si otvoriti prostor za udarac.
    Tipa Messi kad IRL lagano šeće s loptom a odjedanput je kod gola kad se zaleti
    God is just an artist...

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: PES 2012

    FIFA to ima već duže vrijeme.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  17. #17
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: PES 2012

    To je ono kad si da ogroman for? Bilo je to i na prošlim PES-ovima, ali će valjda sa tom eksplozivnošću biti korisnije.

  18. #18
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: PES 2012

    Hoće bit Dinamo u novom PES-u???


  19. #19
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: PES 2012

    Vjerojatno hoce, bio je i u zadnjima, posto imaju licencu za Ligu prvaka, ne vidim sansu da izostane. Bas me zanima kako ce ih napravit.
    Won't Bow Don't Know How.

  20. #20
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: PES 2012

    prelose, kao i obicno.

    i repku nam uvijek lose naprave.

    neznam kako je bilo u 2011 jer nisam igrao.
    #paperplatoongoonz

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: PES 2012

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse
    prelose, kao i obicno.

    i repku nam uvijek lose naprave.

    neznam kako je bilo u 2011 jer nisam igrao.
    Vidi se da pričaš gluposti, našu repku još od Pesa 8 ako se nevaram prave odlično, i licencirana je.
    U ovom demu ni nema repke.
    Meni je oldičan ovaj pes, jedva čekam full verziju.

  22. #22
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974

    Re: PES 2012

    Meni je iskreno zadnja fifa bila bolja od pesa.Samo se nadam da nece i ove godine biti tako...
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  23. #23
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: PES 2012

    Zar je vazno koji je bolji, samo nek valja, nisan jos instalira demo, al kako je los bia prosli u usporedbi s fifom ne polazem neke nade u njega.
    Well, as long as it's interesting.

  24. #24
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974

    Re: PES 2012

    Ma nije vazno smao ocu reci da ne zaseru pes kao i prosli...
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  25. #25
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: PES 2012

    Pa evo, ja koji sam uvijek bio za PES, sad sam se prešaltao na FIFU, i naprosto je bolja u svim pogledima. I dalje me prati taj osjećaj da igrači malo prelako primaju loptu i mijenjaju smjer, ali svakako je realističnija od PES-a. I na potonjeg se vratim tu i tamo, jer ipak HNL patch ove godine je zaista predobar, ali svaki put mi fali AI koji je slabiji od onog iz FIFE, vremenski uvjeti, i odlična fizika šuteva koju PES vjerojatno neće imati ni u 2012-ici. U svakom slučaju, ne iščekujem još nijednu od ove dvije igre, jer uz instaliran PES sa HNL-om i FIFU sa manager modom kod kojeg se imaš šta naigrati nema naznake da će mi dosaditi prije kraja godine.

    Btw, FIFA je i dalje po nekim detaljima preloša u odnosu na PES. Kad sam ju počeo igrati prije svega su mi se zgadili meniji i postavke za plan igre. Svaka taktika i formacija koju napraviš mora se obavezno sejvati da bi je igra primijenila. Dok je slaganje formacije na PESu doslovce povlačenje igrača po terenu kako ti je volja, ovdje imaju svoje kućice i nema boga da ih namjestiš točno onako kako si zamislio. Isto tako, zašto, o, zašto onaj meni za mijenjanje postave ima deset mjesta prije nego što moraš zasrkolati dolje da bi vidio zadnjeg igrača u prvoj postavi? Što im bi?

  26. #26
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974

    Re: PES 2012

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Pa evo, ja koji sam uvijek bio za PES, sad sam se prešaltao na FIFU, i naprosto je bolja u svim pogledima. I dalje me prati taj osjećaj da igrači malo prelako primaju loptu i mijenjaju smjer, ali svakako je realističnija od PES-a. I na potonjeg se vratim tu i tamo, jer ipak HNL patch ove godine je zaista predobar, ali svaki put mi fali AI koji je slabiji od onog iz FIFE, vremenski uvjeti, i odlična fizika šuteva koju PES vjerojatno neće imati ni u 2012-ici. U svakom slučaju, ne iščekujem još nijednu od ove dvije igre, jer uz instaliran PES sa HNL-om i FIFU sa manager modom kod kojeg se imaš šta naigrati nema naznake da će mi dosaditi prije kraja godine.

    Btw, FIFA je i dalje po nekim detaljima preloša u odnosu na PES. Kad sam ju počeo igrati prije svega su mi se zgadili meniji i postavke za plan igre. Svaka taktika i formacija koju napraviš mora se obavezno sejvati da bi je igra primijenila. Dok je slaganje formacije na PESu doslovce povlačenje igrača po terenu kako ti je volja, ovdje imaju svoje kućice i nema boga da ih namjestiš točno onako kako si zamislio. Isto tako, zašto, o, zašto onaj meni za mijenjanje postave ima deset mjesta prije nego što moraš zasrkolati dolje da bi vidio zadnjeg igrača u prvoj postavi? Što im bi?
    +1,identicno misljenje imamo,sve si reka.niti ja ne iscekujem niti jednu od njih jer imam nba koji me zabavlja haha
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: PES 2012

    ovo nije pravi demo...nego neki samo pogled kako će pes izgledat. Demo pravi izlazi u 9.mj a ogra u 10.
    Igra će rulat i jedva čekam neprospavane noći i turnire.

  28. #28
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: PES 2012

    Nemam gamepad do sutra, ono sto sam u ovom radnom demu primjetio je da su golmani jedan tren nevjerojatno retardirani, drugi su supermeni. Popravili su pucanje. Faula ima svakakih bjesnih, crveni se dijele za ono sto zuti nebi trebao biti. Neki preview je takodjer pokazao da su komentatori skoro identicni. Igra je fluidnija, boljih padova ima, osjecaj igre je bolji ali nista od onog wow efekta zasada. Nabavit ce se paralelno s fifom pa cemo vidjet.
    Won't Bow Don't Know How.

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: PES 2012

    Kako uspješno šutirati? Ibra mi se ko baba ponaša kad šutiram.

  30. #30
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: PES 2012

    = Citat = Izvorno postao Praetorian
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse
    prelose, kao i obicno.

    i repku nam uvijek lose naprave.

    neznam kako je bilo u 2011 jer nisam igrao.
    Vidi se da pričaš gluposti, našu repku još od Pesa 8 ako se nevaram prave odlično, i licencirana je.
    U ovom demu ni nema repke.
    Meni je oldičan ovaj pes, jedva čekam full verziju.
    odlično?

    neznam jel' pricamo o istome, ali repka nam je statistički u rangu sa saudijskom arabijom skoro.

    nemislim na izgled igraca i to jebote.
    #paperplatoongoonz

Slične teme

  1. F1 2012
    By Gothmog in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-09-2012, 08:11
  2. 01. - 04. 03. 2012. - MoZaKon
    By The Boz in forum Alt-F4
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 14-02-2012, 11:20
  3. Best of CES Awards 2012
    By W1k1n6 in forum Alt-F4
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 15-01-2012, 00:28
  4. Emergency 2012
    By Doggy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-01-2011, 14:19
  5. 2012
    By Aral in forum Multimedia
    Odgovora: 77
    Posljednji post: 09-01-2010, 20:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •