Stranica 59 od 144 PrvaPrva ... 949575859606169109 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.741 do 1.770 od 4297

Tema: Glupa pitanja

  1. #1741
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Da, ne moraju nabijati na nos ljudima da nemaju sva građanska prava
    Ja mislim da bi svatko trebao biti jednak osim onih koji mi se ne dopadaju.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  2. #1742
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Glupa pitanja

    Ja ne smijem naravno ništa reći jer se oko nekih tema na forumu poštuje samo jedno mišljenje.

  3. #1743
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Glupa pitanja

    Reci i puca ti kurac oće ti ko srat.

  4. #1744
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Ja ne smijem naravno ništa reći jer se oko nekih tema na forumu poštuje samo jedno mišljenje.
    Reci ti slobodno, ali kod nekih stvari kao kod ovih "problema" s gay populacijom realno postoji samo jedno pravilno mišljenje, a to su jednaka prava. Razlog tomu je čista genetika, tj. nitko nije izabrao da bude gay pa je teško uopće stvarati neku polemiku oko toga. Ozbiljnija rasprava oko te teme se eventualno može voditi oko posvajanja djece, ali gay pride nema veze s time.

  5. #1745
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Glupa pitanja

    Jebemti forum, briši.

  6. #1746
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Ja ne smijem naravno ništa reći jer se oko nekih tema na forumu poštuje samo jedno mišljenje.
    Reci ti slobodno, ali kod nekih stvari kao kod ovih "problema" s gay populacijom realno postoji samo jedno pravilno mišljenje, a to su jednaka prava. Razlog tomu je čista genetika, tj. nitko nije izabrao da bude gay pa je teško uopće stvarati neku polemiku oko toga. Ozbiljnija rasprava oko te teme se eventualno može voditi oko posvajanja djece, ali gay pride nema veze s time.
    Pa u neku ruku ima veze. Al, ono, +1.

  7. #1747
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Glupa pitanja

    Hej, hej, polako s genima.
    Nema gay gena.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  8. #1748
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Aerial
    Hej, hej, polako s genima.
    Nema gay gena.
    This. +1
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  9. #1749
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Aerial
    Hej, hej, polako s genima.
    Nema gay gena.
    Dobro bogte, shvaćaš što hoću reći. Nije da su se ti ljudi jedno jutro probudili i rekli "idem sad biti gay" nego su jednostavno takvi po prirodi. Sad jel to do jednog faktora, ili je kombinacija genetike, hormonalnih poremećaja, psihologije, okoliša itd. je najmanje bitno u cijeloj priči.

  10. #1750
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Glupa pitanja

    Prije bi da je psihologija i utjecaj okoliša, jer većina ljudi, koliko znam, nisu gej otpočetka nego to postanu tek kasnije. Po meni nema ''rodio se s tim'', ne samo za homoseksualnost, nego i sve ostalo. Osim ako se rodi s dvije glave. Onda se rodio s tim.

  11. #1751
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Glupa pitanja

    Ili s penisom od 30 cm kao ja
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  12. #1752
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Mirko L
    Prije bi da je psihologija i utjecaj okoliša, jer većina ljudi, koliko znam, nisu gej otpočetka nego to postanu tek kasnije. Po meni nema ''rodio se s tim'', ne samo za homoseksualnost, nego i sve ostalo. Osim ako se rodi s dvije glave. Onda se rodio s tim.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Biology_an ... rientation

    Nema generalnog konzensusa, najvjerojatnije je kombinacija više faktora od kojih neke studije ukazuju i na povezanost s genima i kromosima.

  13. #1753
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Mirko L
    Prije bi da je psihologija i utjecaj okoliša, jer većina ljudi, koliko znam, nisu gej otpočetka nego to postanu tek kasnije. Po meni nema ''rodio se s tim'', ne samo za homoseksualnost, nego i sve ostalo. Osim ako se rodi s dvije glave. Onda se rodio s tim.
    "Tek kasnije" as in s početkom puberteta kad se seksualni nagoni počnu pravo pojavljivati? Ali opet se nađe netko tko će ti tvrditi da je s 6 godina osjetio privlačnost istom spolu, ili će netko tko je bio 20 godina u braku to spoznati prvi put u životu. Jednostavno nema jedan lako odredivi uzrok, koliko god to neki htjeli.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  14. #1754
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Ili s penisom od 30 cm kao ja
    "Gay men report, on an average, slightly longer and thicker penises than non-gay men.[sup:18cmpcff][50][/sup:18cmpcff]"

    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  15. #1755
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Glupa pitanja

    Best of both worlds
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  16. #1756
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Glupa pitanja

    Mene je moj profesor iz psihologije učia da je to genetski, nije da se more posve isključit utjecaj okoline, al valjda moj profesor zna
    Well, as long as it's interesting.

  17. #1757
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Ja ne smijem naravno ništa reći jer se oko nekih tema na forumu poštuje samo jedno mišljenje.
    Reci ti slobodno, ali kod nekih stvari kao kod ovih "problema" s gay populacijom realno postoji samo jedno pravilno mišljenje, a to su jednaka prava.
    Agreed. Ja doduše mogu i volim čuti stvarno bilo kakava mišljenja dok god su argumentirana do granice dobrog ukusa, jer u svakom ima ponešto mudrosti, i mislim da je to općenito najbolja praksa. Biti zatvorenog uma ne znači samo ne prihvaćati mišljenja koja većina smatra civiliziranijima ili boljima.

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    Razlog tomu je čista genetika, tj. nitko nije izabrao da bude gay pa je teško uopće stvarati neku polemiku oko toga. Ozbiljnija rasprava oko te teme se eventualno može voditi oko posvajanja djece, ali gay pride nema veze s time.
    Koliko genetika ima veze s time sigurno nitko nikad nije uspio izmjeriti, ali sigurno nije samo do toga, i sigurno je određenom dijelu njih presudan bio vanjski utjecaj društva. Kao što je vjerojatno moguće da netko tko je genetski gay postane hetero samo zahvaljujući svom okruženju.

  18. #1758
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Koliko genetika ima veze s time sigurno nitko nikad nije uspio izmjeriti, ali sigurno nije samo do toga, i sigurno je određenom dijelu njih presudan bio vanjski utjecaj društva. Kao što je vjerojatno moguće da netko tko je genetski gay postane hetero samo zahvaljujući svom okruženju.
    Što smatraš utjecajem društva?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  19. #1759
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Glupa pitanja

    Raznim stvarima. U jednom društvu u kojem se ne tolerira alternativno seksualno ponašanje netko tko je imao takve sklonosti je lako mogao odustati od toga i priviknuti se na ono što je u njegovom okruženju normalno.

  20. #1760
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Glupa pitanja

    Iskreno sumnjam da je moguće "odviknuti" se od toga.

  21. #1761
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Glupa pitanja

    Priviknuti se?
    EDIT
    Duke ninja'd
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  22. #1762
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Glupa pitanja

    ispovijediš se, svecenik te baci u vodu koju je prekrizio prije i odviknut si!!!1

  23. #1763
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Raznim stvarima. U jednom društvu u kojem se ne tolerira alternativno seksualno ponašanje netko tko je imao takve sklonosti je lako mogao odustati od toga i priviknuti se na ono što je u njegovom okruženju normalno.
    Da, uz potencijalne ozbiljne posljedice na psihu.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  24. #1764
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Glupa pitanja

    Pa zavisi. Sigurno postoje oni koji su genetski toliko skloni da se onda moraju u takvom okruženju skrivati, ali sigurno je moguće da postoje takvi koji manje naginju devijacijama od heteroseksualnosti, tako da ih se može promijeniti.

    Osim toga, nisu li psiholozi rekli da se homoseksualnost može "izliječiti"?

  25. #1765
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    In da bush wasted :D
    Postova
    403

    Re: Glupa pitanja

    ma tko ih okrenuti glavu i adio..nisam rasist ali ne volim crnce..
    [center:3tos7q3q]Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2,4 GHz
    2 GB 800 MHz RAM
    ATI Radeon HD4650 1GB RAM

    Blago onome tko zna da ne zna, a hoće znati =)
    **** me I'm famous[/center:3tos7q3q]

  26. #1766
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Glupa pitanja

    Kad, 1950?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  27. #1767
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Pa zavisi. Sigurno postoje oni koji su genetski toliko skloni da se onda moraju u takvom okruženju skrivati, ali sigurno je moguće da postoje takvi koji manje naginju devijacijama od heteroseksualnosti, tako da ih se može promijeniti.
    OK, ali kako se onda uopće pojavi homoseksualnost u pojedinca, uz pretpostavku da je nekada morala početi?
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Osim toga, nisu li psiholozi rekli da se homoseksualnost može "izliječiti"?
    Možda, lobotomijom.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  28. #1768
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    U jednom društvu u kojem se ne tolerira alternativno seksualno ponašanje netko tko je imao takve sklonosti je lako mogao odustati od toga i priviknuti se na ono što je u njegovom okruženju normalno.
    Normalno da će se u nekom društvu gdje se nešto aktivno ugnjetava, to biti manje vidljivo, ali to ne znači da će ta pojava nestati već će eventualno biti potisnuta. Recimo prije 100-njak godina nije bilo normalno da se piše lijevom rukom, pa su se djeca prisiljavala da pišu desnom, ali bi sve ostale stvari većinom činili lijevom rukom i dalje. Začudo lijevaci se još uvijek rađaju i danas slobodno pišu lijevom rukom.

    Upravo su društvene norme stvorile neprirodno stanje gdje lijevaci nisu mogli pisati lijevom rukom iako im je to dolazilo prirodno, dakle društvo, norme i odgoj su bili uzrok problema tih osoba, a ne činjenica da je netko lijevoruk. Nekako čisto sumnjam da danas ima više lijevorukih nego prije 100 godina, ali je postotak ljudi koji pišu lijevom rukom sigurno veći

    Osim toga, nisu li psiholozi rekli da se homoseksualnost može "izliječiti"?
    Pa to ti je pseudoznanost, disregard it

  29. #1769
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Glupa pitanja

    Usput, to što netko osjeti homoseksualnu orijentaciju prije puberteta ne mora značiti da se ''rodio s time.''

    Ako uzmemo u obzir to da ljudi to shvaćaju u najrazličitijim dobima, od puberteta pa do kasnog braka, sasvim je prihvatljiva šansa da jedan u xx shvate puno ranije od većine.
    Što se tiče toga kako nastaje ili nestaje (zašto ne bi moglo nestati? Ako se netko uspio oženiti, do do 40. godine biti hetero i odjednom ''shvatiti'' da je gej, nema li logike da može i obrnuto? Ugnjetavam ne, doduše), prije će biti niz okolnosti.

    Kao u nekoga tko odjednom postane lud nakon što je bio normalan cijeli život a da nije doživio neki slom ili nesreću.

  30. #1770
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Mirko L
    Usput, to što netko osjeti homoseksualnu orijentaciju prije puberteta ne mora značiti da se ''rodio s time.''

    Ako uzmemo u obzir to da ljudi to shvaćaju u najrazličitijim dobima, od puberteta pa do kasnog braka, sasvim je prihvatljiva šansa da jedan u xx shvate puno ranije od većine.
    Što se tiče toga kako nastaje ili nestaje (zašto ne bi moglo nestati? Ako se netko uspio oženiti, do do 40. godine biti hetero i odjednom ''shvatiti'' da je gej, nema li logike da može i obrnuto? Ugnjetavam ne, doduše), prije će biti niz okolnosti.
    Onda bi valjda bio biseksualan, meni zvuči malo nategnuto da u zrelim godinama izgubiš privlačnost prema jednom spolu. Ali neću teoretizirati jer stvarno ima previše faktora o kojima se premalo zna
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

Slične teme

  1. Glupa škola
    By Fireblade in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 21-05-2008, 12:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •