Nekad u rijetkim slucajevima kad smo afk ili napolju cujemo od ljudi stosta zanimljivo sto smatramo za urbane mitove dok smo istovremeno prelijeni da malo dublje istrazimo slucaj. Nekako sam zamislio ovu temu kao kontrast nerdovima koji ce na svako pitanje odgovarati s "googlaj" i time ubiti nesto lijepo
Nekako sam jos pobornik onog ljudskog pa mi je uvijek ljepse procitati neki utisak o igri od nasih forumasa nego googlati recenzije tamo mehanickih stvorenja :/
Ova tema je svojevrsni imunitet od tog; pitajte nesto sto vam se mozda i cini glupo al to je manje bitno, uglavnom mozda se netko i nadje da vam odgovori i pomogne vama i sebi digne e-peen i eto..
Ovo je mjesec proljeca, sirimo ljubav!
Btw sad nesto citam o pokojnoj Elizabeth Taylor i spekulacijama kako je bila jedna od onih mitskih stvorenja koje su imale ljubicaste oci ali to nije moje pitanje. Samo sam se prisjetio neceg sto sam davno citao u Politikinom Zabavniku kako su Marylin Monroe i jos par eminentnih licnosti imale malo neuravnotezen osjecaj za miris pa su npr onaj vonj tvora dozivljavali kao nesto jako ugodno i mirisljivo itd.
Zanima me jel takvo sto moguce tj postoji li (naziv za) takav poremecaj?