Stranica 133 od 144 PrvaPrva ... 3383123131132133134135143 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 3.961 do 3.990 od 4297

Tema: Glupa pitanja

  1. #3961

    Re: Glupa pitanja

    Pa ako se dogovoriš s profesorima, onda se može. Simple as that. Ako oni neće, jebiga.

  2. #3962
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Glupa pitanja

    Ja se bome od Pariza sjećam Eiffela, kave na Montmartreu i lutanja po njemu, najboljeg kroasana ikad, te kasnije provoda navečer. Ne kužim zašto se ograničavati na jedno ili drugo. Primjerice Eiffelov toranj i Montemartreu su me zanimali, a za ostatak katerdala i čega sve ne me žešće zabolilo. Mislim da bi se ionako samo mučili da smo išli sad u neki "pravi" obilazak. Jedino mi je žao što se nismo baš previše zadržali, pa nismo imali više vremena a i novaca npr za Louvre.

  3. #3963

    Re: Glupa pitanja

    Zašto mi ne radi nijedan jack za išta na kompjuteru? Jebene sluje ne mogu ni sazada ni sprida ni nigdje. I pokušavao sam raznorazne sluje, nije do njih. Na isti način mi ne rade ni USB jackovi. Sad sve funkcionira na način da moraš točno precizno utrati pod određenim kutem, inače se ili ne čuje ništa ili samo na jednu. Međutim, to vrijeme čekanja dok ne proradi postaje sve duže i duže i nakon što vidim da mi treba preko 10 minuta da uštekam sluje (a ne uspijem), zaključujem da je više nemoguće.

    Kunem se, ne guram kurac u nijedan jack niti ih polijevam kiselinom, pa koji im je isus?

  4. #3964
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Glupa pitanja

    Možda su sluje onda u pitanju. Probaj ih utrat u neki MP3 plejer ili nešto.

  5. #3965

    Re: Glupa pitanja

    Pa rekao je čovjek da je probao razne vrste slušalica, a da ne rade ni USB portovi na isti način.

    Oni sprijeda se znaju zeznit, ali ako ne rade ni oni straga onda je najvjerojatnije problem u matičnoj ploči.

  6. #3966
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Glupa pitanja

    mi smo imali razgledavanja na maturalcu od ranog jutra do nekih 4-5 popodne i bilo je gro iscrpljujuce al zato smo poslije toga imali odrješene ruke tak da smo mogli radit doslovno kaj ocemo. uglavnom recept ti je ukoliko se ne ubijes ko govno da spavas u liftu ko ja u francuskoj, onda fino cugas cijelu noc, od 5-7 spavas, onda busom inace imas voznje (iz kalelje do barce obicno) 2 sata kaj isto krmis i onda ak ides u muzeje zakrmis i tam po potrebi, pogotovo ak je dosadno. u muzeju salvadora dalija sam odjebo vodica i obiso prije svih cijeli muzej (u nekih 20-ak min) i otiso spavat sat vremena na terasi muzeja. I usput kofeinski kurci tipa monster su uvijek dobro dosli, od jutra krenes rokat i onda vec oko podneva lagano dodajes votku i cijeli dan si za zajebanciju. Barca je btw prekrasan grad i to fakat vrijedi vidit, a cuga u kalelji je u diskontu jeftinija neg nasa tak da price o spaniji kao skupoj zemlji su budalastine. ja sam bio cijelo vrijeme za prag al u spaniji sam se preporodio. i obavezno ak idete kruzerom nosite si cugu gore, neki su bili debili pa ostavljali po 100 eura tu noc na doslovce par rundi.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  7. #3967

    Re: Glupa pitanja

    Kasnim na maturalac train, al' ajd. Ja sam bila asshole, pa sam na svoj odlučila ne otići, nego umjesto toga otišla na koncert sa frendovima u Beč na par dana Sad, 5 godina kasnije ne žalim što nisam išla, ali vjerujem da je super doživljaj svakako, nevertheless, samo ne za mene.
    Chevap, želim ti sretan put, nemoj spavat pijan/nadrogiran na sred ulice noću. I, da, istraži si malo prije puta, nađi si nešto kul što te zanima u gradu, pa se sjeti bacit oko dok budeš tamo. ^^

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  8. #3968

    Re: Glupa pitanja

    Mi idemo u Grčku na Zakintos.

  9. #3969
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Dania Pregledaj post
    Kasnim na maturalac train, al' ajd. Ja sam bila asshole, pa sam na svoj odlučila ne otići, nego umjesto toga otišla na koncert sa frendovima u Beč na par dana Sad, 5 godina kasnije ne žalim što nisam išla, ali vjerujem da je super doživljaj svakako, nevertheless, samo ne za mene.
    Chevap, želim ti sretan put, nemoj spavat pijan/nadrogiran na sred ulice noću. I, da, istraži si malo prije puta, nađi si nešto kul što te zanima u gradu, pa se sjeti bacit oko dok budeš tamo. ^^
    Ma daleko je put još, tek slijedeće godine, ali treba se stvoriti neka inicijativa prije toga pa da ljudi znaju što mogu očekivati. Moram kupiti ovakve informacije sa svih strana, kad se nikome ne da.
    Iskreno, ne vjerujem da će biti nekih velikih problema što se tiče pića i sl., iako ljudi pričaju da se dosta ljudi "raspameti" van Lijepe naše, no eto... treba probati.
    Npr. ovo kako je terabajt opisao, dosta balansirano po mom mišljenju. Vidi se štošta, pa makar reda radi ako si tulav, zabava, ovo ono. Ne treba svaki dan biti ubijačina, ali dan-dva mogu biti "zasebno" za takve vratolomije. To, dakako, treba ukamuflirati da se čini izletničkim i sve to
    Imam povjerenja u profesore i ostale, što je nebitno, al mislim da i oni imaju u nas. Pa ćemo nešto sredit.
    Hvala opet svima na odgovorima.
    Svi smo mi Mirko.

  10. #3970
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Glupa pitanja

    haha nemoj bit naivan ak mislis da ces imat dan odmora na maturalcu bar mi nismo imali spiku u drustvu svake veceri se neko htio odmorit jer je proslu bio kaos i onda bi se ta osoba najvise unistila tu vecer ))))))

    btw ne budite judeo-kršćanski peder kao sonik i opustite se na maturalcu jebiga ja sam medju onima koji kazu da na maturalac ides bas zbog drustva a ne vidjet nesto. ak te bas nesto zanima onda si plati put i studiraj to kolko te volja maturalac je za zajebanciju i to je to - ak uspijes balansirat to dvoje, gg, ak ne nemoj se grist bezveze.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  11. #3971
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Glupa pitanja

    I, iskreno, ima i zabavnijih putovanja od maturalca
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  12. #3972
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Glupa pitanja

    Steam igre su mi instalirane na drugi hard. Ako zgazim windowse i poslije instaliram Steam, da li mogu izbjeći ponovno skidanje? Pretpostavljam da ako im dam isti install dir da će prepoznati da su svi fajlovi tamo i samo registrirati da je igra instalirana.

  13. #3973
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Glupa pitanja

    Za neke ćeš morati raditi repair jer rade gfw datoteke i mape za saveove u My Documentsu.

  14. #3974
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Electromaster Pregledaj post
    Moram napravit plakat za KSFF za dan feminizma ili tako nešto.

    Pitanje: kako da ubacim suptilnu sprdnju na femnazije koju iste neće skužit? :^)
    Znam da debelo kasnim, ali trebao si negdje na plakatu poredati lica svih znacajnijih feministkinja kroz povijest, i onda diskretno ubaciti Belle Knox među njih. To bi bio oveci win.

  15. #3975
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Glupa pitanja

    Nema veze sto je edit opcija osakacena do neupotrebljivosti, bitno da mozemo stavljati vece avatare kanoniziranih licnosti.
    Kako god, vezano za post iznad, kontekst za neupucene: (not work safe)

  16. #3976

    Re: Glupa pitanja

    Jel se može voziti ako je dan zahtjev da se radi vozačka a sad imam oni papir? Mislim da se prije nije moglo, a sad otkad je europska unija može. Mislim da je rekla da mogu vozit al ne izvan granice. Ili?

  17. #3977
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Glupa pitanja

    mozes buraz, samo deri. frend je vozio s tim mjesec dana
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  18. #3978

    Re: Glupa pitanja

    :*

  19. #3979
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Glupa pitanja

    Ako na tom nema slike onda nosi i osobnu sa sobom za svaki slučaj.

  20. #3980
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Glupa pitanja

    Kao redovni student jel postoji neka granica za iznos koji mogu imat na tekućem računu/štednji da mi porezna ili neko počne srat neš? Znam da na žiro nesmijem u godinu dana imat više od 10800 Kn uplata jer sam porezna olakšica roditeljima i da nakon iznosa od 47500 Kn na žiro računu mi se odbija porez na daljnje uplate.

    Ali za tekući nema ograničenja i da mi netko sutra uplati 100.000 Kn jel bi me itko pitao išta o tome?

  21. #3981
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Glupa pitanja

    kolko ja znam možeš imat na računima kolko oćeš...jedino ograničenje je za rad preko student servisa, ak imaš više do određenog iznosa onda ti lupe porez

  22. #3982
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao cham3leon Pregledaj post
    Steam igre su mi instalirane na drugi hard. Ako zgazim windowse i poslije instaliram Steam, da li mogu izbjeći ponovno skidanje? Pretpostavljam da ako im dam isti install dir da će prepoznati da su svi fajlovi tamo i samo registrirati da je igra instalirana.
    Čisto da se zna, napravio sam ovo i Steam automatski prepozna kad mu dodate instalacijski direktorij otprije i prepozna sve prisutne igre kao instalirane. Jedino što kod pokretanja traže instalaciju .NETa i ostalog smeća.

    Također, saznao sam da se zbog nečeg ne može uzeti sirov image windows osmice i restorati ga, a da bootmgr radi.

  23. #3983
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao FaTaL_mRkvA Pregledaj post
    Kao redovni student jel postoji neka granica za iznos koji mogu imat na tekućem računu/štednji da mi porezna ili neko počne srat neš? Znam da na žiro nesmijem u godinu dana imat više od 10800 Kn uplata jer sam porezna olakšica roditeljima i da nakon iznosa od 47500 Kn na žiro računu mi se odbija porez na daljnje uplate.

    Ali za tekući nema ograničenja i da mi netko sutra uplati 100.000 Kn jel bi me itko pitao išta o tome?
    Na tekućem računu možeš imati para koliko god hoćeš i raditi s njima što god hoćeš. Iako, ako ćeš imati hrpu keša, rađe to oroči na koji mjesec i uberi kamatu
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  24. #3984
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao cham3leon Pregledaj post
    Čisto da se zna, napravio sam ovo i Steam automatski prepozna kad mu dodate instalacijski direktorij otprije i prepozna sve prisutne igre kao instalirane. Jedino što kod pokretanja traže instalaciju .NETa i ostalog smeća.
    Meni je stalno tako radilo, ali zadnji put nije, ne znam zašto. Al u glavnom, odeš samo na install neke igre, klikneš folder gdje se već nalazi instalacija i automatski sve igre učitava.

  25. #3985
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Glupa pitanja

    Ima tko iskustva s kucnim projektorima? TV je previse mainstream, a i imam vec jedan pa sam razmisljao da uzmem nesto poput ovoga. Ovako naizgled mi se cini kao brutalna ideja.

  26. #3986
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Glupa pitanja

    Projektori su klošarski. Bolje uzmi neku telku od 50-60''.

  27. #3987
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Dylan11 Pregledaj post
    Ima tko iskustva s kucnim projektorima? TV je previse mainstream, a i imam vec jedan pa sam razmisljao da uzmem nesto poput ovoga. Ovako naizgled mi se cini kao brutalna ideja.
    Otvori temu i pitaj sve što te zanima.

  28. #3988
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Otvori temu i pitaj sve što te zanima.
    Imas iskustva s njima? Dobro bi mi dosao nekakav best-buy prijedlog.

  29. #3989
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Glupa pitanja

    Koliko automobila se godišnje uništi/iskoristi na crash testovima?

  30. #3990
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Glupa pitanja

    Ako se već nezna točan broj ukupno, može od neke firme samo npr. Mercedes ili Toyota, bilošto od većih proizvođača.

Slične teme

  1. Glupa škola
    By Fireblade in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 21-05-2008, 12:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •