Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 132

Tema: Novi miš, do ~600kn

  1. #31
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Novi miš, do ~600kn

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ako želiš kvalitetu i dugotrajnost onda se zna što se kupujuje .Kupiš nasljednika jednog od najpopularnijeg i najboljeg svenamjenskog miša svih vremena i to za relativno sitnu lovu .Eto ja svog rasturam već šestuSgodinu i đubre je ko novo .

    Zna se

    zbog ovog posta sam danas otišal kupit G400 dakle krepal mi je onaj Pleomax kaj sam dobio tu na forumu, nagradnjači, desni klik je pocel žestoko štopat, malo švrljam tu po forumu i na letim na ovaj post, ni 5 ni 6 odma u Comel i uzeo, 209,98 kn

  2. #32
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Da se pohvalim malo

    Dobio sam za rođendan Logitech G700Sod cure i mišonja je svemirski. Ne znam jel do njega, ali otkako sam na G700, dobio sam "Still something to prove" i "Real Deal" u L4D2 (expert + expert realism težine)

    Senzor nije unified već je rađen baš za G700 sa 1000Hz polling rateom tak da u bežičnom modu radi identično kao u žičanom modu. Mislio sam da će hrpa gumbića biti problem, ali navikneš se kroz par dana na njih. Scroll je višestruko bolji nego na G500, dosta je precizniji i robusniji tako da praktički nema šanse da srednjim klikom odeš u stranu (lijevi ili desni klik). Ergonomski je vrlo sličan MX Revolutionu i Performance MX-u, ali su ipak ta 2 za razred udobniji, dok je G700 pak za razred ili 2 udobniji od G400 i G500.


    Kao manu bi naveo samo nešto lošiji feedback od G gumbića, bio mi je draži onaj teški, glasni klik na MX518, ali ajde.



    I da, miš sam si sam birao, naravno Bum naveo niže svoje mišljenje o konkurentnim proizvodima, pa možda nekome pomogne kod odabira...


    G400S- nisam ga htio pošto je isti kao MX518, da dlan ima usta povraćao bi od silne monotonije nakon toliko godina druženja xD

    G500S- nešto je robusniji od G400, vrlo kvalitetan, isti senzor kao G700, otpao je zbog odvratne texture i generalno lošeg scrolla

    G9xS- isti senzor kao G500 / G700, otpao je zbog klimavog dizajna i pošto je rađen po meni više za Claw Grip

    XAI / SenseiS- isti senzor kao ovi gore, otpao je zbog simetričnog dizajna. Smetaju me tipke sa desne strane miša. Ali ergonomski, koliko god bili dosadni i "zastarjeli", toliko su udobni u ruci. Osjećaj kvalitete ovih miševa je orgazmatičan.

    Mionix Naos 5000S- genijalan miš, to mi je bio primaran izbor, odjebao sam ga zbog gamershopa. Tražio sam neki feedback kupaca, niđe ništa, tak da jednostavno ne vjerujem tom dućanu. Isti senzor kao kod ovih gore, dok ergonomija briljira.

    Mionix Naos 3200S- isto otpao zbog dućana, iako mi je to bila alternativa umjesto 5000 verzije.

    IkariS- ergonomski isti kao Naos, problem je feedback korisnika. Rijetko koji doživi svoju drugu godinu. Uglavnom se žale na brzo krepavanje tipaka (dvoklik, troklik i sl.). Tak da je zbog toga i otpao.

    DeathadderS- otpao je pošto izgleda ko igračka. Sa Razerom znaš na čemu si čim pogledaš Mambu, miš koji je razred ispod G700, a košta 2x više. Plati ime i veseli se lightshowu.

    Roccat Kone(+)S- on mi je isto ušao u uži izbor. Također ima fenomenalan Avago ADNS-9500 senzor. On je otopao također zbog feedbacka ljudi, kažu da nije nešto izdržljiv (kao da tempiraju kvar sa istekom garantnog roka xD). Također mi se nije svidio feedback od tipki.




    Čitavu seriju Philips Twin Eye senzora sam u potpunosti odjebao pošto je opće poznato da je senzor smeće, a tu spadaju:

    Svi Cyborg RAT miševi
    Razer Imperator
    Razer Mamba
    Thermaltake ESports
    CoolerMaster Storm Sentinel




    PS: Koristim ga na SteelSeries QCK Heavy podlozi (onu koju sam imao) i pošto je podloga već dala svoje (par godina je stara i ofucala se), gledam da bi sada kupio neku tvrdu podloguSpošto čitam da AVAGO laser najbolje radi na takvim podlogama. Tak da moram vidjeti kaj ima do kojih 150 kuna za kupiti. Ako netko ima prijedlog kakav, slobodno...


    PPS: Što se tiče pozitivne akceleracije Avago ADNS-9500 senzora, iskreno, nisam je osjetio. Vjerojatno je toliko zanemarivo mala ili se možda osjeti na nižim DPI postavkama!? Ja miš koristim na 3600 DPI.

  3. #33
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Podloga? Tvrda? Ako negdje nađeš Cooler master Storm HS-M Waepon of Choice M4 SSK uzmi bez razmišljanja.
    http://www.coolermaster-usa.com/product ... ct_id=2960

    Uzeo sam ju bratiću pred nešto više od godinu. Od tvrdih podloga koje sam probao/koristio uvjerljivo naj.
    Svoj Samsung F3 1000GB unboxao sam na toj podlozi (ovdje je video kao dokaz xD j3xvkldx ... ature=plcp).
    I znam kako se na toj podlozi ponaša Avago ADNS-9500 jer koristio sam na njoj dva miša s tim senzorom (moj Kudos i bratićev Prestigio PMSG1).
    Vjeruj mi, bolje praćenje i ugodnije klizanje ne postoji, nije zamislivo.
    Jedina mana je meni u tome što je podloga tvrda pa mi se nakon nešto uporabe zacrveni zapešće kao da furam miš po stolu.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  4. #34
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Novi miš, do ~600kn

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Mionix Naos 3200S- isto otpao zbog dućana, iako mi je to bila alternativa umjesto 5000 verzije.
    Ima ga Shaka i prezadovoljan je s mišem.

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    IkariS- ergonomski isti kao Naos, problem je feedback korisnika. Rijetko koji doživi svoju drugu godinu. Uglavnom se žale na brzo krepavanje tipaka (dvoklik, troklik i sl.). Tak da je zbog toga i otpao.
    Imam ga ja i prezadovoljan sam s mišem.

    P.S. Što se podloge tiče, ako spadaš u snagatore koji često (nesvjesno) pritisnu miš od podlogu idi na Razer Sphex. Zbog svoje tanjušnosti (0.5mm ili 1mm) ako je koristiš na ravnoj podlozi ima isti efekt na senzor kao i tvrde podloge, a manja je mogućnost da se na onom dijelu gdje češće koristiš miš razjebe gornji superglide sloj i da dobiješ hrapavo sranje.


  5. #35
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Budem bacio oko na te 2 podloge. Ne stišćem miš jako, samo težina zapešća. Neki mix Palm i Fingertip gripa sam, tak da je minimalno težine na mišu.

    Nekako više volim te platnene podloge baš zbog udobnosti i tišeg glide-a, tak da se iskreno ne veselim tvrđoj podlozi. Bum si još razmislio. Doma imam od Sharkoona neke plastične podloge pa bum prvo isprobao na njima kako radi i kakav je osjećaj. Ako nebum zadovoljan, rađe ću kupiti samo novu platnenu.

    Čujem da dosta hvale Razer Goliathus podlogu...

    Lagao bi kad bi rekao koliko je ova točno stara, ali mislim da je jedno 4 godine i pre zadovoljan sam bio sa njome.

  6. #36
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Ako ne pronađeš CM M4 SSK, Steelseries 4HD ti je dobra alternativa (za tvrđe podloge).

    Što se podloga od tkanine tiče, vjerojatno ne bi bilo loše da opet uzmeš SteelSeries QCK Heavy.
    Eventualno ZOWIE GEAR G-TF Big Soft SpawN. Obje su i dovoljno velike i udobne/ugodne i kvalitetne.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  7. #37
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Novi miš, do ~600kn

    sve preporuke gamershopa,uzeo preko pouzeca misonju i sljedeci dan stigao overseasom(postarina 30kn) mis radi fenomenalno,bolju ergonomiju nisam isprobao dosada...

  8. #38
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Novi miš, do ~600kn

    @Marijanović,Sprobao sam ga na ovoj plastičnoj podlozi od Sharkoona, nemrem uopće kontrolirati miša Nisam valjda navikao na takvu podlogu pošto sam godinama na tkanini. Tak da mislim da bi mi bilo pametnije ostati na tkanini.

    Često se spominje 9HD sa G700... nje nema kod nas za kupiti (!?), ali ova 4HD mi izgleda potpuno isto, samo manjih dimenzija. Jedino se bojim perioda privikavanja na potpuno drugačiji "glide".


    EDIT:


    @Shaka, da, Ikari i Naos su bogovi ergonomije. Čak i zvuče pomalo grčki

  9. #39
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Koja bi bila best-buy ultra-klizeća podloga?
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  10. #40
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Zapravo uzmi ovo bez razmišljanja:
    http://www.links.hr/?naziv=podloga-za-m ... 01.800.194
    Vjerujem da će se Niko i ostali složiti.

    Tek sam sad skužio da su ju dobili u Linksu.
    S S

    To što ti na plastici puno više kliže, što je teže kontrolirati, poznat mi je osjećaj.
    Na plastici moram smanjit dpi recimo 1800 dok na tkanini bez problema kontroliram 3600-5000 dpi.
    Ali recimo moj bratić koji je naviknuo na tu plastičnu sad baš i ne voli platnene.

    Sve ovisi voliš li speed (plastika, metal), control (glatka tkanina, speed tkanina) ili extra control (hrapava tkanina kao npr Sharkoon Rush Outplay XL ili Razer Goliathus Control).


    = Citat = Izvorno postao Kostolomac
    Koja bi bila best-buy ultra-klizeća podloga?
    Ona koju sam preporučio, CM HS-M M4 SSK. Eventualno SteelSeris 4H ili nešto veća 9H.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  11. #41
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Novi miš, do ~600kn

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Često se spominje 9HD sa G700... nje nema kod nas za kupiti (!?), ali ova 4HD mi izgleda potpuno isto, samo manjih dimenzija. Jedino se bojim perioda privikavanja na potpuno drugačiji "glide".
    To su ti iste podloge različitih dimenzija, a ako te zanima kakav im je glide, mogu ti na nekih tjedan dana posuditi svoju SteelSeries SP. U slučaju takve podloge, dovoljno ti je da malo jače puhneš na miš i on se pomiče. Kao da si u tenisicama ravnih potplata na svježe ispoliranom ledu. Trenja nema, bar prvih godinu do dvije, a kasnije si kupiš neko sredstvo s kojim premažeš podlogu da se "revitalizira" i opet je kao nova.

    Što se tiče ove XFX podloge, ona je super ako miš i inače držiš blizu bližeg ruba stola, ali meni je naprimjer miš bliže onom rubu stola koje je do zida, tak da mi je cijela podlaktica stalno na stolu i zbog toga mi takva podloga nema smisla. Da koristim miš na drugačiji način, uzeo bi tu WarPad podlogu bez puno razmišljanja.


  12. #42
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Meni također nebi odgovarala ta XFX podloga. Imam uski prostor ispod stola gdje ja dođem i onda mi ruka pada dosta koso na podlogu. Ali definitivno zanimljivo izgleda, uzeti ću je u obzir kad bum imao novi stol. Izgleda drito kao Steelseries QCK Heavy, ali sa tim "hand restom". Debela i platnena, do jaja.

    Budem kod frenda probao njegovu hard podlogu, pa ću odlučiti.


    Hvala na prijedlozima!

  13. #43
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Nisam nikako mogao znati da koristiš nestandardan smještaj miša zbog kojega ti WarPad ne bi odgovarao.

    Javi što si odlučio, kad kupiš daj koju sliku.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  14. #44
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Nakon razbijanja glave i isprobavanja plastike vs. tkanine, odlučio sam da ću rađe opet uzeti tkaninu. Jednostavno sam puno precizniji na njoj, imam veću kontrolu zbog boljeg trenja. Tako da ću uzeti ili QcK+ ili opet QcK Heavy.

    Čak gledam, pošto koristim visoki DPI, na tak ogromnoj podlozi koristim samo manji ćošak dok igram Tak da ne znam da li uzeti neku od onih QcK oslikanih podloga (manje i jeftinije su, samo ne znam da li kaj lasera jebe promjena boje i tak to!?) ili bolje ovu veliku pa kad potrošim jedan ćošak, zarotiram je i tak imam 3 ćoška extra za trošiti


    I da, čemu slikanje kad je net pun slika Nije ništa drugačiji nego kod drugih ljudi. Mada nije problem ako nekome baš treba neki detalj...

  15. #45
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Ako ćeš običnu QCK ne vrijedi ti uzimati oslikanu jer dođu skoro duplo naspram ne oslikane a nema baš neke razlike u praćenju i sličnom.
    QCK+ je nepotrebno uzimati, to je ista QCK podloga samo puno veća, a obična QCK je veličinom i više nego dostatna.
    QCK heavy vrijedi uzeti zbog debljine od 5mm, QCK su inače 2mm. Udobnost puno znači.

    Kako ti se čini podloga SpeedLink Repute?
    http://www.adm.hr/product_info.php?cPat ... s_id=10673
    http://xsreviews.co.uk/reviews/peripher ... nk-repute/
    Malo je tanjušna...
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  16. #46
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Gledao sam je, ne izgleda loše, ali pre skupa je kad se uzme u obzir gdje sam ja od ADM-a. Učinilo mi se da su ove oslikane jeftinije od QcK+, ali nisu, zabrijao sam. Tak da ne dolaze u obzir

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Novi miš, do ~600kn

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ako želiš kvalitetu i dugotrajnost onda se zna što se kupujuje .Kupiš nasljednika jednog od najpopularnijeg i najboljeg svenamjenskog miša svih vremena i to za relativno sitnu lovu .Eto ja svog rasturam već šestuSgodinu i đubre je ko novo .

    Zna se
    Apsolutno je besmisleno i apsurdno potrošiti više novca za miš od ovog što nudi Logitech u ovoj ponudi, jedino ako nisi profesionalni gamer koji zarađuje za život igranjem FPSova i RTSova. Govorim iz perspektiva korisnika MX518, peta godina svakodnevnog korištenja, bez greške i dalje

  18. #48
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Novi miš, do ~600kn

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    Apsolutno je besmisleno i apsurdno potrošiti više novca za miš od ovog što nudi Logitech u ovoj ponudi, jedino ako nisi profesionalni gamer koji zarađuje za život igranjem FPSova i RTSova. Govorim iz perspektiva korisnika MX518, peta godina svakodnevnog korištenja, bez greške i dalje
    Fail post. Svaka budala ima svoje veselje. Evo naprimjer, tvoj je frend Kid A (ako to nije bila neka random lovacka prica) dobio/naslijedio nekakve pare malo masnije i ulozio ih u prihvatiliste za nezeljen i od ljudi odbacen okot pasa i macaka. Besmisleno i apsurdno? Hm...


  19. #49
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Neznam što bih ti uopće odgovorio na takvu usporedbu. Samo hoću reći da su razlike u performansama između tog G400 za 220 kn i nekog Razera od 400 kn gotovo nepostojeće, tj., toliko su male da ih prosječan korisnik niti ne može primjetiti. Jedini ozbiljan faktor koji ti može presuditi kod miševa takvog cijenovnog ranga je ergonomija i ležanje u ruci. Sve ostalo je HC fors, ali to sam samo ja. Kao što kažeš, svaka budala ima svoje veselje.

  20. #50
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Pa onak, ono sto je nekome nebitno i prema cemu je ravnodusan nekom je drugom bitno i to tak ide iz krajnosti u krajnost. Prave sredine nema, bas kao ni ispravnog odabira. Sve se svodi na to sto osoba preferira.

    Ja sam naprimjer dao za mis koji je po specifikacijma gotovo isti vrag kao i MX-518 oko 400 kuna, ponajvise zbog superiorne ergonomije, dok je nekom drugom to nezamislivo i glupo. Znam i ljude koji furaju mis od 70 kuna bez podloge, a istovremeno na SSD i slicne pizdarije bez beda iskesiraju par tisuca kuna.

    Jedino pravilo je da nema pravila, a najgluplja stvar je kupiti nesto samo zato sto je najprodavanije i traje godinama, jer dzabe ti to sto vecini ljudi savrseno pase i traje godinama, ako tebi u ruci lezi kao onaj kamen sto nadjes uz tracnice.

    Ne kuzim kako nisi skuzio paralelu, kada je danas opcepoznato da vecinu ljudi boli patka za zivotinjski nakot i njegovo zbrinjavanje, a ista je stvar i s vecinom koja brije na MX-500 oblik. To sto su u vecini ne znaci da su u pravu i da je njihov odabir generalno dobra stvar.


  21. #51
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Slažem se s Nikom u potpunosti, potpis na cijeli post.

    Meni taj oblik MX-518 miša (i slični) nikako ne leži u ruci - zato si ni nisam kupio takav miš (a imao sam prilike).
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  22. #52
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Novi miš, do ~600kn

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Crkava mi Kone Odličan miš koji savršeno leži u ruci, ali nakon nešto više od dvije godine počinje mi crkavat lijeva tipka miša, a scroll počinje preskakat/čitat suprotno. Probao očistit, nije pomoglo.
    Treba mi dobar, kvalitetan i odličan miš koji mora biti izvrstan. Niskoprofilni i minimiševi ne padaju u obzir. Preferiram žičane miševe. Gumbi su plus, ali mi ne treba tipkovnica na mišu poput one perverzije od Razer Nage. 600 kuna je limit, ne preferirani cjenovni rang.
    Go!
    Fascinantno mi je da je sad krepo i Sentinel.
    I TO NA ISTI FAKING NAČIN! LMB dvo i troklikče.
    LJUTNJA!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  23. #53

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Lijepo ti je rekao Vedran da se za nekoliko mjeseci ponovno vidimo ovdje. Reklamiraj ga ili kupi Logitech pa se vidimo ovdje za 5-6 godina kada ti dosadi.


  24. #54
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Kad siluješ jadne mišeke, grubač.

    Ako hoćeš robusni proizvod, ili Logitech ili Steelseries.

  25. #55
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Omron tipke na Sentinelu su ti otišle? wtf
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  26. #56
    Moderator Fight fire with fire croat1gamer's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Digging deeper.
    Postova
    12.017

    Re: Novi miš, do ~600kn

    Boktejebo, samo mjesec dana kasnjenja.
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Vidimo se opet za dvije godine.
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ja ne bih mogao raditi ili biti u isto prostoriji s toliko napornim likom koji sve zakomplicira.

  27. #57
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Novi miš, do ~600kn

    = Citat = Izvorno postao croat1gamer
    Boktejebo, samo mjesec dana kasnjenja.
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Vidimo se opet za dvije godine.
    To sam i ja htio napisati. W3DR4N ga urekao. Vidi se da je Illuminat, izgleda da oni to mogu...
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  28. #58

    Re: Novi miš, do ~600kn

    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Drago mi je što je pobjedu odnijela moja preporuka.
    Jel ti još uvijek drago...tako zajebati čovjeka .


  29. #59
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Novi miš, do ~600kn

    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Omron tipke na Sentinelu su ti otišle? wtf
    TO JE GLAVNI RAZLOG ZAŠTO SAM GA KUPIO!?
    Mislio sam, ono, trajat će taj kliker GRO, ali nope...
    Mislim, ajde, 2 godine, nije "par mjeseci", ali.. Samo 2 godine!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  30. #60
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Novi miš, do ~600kn

    600 / 24 = 25 (jedan kebab malo masniji)


Slične teme

  1. Novi miš
    By AVeGe in forum Komponente
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 02-11-2012, 18:43
  2. Novi miš
    By IGoR_2803 in forum Komponente
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 22-11-2011, 22:13
  3. Novi miš do ~350 Kn
    By marijanovic in forum Komponente
    Odgovora: 84
    Posljednji post: 19-12-2010, 15:54
  4. Novi miš
    By El Klinjo in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 74
    Posljednji post: 01-09-2008, 20:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •