Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Metal Assault

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    In ya face.
    Postova
    25

    Metal Assault

    Eo igra je krenila sa Open Beta,zasad samo US server,cesto DCa,al moze proc.

    MMOFPS igra,sa Lobby sistemom,kupnjom i nadogradnjom oruzja koje ako kupis,dobijes permanentno,a ne na neko odredeno vrijeme. Gameplay dosta potsjeca na Soldat od Michala Marcinkowskog.

    Postoji PvP (Player vs. Player)/Zombie (Prezivit odreden broj "valova" zombija,u nekom slucaju zastit kemp nekakav il' neku osobu,a ima i "rescue" misija,znaci da se probijas do kraja staze)/Mission Mode (Rjesavanje misija,najcesce za questove,ima 5 razina na kojima mozes rjesavat levele,Rookie,Veteran,Elite,Master i Legend. Sto veci rank za misiju uzmes,veci ti je drop rate za odredene iteme i Supply Card koje se koristi za izvlacenje itema na kraju nivoa)

    Zombie + Mission spadaju u Co-Op mode,a PvP je Duel/Fight mode.

    Ako bude neko zainteresiran,nek se javi,nick ingame mi je JustinSane.
    I ja sam eto nedavno poceo.

    Website: http://metalassault.aeriagames.com/
    Download: http://metalassault.aeriagames.com/download
    Forum: http://www.aeriagames.com/forums/en/index.php?f=1306
    Time waits for no one.

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum Wolfwrath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    The Abyss
    Postova
    3.531

    Re: Metal Assault

    Još jedan u nizu arena mmofps-a od strane lošeg mmo izdavača sa skoro ničim novim (evo +1 za zombije, al drugo pakiranje već viđenog) i standardnim sistem pay 2 win. Možd budem isprobao ak mi se bude dalo, s obzirom da NIJE izdana od strane ijji, automatski joj dajem +10.
    Consciousness: that annoying time between naps.

  3. #3
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    In ya face.
    Postova
    25

    Re: Metal Assault

    Sve u svemu igra je kewl,ja sam se zaigro,upo u malo bolji klan,i dobio sam besplatan Skeleton Set koji se inace tesko dobije iz Co-op (Zombie) misija,il se kupi za prave pare,kupio mi jedan iz klana cijeli set. Inace pare se lagano zaraduju,ima dobar License-system,znaci License experience trpas u Rifle/Sniper Rifle/Handgun i sta sve ne,tako da mozes kupit "visi lvl" oruzja iz shopa. Ima i honor sistem,svakih 10min dobijes honor za online-time,a mozes i posebne iteme prodavat u shopu,i na kraju od honora kupovat jbeno dobre puskice/opremu. Igra je tek presla u open beta,jos se radi na anti-hack sistemu,i nadajmo se da ce uskoro doc i EU server,zato sto je igra masovno popularna svud po svijetu.
    Time waits for no one.

Slične teme

  1. Assault Cube
    By Krnja in forum Online gaming & living
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 12-03-2010, 19:11
  2. Assault rifle
    By Kron in forum Call of Duty
    Odgovora: 121
    Posljednji post: 26-10-2008, 19:24
  3. Armed Assault
    By Prince-Artas in forum Gaming općenito
    Odgovora: 102
    Posljednji post: 26-09-2007, 12:28
  4. Auto Assault
    By Wizard in forum MMOG
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 02-09-2006, 10:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •