Stranica 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 291

Tema: The Burning Crusade

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    trebali su uvesti neke nove klase....

    meni se igra s nekricem
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  2. #32
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    20
    Malo se kasnije javljam...

    To sa 25 manom je odlicna stvar. Raid encounteri ce postati sigurno tezi jer ce tank + DPS postati stvar proslosti (i sada je, al jos uvijek ima nekih situacija...), do izrazaja ce doci individualni skill igraca, dok su u 40 man instancama zaista rijetki bossovi (barem do Instructora u Naxxramasu) koji zahtjevaju maksimalnu prisutnost sve 40-orice. Mislim da nakon Kel'Thuzada oni nece moci ici naprijed sa takvim bossovima, pa su snizili na 25.

    Plus, shamani, paladini, druidi, nadam se, vise nece sluziti cistom healanju, vec ce moci biti i bossova gdje samo druid moze tenkat (slicno kao Jin'do), DPSat, paladin gdje tenka, i te gluposti.

    A za PvP...ma sta da velim, ja jedva cekam to sada toliko da mi nije gust igrat obican WoW vise...
    Galea, lvl 60 Druid, Twillight's Hammer

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao Galijun
    tank + DPS postati stvar proslosti
    De pojasni malo, ko bu tenko?
    može

  4. #34
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    25man raid je sranje, sranje je sto Horda ima palya a ally Shamana, nekako mi se sve to skupa nesvidja izgleda mi kao da nece biti dostojno WoW-a, ja mozda ostanem igrati WoW bez BC
    Ma daj shaman u allia a nama loladin? pa to je sranje da vecega nema

    Onda nakon sta izade mozda misec dana ce bit lagova i bugova ka sta je bilo nakon svakog vecg patcha naxx i aq kad su dosli...

    Jedno vrime ako bi uspija uc na lika na darksorrowu isto ka i da si dobija na lotu

    Skrtare na hardveru pa.....

    Ma vjerojatno je da ce ukvarit igru sa BC a i instance ka mc zg bwl su odlicne a sad AQ i naxx su sranje samo neke bube ma covice bezveze sve prelazi na "svemirsko" i setovi armora i sve

  5. #35
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    = Citat = Izvorno postao dabl eM
    ali po rankovima se zna kolko je neko ulozio u lika...
    lal koje ti gluposti pričaš -.-

    netko s tierom 2 i nekim tier 3 dijelovima misliš da nije uložio u lika?

    a netko ko 24/7 sjedi doma i ide u battlegrounds ..on je uložio u lika?

    vgg
    Gledaj.... nije na svakom serveru isto ja sma na primjer di iman jednog 60 lvla gleda lik koji je rank 14 prosli tjedan napravia 250k honora.
    Odem na darksorrow jedan hrvat napravia prosli tjedan 1000k honora za 14 rank, a na Haomarushu je neki n00b napravia milijun ipo honora

    Pa onda ko je ulozija u svog lika a inace ti 14 rankovi malo njih sami dignu rank jer da je meni to cilj da bi da vise od pola BGova igraju prijatelji na ne visit za kompom 24/7 i tako 1-3 mjeseca

  6. #36
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    20
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    = Citat = Izvorno postao Galijun
    tank + DPS postati stvar proslosti
    De pojasni malo, ko bu tenko?
    Na primjer: imas bossa koji dolazi u paketu sa jos 3-4 adda. Ti addovi imaju infinite HP, nesto kao Majordomo, ne mogu se ubiti ni da ih dpsas bolesno. Nemres ih kiteat jer imaju charge ability na svojeg targeta. Dakle tenkovi idu na njega. A boss, vidi vraga, ima polymorph ability koji je non dispelable, traje dobrih 30 sekundi. Ergo, dobrih 30 sekundi si bez targeta. Stas onda? Furati 40 tenkova u raid raid infinite tenkanja? Vraga. Strpaj druju u bear form i neka tenka jer, eto, otkrilo se da druja moze mjenjati polymorph. Dodaj jos 10 abilitya bossu da fajt ne ispadne trivijalan i dobio si bossa kojeg warr ne tenka.

    Twin Emperora, jednog, tenka warlock. Burua kiteas, Instructora, de facto, tenkaju priestevi.

    A mogucnosti su doslovce beskonacne. Samo u 25 man obliku jer mislim da se za sada, dosegao limit 40 man encountera kakve znamo...a mozda se varam.
    Galea, lvl 60 Druid, Twillight's Hammer

  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao Galijun
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    = Citat = Izvorno postao Galijun
    tank + DPS postati stvar proslosti
    De pojasni malo, ko bu tenko?
    Na primjer: imas bossa koji dolazi u paketu sa jos 3-4 adda. Ti addovi imaju infinite HP, nesto kao Majordomo, ne mogu se ubiti ni da ih dpsas bolesno. Nemres ih kiteat jer imaju charge ability na svojeg targeta. Dakle tenkovi idu na njega. A boss, vidi vraga, ima polymorph ability koji je non dispelable, traje dobrih 30 sekundi. Ergo, dobrih 30 sekundi si bez targeta. Stas onda? Furati 40 tenkova u raid raid infinite tenkanja? Vraga. Strpaj druju u bear form i neka tenka jer, eto, otkrilo se da druja moze mjenjati polymorph. Dodaj jos 10 abilitya bossu da fajt ne ispadne trivijalan i dobio si bossa kojeg warr ne tenka.

    Twin Emperora, jednog, tenka warlock. Burua kiteas, Instructora, de facto, tenkaju priestevi.

    A mogucnosti su doslovce beskonacne. Samo u 25 man obliku jer mislim da se za sada, dosegao limit 40 man encountera kakve znamo...a mozda se varam.
    Da, istina je..ima bosseva takih koji se nedaju tenkat..al warr će uvijek imat svoju ulogu u raidu jer ima 6-7-8 k HP-a
    može

  8. #38
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    = Citat = Izvorno postao Galijun
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    = Citat = Izvorno postao Galijun
    tank + DPS postati stvar proslosti
    De pojasni malo, ko bu tenko?
    Na primjer: imas bossa koji dolazi u paketu sa jos 3-4 adda. Ti addovi imaju infinite HP, nesto kao Majordomo, ne mogu se ubiti ni da ih dpsas bolesno. Nemres ih kiteat jer imaju charge ability na svojeg targeta. Dakle tenkovi idu na njega. A boss, vidi vraga, ima polymorph ability koji je non dispelable, traje dobrih 30 sekundi. Ergo, dobrih 30 sekundi si bez targeta. Stas onda? Furati 40 tenkova u raid raid infinite tenkanja? Vraga. Strpaj druju u bear form i neka tenka jer, eto, otkrilo se da druja moze mjenjati polymorph. Dodaj jos 10 abilitya bossu da fajt ne ispadne trivijalan i dobio si bossa kojeg warr ne tenka.

    Twin Emperora, jednog, tenka warlock. Burua kiteas, Instructora, de facto, tenkaju priestevi.

    A mogucnosti su doslovce beskonacne. Samo u 25 man obliku jer mislim da se za sada, dosegao limit 40 man encountera kakve znamo...a mozda se varam.
    Da, istina je..ima bosseva takih koji se nedaju tenkat..al warr će uvijek imat svoju ulogu u raidu jer ima 6-7-8 k HP-a
    da da da ima 7-8k hpa samo sa flaskom titansa inace nema sanse
    btw majordomo se ne ubija nego samo njegovi addovi koji su lagani... a kako ce dps i warriori izgubit ulogu u BC? no way opet je warr najbolji tenk a inace roguovi su ti koji rade najveci dmg mozda ih ponekad neki bolesni mage moze stic u dmg al stvarno tesko mozda sa flaskom i naravno svaki boss se tanka

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao radma
    i naravno svaki boss se tanka
    Ne tenka

    Buru se ne tenka, kako je i sam Galijun reko, kajta ga se po jajcima
    može

  10. #40
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    Isto tako Saratura kolko sam skuzio bio sma mrtav pijan kada sam raido ....a ljpo sam im se dero da hilaju roguove na saraturi jer oni i tenkovi su najvaziniji ..ali ne ....
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  11. #41
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Hmmmm... Blizzard svakom novosti pokazuje da izabire lakši i ne maštovitiiji način da izbaci BC u prodaju. 1. Pally horda i ally shamani - totalno sranje i nedostatak mašte. Zar je tako teško bilo dvije nove klase napravit?
    2. Ako rankovi nestanu igra će izgubiti dosta igrača u BCu, rankovi pokazuju koliko tko zna i može u PvPu, a ova glupost za kupovanje oružja sa honorom je nešto za djecu od 10godina.
    3. 25 man instance - zašto izbaciti koncept 40man instanci? DKP je oduvijek tu, i naravno da stvari idu osobi koja ga ima najviše, ako ga ima onda se i trudi. Ovo za lakše skupljanje stvari neće dobro ispast, jer ćeš odmah dobit stvari koje želiš. I šta onda? PvP dok ti oči ne iskoče (meni ne smeta, ali ima puuuuuno ljudi kojima smeta)

    BC će biti škart koji ćemo kupiti samo zbog podignute granice lvla i nekih drugih sitnica (ljudi će uglavnom kupovati da mogu napravit Blood Elfa lol).

    Diablo III pls izađi rofl
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  12. #42

  13. #43
    Senior Member Lord of The Fleas Imam Feebasa/Milotca's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Napredni Tamnice i Zmajevi
    Postova
    332
    Ja sam gledal samo za paladina i ak je to istina onda ste svi ostali .
    Fuckas crni deck koji Dark Rituala nema.

  14. #44
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    pa i u sadašnjem wowu većina je 0 prema loladinu
    može

  15. #45
    Senior Member It lives by night O-Okac's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    bogu ispod dupet*
    Postova
    629
    talenti za paliya rulaju sad cu vas sve maskirat

    napokon pala nece bit podcjenjeni

  16. #46
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao O-Okac
    talenti za paliya rulaju sad cu vas sve maskirat

    napokon pala nece bit podcjenjeni
    pala podcijenjen?najača klasa u igri nemože bit podcjenjena -.-
    može

  17. #47
    Senior Member It lives by night O-Okac's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    bogu ispod dupet*
    Postova
    629
    ma vecina kazu da palayi nisu nista nmogu healt dobro kao pristovi i nisu dobri borci kao wororioi

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao O-Okac
    ma vecina kazu da palayi nisu nista nmogu healt dobro kao pristovi i nisu dobri borci kao wororioi
    bubble+hs = najače oružje
    može

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Tko kaze da su palladini najjaca klasa.
    Top 4
    .Shaman
    Palladin
    Warrior
    Warlock.............I mislim da su Shamani jaci od pallya..
    "The present will pass by if you live in the past."

  20. #50
    Senior Member It lives by night O-Okac's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    bogu ispod dupet*
    Postova
    629
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    mislim da su Shamani jaci od pallya..
    doci vam da te sutnem da ti vidis kak shamani brzo padaju

  21. #51
    Guest
    Ima čovo pravo, palle rulaju, još kad ga učiniš tankom i self-hilerom, neznam egzekli koja šema, ali sam negdje vidio. U svakom slučaju, bar najviše iritiraju protivnike. JEdnom sam se borio s nekim mađom, koji mi je pola sata bježao, i radio spelove, i kad sam mu konačno bio na kraju helta, ja sam se samo full shilao, a on je popizdio, počeo se derati na yell aaaaaargh, i otišo od duela.

  22. #52
    Senior Member It lives by night O-Okac's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    bogu ispod dupet*
    Postova
    629
    obozavam lay on hands tak sam i ja zajebo par likova a onim popizdili (sami znate kolko je tesko paliyu spustitm helte)

    a sto je najbolje za tu magiju netreba ti vise od 1 mane

  23. #53
    Senior Member Lord of The Fleas Imam Feebasa/Milotca's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Napredni Tamnice i Zmajevi
    Postova
    332
    Ajde sad ga malo pretjerujete. Nije neuništiv i svatko ga može zatuć. Ima po forumima dovoljno taktika i caka kako se boriti/braniti od svake klase, a i blizzard je fino balansirao WoW tako da nema najjače klase. Na kraju se ipak sve uglavnom svodi na reflekse i sposobnost pojedinog igrača.
    Fuckas crni deck koji Dark Rituala nema.

  24. #54
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    true,true....

    a i ako postoji "najaca klasa",blizard to mijenja svakim vecim pačom...ni pally-i na pocetku nisu "rullali"

  25. #55
    Senior Member It lives by night O-Okac's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    bogu ispod dupet*
    Postova
    629
    jucer mi se dogodila najsmijesnija stvar sa paliyem izgbio od locka lvl 26 ja lvl 28 time sto sam nenamjerno frofito od njegovog fera (jednostavno me fer izbacio iz arena i nisam imo dovoljno vrmene da se vratim natrag u ring)

  26. #56
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    = Citat = Izvorno postao Imam Feebasa/Milotca
    Ajde sad ga malo pretjerujete. Nije neuništiv i svatko ga može zatuć. Ima po forumima dovoljno taktika i caka kako se boriti/braniti od svake klase, a i blizzard je fino balansirao WoW tako da nema najjače klase. Na kraju se ipak sve uglavnom svodi na reflekse i sposobnost pojedinog igrača.
    Eh ajd mi plz daj link od nekog takvog foruma osim official Blizzardovog,bilo bi lijepo zatuc ono tier 2 maga sto me gazi cijelo vrijeme

  27. #57

    omg lol

    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Tko kaze da su palladini najjaca klasa.
    Top 4
    .Shaman
    Palladin
    Warrior
    Warlock.............I mislim da su Shamani jaci od pallya..
    lol dagger rogue je prejeben za pvp...
    A naravno svaka klasa je dobra za pvp kad netko zna igrati sa njom, a nema tu ovaj je najjaci i ta sranja sa rogueom ubijem shamana bez problema
    paladina onako... malo vise vremena treba, warriora ako je fury razmlati rogua bez grede , warlocka sa dagger buildom i srednjim daggerima neovisno o soul linku ubijem samo tako

  28. #58
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    O rly ja imam hemorage i derem ekipu ..pitaj Jediminjoke kada nas dvojica i jos 2 frenda udu u BG...pokolj radimo
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  29. #59
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    warlock

    ja bi radije da su ubacili koju dodatnu klasu nego rasu, baš mi se igra s nekrićem
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  30. #60
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    warlock

    ja bi radije da su ubacili koju dodatnu klasu nego rasu, baš mi se igra s nekrićem
    warlock rula

    sad igram u simbiozi ja warlock i jedan mage...on novu ja drmam po nejmu,e rulamo...
    warlock je po meni najbloji
    ima:shooting,sumoning,buffing,draining,cursing,mac evi i dageri....walock je MENI bolji od pale

Slične teme

  1. WoW:Burning Crusade
    By Nefarnius in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 89
    Posljednji post: 12-07-2006, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •