Stranica 5 od 132 PrvaPrva ... 345671555105 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 3955

Tema: PlayStation 4

  1. #121
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Bit će jedna mjesečno, za početak.

  2. #122
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PlayStation 4

    Znaci PS+ je sad isto sto i Xbox Live usluga?


    Platis internet, platis konzolu i jos jednom platis internet
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  3. #123
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    I mislim da se pretjeruje sa brojkom od 80%, mislim da je još uvijek većina vlasnika konzola uglavnom na SP-u.

  4. #124
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: PlayStation 4

    evo tu jedan oke članak na hrvatskom..
    http://www.index.hr/black/clanak/sony-p ... 82709.aspx

    ako ništa drugo, konzola im dobro izgleda.. treba sad cekat da to dode, piknut PS3 novu verziju za soma kuna, jailbreakat ju i igrat se ko car 2-3 godine.

  5. #125
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    ako ništa drugo, konzola im dobro izgleda.. treba sad cekat da to dode, piknut PS3 novu verziju za soma kuna, jailbreakat ju i igrat se ko car 2-3 godine.
    Ovo sam si ja planirao, 2k kuna i složim si jebački setup
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  6. #126
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Sretno s jailbreakanjem

  7. #127
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PlayStation 4

    Pa PS3 se mozes sasvim normalno krekat sad (iako ce ti otici dobar dio dana na zajebanciju s tim i mozes si brickat konzolu ako ne znas sta radis)
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  8. #128
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Mislim da je samo do određenog firmwarea, starog par godina, tako da dobar dio novih igara ne bi ni radio.

  9. #129

    Re: PlayStation 4

    Video za PS4 interface. Dobra funkcionalnost općenito, posebno sa odvojenim skidanjem SP/MP da možeš igrati ranije ili dok se skida u pozadini.


  10. #130
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    ako ništa drugo, konzola im dobro izgleda.. treba sad cekat da to dode, piknut PS3 novu verziju za soma kuna, jailbreakat ju i igrat se ko car 2-3 godine.
    Ovo sam si ja planirao, 2k kuna i složim si jebački setup
    dok sam nabavljao ps3 raspitivao sam se i za jailbreak/modiranje/blu-ray emulaciju (šta već )...čip za nove konzole je tek trebao izaći i cijena mu je trebala biti oko 900kn kod nas (UltraSlim model, Slim je mislim 500kn al nisam siguran)...tak da ako ideš na jailbreak onda kupuj staru plejku (poželjno firmware ispod 3.55), nikako ne novi UltraSlim model...

    ja sam zaključio da je PS+ puno bolja i jeftinija varijanta, a i sve je legalno i ostaje mi garancija ...dosad mi se nakupila cijela hrpa igara od kojih polovicu još nisam ni počeo prelazit...a od druge god će mi davat igre za PS4 koji namjeravam kupiti za neke 3 god, pa će se nakupiti igara za njega do tad...

  11. #131
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Bome odlično izgleda ovaj interface.

  12. #132
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: PlayStation 4


    KO! Sony wins!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  13. #133
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: PlayStation 4

    Prilični lajk na sve ovo. PS Plus je grehota ne imati tak da ograničenje MP-a me i ne smeta previše. Nezz, čak razmišljam da upiknem konzolu u prvoj godini života.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  14. #134
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: PlayStation 4

    Fascinira me to da je svima Xbox Live masivni minus, a sada kada su najavili poprilično sličnu stvar na PS-u svima se sviđa.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  15. #135
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Na trojci platiš pretplatu i onda imaš pristup instant game collectionu. U njemu imaš igre koje se mjenjaju na mjesečnoj, tromjesečnoj (?) i godišnjoj bazi.
    Evo recimo sutra na + dolaze Uncharted 3, X-Com: Enemy Unknown i LittleBigPlanet Karting koji će gore bit godinu dana.
    Za ovaj mjesec su uz to besplatni Kingdoms of Amalur, Ico and The Shadow of Colossus HD i Demon's Souls. Prošli mjesec je bio Hitman Absolution. Prije toga Mass Effect 3. Prije toga Sleeping Dogs. Mortal Kombat, Okami HD, Crysis 2, Red Dead Redemption...
    Uglavnom uvijek se dobije dobrih igara.
    I uz to još imaš i dodatne popuste u PS Storeu.
    Zato mi ne igra ulogu. Inače bi vjerojatno bičao po toj odluci koja odvojeno gledajući nije baš pozitivna.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  16. #136
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    PS+ za multi mi uopće ne predstavlja problem, to je onak 50 dolaraSgodišnje i još svaki mjesec dobiješ jednu igru.
    A i nije da baš patim za multijem.
    Uglavnom Sony je rasturio.
    I s obzirom na tako povoljnu cijenu mogao bih ga uzeti već iduće godine, kupit si za rođendan.
    PlayStation Plus costs £39.99 for a one-year subscription and £11.99 for a 90-day subscription.
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  17. #137
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Na trojci platiš pretplatu i onda imaš pristup instant game collectionu. U njemu imaš igre koje se mjenjaju na mjesečnoj, tromjesečnoj (?) i godišnjoj bazi.
    Evo recimo sutra na + dolaze Uncharted 3, X-Com: Enemy Unknown i LittleBigPlanet Karting koji će gore bit godinu dana.
    Za ovaj mjesec su uz to besplatni Kingdoms of Amalur, Ico and The Shadow of Colossus HD i Demon's Souls. Prošli mjesec je bio Hitman Absolution. Prije toga Mass Effect 3. Prije toga Sleeping Dogs. Mortal Kombat, Okami HD, Crysis 2, Red Dead Redemption...
    Uglavnom uvijek se dobije dobrih igara.
    I uz to još imaš i dodatne popuste u PS Storeu.
    Zato mi ne igra ulogu. Inače bi vjerojatno bičao po toj odluci koja odvojeno gledajući nije baš pozitivna.
    Kul i sve to, ali to je na trojci, što ne znači da će taj servis isto funkcionirati na PS4.

    Sony je kao i sve te masivne korporacije neopisivno money hungry, samim time što su stavili PS+ obavezan za multi to dokazuje. Sada ako želiš MP, plati PS+... da li oni tebi trebaju davati svaki mjesec besplatne igre? Noep. Imam poprilicno dobar osjecaj da na PS4 nece biti nikakvog instant game collectiona kojeg ce stalno nadopunjavati, jer ipak iste te igre mogu i prodati za pare jer ono... PS+ je obavezan za multi, jako puno ljudi ima multi, oni koji nemaju... zanemarivo.

    Ja ne vidim apsolutno niti jedan jedini validan razlog zašto bi obavezni PS+ za multiplayer bio obavezna stvar, i smeta me što ljudi to nabrajaju kao plus za konzolu. Ovo kako sada funkcionira je savršeno, multiplayer je free, ako zelis dodatne usluge i "besplatne igre"imas PS+, bolje ne ide.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  18. #138
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Meni je pak logičnije da ostave te besplatne igre. Dio onih koji su plaćali radi toga će ostati na PS+, a oni koji nisu će možda preći kako bi mogli igrati nešto online.

    Naplaćivanje nečega što si već platio je gej potez, ali kad to zamaskiraš sa nečim besplatnim, ljepše izgleda.

  19. #139
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PlayStation 4

    Al smijesno je kak ce sad konzolasi placati monthly fee za mp koji je na PCu dzaba
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  20. #140
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Naravno da je, ali brat bratu, plaćao bih i ja da besplatno dobijem Red Dead, Heavy Rain, GTA V itd.

  21. #141
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: PlayStation 4

    Meni je sama činjenica plaćanja monthly feea za mp totalno apsurdna.

    Smiješno je kako su par godina svi govorili o "propasti PC-a" (najbolje prošao od svih), kako Xbox rula Isuse (propada), a PS3 no gaems / shitty games (nakraju ima pecto puta više i kvalitetnijih igara od xboxa)...
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  22. #142
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    Omnia mutantur, nihil interit!

    (Osim možda Xboxa.)

  23. #143
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Azer
    PlayStation Plus costs £39.99 for a one-year subscription and £11.99 for a 90-day subscription.
    Ne shvaćam sad razlog postanja ovog? 50 dolara je cijena u SAD-u, 50 eura je kod nas. Jedino sam se sjebo jer sam napisao dolara umjesto eura.

    = Citat = Izvorno postao Grim
    Kul i sve to, ali to je na trojci, što ne znači da će taj servis isto funkcionirati na PS4.

    Sony je kao i sve te masivne korporacije neopisivno money hungry, samim time što su stavili PS+ obavezan za multi to dokazuje. Sada ako želiš MP, plati PS+... da li oni tebi trebaju davati svaki mjesec besplatne igre? Noep. Imam poprilicno dobar osjecaj da na PS4 nece biti nikakvog instant game collectiona kojeg ce stalno nadopunjavati, jer ipak iste te igre mogu i prodati za pare jer ono... PS+ je obavezan za multi, jako puno ljudi ima multi, oni koji nemaju... zanemarivo.

    Ja ne vidim apsolutno niti jedan jedini validan razlog zašto bi obavezni PS+ za multiplayer bio obavezna stvar, i smeta me što ljudi to nabrajaju kao plus za konzolu. Ovo kako sada funkcionira je savršeno, multiplayer je free, ako zelis dodatne usluge i "besplatne igre"imas PS+, bolje ne ide.
    Znači da će funkcionirati isto tako jer je tako najavljeno. Osjećaj o instant game collectionu te vara jer su na konferenciji rekli da će ga bit, svaki mjesec će dolazit jedan naslov, a cijelu prvu godinu će gore biti Driveclub. 3 igre koje će se pojavit kroz prvu godinu su objavljene, za ostale ćemo još vidjeti. Ne očekujem da će odmah prvu godinu bit neki AAA naslovi, ali kroz godinu-dvije, dok poraste game library, počet će stizat i ti veći naslovi.

    Naravno da je money hungry, sve korporacije i cijelo društvo je money hungry. Stvar je jedino u tome na koji način će pokušat doć do toga. Za sad se čini da se Sony malo opametio i shvatio da kvalitetna usluga može donjeti više novaca nego retardacije slične onim koje Microsoft trenutno izvodi.

    I ovdje apsolutno nitko nije rekao da je PS+ obveza za multi pozitivna stvar, Dead i ja smo samo istaknuli da nam ne znači previše.
    Također, prebacivanje multija u PS+ uopće ne znači veliki porast pretplatnika na plus, uvjeren sam da će dobrom dijelu korisnika instant game collection bit razlog broj jedan, a multiplayer broj dva.

  24. #144
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Grim
    Meni je sama činjenica plaćanja monthly feea za mp totalno apsurdna.

    Smiješno je kako su par godina svi govorili o "propasti PC-a" (najbolje prošao od svih), kako Xbox rula Isuse (propada), a PS3 no gaems / shitty games (nakraju ima pecto puta više i kvalitetnijih igara od xboxa)...
    Smrt PC-a se najavljuje otprilike otkako PC i igraće konzole postoje. Smiješno, zapravo. I btw, slažem se za ovaj monthly fee. Bez obzira na to što se dobiju nekakve igre, plaćanje online igranja je totalno retardirano. Valjda je to način da natjeraju ljude da kupuju igre jer će inače većina kupiti konzolu radi dvije-tri ekskluzive čime Sony gubi novac.

  25. #145
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Hexfire
    plaćao bih i ja da besplatno dobijem
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  26. #146
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Valjda je to način da natjeraju ljude da kupuju igre jer će inače većina kupiti konzolu radi dvije-tri ekskluzive čime Sony gubi novac.
    Majke mi ako sam ja shvatio ovu rečenicu.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  27. #147
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Valjda misli kako će netko kupiti samo BF4 i onda to igrati 2-3 godine. Ovako je prisiljen dodatno platiti da igra.

  28. #148
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PlayStation 4

    Ja igram multiplayer samo radi achievementa.

  29. #149
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: PlayStation 4

    Tko bi uopće kupovao konzole da nemaju ekskluziva?

  30. #150
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: PlayStation 4

    Probaj promatrati svijet ne isključivo iz svoje perspektive pa će ti biti jasnije mnoge stvari.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


Slične teme

  1. PlayStation Store
    By prcko in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 15-12-2007, 00:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •