Stranica 1 od 144 1231151101 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 4297

Tema: Glupa pitanja

  1. #1
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Glupa pitanja

    Nekad u rijetkim slucajevima kad smo afk ili napolju cujemo od ljudi stosta zanimljivo sto smatramo za urbane mitove dok smo istovremeno prelijeni da malo dublje istrazimo slucaj. Nekako sam zamislio ovu temu kao kontrast nerdovima koji ce na svako pitanje odgovarati s "googlaj" i time ubiti nesto lijepo
    Nekako sam jos pobornik onog ljudskog pa mi je uvijek ljepse procitati neki utisak o igri od nasih forumasa nego googlati recenzije tamo mehanickih stvorenja :/
    Ova tema je svojevrsni imunitet od tog; pitajte nesto sto vam se mozda i cini glupo al to je manje bitno, uglavnom mozda se netko i nadje da vam odgovori i pomogne vama i sebi digne e-peen i eto..
    Ovo je mjesec proljeca, sirimo ljubav!
    Btw sad nesto citam o pokojnoj Elizabeth Taylor i spekulacijama kako je bila jedna od onih mitskih stvorenja koje su imale ljubicaste oci ali to nije moje pitanje. Samo sam se prisjetio neceg sto sam davno citao u Politikinom Zabavniku kako su Marylin Monroe i jos par eminentnih licnosti imale malo neuravnotezen osjecaj za miris pa su npr onaj vonj tvora dozivljavali kao nesto jako ugodno i mirisljivo itd.
    Zanima me jel takvo sto moguce tj postoji li (naziv za) takav poremecaj?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  2. #2
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Glupa pitanja

    Ne znam sada kakose taj poremećaj zove, i jeli to uopće poremećaj, no gledao sam pred neko vrijeme dokumentarac o osjetilima u kojem je bilo riječi o njuhu i okusu. Izgleda da osjetilo njuha nije kod svih jednako oblikovano - htjeli su napraviti tzv "najgori miris na svijetu", umjetno stvorenu kemikaliju koja bi izrazito smrdila, pa bi se mogla upotrebljavati i u ratne svrhe itd.. Uglavnom, rezultat toga je bio da, iako je velikom broju ljudi miris stvarno i bio neugodan, nisu ga svi doživljavali jednako, odnosno reakcije su se kretale od povraćanja pa do slijeganja ramenima gdje su neki ispitanici ustvrdili da ne smrdi ništa gore od nekih drugih svakodnevnih smrdljivih stvari..

    Tak i meni recimo ne smeta miris znoja, čak bih mogao podnijet miis neke krepane životinje na neko vrijeme, no čim osjetim katran počne mi se povraćat od smrada... Sto ljudi sto čudi i guess...

    Kad smo već kod osjetila, zanimljivo je da postoje ljudisa hiperosjetljivim okusnim bradavicama, odnosno ne znam sad koliki postotak ljudi može imati i do 10 puta više okusnih bradavica na površini jezika no prosječan čovjek. Stoga dijlu populacije neka hrana ima mnogo izraženiji ugodan ili neugodan okus nego drugima .
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: Glupa pitanja

    Kad puše jugo, u jednoj zgradi u mom gradu na najnižim spratovima se čuje vonj kanalizacije, koji meni uopće ne smeta. Dapače,čak mi je ugodan :/
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

  4. #4
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: Glupa pitanja

    Meni katran bas odlicno mirise i nafta, benzin, razredjivac, aceton, ...

  5. #5
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Necto
    Meni katran bas odlicno mirise :) i nafta, benzin, razredjivac, aceton, ...
    Kad prođeš pored benzinske crpke, uff :D

    BITCH, IT IS 5:40!

  6. #6
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Glupa pitanja

    Meni razredjivac i ona farba s kojom premazuju bijele trace po cesti ...btw ak mi netko odgovori na pitanje u prvom postu to bi me jako usrecilo
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  7. #7
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: Glupa pitanja

    Mislim da se taj poremećaj kod ljudi javlja kao simptom neke bolesti, no opet nisam siguran niti znam kako se zove! Ali, moguće je!

  8. #8
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    247

    Re: Glupa pitanja

    Ne postoje glupa pitanja, samo glupi odgovori

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Glupa pitanja

    Čito sam neki članak da pretile osobe imaju jači osjet njuha, onda su radili neke zahvate na njima i oslabili ga il ga cak uklonili il tako nesto, i izgubili su po 10kg svaki...
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  10. #10

    Re: Glupa pitanja

    U najnovijoj epizodi Housa frajeru je jedan od simptoma da su mu neugodni mirisi ustvari ugodni. možda je neko uhvatio kako se poremečaj zove?

  11. #11
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    ...btw ak mi netko odgovori na pitanje u prvom postu to bi me jako usrecilo
    Dysosmia - Wikki

  12. #12
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Glupa pitanja

    Evo jedno (vjerojatno) glupo pitanje...

    Kad pogledam "Properties" od neke datoteke imam navedene dvije velicine, a to su "Size" i "Size on disk".

    Zanima me trebam li uopce obracati paznju na "Size on disk" ili je dovoljno zabiljeziti samo koji je "Size" datoteke?

    Ovo pitam radi tog sto svaki put kad radim backup neke datoteke zabiljezim u .txt file s imenom datoteke njen "Size" i "Size on disk".

    To radim za slucaj da, ako mi se nesto zlocudno ubaci u originalnu ili backup datoteku, mogu znati sto je (original ili backup) ostalo u prvobitnom stanju.

    U slucaju modificiranja sadrzaja datoteke od strane neceg zlocudnog, da li je moguce da se promijeni "Size on disk" datoteke, a da njen "Size" ostane isti?

    Odgovor je vjerojatno NE, ali morao sam pitati kad vec postoji tema... Fala na odgovorima!


  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Glupa pitanja

    Neki dan se vozim u tramvaju i neki tip , cc 60 godina star , sa malom tablom u ruci na kojoj je bila ispisana parola protiv stranke vlasti , iz čista mira pita mene da li ja idem na prosvjed.Mislim si , ako ga ignoriram zajebavat će na tko zna kakve načine , pa mu fino odgovorim da ne idem .Iduće što me pitao da li sam ja fesjsbukovac .Reko nisam a nakon toga me car pita da li sam onda katolik ako nisam fejsbukovac .Reko nisam ni katolik , ( jesam deklarativno ) jer mi je počeo ići na živce .Veli tip ..pa da , hebeš jedne i druge i siđe na stanici nakon samo dvije stanice vožnje...naravno čim je bio ušao u tramvaj cendrao je nekom klincu za stolicu.

    Eto , u jednoj minuti uspio mi je postaviti niz glupih pitanja .Tak mi treba kada se idem voziti tramvajem .

  14. #14
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: Glupa pitanja

    Pozdrav Posto nisam znao gdje da stavim ovo moje pitanje,odlucio sam ovamo...
    Da vas pitam,da li znate neku stranicu(jako dobru) sa koje bi mogao uciti Na'vi,vilenjacki i ruski jezik?Jako me zanimaju ti jezici
    pa sam zato odlucio da ih ucim

  15. #15
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Glupa pitanja

    Definitivno si pogodio topic.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  16. #16
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Glupa pitanja

    inace je norma ruskim vilenjacima da uz ruski i vilenjacki nauce i navi kako bi se mogli u društvu igrati da su ĐEJK SULI
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  17. #17
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    inace je norma ruskim vilenjacima da uz ruski i vilenjacki nauce i navi kako bi se mogli u društvu igrati da su ĐEJK SULI

  18. #18
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: Glupa pitanja

    Dobro ne morate me tu sad sprdat zaboravite da sam pitao...

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Heavy NOOB
    Dobro ne morate me tu sad sprdat zaboravite da sam pitao...
    Kak te nebi sprdali, radije utroši vrijeme na nešto pametno i nauči jezik koji će ti koristit u životu. Ruski je solidan izbor, provjeri ovdje: http://masterrussian.com/S, ali ipat ti preporučam da radije odeš na neki tečaj, puno bolje ćeš savladati.

  20. #20
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: Glupa pitanja

    To sam mislio cisto radi zabave kad ne budem imao sto raditi a ruski ce mi dobro doci u buducnosti...

  21. #21
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Glupa pitanja

    Obrati se W1ku za poduke iz klingonskog
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  22. #22
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Glupa pitanja

    Ne, ozbiljno. Učenje bilo kojeg jezika, pa makar klingonskog i drugih pizdarija je i dalje učenje. Nauči ti taj ruski iz zabave, bit će milijardu puta pametnije. Inače preporučam http://www.russianlessons.net

  23. #23
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Glupa pitanja

    Inače, ruski nije uopće beskoristan ako radiš u ugostiteljstvu, preko ljeta na moru je znanje ruskog veliki plus :D

    BITCH, IT IS 5:40!

  24. #24
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Glupa pitanja

    Jel zna itko neki fensi kafić u Zagrebu gdje imaju njami njami muffine?
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  25. #25
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Glupa pitanja

    Ne mrziš li ti kafiće?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  26. #26
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Glupa pitanja

    Pretty much, ali ovo je specijalna prigoda.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: Glupa pitanja

    Dok pisam, koliko god se trudio, nemogu nac kut koji moj mlaz treba zatvarati sa stjenkom skoljke da bi prskanje bilo nepostojece. Zna li tko taj "zlatni" kut, tj. to zlatno mjesto?
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Glupa pitanja

    pa postoje razliciti tipovi skoljki, uslikaj svoju i objavi pa cemo ti pomoc.

  29. #29
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Glupa pitanja

    Nekužim što misliš pod "da bi prskanje bilo nepostojeće"? Da se što manje čuje ili? Jer meni inače ništa ne prska Jesam li trudan?

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao FaTaL_mRkvA
    Nekužim što misliš pod "da bi prskanje bilo nepostojeće"?SDa se što manje čujeSili? Jer meni inače ništa ne prska Jesam li trudan?
    mislin da je to to

Slične teme

  1. Glupa škola
    By Fireblade in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 21-05-2008, 12:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •