Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 52

Tema: Nintendo Wii U

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Nintendo Wii U

    Ovo se već može nazvati konzolom .Izgleda totalno zanimljivo.




  2. #2

    Re: Wii U

    Dok ne sjedneš na gamepad i uprozoriš ekran.
    Ali da, zakon. I specs-wise jači od 360 i PS3. I mulitplat-ready. I Nintendo sad također cilja na "hardcore" gamere.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Wii U

    Ova bi konzola mogla biti toliki pogodak , da će najvjerojatnije , PS4 i X720 izaći na tržište puno prije nego su najavljeni .

  4. #4
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Wii U



    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  5. #5

    Re: Wii U

    I to još touchscreen.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Budimo realni, jedino što će izać bit će Zelda, Mario, Metroid i slična govna koja su trebala umrijeti još prije 20 godina.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  7. #7
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Nintendo je to već pokušao s GBA + Gamecube, a Sony s PSP-om. Oboje je bilo fail.
    Ipak, mislim da bi mogla bolje funkcionirati integracija PSP Vite s PS3 nego ovo.

  8. #8
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Budimo realni, jedino što će izać bit će Zelda, Mario, Metroid i slična govna koja su trebala umrijeti još prije 20 godina.
    Osim što su već potvrđeni naslovi tipa Assassin's Creed: Revelations ili pak Batman: Akrham City,a vjerojatno će i sve ostale AAA igre na ovu konzolu. Wii je do sada bio najprodavanija konzola i to samo na temelju svojih hitova kojih nije bilo na drugim konzolama. Sada će i sve multiplatformske igre za "hardcore" igrače i na Nintendo. Uz ovakav jedinstven kontroler, mislim da je Nintendo napravio novu zlatnu koku.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Wii je bio najprodavaniji jer je imao najbrojnije tržište, dok ga je svaki iole ozbiljniji gamer gledao s podsmijehom. Zadrži ove prognoze dok nova konzola ne izađe. Ne kažem da će bit loša konzola, samo da se ne odrkavate svi na hajp kad još nije poznato ni kako će sve to skupa funkcionirati. Osobno mi se ovo čini ko ogroman DS, što mi se donekle i sviđa jer je DS imao nekoliko odlično izvedenih ideja s touchscreenom i dva ekrana, no većina developera nisu znali što bi s drugim ekranom. Pretpostavljam da će ovdje biti slično, no prognozu treba ostavit i čekat izlazak konzole. Bio je hajp oko 3DS-a i kaj se dogodilo? Nitko ne priča o njemu, a i nikog ne boli kurac jer je imao što? 13 loših launch naslova što nikom ne ide u glavu.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Kažu da će cijena biti nešto preko 200 eura.I nije loše za potpuno nov proizvod sa takvim kontrolerom.Ako budu izlazile široko prihvaćene igre ova konzola bi stvarno mogla biti hit .

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    200-250 eura uopće nije puno za novu konzolu i pritom nisam sarkastičan. Ja ću uzet kad padne cijena i ak će imat dobrih igara. Ako će imat i neke unikatne pizdarije ko DS, još bolje. Samo da ga ne okrenu isključivo kućanicama i djeci ko Wii.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Pa i ja sam se zapalio .Najviše zbog toga jer ovo je KONZOLA za razliku od PS3 i X360 koji su ograničeni PC sa kontrolerom.Ne znam zašto točno imam takav osjećaj ali jednostavno ga imam . Makar kad bolje razmislim na piceku ima toliko dobrih naslova kje ni ne stignem odigrati da bi ovo bilo kupovina kruha pored pogače .

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    A uvijek dobro dođe sporedno igralo za slučaj da ti rikne matična il nešto.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola


  15. #15
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola


    Prejaka reklama
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  16. #16
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    DAJ NEK IzMISLE NEŠTO NOVO JEBO IH ISUS MASONSKI
    Tim serijalima reklamiraju svaku jebenu konzolu koju su dosad izdali
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Naravno da oće kad će se prodavat ko eliksir života.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  18. #18
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Imam DS, ali ovo ne uzimam. Jedino što već sad znam da će rulat jest Minecraft, ali nemaa šanse da isključivo zbog njega kupujem. Pun mi je prozor tog ljigavog marketinga, ko da ikog od njih boli k za igrače ili za igre uopće.
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Naravno da mare za igrače. Serviraju nam smeća koja kupujemo i sukladno tome želimo.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  20. #20
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Ja ne želim.
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  21. #21
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    A ja mislio da je Babic profinjeni hejter, kao ono lik bicha po fransizama kao sto su Mario i Zelda jer kao imaju puno nastavaka (valjda), a sam igra pokemone sa 20 i kusur godina koji ne da su izlizani vec mi se bljuje pri samoj rijeci pokemon.

    E vidis to je fransiza koja je trebala krepati davno davno...

    I ne, nisi kul ak kazes da je Galaxy los...

  22. #22
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Ovi ostali bar uvode neka nova sranja, pokemon u svakom elementu isti ko i prije 20 godina.
    Jedino što rade jest da svakim nastavkom ubacuju neke nove pokemone. Rađe bi igrao svaki nastavak s originalnima, nego gledao one mutirane rugobe.
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Nisu identični pokemoni ko prije 15 godina. Dogodilo se mnogo izmjena "under the hood" koje ne možete shvatit ak niste igrali postepeno. Definitivno su evoluirali mnogo više od Maria, Zelde i sličnih igara koje svi kupuju zadnjih 20 godina ko da su s igrama uključeni blowjob i puding.

    Iako, u načelu, dosta toge je u pokemonima reciklirano što i meni smeta i po čemu sam bičao više nego jednom. Čak sam o tome napisao kolumnu koja nije nikad objavljena, a i u recenziji jednoj (i masu puta na forumima) sam se sprdao na svoj račun što igram te reciklaže jer ko retard očekujem neš novo dok se smijem cod i mario fenbojima. S druge strane, posljednje sam pokemone odigrao jedva tridesetak sati kolko mi je trebalo da prođem ligu i ostavio ih jer mi više idu na kurac. Tako da mi ne možete srati za neko licemjerje, a sve i da jesam licemjeran, to ne mijenja činjenice da nam govna neoriginalna serviraju zadnjih 20 godina. U gaming svijetu, ja sam Nintendo odavno prekrižio kao ozbiljnu kompaniju. Jedino što valja je DS i to samo radi ogromne 3rd party podrške.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  24. #24
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Slažem se, originalnosti je definitivno nestalo. Mislim da nije problem u tome što je developeri nemaju, nego jednostavno živimo u potrošačkom društvu koje će kupiti bilo što. Zato se toliko forsaju stari serijali pa imamo 20 Call of Dutya, tri Mass Effecta (iako je prvi mogao elegantno završiti priču), dva Dragon Agea (drugi je smijurija prema prvom), četiri Halo-a, milijun Super Maria i na kraju krajeva totalno prožvakane koncepte.
    Osobno se toliko ne opterećujem time. Nađem si godišnje par igara i nastojim se uživiti u njih maskimalno, bez obzira na sterilnost istih. Najbolji primjer mi je Mass Effect. Iako radnja je totalni klišej (spasit ćeš galaksiju, ti pojedinac), ali je upravo čar u igrama da radiš stvari koje su nemoguće u stvarnosti i da budeš onaj nekakav shiny vitez po x-ti puta.
    S druge strane, oduševljavaju me nove snage iz istočne Europe pa igre poput Witchera, Stalkera ili nekakav King's Bounty (oko, ovo je reidanje, nvm) me jako vesele pošto imaju neke tragove nekakve originalnosti u sebi.
    Treba biti realan i u današnjem svijetu bez para nema jake produkcije pa ni nekakvog Mass Effecta. Sve je to samo posao i ništa ne ide u produkciju bez blagoslova izdavača.
    Zašto su stare igre bile originalnije, nego ove današnje? Iz jednostavnog razloga, a to je da se daleko manje novaca vrtilo u cijeloj priči te su developeri imali daleko slobodnije ruke. Danas produkcijom igara diktiraju izdavači i to onda rezultira nekakvim Dragon Age-om 2. Nisu u Biowareu zaboravili raditi kvalitetne igre, nego imaju pohlepnog šefa koji ih forsa da igru prilagode isplatljivoj platformi (konzole), da se produkcija napravi u godinu dana (što je nemoguće za jedan kvalitetan rpg) i da igramo sa nekim badass likom koji ima veliki mač i krvave ožiljce po glavi jer je to američkim klincima super.

    Ocke, otišao sam totalno u off-topic, ti si kriv Babic
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  25. #25
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Pitat cu te za par godina koliko je Witcher orginalan kad izadu jos par nastavka...jer upravo ce se to desiti...

    ...kao sto se desilo sa STALKER-om. Prvi je orginalan, donekle, ali drugi i treci dio? Cmon...

    Ne znam zasto je za vas nastavak igre ili stamanje nastavaka manjak orginalosti. Pa recimo vec spomenuti Mario je napredovao na toliko levela da je to strasno. Ok radi se o ikoni staroj skoro 30 godina i fakat ne vidim razlog zasto bi stavljali i izmisljali neke nove random likove kad imaju prepoznatljivu ikonu gaminga.

    Brijem onak da svaki covjek i koji ne igra igre zna za Super Maria, a to i je upravo point.

    Neznam za vas, ali ja cu rade odigrati arkadni Mario Tennis za N64 sa Mariom, Luigiem i ostalim likovima nego sa nekim random bezveznim likovima za koje nisam nikad cuo i zasigurno necu vajnati o orginalnosti.

  26. #26
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Istva stvar kao i Stacraft 2 te tzv. nadolazeće "ekspanzije".

    Nemam ništa protiv nastavaka, ali je očigledno da je to samo dodatna mužnja novaca. Kod nekih naslova više, kod nekih manje dakako. Ako je igra kvalitetna, odigrati ću je naravno, samo ono, htio sam reći da je danas premalo novih ip-ova, a previše nastavaka.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  27. #27
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Prvo sto se tice SC2, Blizzardu nije ni namjera bila biti orginalna, dali su ono sto su igraci i htijeli, nastavak StarCraft-a, old skul strategiju kakvih manjka ovih dana...

    Drugo, nastavci su sasvim normalni. Hoces reci da je Witcher 2 pogreska? Sumljam...barem sto se tebe tice, moje misljenje znas

  28. #28
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    sumljam
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  29. #29
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    joj dobro sumnjam, sretan bokte?

  30. #30
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Wii U - nova Nintendova konzola

    Nisi me skuzio
    Nemam nista protiv nastavaka, ali je prepremalo novih ip-ova odnosno novih ideja.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


Slične teme

  1. Nintendo 3DS
    By serijski samoubojica in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 23-09-2013, 13:34
  2. Nintendo Wii
    By goGAMERo in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 228
    Posljednji post: 16-11-2011, 11:07
  3. Nintendo Wii
    By Norther in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 23-05-2011, 20:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •