Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Video editing

  1. #1
    Senior Member It lives by night p0ky12's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    531

    Video editing

    Dakle, bavi li se itko od vas time?
    Naravno, pod izrazom Video editing ne mislim na rezanje pojedinih dijelova filma i rađenje parodija niti nešto što nije niti 20% vaše.
    Ja se uglavnom bavim Mixovima, i to sportskim, uglavnom NBA Mixovima.
    U početku sam koristio klasičan Windows Movie Maker sa kojim sam naučio neke osnove te sam testirao nekoliko programa za editanje te sam naišao na Sony Vegas koji koristim već mjesecima.
    Naravno, Sony Vegas mi služi samo za dodavanje glazbe, zvučnih popravaka, grafičkih stvari te spajanje svih komponenti u jedno.
    Za efekte koristim Adobe After Effects CS5 koji nudi i mnogo više od samo efekata, on je odličan Photo editor isto kao i solidan Intro maker.

    Svoje novije (i bolje) Mixeve stavljam na svoj noviji YouTube channel, pa evo, pogledajte ih:

    Kao vrlo vatreni navijač Chicago Bullsa jednostavno nisam mogao ne napraviti neki D Rose mix.

    I moj najpopularniji uradak:


    Neko vrijeme nisam napravio niti jedan Mix iz vrlo jednostavnog razloga a to je da jednostavno nemam dovoljno materijala i ideja za nešto originalno jer ne želim poput drugih, raditi Playoff Mix samo zato što traju Playoffsi (tj. dok su trajali)
    Primam savjete, a ako mi se svide, od njih ću napraviti i video
    I naravno, svi moji videi su u HD kvaliteti.

    So, what do you think?

    NOTE: Ovo može biti općenita tema za raspravu o Video editingu isto kao i za komentiranje mojih i drugih radova ^^
    "Expand your mind, elevate your consciousness and seek enlightenment, look to kill your ego, love each other, don't fear success, play guitar, make music, create art."

  2. #2
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    782

    Re: Video editing

    Neš sam se bavio time. Editirao bih uglavnom svoje kratke filmove ali par puta sam za prijatelja radio montaže iz raznih multiplayer igra. Neš sam i poceo ucit radit u after effectsu ali me ljenost sprijecila.
    Za samo montiranje sam koristio windows movie maker jer mi je ugodan za koristit a ako bi bilo potrebe za necim kompliciranijim kombinirao bi ga sa nekim drugim programom.

    Ak nadem neki od svojih uradaka uploadat cu iako sumnjam da ista od toga idalje imam.

  3. #3
    Senior Member It lives by night p0ky12's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    531

    Re: Video editing

    = Citat = Izvorno postao vukopas
    Neš sam se bavio time. Editirao bih uglavnom svoje kratke filmove ali par puta sam za prijatelja radio montaže iz raznih multiplayer igra. Neš sam i poceo ucit radit u after effectsu ali me ljenost sprijecila.
    Za samo montiranje sam koristio windows movie maker jer mi je ugodan za koristit a ako bi bilo potrebe za necim kompliciranijim kombinirao bi ga sa nekim drugim programom.

    Ak nadem neki od svojih uradaka uploadat cu iako sumnjam da ista od toga idalje imam.
    Imaš slični stil kao i ja, i mene isto lijenost spriječava da se bacim na neki malo zahtijevniji i duži projekt, ali trenutno niti nemam baš što montirati osim nekih home made uradaka ali to je više za zabavu nego za zbilju.
    "Expand your mind, elevate your consciousness and seek enlightenment, look to kill your ego, love each other, don't fear success, play guitar, make music, create art."

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Video editing

    I must say....




    Osobito ovaj finals promo... Mucho me gusta (iako sam Heat fan)...
    I am an island.

  5. #5
    Senior Member It lives by night p0ky12's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    531

    Re: Video editing

    Hvala ^^
    Doći će i Heatovo vrijeme, i to vrlo skoro
    "Expand your mind, elevate your consciousness and seek enlightenment, look to kill your ego, love each other, don't fear success, play guitar, make music, create art."

  6. #6

    Re: Video editing

    Kad gledam te mix filmove i kompilacije jedino mi po glavi prolazi kolko videa treba skinuti i pregledati da se odaberu odgovarajuće scene...
    Ja ne bi imal živaca za to
    Inače kad smo kod video editinga, nakon kaj sam isprobal After Effects pitam se čemu uopće ostali 'specijalizirani' programi? Mislim, AE ih pere u svakom pogledu i rezanje, slaganje clipova, raznorazna podešenja itd su jednako dobro izvedena (ili bolje) nego kod ostalih programa.
    Na pamet mi pada recimo Avid kojeg smo radili na faksu. Mrzim taj program!
    After je bog i batina za bilo kakvi video editing.
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: Video editing

    Napravio sam par stvari sa videocopilota, znam osnove AE, al to je to.
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Video editing

    sve super sve pet, i kad ono na kraju šaka naoko
    onaj logo, definitivno popravit il nes snjim napravit. steta da dobre snimke ubrlja na kraju
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  9. #9

    Re: Video editing

    Ane
    I sad sam tek primjetil kak je na drugom videu zvuk zrezani (clipping). Neznam kak to ljudi ne primjećuju.
    Kod AE-a se dobro vidi sastrane na onom dB metru kad dolazi do clippanja. Sve iznad 0 dB se reže i dolazi do onog krckanja koje se čuje u drugom videu.
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  10. #10
    Senior Member It lives by night p0ky12's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    531

    Re: Video editing

    Nemojte me presječi što dižem stari topic, ali opet,le ja sam ga otvorio, a i zašto ne bi služio svrsi?
    Ugl, dva najnovija rada (moja):


    Kada je BronBron osvojio svoj prvi prsten

    and


    Najnoviji gotovi projekt

    Možete me pljuvat, pohvalit, šta god
    "Expand your mind, elevate your consciousness and seek enlightenment, look to kill your ego, love each other, don't fear success, play guitar, make music, create art."

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: Video editing

    = Citat = Izvorno postao Tegla Ajvara
    sve super sve pet, i kad ono na kraju šaka naoko
    onaj logo, definitivno popravit il nes snjim napravit. steta da dobre snimke ubrlja na kraju
    Baš rekoh, idem to komentirati, ali ajde možda je Tegla bio prije mene ovdje i komentirao

    I vidi vraga

    Stvarno sve super dok ne dođe onaj trash/kvazi logo... Joj
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

Slične teme

  1. TV+Video
    By Invisible Man in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 04-03-2008, 18:48
  2. Video
    By haso in forum Software
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-02-2008, 09:47
  3. Audio editing
    By LukA33 in forum Software
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-09-2007, 14:40
  4. Operation Flashpoint map editing
    By Unnamed in forum Gaming općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-04-2007, 17:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •