Stranica 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 291

Tema: The Burning Crusade

  1. #61
    Senior Member Lord of The Fleas Imam Feebasa/Milotca's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Napredni Tamnice i Zmajevi
    Postova
    332
    = Citat = Izvorno postao dabl eM
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    warlock

    ja bi radije da su ubacili koju dodatnu klasu nego rasu, baš mi se igra s nekrićem
    warlock rula

    sad igram u simbiozi ja warlock i jedan mage...on novu ja drmam po nejmu,e rulamo...
    warlock je po meni najbloji
    ima:shooting,sumoning,buffing,draining,cursing,mac evi i dageri....walock je MENI bolji od pale
    1.)Ovdje si stavio situaciju kad igraš sa više ljudi što traži potpuno drugi princip rada i taktiziranja.
    2.)To je tvoje mišljenje i nemam se namjere prepucavat s tim.















    ... nisu bolji
    Fuckas crni deck koji Dark Rituala nema.

  2. #62
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    e,to je tvoje misljenje i ja ga postujem...
    ali razmisli,dal ti govoris to zato jer TI mislis da su bolji,ili ogromna masa wow igraca misli da su bolji??
    ili jer se samo zelis suprotstaviti nekom,a ipak znas da su bolji lockovi...

  3. #63
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Mage je najbolja klasa, zar je tesko shvatiti da nije vazna klasa nego igrac, ja igram s mageom i mogu reci da sam odlcan, s drugim klasama bas i ne i bez obzira s kojom drugom klasom igram i s kakvim itemima i talentima svaki bolji igrac bi me sigurno pobjedio stoga zavrsite raspravu o tome koja je najjaca klasa i vratite se na temu
    Well, as long as it's interesting.

  4. #64
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    ja sam kazem da je meni super igrat s lockom...
    a to je istina,nemoze se jedan igarc specijalizirat za svih 8 klasa...imas 1 ili2 koje se drzis i to je to,moja je odsad lock,a imam i lvl 26 warriora..

  5. #65
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    meni je isto na neki nacin glupo ovo 25 man instance.ja sam si mislio da ce u BC bit više od 40 ljudi a na kraju su to smanjili-.- i ja se lagano premišljam za taj wow.po meni je još najbolje kaj su napravili u tom BC-u ti flying mountovi.to mi se najviše dopada.bumo vidli sve ce vrijeme pokazat,a ako ce blizzard zasrat nešto još uvijek imam 2 opciju warhammer-age of reconing-online.to bum zaigral vidio sam da bu igra prebrutalna i prejebena uglavnom sve u stilu wow-a mozda i bolje.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  6. #66
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Puno ce se toga promjeniti u BC-u, po mome i po misljenju skoro svih ljudi koje poznajem previse toga i cini se da promjene idu nagore, da Blizzard ide na skupljaje noobova umjesto pravih gamera bez kojih BC nece biti prava igra, jer nitko ne zeli igrati s hrpom noobova, igra ce cini mi se biti prelagana, ali dobre stvari su flying mountovi i jewlcrafting, i nove rase ofc iako je usrana stvar s klasama, koji je ut da ja ovo vec govorim, mozda bi trebao prestati, znate li vec svi sto ja imam reci da to mogu prestati govoriti
    Well, as long as it's interesting.

  7. #67
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Da dobro si reko samo ja jednostavno ne zelim da instance budu samo 25 man ocu da se i dalje rade 40 man instance.Oni to rade jer vide da dosta ljudi nema dobru guildu i onda da olakša njima a da odmogne nama koji imamo tako rekuć dobru guildu.I strašno su me razocarali sa T3 setom za lockove ona glava je uzas ko star wars oni sa puškama-.-
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  8. #68
    Senior Member Lord of The Fleas Imam Feebasa/Milotca's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Napredni Tamnice i Zmajevi
    Postova
    332
    = Citat = Izvorno postao prcko
    Da dobro si reko samo ja jednostavno ne zelim da instance budu samo 25 man ocu da se i dalje rade 40 man instance.Oni to rade jer vide da dosta ljudi nema dobru guildu i onda da olakša njima a da odmogne nama koji imamo tako rekuć dobru guildu.I strašno su me razocarali sa T3 setom za lockove ona glava je uzas ko star wars oni sa puškama-.-
    Ako nemaju dobar savez neka tako i ostane. Ko ti brani da ti njima ne zabraniš ulaz u savez. A i glupa su vam ta stajališta kad niste uopće ni probali BC pa neznate. Valjda će izić beta test ko za orginal pa ćete se prijavit i reć dal su zasrali.
    Fuckas crni deck koji Dark Rituala nema.

  9. #69
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    blizard su papci, trebali su ubacit i koju novu klasu
    ja bi nekrića
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  10. #70
    = Citat = Izvorno postao Cyric the BLood God
    O rly ja imam hemorage i derem ekipu ..pitaj Jediminjoke kada nas dvojica i jos 2 frenda udu u BG...pokolj radimo
    sinko bog ti da zdravlja ja i jedan prijatelj isto rogue 60 odemo u bg mozemo bez grede ubit po njih 4 a inace daggeri su preimba a hemorage sucka na veliko...
    jer sa seal fateom udres ambush i backstrab ako su oba crita to vec imas 4 comboa a mos i gouge pa imas 5 comboa sacekas opalis kidney shot i lik je stunnan opalis backstrab popijes thissle tea i opet 2 backstraba i to je to isus bi bija mrtav a ne neki warrior a clothase necu spominjat

  11. #71
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    gle tebi je mozda seal of fate zakeon ali za mene je to smece ..meni se neda ljude pikat sa hebenim cackalicama ..a ako hoces nes o hemorage evo ti sto je napisao lik koji igrao punnnnoooo duze od tebe i ljepo kaze kaj je najbolje za pvp .... uzivaj u citanju
    ''Hemorrhage: A Guide''
    http://forums.elitistjerks.com/viewtopi ... 75#p185175


    For those of you who read the official Rogue forums, you've likely already seen or known of this post. Your first thought is going to be, "Wait a second...Your name isn't the same as that level 1 Dwarf Hunter who posted it! Even more, you're not a Rogue, you're a Priest!" All true. However, I am the original author of the thread, and while I have spent more time playing my Priest as opposed to my Rogue (I have used both for raiding, never fear), Rogue mechanics have always been some of the most interesting to me in the game, which is why I decided one day to create a comprehensive guide which can be read by anyone, whether they be a long-time Rogue, a soon-to-hit 60 Rogue, or even a raid leader trying to make an informed decision as to whether or not to allow a Hemorrhage Rogue into the raid.

    The entire thread below is and will remain as updated as the thread on the official Rogue forums. As new information presents itself, I will update both threads accordingly. Thank you for taking the time to read this introduction, and thank you for bearing with this thread if you've already read it. I haven't posted it here for you, but I have posted it here in the hopes of actual intelligent discussion and for those who never read the official forums, which I completely don't blame you for.





    Information About Hemorrhage

    As quoted from WoWWiki: "This ability is available as a Rogue talent in the Subtlety tree. It is an instant strike that deals weapon damage as well as leaving a debuff that increases physical damage dealt to the target by up to 3 (5 and 7 for rank 2 and 3 respectively). It lasts 30 charges or 15 sec, and awards 1 combo point. It has no cooldown."

    The +7 damage debuff from Hemorrhage has limited raid utility. It helps your raid's physical DPS do 7 more damage per hit, and 14 more damage per critical hit up to 30 times before the Hemorrhage debuff wears off. Depending on talents and damage modifiers, the damage increase from Hemorrhage can be increased by that amount. Examples include Opportunity's 20%, Lethality's 30% crit addition, etc. Other classes' modifiers count as well. The rule of thumb when trying to find out if an ability affects Hemorrhage added damage is that if Weapon Damage is affected by the ability, the added damage from Hemorrhage will also be affected by that ability. It is also wise to remember that the added damage is affected by armor.

    http://forums-en.wow-europe.com/thread. … post199510

    All that being great, the Hemorrhage debuff doesn't stack on mobs. There is no way to go over 30 charges, or increase the duration, or stack the debuff to increase added damage to 14 or 21 or whatever. Having more than one Hemorrhage Rogue in your raid can be detrimental to overall DPS, and is generally ill-advised unless your raid is heavy on melee DPS.

    Even so, the debuff generally isn't completely used every time it's put up, and as well your general Hemorrhage Rogue will put out less DPS than his fellow Combat Daggers and Combat Swords/Fists/Maces builds, although he may or may not be around (possibly exceeding) your Seal Fate and 21/8/22 builds for DPS, depending on his weapons, his Attack Power, his buffs, and of course the layout of his spec.

    Hemorrhage's real use is in PvP. Given its placement in the Subtlety tree next to Preparation (in 1.12, although before 1.12 Prep is in the tier below Hemorrhage), and the other PvP-like talents the Subtlety tree gives you, you've already specced for somewhat PvP decency by the time you get to it.

    Hemorrhage is 35 energy for 100% weapon damage, basically translating into an instant weapon swing with a debuff attached to it. With Initiative and perhaps Dirty Deeds/Improved Cheap Shot, a Hemorrhage Rogue can generally get 5 Combo Points up and Kidney Shot or Eviscerate his opponent within the first 5 seconds or so of the encounter.

    This amount of control makes a Hemorrhage Rogue a deadly force in PvP. For PvE, Hemorrhage is lackluster, especially without appropriate gearing and certain spec choices. In PvP, a Hemorrhage Rogue excels at 1 vs. 1 and has enough control to finesse many 1 vs. 2 and some 1 vs. 3 matches, depending of course on skill more than anything. Of course that's not to say that any other build doesn't have the potential to bust out those 1 vs. N matches, however Hemorrhage allows a Rogue more control over his energy and faster Combo Point generation than any other build (Seal Fate offers similar Combo Point generation, but the energy management is hardly as stellar).

    With all of that said.....Be wary of speccing Hemorrhage if there is another Rogue in your guild already boasting the build, especially if he has no idea how to play it (e.g. fast weapons, shoddy spec, uses daggers, whatever), as your raid will be further crippled by your choice.

    If raiding is of no consequence to you, then by all means go for it, but just remember that Hemorrhage isn't about brute force, it's about using a variety of options to finesse your opponent into the ground, and should be treated as such. This means no heroic attempts at charging into the fray like a madman as some (many...) Combat Rogues have been known to do.





    Choosing Your Mainhand Weapon

    So what weapons work well for Hemorrhage? Instant strikes always base their damage from your mainhand weapon in combination with your character's statistics. What this means is Hemorrhage is only good for weapons where the speed difference as opposed to the DPS difference balances out the Attack Power multiplier in the Hemorrhage calculation.

    Utility To Calculate Hemorrhage Values: http://files.filefront.com/WoW_Rogue_InS… einfo.html
    (Note: Above utility requires the .NET Framework)



    Hemorrhage: Weapon Damage + (Attack Power / 14) * Weapon Speed
    Hemorrhage Critical: Hemorrhage Formula * (2 + Lethality Rank * 0.06)

    Generally a good rule of thumb to follow is a speed of 2.5 or better, with 2.8 being the easiest slow speed to find on a weapon. Just remember that for every .1 faster swing speed, you lose a rather substantial amount of damage.

    Illustration of Weapon Speed Differences:

    Misplaced Servo Arm
    Base Minimum Damage: 128 ... Base Average Damage: 183 ... Base Maximum Damage: 238
    Lethality Rank: 5
    AP: 1000

    Weapon Speed: 2.8
    Average Hemorrhage: 383
    Average Critical Hemorrhage: 881

    Weapon Speed: 2.7
    Average Hemorrhage: 376
    Average Critical Hemorrhage: 865

    In the above example, simply increasing the swing speed by .1 seconds makes a difference of 7 damage per normal hit, and 16 damage on a critical hit.

    If we were to drop the speed from 2.8 to 2.4, a rather fast non-dagger swing speed, the damage difference jumps to 29 for an average hit and 67 for a critical hit. That loss of 29 damage would represent an 8% loss in instant attack damage just because you chose to use a faster weapon.

    Also, here's why you don't use daggers with Hemorrhage. Ever.

    Kingsfall
    Base Minimum Damage: 105 ... Base Average Damage: 131.5 ... Base Maximum Damage: 158
    Lethality Rank: 5
    AP: 1000

    Average Hemorrhage: 260
    Average Critical Hemorrhage: 598


    This represents a loss of over 120 damage on every normal hit compared to Misplaced Servo Arm, and an ungodly loss of damage for every critical hit. I say it again, NEVER USE DAGGERS WITH HEMORRHAGE.

    Both of the above weapons come from Naxxramas, and in fact Kingsfall drops from the final boss there, being Kel'Thuzad. The fact remains that due to Hemorrhage's damage calculation being almost completely reliant on weapon speed, your damage takes a large hit when you choose to do something foolish like wielding a dagger or something silly like Eskhandar's Right Claw (1.5 speed fist weapon).





    Damage Per Energy Equivalence

    So you've got your weapon, but want to know what Attack Power you need for Hemorrhage to do more damage per Energy spent than a Rogue using Sinister Strike with 3/3 Aggression.

    Below is the formula, derived on page 8, taken from the original non-Aggression formula on page 4.

    (AP/14) * [Weapon Speed]S+ [Weapon Damage]S= (1.06) (35/40) ((AP/14) * 2.4 + [Weapon Damage]S+ 6
    (AP/14) * [Weapon Speed]S+ [Weapon Damage]S= (0.9275) ((AP/14) * 2.4 + [Weapon Damage]S+ 6
    (AP/14) * [Weapon Speed]S+ [Weapon Damage]S= 0.9275 * (AP/14) * 2.4 + 0.9275 * [Weapon Damage]S+ 0.9275 * 68
    (AP/14) * [Weapon Speed]S+ [Weapon Damage]S= AP/14 * 2.226 + 0.9275 * [Weapon Damage]S+ 63.07
    (AP/14) * ( [Weapon Speed]S- 2.226 ) + [Weapon Damage]S* (1 - 0.9275) = 63.07
    (AP/14) * ( [Weapon Speed]S- 2.226 ) = 63.07 - (0.0725) * [Weapon Damage]
    (AP/14) = [[[ 63.07 - (0.0725) * Weapon Damage ]]]S/ [[[ Weapon Speed - 2.226 ]]]
    AP = 14 * [[[ 63.07 - (0.0725) * Weapon Damage ]]]S/ [[[ Weapon Speed - 2.226 ]]]

    AP = ( 882.98 - 1.015 * (Minimum Weapon Damage + Maximum Weapon Damage) / 2 ) / ( Weapon Speed - 2.226 )

    Use this formula how you wish.





    Lethality vs. Deadliness

    So, you want to know when Deadliness will equal the damage Lethality gives to your Hemorrhage crit?

    Formula below.

    (Weapon Damage + (AP / 14) * Weapon Speed) * 2.3 = (Weapon Damage + (AP / 14) * Weapon Speed * 1.1) * 2
    Weapon Damage + (AP / 14) * Weapon Speed = (Weapon Damage + (AP / 14) * Weapon Speed * 1.1) * (2 / 2.3)
    Weapon Damage + (AP / 14) * Weapon Speed = (2 / 2.3) * Weapon Damage + (2 / 2.3) * 1.1 * (AP / 14) * Weapon Speed
    (AP / 14) * Weapon Speed = (1 - 2 / 2.3) * Weapon Damage + (2.2 / 2.3) * (AP / 14) * Weapon Speed
    (AP / 14) = (1 - 2 / 2.3) * Weapon Damage / Weapon Speed + (2.2 / 2.3) * (AP / 14)
    (1 - 2.2 / 2.3) (AP / 14) = (1 - 2 / 2.3) * Weapon Damage / Weapon Speed
    (AP / 14) = (1 - 2 / 2.3) / (1 - 2.2 / 2.3) * Weapon Damage / Weapon Speed
    AP = (14 - 34.2 / 2.3) / (1 - 2.2 / 2.3) * Weapon Damage / Weapon Speed

    AP = 20 * Weapon Damage / Weapon Speed

    Use this formula how you wish.





    Choosing Your Mainhand Weapon Enchant

    When picking your enchants on your weapons, weapon speed is also important.

    A proc's chance to proc on a weapon is based off a PPM (Procs Per Minute) system. This system bases its calculation on your weapon speed.

    If your mainhand's weapon speed is 2.8, you'll have an innately larger chance to proc any given proc as opposed to a weapon with speed 1.5.

    Calculation: (Innate PPM For Proc) / (60 / Weapon Speed)

    For Crusader, this works out like this:

    1 / (60/2. = 4.666% chance on every hit.
    1 / (60/1.5) = 2.5% chance on every hit.

    The reason why you get more procs with a slower weapon is because of instant attacks. Since Hemorrhage is the lowest costing instant attack at 35 energy, you'd be able to use Hemorrhage 17 times as opposed to Sinister Strike at 15 or Backstab at 10.

    So, given 17 Hemorrhages in a minute and a 2.8 and 1.5 speed weapon:

    (1-0.04666)^17 = 44% chance of not getting a proc in 17 swings, meaning a 56% chance to get a proc in 17 swings.
    (1-0.025)^17 = 65% chance of not getting a proc in 17 swings, meaning a 35% chance to get a proc in 17 swings.

    Notice how our faster weapon almost halved our chance of getting an extra proc every minute from instant attacks.

    With Hemorrhage, most Rogues always stick to +15 Agility in the offhand, then either choose Crusader or Lifestealing for the mainhand, depending on personal preference. Others also stick +15 Agility on the mainhand if they don't like relying on procs or like straight stat bonuses. There are others still that use dual Crusader enchants because the +100 AP bonus stacks, and due to Hemorrhage not being normalized, that +200 AP can be a very powerful damage boost.





    Hemorrhage PvP builds 1.12:

    24/3/24
    http://www.wowhead.com/?talent=jhxfoxkhZhZxMjobhRo

    17/3/31
    http://www.wowhead.com/?talent=jhxcoxZhZxMjohhRqo

    21/3/27
    http://www.wowhead.com/?talent=yhxfoxkZhZxMjohhRR

    30/0/21
    http://www.wowhead.com/?talent=jhebRxzAZZxMjobh0o



    Hemorrhage "Raid DPS" builds 1.12:

    8/21/22
    http://www.wowhead.com/?talent=y0xcZhbqbbVzZxMjobhoo

    0/21/30
    http://www.wowhead.com/?talent=yZhbqbbVzZxMjohhRq

    0/27/24
    http://www.wowhead.com/?talent=yZhbqbbVzLbZxMjobhRo

    21/0/30
    http://www.wowhead.com/?talent=jhxfoxkZZxMjohhRq

    30/0/21
    http://www.wowhead.com/?talent=jhecoxkAZZxMjobh0o
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  12. #72
    ajme noobe najlakse se pravit pametan pa kopirat 10 stranica sa wow foruma nego ako nisi primjetia moj rogue je 14 rank sa daggerima, pa mene boli znas sta za hemo kad ambush skine debila clothasa do 2k, a ubijem ili na duel ili u bg 1 na 1 skoro svakog izgubim od 25 borbi mozda 1

  13. #73
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    Gle mene boli kita za rank 14 ja samo idem do ranka 11 za mount za drugo me boli ( samo mi je zao kaj mi nemremo imat one brutalne vukove)
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  14. #74
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao radma
    noobe
    ja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

    i btw
    kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  15. #75
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao radma
    noobe
    ja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

    i btw
    kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?
    ja bi bana tebe

  16. #76
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao radma
    noobe
    ja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

    i btw
    kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?
    totaly agree
    Kazy
    night elf druid 60
    Sylvanas
    <Regrown>

  17. #77
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao radma
    noobe
    ja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

    i btw
    kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?
    ha sigurno nisan ja skrenija sa teme.....

  18. #78
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao radma
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao radma
    noobe
    ja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

    i btw
    kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?
    ja bi bana tebe
    radma, glup si, rank 14 može bit svaka budala, al svaka, uđeš u battleground i možeš stajat na jednom mjestu i tako 2-3 mjeseca i rank 14

    tak da fof s tim ''rank 14''
    može

  19. #79
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Evo bas sam pogledao trailer o flying mount u BC,skinite si ga sa Blizz.com,hebenica,zanimljivo izgleda,i na stranici mozete nac nove magije koje dolaze za BC

  20. #80
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    Ui s novim talentima baš postaneš šerif,ste vidjeli warlocove talente ??ili od rogua ?? hebenica

  21. #81
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    114
    Načitao sam se svakakvih gluposti u ovom topicu pa da se osvrnem na sve skupa, jedino je Galjun nešto pametno napisao.

    Svi koji gnojite protiv 25man instanci, novog načina i uporabe honora i koji ste za 40man instance trebali bi se zapitat koliko ljudi danas na jednom full serveru di ima oko 16-18K accountova ima pristup jednom AQ40 ili Naxxu, a mnogima je i MC plafon a kamo li 40man instance za koje je uvijet oprema iz prethodne 40man instance.
    Znači pristup tim instancama ima negdje oko 0.5% populacije na serveru, a to poteže pitanje isplativosti izrade tih instanci jer ipak u njih treba uložiti i vrijeme i novac da bi na kraju možda 100-200 ljudi na serveru imalo pristup istima.
    Isto vrijedi i za PVP nakon ranka 10 di moraš dušu ispustiti da uloviš 14 a koji put ni to nije dovoljno.

    Zaključak:
    BC je/će biti orjentiran prema casual(kejžual) igračima koji su u debeloj većini(gledaj onih +-0.5% hardcore) pa da i svi hardcore igrači istog trena odustanu od igre blizz to financijski ne bi gotovo ni osjetio koliko je to mali broj ljudi ukupno gledano.

  22. #82
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    = Citat = Izvorno postao ALG
    Načitao sam se svakakvih gluposti u ovom topicu pa da se osvrnem na sve skupa, jedino je Galjun nešto pametno napisao.

    Svi koji gnojite protiv 25man instanci, novog načina i uporabe honora i koji ste za 40man instance trebali bi se zapitat koliko ljudi danas na jednom full serveru di ima oko 16-18K accountova ima pristup jednom AQ40 ili Naxxu, a mnogima je i MC plafon a kamo li 40man instance za koje je uvijet oprema iz prethodne 40man instance.
    Znači pristup tim instancama ima negdje oko 0.5% populacije na serveru, a to poteže pitanje isplativosti izrade tih instanci jer ipak u njih treba uložiti i vrijeme i novac da bi na kraju možda 100-200 ljudi na serveru imalo pristup istima.
    Isto vrijedi i za PVP nakon ranka 10 di moraš dušu ispustiti da uloviš 14 a koji put ni to nije dovoljno.

    Zaključak:
    BC je/će biti orjentiran prema casual(kejžual) igračima koji su u debeloj većini(gledaj onih +-0.5% hardcore) pa da i svi hardcore igrači istog trena odustanu od igre blizz to financijski ne bi gotovo ni osjetio koliko je to mali broj ljudi ukupno gledano.
    Totally agree nice said

  23. #83
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Osijek,Hrvatska
    Postova
    100
    e jebiga onda sta cemo radit mi hardcore?
    inace te ce 25 instance biti teske i teze nego one sa 40 di se pola ljudi uopce nije moralo fokusirat,a bossovi se skidaju i za 30,20 ljudi
    Server:Ragnaros.
    Guildominion.

  24. #84
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao radma
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao radma
    noobe
    ja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

    i btw
    kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?
    ja bi bana tebe
    prema ovom smajliju vidim da imam posla sa žešćim idiotom
    da mi je znati na osnovi kojih indicija bi me ti banao. Praise you, o wise one
    i da, tvoj post NIJE bio ontopic jer je topic "BC novosti"
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  25. #85
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    = Citat = Izvorno postao radma
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao radma
    noobe
    ja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

    i btw
    kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?
    ja bi bana tebe
    radma, glup si, rank 14 može bit svaka budala, al svaka, uđeš u battleground i možeš stajat na jednom mjestu i tako 2-3 mjeseca i rank 14

    tak da fof s tim ''rank 14''
    Mamute glup si ka tenk znam masu likova 14 rank pa neznaju igrat al me nisi vidia kako tarem u pvpu pa svoje mastarije ostavi za sebe

  26. #86
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao radma
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    = Citat = Izvorno postao radma
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao radma
    noobe
    ja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

    i btw
    kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?
    ja bi bana tebe
    radma, glup si, rank 14 može bit svaka budala, al svaka, uđeš u battleground i možeš stajat na jednom mjestu i tako 2-3 mjeseca i rank 14

    tak da fof s tim ''rank 14''
    Mamute glup si ka tenk znam masu likova 14 rank pa neznaju igrat al me nisi vidia kako tarem u pvpu pa svoje mastarije ostavi za sebe
    meni su tenkovi oduvijek bili kul, i pametni, razarači i tako

    fala na komplimentu
    može

  27. #87
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    114
    = Citat = Izvorno postao Eucaliptus
    e jebiga onda sta cemo radit mi hardcore?
    inace te ce 25 instance biti teske i teze nego one sa 40 di se pola ljudi uopce nije moralo fokusirat,a bossovi se skidaju i za 30,20 ljudi

    Možda će bit nešto zahtjevnije ali će biti definitivno lakše skupiti 25 ljudi nego 40.

    A št ćeš ti radit nemam pojma, vjerojatno ćeš se prilagoditi ili pak odustati od igre.

  28. #88
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Osijek,Hrvatska
    Postova
    100
    [quote=M4mut]
    = Citat = Izvorno postao radma
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    = Citat = Izvorno postao radma
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao "radma":1gv6jq8u
    noobe
    ja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

    i btw
    kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?
    ja bi bana tebe
    radma, glup si, rank 14 može bit svaka budala, al svaka, uđeš u battleground i možeš stajat na jednom mjestu i tako 2-3 mjeseca i rank 14

    tak da fof s tim ''rank 14''
    Mamute glup si ka tenk znam masu likova 14 rank pa neznaju igrat al me nisi vidia kako tarem u pvpu pa svoje mastarije ostavi za sebe
    meni su tenkovi oduvijek bili kul, i pametni, razarači i tako

    fala na komplimentu [/quote:1gv6jq8u]
    Mamut-Car-ostali:jebite se
    zivjeli tenkovi!
    Server:Ragnaros.
    Guildominion.

  29. #89
    [quote=M4mut]
    = Citat = Izvorno postao radma
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    = Citat = Izvorno postao radma
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao "radma":1lhrbmjd
    noobe
    ja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

    i btw
    kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?
    ja bi bana tebe
    radma, glup si, rank 14 može bit svaka budala, al svaka, uđeš u battleground i možeš stajat na jednom mjestu i tako 2-3 mjeseca i rank 14

    tak da fof s tim ''rank 14''
    Mamute glup si ka tenk znam masu likova 14 rank pa neznaju igrat al me nisi vidia kako tarem u pvpu pa svoje mastarije ostavi za sebe
    meni su tenkovi oduvijek bili kul, i pametni, razarači i tako

    fala na komplimentu [/quote:1lhrbmjd]

    np sve za mamuta

  30. #90
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    20
    Najjace mi je bilo kada se ekipa lozila na to da 'kako ce ubijanje Illidana sa 25 ljudi biti epskije od 40 ljudi na Ragnarosu??'. E pa gospodo, podcjenjujete Blizzard i njihovu sposobnost da ono sto kazu, to i naprave. Sam procitajte topic o Karazhan videu. Nitko nije rekao rijec protiv, svi su samo slinili (nisam vidio film, al pretpostavljam da roxa). A rijec je o 10 man instanci.

    O da, sve, pocevsi od Hellfire Citadela do Black Templea, sve instance ce roxat, a mene najvise intrigira Auchindoun.
    Galea, lvl 60 Druid, Twillight's Hammer

Slične teme

  1. WoW:Burning Crusade
    By Nefarnius in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 89
    Posljednji post: 12-07-2006, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •