Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Lands of Lore trilogija

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Lands of Lore trilogija

    Nisam nikad igrao, a posto mi je komp u defektu(cini mi se da mogu pokrenut sve tri ipak), zanima me kakva je? Koji nastavak je najbolji, i koliko gubim ako ih ne odigram po redu. Plus slobodno se raspišite o samoj igri, ako postoji koji metuzalem koji je fan serijala...

    How fucked up je da se sjecam da je tip u hakeru za pismo mjeseca dobio ovu igru, a sjecam se po coveru igre, to je bio onaj tip sto je napravio Hornyevu skulpturu u glini i poslao ju je u redakciju, ali je nagradu za pismo mjeseca (i ovu igru) dobio kad je napravio neko oldschool spaljeno pismo i text rukom napisan da izgleda kao da je pisano perom + kartu HoM&M svijeta nactanu na poleđini. Enikejs, prejebno dobar cover. Yup, slonovska memorija za pizdarije.

    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  2. #2
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Lands of Lore trilogija

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    How fucked up je da se sjecam da je tip u hakeru za pismo mjeseca dobio ovu igru, a sjecam se po coveru igre, to je bio onaj tip sto je napravio Hornyevu skulpturu u glini i poslao ju je u redakciju, ali je nagradu za pismo mjeseca (i ovu igru) dobio kad je napravio neko oldschool spaljeno pismo i text rukom napisan da izgleda kao da je pisano perom + kartu HoM&M svijeta. Enikejs, prejebno dobar cover. Yup, slonovska memorija za pizdarije.
    Sjećam se ovog. Uvijek ću se. Al ozbač.

  3. #3
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Lands of Lore trilogija

    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    = Citat = Izvorno postao Feanor
    How fucked up je da se sjecam da je tip u hakeru za pismo mjeseca dobio ovu igru, a sjecam se po coveru igre, to je bio onaj tip sto je napravio Hornyevu skulpturu u glini i poslao ju je u redakciju, ali je nagradu za pismo mjeseca (i ovu igru) dobio kad je napravio neko oldschool spaljeno pismo i text rukom napisan da izgleda kao da je pisano perom + kartu HoM&M svijeta. Enikejs, prejebno dobar cover. Yup, slonovska memorija za pizdarije.
    Sjećam se ovog. Uvijek ću se. Al ozbač.
    We're to old, compassion fist bump.



    EDIT: Ali, da netko kaze nesto o igrama, molit cu lijepo
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Lands of Lore trilogija

    Meh, šta da ti kažem, bio je to neki crossbreed Platformera i RPGa onak... skačeš preko prepreka, ubijaš, pa radiš kvestove etc.

    Nije bilas loša za ono doba, ako uzmemo nevjerovatnu 3D grafiku koju je onda predstavljala...
    Nemam ti puno reć osim da si ti neakav vanbračni sin nekog kralja i da ti porodicu pobiju u lovu il tak nesta...



    Osjećam se staro....
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  5. #5
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Lands of Lore trilogija

    I ja sjećam svega toga, Hakeraš 4 life bro

    Čak sam instalirao tu igru da igram u Dosboxu, ali nisam nikako.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: Lands of Lore trilogija

    Pogledam sad na policu i shvatim da imam 4 Lands of Lore CD-a,neznam zbog cega 4 lol,ali ipak ih imam fuck yea,jos da mi se da igrat
    My life for Aiur!

Slične teme

  1. StarCraft2 trilogija
    By ballas in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-03-2009, 21:33
  2. StarCraft 2 - trilogija
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 54
    Posljednji post: 02-12-2008, 19:38
  3. GW Lore
    By Nodakim in forum Guild Wars
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 23-06-2008, 18:39
  4. Rising Lands
    By Guber in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 02-03-2008, 19:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •