Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Multisession

  1. #1
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Multisession

    Jel radio to itko preko Neroa?

    U sustini, trebalo bi da mozes dodavati nove audio ili video fajlove na dvd/cd s tim da se proces vrsi na istom kompu.
    Skoro sam snimio jednu epizodu Conan O'Briena da gledam na dvd-u i nakon toga jos jednu ali dvd-u ocitava samo onu prvu epizodu dok na kompu uredno sve prikazuje. Sad jel se taj multisession odnosi samo na pc ili se na dvd-u prikazuje samo ono sto narezes prvi puta?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  2. #2
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: Multisession

    Koristim multisession godinama i nikad problema s njim! I na kompu i na dvd-playeru mi vrti sve kako treba!

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Multisession

    Ako se ne varam upozori te čim označić multisession da ti možda neće vrtit na nekim DVD čitačima.
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  4. #4
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Multisession

    al radi svugdje. stagod nadodo ko da si sve prvi put stavio.
    dvd playeri sve ocitavaju bez ikakvih problema...

  5. #5
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Multisession

    = Citat = Izvorno postao R@pt0r
    Ako se ne varam upozori te čim označić multisession da ti možda neće vrtit na nekim DVD čitačima.
    Onda ili moj spada u taj VIP klub nekompaktibilnih ili nesto sjebem na pocetku u opcijama. Al uvijek svaki prvi burn stavim kao start multisession a ostale na continue multisession
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  6. #6
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: Multisession

    Moguće je da ti je do dvd playera, ono, ima ih retardiranih do bola! Naime, moj vrti sve što snimim dok kod nekih frendova uspije samo odvrtiti jedan file (od njih 5 npr.)!!!
    Baš probaj kod nekoga, ko ima noviji dvd player, pustiti te multisession dvd-ove pa vidi da li njima radi!

  7. #7
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Multisession

    to se i meni desilo, snimal sam starom Game of Thrones, snimio prvu epizodu, htio nadodat drugu i kujac...a dobro mada je dvd player neki tamo žnj...

  8. #8
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Multisession

    Nebi trebalo probleme radit, al moguće da imaš elitni hardveraj koji eto to neće gutat kak spada. Sigurnija opcija ti je mrknut neki RW pa onda pržiš po njemu u nedogled.

    Živi bili pa umrli

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •