Prikazujem rezultate 1 do 30 od 139

Tema: PCP Meal Time

Threaded View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    PCP Meal Time

    Sad ovako djeluje neozbiljno kad pisem ali je zapravo jako zanimljivo nalaziti razne recepte i pokusati unijeti malo promjene u svakodnevnu ishranu. Za pocetak, nisam se odlucio za nesto impresivno nego cisto klasicnu pizzu s bolesnom kolicinom kecapa i gljivama. To se pokazalo kao pravi izazov jer uopce nemam nikakvu pec nego prezivljavam iskljucivo u pomoc mikrovalnih tak da sam trknuo kod susjede i posudio njenu pec dvaput (prvi put mi je pregorjelo pa sam morao baciti :'( ) ali zadovoljan sam konacnim proizvodom. Evo:

    prije pecenja


    gotov proizvod


    sliced and ready

    ---------------------------------------
    Sad normalno ako se mislim ozbiljnije poceti zanimati za ovo moracu si uzeti nekakvu elektricnu pec ili nesto jer ne mislim trcati kod susjeda svako malo. U sustini jako sam zadovoljan rezultatom, jedino oduzima previse vremena a i nisam nesto raspolozen da je opet spremam bar dok su ove paklene vrucine.

    A ono sta reci, uopste nije toliko komplikovano kako bi se mogao steci utisak, ako nekog zanima recept i postupak step-by-step nek se javi pa cu napisati. Za vikend planiram neke kolace i svi ste pozvani
    Zadnji uredio Kid A : 25-02-2014 u 15:02
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

Slične teme

  1. No Time to Explain
    By Sonic_Moronic in forum Web gaming
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 07-01-2011, 19:52
  2. Hot Tub Time Machine [MOVIE]
    By R@pt0r in forum Multimedia
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-01-2010, 23:42
  3. Wheel of Time
    By Arbiter of Change in forum MMOG
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 04-08-2009, 20:24
  4. Quick Time...
    By goki06 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-07-2007, 15:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •