Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Crisis in the Kremlin

  1. #1

    Crisis in the Kremlin

    Rec je o veoma staroj strateskoj igri u kojoj set u mogucnosti da kontrolisete SSSR,od 1985 do alternativne 2017 godine,u ulozi Borisa Yeltsina,Yegora ili reformiste I liberala Gorby-a.Crisis in the Kremlin je geopoliticka simulacija,u kojoj je cilj sto duze odrzati SSSR.Na raspolaganju vam je KGB,GRU,COMECON,FRD,GDR,DDR, I naravno mocna Crvena Armija.
    Meni,je licno uspelo da predjem kompletnu igru,iako je to veoma tezak zadatak.



    http://en.wikipedia.org/wiki/Crisis_in_the_Kremlin

  2. #2
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Crisis in the Kremlin

    Gdje si ovo iskopao?
    Igram igre dulje nego što mnogi ovdje žive, ali za ovo nisam nikad čuo
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  3. #3
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Crisis in the Kremlin

    Naišao sam na to kad sam se interesovao za takve igre. No da, waaaay komplicirano za mene.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  4. #4

    Re: Crisis in the Kremlin

    @Wik:Hehe,rekao mi je stariji brat,on je to igrao,ja nazalost,nisam previse (danas vise ne moze da se nadje bilo gde)

    @Sonikrobaj,ne bi ti skodilo,u sustini je sve u donosenju odluka i u balansiranju budzeta.Ako si zainteresovan,pitaj,znam igru napamet.

  5. #5
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Crisis in the Kremlin

    Bila je za Komodorac jedna slična zabranjena strateško-managerska avantura, Hitler Diktator. Upališ igru i dobiješ poruku - Guten Morgen Mein Fuhrer! U slučaju da na početku staviš da si žensko pisalo je Guten Morgen Meine Fuhrerin

    Morao si paziti na ekonomiju, ratnu i trgovačku flotu, SS jedinice, logore, pa čak i na svoju obitelj. Ako si se previše iživljavao na logorašima, prikazao bi se lanac koji puca i svirala bi internacionala, te bi dobio poruku da su se svi zatvorenici pobunili, što je na kraju rezultiralo tvojom smrću. Slično bi se dešavalo ako si prenaglo napadao, ili ako si škrtario s lovom na vojsci. A ako nisi davao džeparac svojoj obitelji, nacrtao bi ti se nož u leđima. To su bile cut-scene

    Igra nikad nije nigdje izdana, ekipa ju je napravila i dala piratima da je distribuiraju. Bilo je nemoguće pobijediti, ali si mogao dugo upravljati 3. Reichom, meni je najdulje uspjelo do 1962. godine
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  6. #6

    Re: Crisis in the Kremlin

    E ovo je radjeno po istom principu,uzasno je tesko,a cilj je odrzati super-state.

    Hitler Dictator. Upališ igru i dobiješ poruku - Guten Morgen Mein Fuhrer! U slučaju da na početku staviš da si žensko pisalo je Guten Morgen Meine Fuhrerin
    S
    Bas me cudi sto je bila zabranjena

    Ima tih zanimljivih politickih strategija,cim nadjem malo informacija o jos kojoj,otvaram temu.

  7. #7
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Crisis in the Kremlin

    Bila je zabranjena zbog kukastih križeva, inače je napravljena tako da Hitler ne može nikako pobijediti, koliko god se trudio. Mada je zapravo bila čista parodija, cenzorima se nije dopala.

    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

Slične teme

  1. Toon Crisis
    By Sonic_Moronic in forum Web gaming
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 21-03-2011, 19:52
  2. Dino Crisis 1 & 2
    By Raz in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 23-01-2010, 07:22
  3. Dino Crisis
    By Dreamer Deceiver in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 26-04-2009, 03:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •