Stranica 81 od 132 PrvaPrva ... 3171798081828391131 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.401 do 2.430 od 3955

Tema: PlayStation 4

  1. #2401
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    zanimljivo da je cloud na pomolu, a ekipa još uvijek redovito cvili kad se za neku igru mora bit online da bi peglao SP.
    Činjenica je da ljudi previše seru oko always onlinea, ali imaš hrpu primjera gdje se online komponenta ugura pod izlikom boljeg igraćeg iskustva, a ustvari samo frustrira krajnjeg korisnika.

  2. #2402
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Btw nemojte me krivo shvatit, ne zagovaram cloud i always on, ali mi je to realnija budućnost konzola nego upgradable konzole.

  3. #2403
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao cham3leon Pregledaj post
    a ako je igra lijepo original i kupljena preko steama, ako nešto baš ne radi, idi kontaktiraj customer support pa će ti riješiti.
    LOL, dal si ti normalan? Kad si zadnji put kontaktirao Steam support? Pa imaju gori support i od Rockstara koji je dno dna.

  4. #2404

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Činjenica je da ljudi previše seru oko always onlinea, ali imaš hrpu primjera gdje se online komponenta ugura pod izlikom boljeg igraćeg iskustva, a ustvari samo frustrira krajnjeg korisnika.
    igranje D3 u onom načinu "krepaš jednom, mos lika u smeće bacit" je def jedan od njih.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  5. #2405
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Pa nitko ne kaže da ne zna. S time da bi se dalo naći i takvih ljudi.
    Kaj da napravim kad uzmem igru, nazovimo ju Rage, i apsolutno ništa ju neće natjerati da radi sa normalnim teksturama?
    Kaže, kaže, to je bio najnoviji argument za konzole koji sam čuo jer "nema svatko vremena i znanja rukovati gaming pc-om"

    A što se tiče igara kojima fale teksture ili kompletan gameplay, možeš kontaktirati support ili tražiti refund. To što je za tvoju platformu developer odlučio ne izdavati igru ili napraviti loš port, to je drugi par rukava.

  6. #2406

    Re: PlayStation 4

    Mlaoki sve igre podržavaju gamepad a za strategije uzmeš onaj steam kontroler i igraš iz jebenog kauča . I sve je jebeno ugodno, kužiš PC nema ograničenja, zato prestani koristiti krajnje glupi argument oko udobnosti.


  7. #2407
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Ali je argument.
    Kupim konzolu, dobijem kontroler, sve mi je nariktano.
    Ne moram kupovat nikakav jebeni nakaradni kontroler kojeg onda moram riktat da bih možda igrao strategije sa udaljenosti od 3-4 metra i kurca vidio jer su strategije u pravilu krcate sitnim tekstom. Općenito igre na PC-ju imaju sitni font jer svi pretpostavljaju da ćeš sjedit pred računalom, a ne pravit konzolašom i pokušavat igrat iz fotelje sa nedostupnim kontrolerom ili mučeći se sa tipkovnicom i mišom. [72]jebote font[/72]

  8. #2408

    Re: PlayStation 4

    Nije argument, jer nema ograničenja i ljudi to koriste svaki dan, sve više i više. Uzmeš 50 inča i na 1080p ništa nije sitno.


  9. #2409

    Re: PlayStation 4

    to be fair, konzola te košta 4k dok izađe i traje minimalno 3-4 godine, a prikladan komp za 1080p je minimalno 6k i igre za 2 godine više ne budu išle na high/very high, dok s konzolom pikneš i sve radi.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  10. #2410
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: PlayStation 4

    Ma da baš. Neke igre će ti i za 5 godina radit na very high neke već za 3 mjeseca neće. Ovisi koliko dobro developer odradi posao. S konzolom te 3-4 godine igraš na muljavim teksturama i 30 fpsa.

  11. #2411
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: PlayStation 4

    Zato jer graf kvalitete grafike/vrijeme na konzolama (uglavnom) izgleda stupicasto dok je na pc-u linearan.

  12. #2412
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Ne kužim, nacrtaj graf i objasni.

  13. #2413
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: PlayStation 4

    zašto ekipu toliko bole konzole?

  14. #2414
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Nije argument, jer nema ograničenja i ljudi to koriste svaki dan, sve više i više. Uzmeš 50 inča i na 1080p ništa nije sitno.
    Ja na kompu igram u 4K i trebaš teleskop da vidiš HUD jer govna od igara nemaju skaliranje loool.

  15. #2415
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: PlayStation 4

    30 fpsa i loše teksture su ti pokvarile oči. Zato ne vidiš.

  16. #2416

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao pimp Pregledaj post
    zašto ekipu toliko bole konzole?
    šuti, morat ću inače pronac novi forum za refreshat ili poput zadnjeg pleba čitat i sudjelovat na komentarima članaka s index.hr
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  17. #2417
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Ne kužim, nacrtaj graf i objasni.



    Evo nadam se da je sada jasnije.

  18. #2418
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: PlayStation 4

    Previše je komplicirano. Pojednostavi za konzolaše.

  19. #2419
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Graf nema smisla. Pa Crysis iz 2007 još i dan danas izgleda bolje nego pola AAA naslova koji dođu za PC.

  20. #2420
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: PlayStation 4

    Mozebit , a druga polovica izgleda n-puta bolje od tog istog crysisa sto potvrdjuje sam graf.

  21. #2421
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Oba ta grafa bi trebala biti ista ili ne kužim poantu. Jer Crysis je živi primjer toga ga imaš ogroman skok u kvaliteti grafičkog prikaza i onda stagnaciju par godina dok ne dođe nešto koliko toliko kvalitetnije. Nema ama baš ništa linearno u razvoju kvalitete grafike.

  22. #2422

    Re: PlayStation 4

    Grafika je nebitna jer je dovedena na viski nivo. Sad je bitana samo igrivost, sadržaj i dugotrajnost...ono da dobiješ za 300-400 kn igriv naslov koji želiš igrati par godina a ne interaktivni film od sedam sati gledanja, LOL


  23. #2423
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    Ja se igram na konzoli jer mi je udobno.

  24. #2424
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    FUUUUUUUG!!!
    Nisam proslavio 10000. post.

  25. #2425
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: PlayStation 4

    Priče o nadogradanjama konzole su retardirane jer jedino što se nadograđuje je prostor na konzoli (već godinama i na prošloj generaciji) pojavom digitalnih igara. Komponente se ama baš nikad neće nadograđivat u konzole i takve priče su smiješne. Ono što mi je više vjerovatno da se može dogodit u daljoj budućnosti je da Microsoft prestane izbacivat konzole i prebaci Xbox kao servis u potpunosti na PC. Već sad experimentira sa prebacivanjem svih eksluziva i igara na Windows 10 i povezivanjem te 2 platforme u jednu.

    A kompatibnost gamepada je poprilično smiješna jer kupiš Xbox One gamepad gdje si pokrio skoro sve igre ili Logitech F710 ako preferiraš PS layout tipki koji isto tako ima prejeben feature da se prebaciva iz XInputa u DirectInput na tipku gamepada koji pokriva sve igre bez nekih tamo smrdljivih programa i slično. Tako da argument "našteljavanje gampedada" pada u vodu. I fakat je jako teško spojit HDMI kabel iz TV-a u komp, to si napravio i s Plejkom kad si je kupio lol.

    Tamo gdje mi je PC naporan ko kurac je kad se stvori neki problem gdje se igra kreša ili nešto drugo, baš mi se sad da tražit neko random rješenje na internetu koje će meni radit, nadrkavanje grafičkih opcija, pa dođe jedna koja izaziva probleme ili masivne dropove, pa sad ti ti driveri nisu baš naj pa skini ove druge, pa sad ti je komponenta staro smeće koju si prije 2 godine platko ko suho zlato, heheh koji kalkulator kupi novi komp i ostala izdrkavanja oko kojih nemam vremena niti mi se da zajebavat.

  26. #2426
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Mislim da je "naštelavanje gamepada" bilo u kontekstu igranja strategija sa Steam kontrolerom. Jer sve drugo više manje savršeno radi na PC-u sa xbox gamepadima.

    Ne vidim baš neki način kako konzole misle ostati "u toku" sa PC-em bez neke drastičnije promjene. Bilo to cloud based neki prozor ili simple nadogradnja grafičke. Izbacio je sad Razer ovu pizdariju šta ukopčaš bilo koju pravu grafičku putem Tunderbolta u prijenosnik. Možeš imati full lagan laptop za po vani, a da ti za po doma bude gaming mašina. Ne znam, ne bi me začudilo da se nešto slično proba sa konzolama ubuduće. Ili barem izbacivanje dvije verzije konzola. Jedna za Full HD, jedna za 4k i više.

  27. #2427

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Ili barem izbacivanje dvije verzije konzola. Jedna za Full HD, jedna za 4k i više.
    you may be on to something.
    ali cijela poanta konzole je da ne brineš o ničemu osim krznatim životinjama za igre i slobodnom prostoru na disku.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  28. #2428
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Da, ali dokad će tako moći. 4k uskoro postaje mainstream, a konzole se muče sa 1080p na 30 fps.

  29. #2429

    Re: PlayStation 4

    Koga briga za te plastične kutije.


  30. #2430
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    Gamere, dakle ne tebe.

Slične teme

  1. PlayStation Store
    By prcko in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 15-12-2007, 00:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •