Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Footstar - Become a Football Star

  1. #1

    Footstar - Become a Football Star

    Jeste li ikada sanjali o tome da obučete dres svoje najdraže ekipe i pokažete što znate na terenu?

    Footstar je igra gdje ste Vi igrač!

    Moći ćete odabrati kojem klubu se pridružiti, birati trening, komunicirati sa svojim suigračima, davati intervjue, kupovati po gradu kako biste unaprijedili svoj stil života i moral, među ostalim, kako biste postali najbolji nogometaš kojega je svijet ikada vidio!

    U Footstar-u možete također biti i menadžer, novinar ili agent! Kao menadžer moći ćete voditi prave ljude iz cijeloga svijeta! I sve to na mreži unutar vašeg preglednika, besplatno, 24 sata dnevno, 7 dana u tjednu!
    To je copy/paste sa stranice, uglavnom igrica jeste zanimljiva, ja sam reklo bi se veteran tamo, 4 godine sam član i hrvatska zajednica definitivno treba "osvježenje" pa smo odlučili ponovno promovirati igricu u nadi da će nove mlade nade doći. Igrica će vam možda biti dosadna ispočetka, ali s vremenom će vam biti sve zanimljivija i zanimljivija, pogotovo kada se vinete u zvijezde

    Nakon što se registrirate i krenete sa igrom, možete me kontaktirati. Ime mog igrača je Andro Messi pa slobodno se javite, ponudit ću vam ugovor koji će vam biti dovoljan za početak i naučit ću vas kako se pravilno trenira (jer očito, treba se malo i pomučiti za biti među najboljima u jednoj igrici) u nadi da će Hrvatska ponoviti uspjeh od prije 3 sezone na svjetskom prvenstvu. Bili smo čak drugi!

    Kao šlag na kraju dat ću vam i link na članak http://www.24sata.hr/nogomet/footsta...oncanih-144125Sgdje je Footstar također predstavljen u 24sata. Nadam se da će ovo privući bar neke. Pozdrav

    Link ka igri - http://footstar.org

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: Footstar - Become a Football Star

    Ovo mi lici na football identity,nezz mozda i probam
    lol pri registraciji mi dalo ime Šaban Racič,mislim wtf necu se tako zvat,tako da sam odabro Hrvatsku,nadam se da me nece skuzit
    My life for Aiur!

Slične teme

  1. Footstar
    By monalisac in forum Web gaming
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-03-2011, 14:07
  2. Star Wars vs. Star Trek
    By THUNDER_DINIX in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 89
    Posljednji post: 15-09-2007, 13:43
  3. Football Manager
    By Wizard in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 65
    Posljednji post: 02-06-2007, 14:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •