Stranica 131 od 132 PrvaPrva ... 3181121129130131132 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 3.901 do 3.930 od 3955

Tema: PlayStation 4

  1. #3901
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: PlayStation 4

    šaltam neki dan programe na tv-u i baš naletim u jednoj emisiji na druga josipovića...
    ...i sad on priča kako bozanić kad je pričal o holokaustu nije spomenul ustaše i kako su oni ubijali srbe i cigane...pa jeba ti pas mater mrtvu kaj se ti toliko boriš za te srbe i zakaj ih uvijek braniš i zakaj bi bozanić moral pričat o ustašama? normalno glupi voditelj ga to nezna pitat...mislim jasno mi je zašto se uvijek bori za srbe,partizane i komuniste....pa zato jer su ga ti isti cigani i gamad i doveli na vlast....dabogda gorio u paklu cigane četnički nevjerni ateistički...

  2. #3902
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

  3. #3903
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    To se nabavlja

  4. #3904
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: PlayStation 4

    Kurva sad vodi i emisiju za elitu i sebe, nekakav klub 7,jebali mater svoju mrtvu, cigani i gamad, da mi je barem četnik pucal u glavu a mogo je, nebi moral gledat svu tu gamad i cigane... Pazi najljepša hrvatica,to elita proglašava po tome kolika ima usta a ova ima bome velika, ako može progutat 2 bijela ili jedan crni kurac onda je najljepša i najbolja...to su im glavni kriteriji...
    Oni cigani Milošević i Tuđman se dogovorili da će potuć samo vukovar a pravu gamad ostavili na životima...

  5. #3905
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: PlayStation 4

    :d :d

  6. #3906
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: PlayStation 4

    tebe isto posebno mrzim,cigane debeli zagrebački...
    imamo kao svoju državu,sva radna mjesta koja nešto valjaju su već podijeljena među onima koji se neznaju ni potpisat(neovisno jesu kao srbi ili hrvati),na ovom području ima više srba nego kaj je bilo ikada prije u povijesti i svi su na rukovodećim i glavnim mjestima gdje se ubire lova i međusobno dijeli,o čemu mi pričamo da imamo svoju državu? možda samo na papiru...a do jučer smo imali takozvani "domovinski" građanski rat sa srbima,halo...vukovar su pregazili koji im je najbliže i di je sirotinja,zagreb nisu ni taknuli a nije da nisu mogli,sve prijateljski dogovori politike tuđmana i miloševića i europe da se samo pokrade...kakav ti je to osvajački rat a da ne sravniš sa zemljom glavni grad i glavnu opasnost? kad se ide u osvajački rat onda valjda ravnaš sa zemljom sve živo i neživo...nije gospodin šešelj jedini koji mrzi ovu državu,ima ih i ovdje,ne dugujem ovoj zemlji i državi apsolutno ništa,niti 1 lipu tako da nek si jebu mater mrtvu...
    ...a gospođa kurva sa automarketa je glavna zvijezda,ima na sebi samo robe vrijednosti sto tisuća eura...

  7. #3907
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Ne pratimo ti mi to. Gledamo samo Top Gear.

  8. #3908

    Re: PlayStation 4

    Ja sam isto iz Zagreba i debel sam nerada, ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha h ah ah ahhaajahjhaakčuhuidhsglizugirluzh2čoreio


  9. #3909
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: PlayStation 4

    i kaj nitko ne igra metro egzodus ili far cry new dawn,igre za pc i sve konzole...

  10. #3910
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: PlayStation 4

    ta smeća nebi igro ni da su đabe, pogotovo far cry

  11. #3911
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Prvi Far Cry sam odigrao jednom na zadnjoj težini i AI je bio savršen. Sad gledam recenzije za te dvije igre i fakat ne vrijedi gubit vrijeme na takvu glupost.

  12. #3912

    Re: PlayStation 4

    Meni je FC5 bio jako dobar a Metro sigurno ne budem propustio, nema šanse. Inače trenutno na RDR2 4. chepter, igra je genijalna...


  13. #3913
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    ta smeća nebi igro ni da su đabe, pogotovo far cry
    Sereš u pičku materinu
    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Prvi Far Cry sam odigrao jednom na zadnjoj težini i AI je bio savršen. Sad gledam recenzije za te dvije igre i fakat ne vrijedi gubit vrijeme na takvu glupost.
    Mnogo sereš
    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Meni je FC5 bio jako dobar a Metro sigurno ne budem propustio, nema šanse. Inače trenutno na RDR2 4. chepter, igra je genijalna...
    Sereš

  14. #3914
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: PlayStation 4

    Ako niste znali pc fps je puno teže napravit nego ova vaša tps smeća za konzole...

  15. #3915
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    Ma jel je, daj nam probaj objasniti proces stvaranja pc fps-a.Ili mi obični smrtnici to nećemo moći shvatiti?

  16. #3916

    Re: PlayStation 4

    Kad odigram RDR2 vraćam se na GOW, nakon toga Horizon+ekspanzija, Uncharted 4, Spiderman i Bloodborne. Dok to odigram doći će na red i Days Gone i TLOU2...tak da će ovi PC FPS-ovi debelo pričekati.


  17. #3917
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    Konzolašu!

  18. #3918

    Re: PlayStation 4

    Sereš ko foka!!!


  19. #3919
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: PlayStation 4

    Ti si neki mićan iz korduna....
    Najjača mi je baba na hrt-u koja ispravlja ove cigane kaj godišnje zarađuju milijune... Jedan dan je izgubila živce, jebala im mamicu,morali je brzo prekinut.... Svaka joj čast, samo neka vrijeđa nepismenu gamad...

  20. #3920
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: PlayStation 4

    Dugi nemogu više gledat ova izdrkavanja na satove. Reci ti nama sad nakon nekog druženja jel PS4 kompletno smeće ili ne.

  21. #3921

    Re: PlayStation 4

    Relativno...ako si PC gamer naviknut na glatko igranje, pri tome ne kažem da igre na PS 4 trzaju nego je razlika između 30 i 60 fpsa ogromna a PC monitori podržavaju i preko 120 hza, PS4 će ti biti neigrivo smeće...pogotovo ako se ne možeš naviknuti na kontroler. Ako ti to nije problem i ako si priznaš da je novi slim koštao 1400 kn i možeš stvari gledati šire i objektivno, PS4 je fenomenalna stvar. Ja sam ga uzeo samo zbog eskluziva, odigrao novi Metro na PC-u i to je grafički najnaprednija igra današnjice, ali i kao igra fenomenalne atmosfere i taktičkog igranja na max težini mi je izvrsna, na tragu stalkera. Trenutno sam na zadnjem actu u RDR2 i igranje tog remek djela na malo plastičnoj kutijici mi je super iskustvo, nije uvjek glatko ali ništa kaj bi kvarilo ugođaj previše...igra izgleda fenomenalnao i sigurno mi upada u deset igra svih vremena. Nako kaj ju završim nastavljam sa GOW koji je na pauzi zbog RDR-a, pa nakon GOW bacam se na Uncharted 4, pa onda na Spidermana, Horizon zero + ekspanzija, pa na bloodborne a do kraja godine valjda i Days Gone i obavezno kad izađe TLOU2. Planiram u budućnosti zamjeniti trenutni 50" TV sa nekim 65" i kupiti PS5....da li će to biti odmah po izlasku ili kad se malo smire stvari budem vidio. Uglavnom igram se ko blesav, riješio PS3 eru hitova prije mjesec dana... Ali PC je PC, na žalost bez hrpe GOTY naslova što mi je bio i jedini razlog kupovine konzole.


  22. #3922
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: PlayStation 4

    GPU će biti specijalno prilagođena inačica Radeon Navi linije te će podržavati Ray-Tracing, značajku koja je do sada bila ekskluziva za najmoćnije PC konfiguracije. To znači da će po prvi puta konzolaši imati priliku uživati u naprednim efektima odbljesaka, zrcaljenja i dinamičkih sjena.

    za ps5....RTjedva vrti rtx 2080 u 60sličica a neznam kak će onda PS...svašta....jedina dobit je ssd disk...a opet za vrhunski zvuk i 8k ti trebaju vrhunski zvučnici i vrhunski veliki televizori...opet će znači igre bit na relaciji 30-60fps maksimalno a pitanje je hoće li bolje izgledat...

  23. #3923
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Ne možeš uspoređivati konzole i PC. Pa jedan God of War na ovoj 7 godina staroj grafičkoj iz PS4 izgleda spektakularno. Nemaš ekvivalent tome na PC-u. Kako god bilo, 60 fps na Full HD će valjda isporučiti u svakoj igri. Samo to mi je bitno još neko vrijeme.

  24. #3924
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: PlayStation 4

    pošto je E3 skoro, bit će i ona promocija Days of Play, prošle godine je isto bilo, pa me zanima koje su trgovine imale popuste na gaming opremu ? Mislim si još jedan gamepad piknut.

  25. #3925
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Sancta, Amazon, Mall.hr možda

  26. #3926
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PlayStation 4

    Svi imaju kojima je Sancta dobavljač. Znači svi ikad igdje osim Mullera i Sophosa koji imaju vlastite kanale.

  27. #3927
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: PlayStation 4

    Treba ubost onaj Sunset Orange gamepad ako ga bude bilo. Malo prejebeno izgleda.

  28. #3928
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni_v2.0 Pregledaj post
    Treba ubost onaj Sunset Orange gamepad ako ga bude bilo. Malo prejebeno izgleda.

    nema ga nigdje, ali NIGDJE !! Trebalo ga je kupiti prošle godine kad je bio Reboot sajam, koštal je 250 kuna. Jedino ako sad dobe nove zalihe njega kupujem odma

  29. #3929
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: PlayStation 4

    Nema Sunseta na Days of Play = No Buy.

  30. #3930
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PlayStation 4

    Kupi ono odvratno zeleno govno od gamepada.

Slične teme

  1. PlayStation Store
    By prcko in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 15-12-2007, 00:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •