Stranica 101 od 144 PrvaPrva ... 519199100101102103111 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 3.001 do 3.030 od 4297

Tema: Glupa pitanja

  1. #3001
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Glupa pitanja

    [quote=Herr Schnitzel]
    = Citat = Izvorno postao "Sgt. Bull":3axb8vze
    Ne ako imaš dobar mobitel. Tipa ajfona. I ne, ne zajebavam se. Barem po tom pitanju to čudo owna bogove jer nije spor ko...
    Koncept toga, ne zato jer je sporo. Internet se koristi kad sjedneš za računalo, sve ostalo je tužan dokaz da više ne znamo funkcionirat bez toga.[/quote:3axb8vze]
    Zašto? Ova tvoja izjava je otprilike retardirana ko da veliš "telefon se koristi u kući, sve ostalo je tužan dokaz da više ne znamo funkcionirat bez toga." I tako možemo za svaki oblik komunikacije ikad izumljen

  2. #3002
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Glupa pitanja

    Pa ja se nadam da će sa savitljivim ekranima doći i uređaji koji će imati ekran veličine omanjeg tableta a moći će se presaviti u nešto džepno, pa će mobilni internet biti puno ugodniji za korištenje.

  3. #3003
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Glupa pitanja

    Prvo nam moraju moraju uvaliti naočale i 1" satove na kojima ćemo vidjeti fejs updejtove, a tek onda možemo dalje na nešto stvarno korisno.

  4. #3004
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    In da bush wasted :D
    Postova
    403

    Re: Glupa pitanja

    porez u sloveniji je 20%?
    [center:3tos7q3q]Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2,4 GHz
    2 GB 800 MHz RAM
    ATI Radeon HD4650 1GB RAM

    Blago onome tko zna da ne zna, a hoće znati =)
    **** me I&#39;m famous[/center:3tos7q3q]

  5. #3005
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Glupa pitanja

    ako mislis na pdv da, 20%.

  6. #3006
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Zašto? Ova tvoja izjava je otprilike retardirana ko da veliš "telefon se koristi u kući, sve ostalo je tužan dokaz da više ne znamo funkcionirat bez toga." I tako možemo za svaki oblik komunikacije ikad izumljen
    Da, mislim da se i telefon koristi doma. Kad sam vani sam vani. Mobiteli, poruke i zivkanje su mi se toliko popeli nakurac da mobitel više ni ne palim.
    S tom "komunikacijom" smo uspjeli isisat sav gušt iz socijalne interakcije. Kad je nastala potreba da svi znamo za svakog di su 24/7?

  7. #3007
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Glupa pitanja

    Otprilike 1998. godine.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  8. #3008
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Glupa pitanja

    Dobar film.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  9. #3009
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Otprilike 1998. godine.
    Dobra

  10. #3010
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Glupa pitanja

    Realno je. Trumanov šou je bio inspiracija za Big Bradra, tu je sve krenulo nizbrdo.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  11. #3011
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Herr Schnitzel
    Da, mislim da se i telefon koristi doma. Kad sam vani sam vani. Mobiteli, poruke i zivkanje su mi se toliko popeli nakurac da mobitel više ni ne palim.
    S tom "komunikacijom" smo uspjeli isisat sav gušt iz socijalne interakcije. Kad je nastala potreba da svi znamo za svakog di su 24/7?
    Ne kužim. Još uvijek imam istu socijalnu interakciju + ekstra zbog toga što mi omogućuje tehnologija (recimo ak se želiš s neki negdje naći UŽIVO, al oboje niste doma). Sad da'l me zanima svaki put kad pingvin sjedne u kafić da mi se pojavi u facebook feedu, baš i ne, al po meni prednosti su veće od gubitaka i sve se može isključiti po potrebi.

  12. #3012
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Glupa pitanja

    [quote=Herr Schnitzel]
    = Citat = Izvorno postao "Neven <R>":1x2ot0rc
    Zašto? Ova tvoja izjava je otprilike retardirana ko da veliš "telefon se koristi u kući, sve ostalo je tužan dokaz da više ne znamo funkcionirat bez toga." I tako možemo za svaki oblik komunikacije ikad izumljen
    Da, mislim da se i telefon koristi doma. Kad sam vani sam vani. Mobiteli, poruke i zivkanje su mi se toliko popeli nakurac da mobitel više ni ne palim.
    S tom "komunikacijom" smo uspjeli isisat sav gušt iz socijalne interakcije. Kad je nastala potreba da svi znamo za svakog di su 24/7?[/quote:1x2ot0rc]

    Ovo bi bila čista hipsterština. Vjerojatno isti modus razmišljanja koji imaju entuzijasti koji lete balonima, rekonstruiraju parne strojeve i restauriraju stare aute ili se igraju američkog građanskog rata. "U to doba [aktivnost/djelatnost]Snije bilo [tehnologija], kad su to izmislili, izvukli su svu čar iz [aktivnost/djelatnost]Si sad to više nema smisla".

    Ok, tebi se osobno ne sviđa, kao što se meni jednog dana neće sviđati električni auti i kao što mi se hibridni već danas ne sviđaju i ne volim ih, ali da je to dobra tehnologija, je. Nemam pojma o kakvoj potrebi za praćenje ljudi pričaš. Ja imam normalno upaljen mobitel uvijek sa sobom jer je genijalno što mogu neovisno o tome gdje sam javiti nekome što se dogodilo ili isto tako dobiti informaciju od nekog drugog, ali nitko ne može pomoću njega saznati gdje sam, niti ja imam potrebu tražiti gdje je itko drugi. Ako pričaš o ljudima koji te dosađuju na mobitel, to je druga stvar koja nema veze s time. Tako te mogu i doma dosađivati na fiksni, svede ti se na isto.

    Osim toga, potreba da se zna gdje je tko 24/7 postoji stoljećima, samo što sad imamo mnogo bolje alate za to. Iste one babe koje su prije 100 godina na placi dijelile tračeve o ljudima iz cilog mista su tadašnji ekvivalent facebook ovisnika koji sad mogu naći više tračeva brže.

  13. #3013
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Ja imam normalno upaljen mobitel uvijek sa sobom jer je genijalno što mogu neovisno o tome gdje sam javiti nekome što se dogodilo ili isto tako dobiti informaciju od nekog drugog, ali nitko ne može pomoću njega saznati gdje sam, niti ja imam potrebu tražiti gdje je itko drugi.
    Jesi ti novinar?
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  14. #3014
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Glupa pitanja

    Ćemo vidjet kroz 20-30 godina, kad trenutna novorođenčad poraste.
    Ja brijem da ću proklinjat dan kad je izmišljeno išta naprednije od kotača.

  15. #3015
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Glupa pitanja

    Ja čak i razumijem šniclu, al' opet, sve to ovisi i s kakvim ljudima si u svakodnevnom kontaktu.

    Mene najviše nervira kad netko nosi mobitel na nogomet, pa svako malo radimo stanku da se lik javi na mob. Pa jebote, na nogometu si, očito si nedostupan i nije vrijeme za besmisleni chat s curom ili kime već. Kad bi bar takvi otišli zbog nečeg važnog što nisu predvidjeli, smrtnog slučaja ili čega već, al' ne. Par riječi i bok, nastavi se igrati i nešto kasnije opet. Jebena katastrofa.

    Ili npr. kad izađem van pa za stolom vidim dvoje ili troje likova koji se ne odvajaju od mobitela. Mislim, makneš se od kompa da bi i u birtiji visio na fejsu. Prvo sam mislio da sam staromodan, ali sad mi je to jednostavno morbidno. Fejs je njihova pozornica, sve se mora u sekundi apdejtati inače... Inače šta? Koga boli jebeni kurac?

    Ili kad poznanik odmah pri ulasku u birtiju ničim izazvan vadi mob tek toliko da bude spreman za ekspresno spajanje na net ako subotnja pijanka to bude zahtjevala. Ono, wtf...

    Što je najgore, neki se ni uz fejs i nekoliko mobitela ne mogu naučiti da nije pristojno kasniti.

    Potreslo me je sve to sad

    Na kraju ispada da Einstein nije bio daleko od istine.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  16. #3016
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Glupa pitanja

    Ajde da netko razumije.

  17. #3017
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Glupa pitanja

    Jep, to mi je uvijek najbolje kad se izlazak pretvori u to da svatko bulji na svoj fejsbuk.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  18. #3018
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Glupa pitanja

    Mora da je to zabavan izlazak.

    Also, prerano vam je još da se ponašate ko stari prdonje. Ima vremena za to, a bit će i puno novih tehnologija na koje ćemo se žalit.

  19. #3019
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Glupa pitanja

    Isuse vi ste toliki hipsteri da vam je i tehnologija previše mainstream.

  20. #3020
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Glupa pitanja

    Sjecam se ja u moje doba...
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  21. #3021
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Sad da'l me zanima svaki put kad pingvin sjedne u kafić da mi se pojavi u facebook feedu, baš i ne, al po meni prednosti su veće od gubitaka i sve se može isključiti po potrebi.
    Znam ekipu koja se čekira... NA SVE. Ono, ide od Importanea do trga: Importane centar, Glavni kolodvor, Zrinjevac, Trg bana Josipa Jelačića. Ide tramvajem od Trga do Maksimira? Check in na svakoj tramvajskoj. Vjeruj mi, ovo moje je čisto kulturno.
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    kao što mi se hibridni već danas ne sviđaju i ne volim ih, ali da je to dobra tehnologija, je.
    Nije, ali vrijedilo je pokušati.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  22. #3022
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Sjecam se ja u moje doba...
    wtf 29 godina?!

    Mislio sam da imaš 24-25 lol
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  23. #3023
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Glupa pitanja

    [quote=McPingvin_v2.0]
    = Citat = Izvorno postao "Neven <R>":6hnasmos
    Sad da'l me zanima svaki put kad pingvin sjedne u kafić da mi se pojavi u facebook feedu, baš i ne, al po meni prednosti su veće od gubitaka i sve se može isključiti po potrebi.
    Znam ekipu koja se čekira... NA SVE. Ono, ide od Importanea do trga: Importane centar, Glavni kolodvor, Zrinjevac, Trg bana Josipa Jelačića. Ide tramvajem od Trga do Maksimira? Check in na svakoj tramvajskoj. Vjeruj mi, ovo moje je čisto kulturno.[/quote:6hnasmos]

    Zato treba na fejsu imat ljude koji nikad ne idu nigdje.

    Mada iskreno, od svih random ljudi s faksa koje sam addao, nisam još primjetio da je itko takav retard da stalno kenja gdje je. Onak, koga vi to imate na fejsu bokte? Retardirane trinaestogodišnje bratiće/sestrične?
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  24. #3024
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Glupa pitanja

    Ja jos uvijek imam kasetofon i fotoaparat na film
    Липе цвату и у Србији!

  25. #3025
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Glupa pitanja

    Još uvijek nemam fejs.

  26. #3026
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Glupa pitanja

    Ja sam ga napravio kad sam upisao faks, ono, na grupama imaš sve skripte, tekstove i čudesa ikad.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  27. #3027
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Glupa pitanja

    +1

    Samo za srednju.

    Also, imam 70 prijatelja i ni jedan ne kenja kao gorespomenuti.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  28. #3028
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Glupa pitanja

    [quote=PR3DAT0R][quote=McPingvin_v2.0][quote="Neven <R>":mp9skues]Sad da'l me zanima svaki put kad pingvin sjedne u kafić da mi se pojavi u facebook feedu, baš i ne, al po meni prednosti su veće od gubitaka i sve se može isključiti po potrebi.[/quote]
    Znam ekipu koja se čekira... NA SVE. Ono, ide od Importanea do trga: Importane centar, Glavni kolodvor, Zrinjevac, Trg bana Josipa Jelačića. Ide tramvajem od Trga do Maksimira? Check in na svakoj tramvajskoj. Vjeruj mi, ovo moje je čisto kulturno.[/quote]

    Zato treba na fejsu imat ljude koji nikad ne idu nigdje.

    Mada iskreno, od svih random ljudi s faksa koje sam addao, nisam još primjetio da je itko takav retard da stalno kenja gdje je. Onak, koga vi to imate na fejsu bokte? Retardirane trinaestogodišnje bratiće/sestrične? [/quote:mp9skues]
    [url="https://foursquare.com/"]https://foursquare.com/[/url]
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  29. #3029
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    +1

    Samo za srednju.

    Also, imam 70 prijatelja i ni jedan ne kenja kao gorespomenuti.
    Ovo. Uklonio sam apsolutno sve koji me ne zanimaju i nemam se na sto zaliti.

    Ispadas glup kad se zalis na takve pizdarije , a ti si taj koji ih je dodao i koji ih i dalje drzi na listi prijatelja.

  30. #3030
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Glupa pitanja

    al kak onda gledate slike drolja? za to fejsbuk sluzi

    meni su gg nove tehnologije tableti i sve to al od smartfona jedino ajfon. isprobo sam ove xperije i samsunge od frendova al nekak za mene budalu (ono fakat mi smartphone ne lezi u ruci i uzasno me iritira to stiskanje) je ajfon majka. jedino sto me iritira su ljudi koji sjede na kavi i svakih 10 sekundi provjeravaju fejsbuk ko da primaju signale iz svemira pa ne zele nesto propustit, d fak.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

Slične teme

  1. Glupa škola
    By Fireblade in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 21-05-2008, 12:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •