Stranica 1 od 20 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 584

Tema: XBox One

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    XBox One

    Da znam , još je rano . Ipak neke najave i prve informacije su počele curiti .Jedna od njih je od samog AMD-a koji tvrdi da će novi BOX biti toliko jak da će moći prikazati grafiku na nivou iz filma Avatar . KlikS.

    Technology company AMD, who supplied the graphics hardware for the Xbox 360, claims that the next Xbox will be capable of the level of graphical detail seen in James Cameron's movie Avatar. Even on PC, that kind of technology just isn't here yet, but AMD claims the Xbox 720 will launch with it.

    While AMD would not confirm they were actually working on the 360's successor, director of ISV relationships at AMD, Neal Robison, stated that gamers have a lot to excited about.

    Robison also mentioned that the A.I. and physics capabilities of the next-gen hardware will allow for every pedestrian in a game such as Grand Theft Auto or Saints Row to have a totally individual mentality, meaning when you shoot a gun or run someone over they don't all just do the same thing. There will be no more mob mentality, where everyone just screams and runs away; every NPC will actually be an individual character.

    Whoa.


    Source: August issue of OXM (U.S.)



    S obzirom da nakon izlaska nove konzole počne totali kaos na PC platformi koja se 3-4 godine hardverski prilagođava novonastaloj situaciji sa zanimanjem pratim ovakve vijesti .Stvar je sigurno preuveličana ali za očekivati je veliki napredak u odnosu na trenutni hardver .Imam neki osjećaj da bi im ovaj 3. box mogao biti ono pravo.Microsoft je ogromna firma i sada imaju i na ovom polju sasvim dovoljno iskustva da naprave malu revoluciju .Odustao sam od kupovine trenutne generacije konzola jer imam PC koji još uvijek sve vrti što poželim tako da sam u dobroj poziciji da za godinu-dvije biram najbolju soluciju.

  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Xbox 720

    Bezimeni posto konzolaš

  3. #3
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Xbox 720

    Istina, razmišljao sam neko vrijeme da kupim x360 ali ipak sam odustao na kraju, zbog istog razloga ko i ti. Ipak, ova priča koja se zahuktava oko svega toga bi me fino mogla pokrenut da jednog dana kupim nasljednika x360. Nadam se još luđim i zabavnijim igrama, sa fascinantnim grafičkim prikazom te supportom najnovije tehnologije u produkciji igara.

    Istovremeno, pc i dalje ostaje kralj multimedije, zabave i svega ostalog kaj uz to ide. Već vidim spojen komp na tv, spojenu konzolu, 5.1 sistem...divota. Samo zabava.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.709

    Re: Xbox 720

    Imam x360 i prezadovoljan sam jer mi je komp sad već zastario, ali x720 ako budem imao novaca obavezno kupit
    F.T.I - Fuck The Industry

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Xbox 720

    = Citat = Izvorno postao Xero
    Bezimeni posto konzolaš
    Misliš na vrijeme kada sam se igrao na PS1 ili na PS2 .

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Xbox 720

    A kaj će napsiati neg hype, fotorealističnu grafiku čekamo još od prvog doom-a.

  7. #7
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Xbox 720

    Kad grafika postane fotorealistična, igre će prestati biti zabavne, jab' reko.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  8. #8

    Re: Xbox 720

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Kad grafika postane fotorealistična, igre će prestati biti zabavne, jab' reko.
    +1
    i kad budu 100% realne

  9. #9
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Xbox 720

    Ovo gore je bio hajp za publiku koja ne zna ni šta je radna memorija. Nema šanse da će svaki pješak u GTA biti išta više nego jedna te ista skripta kao i do sada. Eventualno ubace neke undercover likove među obične skriptirane NPC-ove što mogu i sada.

    I može imat grafiku ko tri Avatara, kad će većina naslova bit jednako kvalitetna ko i sadašnji. Dakle, brda Gears of Warova, Haloa, Kane & Linčova, CoD-ova i tome sličnih štancalica u kojima se gameplay neće mijenjati.

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Xbox 720

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Ovo gore je bio hajp za publiku koja ne zna ni šta je radna memorija. Nema šanse da će svaki pješak u GTA biti išta više nego jedna te ista skripta kao i do sada. Eventualno ubace neke undercover likove među obične skriptirane NPC-ove što mogu i sada.

    I može imat grafiku ko tri Avatara, kad će većina naslova bit jednako kvalitetna ko i sadašnji. Dakle, brda Gears of Warova, Haloa, Kane & Linčova, CoD-ova i tome sličnih štancalica u kojima se gameplay neće mijenjati.
    +1

  11. #11
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Xbox 720

    Pa to je trenutno tako, stvari će se po tom pitanju kad tad promijenit. Možda to bude za dvije, tri, pet godina...tko zna. Samo, bojim se kakve navike će tad uć u gaming industriju Ipak, dok je zabavno i njub friendly, sumnjam da će se puno ljudi bunit. Za nekog dobro, za nekog loše
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #12
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: Xbox 720

    a po čemu je to avatar foto realističan,cili film napravljen na računalu,s tim da je svaka slija od te 24 u sekundi posebno obrađena
    s tim da su filmovi totalno skriptirani znači količina slobodne radnje je NULA,zamisli da fiziku prepuste računalu ,pa več nakon prvih 5 minuta bi poginuo glavni junak bilo kojeg blockbuster-a

    ustvari zašto nas ne privare pa snime film sa stvarnim glumcima koji to neče biti znači recimo brad pitt će im ustupiti pravo da koriste njegovu facu na tom cgi liku.pa da vidimo onda jel mi možemo primjetiti da se radi o bradu glavom i bradom ili onom digitalnom

    ustvari novi od spilberga tin tinove pustolovine je na tu schemu pa se jednostavno vidi da

    ovaj zadnji tron je isto na tu schemu jer su tribali napraviti mladoliko lice od bridga,pa se na kilometar vidi da je cgi,ono na početku kad razgovara sa sinom dok je kamera iza leđa sve je ok ali čim pokaže facu vidi se da je cgi,a imali su mali milijun snimki iz svih kuteva njegovo lice iz filmova iz mladosti


    meni netriba foto realizam,crysis 2 po grafi mi je sasvim dovoljan,ja oču realnu fiziku,i što bolji AI ali da ne kvari zabavu,i želim realno ponašanje oružja

    više bi volia igrati igru di recimo pobiješ sto protivnika u 5 sati nego milijun u 2 ure
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Xbox 720

    Zapravo su htjeli reć da nas na novom xboxu čeka mnogo FMV igara.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  14. #14
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Xbox 720

    Eto objašnjenja xD
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #15
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2012
    Postova
    475

    Re: Xbox 720

    [center:volkgxb2]ABANDON ALL HOPE YE WHO ENTER HERE[/center:volkgxb2]

  16. #16

    Re: Xbox 720

    Real or not, here is what the document claims about the Xbox 720:

    It’s six times more powerful than the Xbox 360
    It will be set at a $299 launch price
    “Kinect V2″ will use stereo sensors, including two cameras
    Xbox 720 games will look 4x to 6x better than current-gen titles
    “Kinect glasses” codenamed “Fortaleza” are in development
    Fortaleza will launch in 2014
    The Xbox 720 will feature an “always on” mode
    Visual improvements include “true” 1080p and full 3D support
    A 10-year life cycle is expected for the Xbox 720


    IZVOR


    Ako bude ovako sviđa mi se .Osnovni uvjet za kupovinu biti će da se konzola ne grije , makar to ne treba očekivati jer su nadam se , naučili lekciju te će odmah izbaciti odličan proizvod.Ovim hardverom će dostići sadašnji izgled na PC-u a sobzirom da je konzola nepromjenjiva platforma naučiti će izvlačiti iz nje maksimum te time i raditi odličnu grafiku koja je i tako na današnjim računalima dovedena do fenomenalnog nivoa .
    Cijena bi mogla odmah u startu biti vrlo poticajna .3D igranje će postati standard .

  17. #17

    PS4 i X720

    Pojavile su se neke "konkretne" informacije oko nadolazećih konzola. Link na zanimljivi članak.

    http://www.eurogamer.net/articles/df-ha ... en-console


    Po dostupnim informacijama ovo bi mogao biti labuđi pjev konzola. Koristiti će ultra jake komponente ali dizajnirane za mobilno tržište što bi trbalo rezultirati malom potrošnjom i umjerenim zagrijavanjem. To bi trebalo anulirati masovnije probleme sa rikavanjem konzola. Odlične performanse su neupitne.

  18. #18
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: PS4 i X720

    Ma to je sve rekla-kazala. Ja čekam na službeni info.


  19. #19

  20. #20
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PS4 i X720

    Hoce imat igara ovaj put?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  21. #21
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: PS4 i X720

    PC-evi modificirani za dnevnu sobu.

  22. #22

    Re: Xbox 720

    Navodni izvori su opet u akciji.
    http://www.edge-online.com/news/the-nex ... ew-kinect/
    Microsoft’s next console will require an Internet connection in order to function, ruling out a second-hand game market for the platform. A new iteration of Xbox Live will be an integral part of Microsoft’s next console, while improved Kinect hardware will also ship alongside the unit.

    Sources with first-hand experience of Microsoft’s next generation console have told us that although the next Xbox will be absolutely committed to online functionality, games will still be made available to purchase in physical form. Next Xbox games will be manufactured on 50GB-capacity Blu-ray discs, Microsoft having conceded defeat to Sony following its ill-fated backing of the HD-DVD format. It is believed that games purchased on disc will ship with activation codes, and will have no value beyond the initial user.

  23. #23
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Xbox 720

    Ovo su već dosta stare informacije.
    Ne vjerujem da će eliminirati second-hand tržište, pucali bi si u nogu. Osim toga, ako nije ni Sony, neće ni Microsoft.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  24. #24

    Re: Xbox 720

    They don't think it be like it is, but it do.
    http://www.gamespot.com/news/subscripti ... el-6406544
    Windows blogger Paul Thurrott reveals rumored pricing options for Microsoft's next-gen platform, claims always-online requirement is accurate.

    Noted Windows blogger Paul Thurrott has claimed during the latest What The Tech episode (via NeoGAF) that the Xbox 720 will launch in November beginning at $300 for a subscription-based model. A standard model will sell for around $500. The Xbox 720 won't be the only new Xbox on shelves this season, Thurrott claimed. The writer said Microsoft is planning a $99 "Stingray" Xbox 360. He did not provide any further information about this platform.

  25. #25

  26. #26
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: XBox One - nova XBox konzola

    Pogledao konferenciju.

    Najgora. Konzola. Ikad.
    Količina gloposti koja se mogla čuti je nemjerljiva.

  27. #27
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: XBox One - nova XBox konzola

    E daj pliz ukratko napiši kaj su sve rekli, gledo sam taman dok su pričali o tome kako je super gledat tekmu i onda ko kripl viknut "fantasy" pa ti otvori fantasy sport koji svi ljudi igraju i tako prikupljaš podatke direkt sa tekmi, pa mi je riknuo net. Sad sam na preskokce pogledao malo ostatak i onaj trailer za Quantum Break izgleda glupo.

  28. #28
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: XBox One - nova XBox konzola

    Sviđa mi se taj all in one crap, ali pitanje je kak će to u praksi funkcionirati. Baš me zanima što će biti ono od Remedya.

  29. #29

    Re: XBox One - nova XBox konzola

    Užasna konferencija. Sve neki social gaming, video streaming i E BRALE, KAKO JE OVO ODLIČNA KONZOLA gluposti. Jedino bitno je bila standardna lepeza EA sports naslova koji će biti totalno najbolji ikad, nova Forza, Quantum Break trailer i novi Call of Duty na kraju koji je reklamirao volumetric lighting kao nešto sasvim novo i divlje, ali bar je prikazao malo gameplaya. Možda.

    Microsoft je odlučio ovo reklamirati kao multimedijalni centar, a ne kao gaming konzolu.

  30. #30
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: XBox One - nova XBox konzola

    I najava Halo filma.
    Također, 15 ekskluziva od kojih je čak 8 nove franšize. 13 su sigurno retardirane kinect gluposti.

Slične teme

  1. Dragon's Dogma [PS3, XBox 360]
    By Arbiter of Change in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 82
    Posljednji post: 16-01-2016, 12:58
  2. XBox 360 - Navodna istina o kvarovima
    By Arbiter of Change in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 29-07-2008, 17:34
  3. XBox LIVE - Tags
    By spidEY in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 23-05-2008, 20:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •