Stranica 139 od 144 PrvaPrva ... 3989129137138139140141 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 4.141 do 4.170 od 4297

Tema: Glupa pitanja

  1. #4141
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Glupa pitanja

    izgleda preskupo za drogu pakovat.
    #paperplatoongoonz

  2. #4142
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Worthaur Pregledaj post
    Gdje se ovakve plasticne vrecice mogu kupit?



    čipoteka

  3. #4143

    Re: Glupa pitanja

    ^

    I can confirm this.

    EDIT: Nije pre skupo za pakovat drogu, košta ja mislim 24 lipe komad. Ovisi o veličini, neke 16.

  4. #4144
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Glupa pitanja

    Jel ima neko onu photoshop sliku s foruma od prije 3-4-5-6 godina? Mislim da je to chameleonova slika za neko natjecanje. Na slici je screenshot plentanja bombe u CoD4 al je bomba zamijenjena nekom biljkom. Tengs.

  5. #4145

    Re: Glupa pitanja

    Je li se taksene marke mogu unovčit lol?

  6. #4146
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Glupa pitanja

    Jel se u ZG može koristit ona najobičnija jednosmjerna karta i kod presjedanja na drugi tramvaj ili moram kupovat dnevnu?

  7. #4147
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Glupa pitanja

    2 sata vrijedi jedna karta za bus i Tram11 u svim smjerovima i košta 10 kuna.

  8. #4148
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Glupa pitanja

    Much grateful.

  9. #4149
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Glupa pitanja

    Ej, sori krivo sam rekao. Karta ti vrijedi 90 minuta. Stavit ću ti bitan cp iz ovog linka http://www.zgportal.com/servisne-inf...ricni-tramvaj/
    I dobro si pitao. Nisu mi jasne zone i smjerovi makar se od rođenja vozim zetom, pa nikada nisam kod kontrole bio u nezgodnoj situaciji što se toga tiče. Opandrčili su me nekoliko puta zato jer uopće nisam imao kartu. Ali daj si provjeri na ZET-ovom webu ako ti nije problem o čemu se točno radi da i tebe ne opandrče.

    Cijene i informacije o prijevoznim kartama


    • pojedinačne karte u dnevnom prometu: 10 kuna
    • pojedinačne karte u noćnom prometu: 15 kuna
    • dnevna karta: 30 kuna

    • karta za uspinjaču - jednosmjerna: 4 kune

    * cijena karte jednaka je bez obzira kupujete li ju u vozilu ili na nekom od prodajnih mjesta



    Karta za ZET-ova vozila vrijede i u tramvajima i autobusima. Karte se mogu kupiti u svim autobusima i tramvajima, te na kioscima ZET-a.

    Poništena papirnata karta u prvoj zoni vrijedi samo za jedan vozni smjer i traje 90 minuta. Elektronska karta također vrijedi 90 minuta, ali se s njom može voziti u svim smjerovima.

    Putnici u vozilu dužni su na zahtjev službene osobe ZET-a pokazati putne karte.

    Ukoliko se vozite bez karte i uhvati Vas kontrola karata, dogodit će Vam se ono što stoji u službenim odredbama javnog prijevoza u Zagrebu: `.. novčanom kaznom od 500 do 800 kuna kaznit će se za prekršaj putnik ako na zahtjev ovlaštene osobe prijevoznika ne predoči valjanu voznu kartu radi kontrole ..`.

    Kontrole voznih karata (popularna `kontrola`) nisu prečeste, ali ih možete očekivati na svim dnevnim i noćnim linijama. Češće su u tramvajskim vozilima nego u autobusima.

  10. #4150
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Glupa pitanja

    Sve ok, čisto me zanimalo radi presjedanja. Zona je ista, ja mislim.

  11. #4151
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Glupa pitanja

    druga zona je veliak gorica il tak neke picke materine. tramvaji ne voze u druge zone.
    u to mos usetati se doslovno slucajno. ja osobno nikad nisam usao u drugu zonu a vec se 23 godine zetom prevozim posvuda.
    karta je 90min u bilokojem smjeru na bilokojem tram il busu. svercat se isplati ako ti se da iskakat iz tramvaja kad ih vidis, ergo, ako oces igdje stici, ne isplati se

  12. #4152

    Re: Glupa pitanja

    Izgleda da sam slučajno pritisnuo ''always do this'' kad sam downloadao neki file sa neta. Sada mi se automatski downloadaju na šta god kliknem. Ne zvuči kao nešto posebno, ali stranica od faksa mi je gadno mačana i stavlja svaku obavijest za svaku grupu pod različiti file, a pogotovo zadaci kojih ima 1000, svaki isto u svom fileu. Ukratko, nakupi se pun kurac downloadova, i ne da mi se to stalno brisat.

    Jel tko zna kako to vratiti na firefox?

  13. #4153
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Glupa pitanja

    options->applications
    i tam stavis na always ask pokraj tipa filea kojeg zelis da te pita stalno

  14. #4154

    Re: Glupa pitanja

    Hvala puno bre.

  15. #4155

    Re: Glupa pitanja

    Je li me smije sutkinja pozvati na sud kao svjedoka ako je ženska koju se okrivljuje navodno rekla da ne želi da me zove za svjedoka?
    Jer meni je tu nešto sumnjivo. Ženska im se ne pojavljuje na sudu, zadnji put je bila početkom 6. mjeseca a ova druga uopće nije došla, a meni danas u pozivu stoji da plaćam 20 000 kn ako se ne pojavim.

    Tu mi nešto smrdi. Da se razumijemo, ja nisam za ništa kriv i nemam namjeru se dizati u jebenih 6 sati ujutro za nešto glupo što se mene ne tiče.

  16. #4156
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Glupa pitanja

    Jebe ti se spavaj doma #yolo

  17. #4157

    Re: Glupa pitanja

    Ali šta je s 20k kazne?

  18. #4158
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Glupa pitanja

    odeš na jebeni sud svejedno bilo u 3 ili 6 ujutro

  19. #4159
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Glupa pitanja

    Opća građanska dužnost svjedočenja uključuje tri dužnosti za čije su neispunjavanje predviđene sankcije. Dužnost odazvati se na poziv tijela kaznenog postupka - ako se osoba ne odazove pozivu, a svoj izostanak ne opravda, može se i prisilno dovesti. Međutim, svjedok ima pravo izvijestiti sud o nemogućnosti dolaska zbog svog psihofizičkog stanja i spremnosti za svjedočenje iz doma ili druge primjerene prostorije. Osim toga, ima pravo i na naknadu troškova nastalih zbog dolaska na sud. Dužnost iskazivati - ako svjedok koji se odazove pozivu odbije svjedočiti može se novčano kazniti, a ako ni tada ne svjedoči može se i zatvoriti dok ne pristane iskazivati, ali ne na dulje od mjesec dana. Dužnost iskazivati istinu - svjedok je dužan govoriti istinu i ništa ne smije prešutjeti. Neistinito iskazivanje, odnosno davanje lažnog iskaza predstavlja kazneno djelo sa zapriječenom kaznom od šest mjeseci do pet godina. Osim tih, svjedok nema drugih dužnosti, a posebno nema obvezu podvrgnuti se tjelesnim pregledima ni medicinskim zahvatima i ispitivanjima, za razliku od okrivljenika.
    Iznimke od dužnosti svjedočenja ipak postoje. Prvu kategoriju čine osobe koje su vezane potrebom očuvanja nekog drugog društvenog interesa jačeg od interesa vođenja kaznenog postupka, dokle god traje dužnost zaštite tog interesa. Tu spadaju osobe koje su zakonom obvezane čuvati tajnost podataka, kao što su branitelj okrivljenika, vjerski ispovjednik o sadržaju ispovijedi, okrivljenik u jedinstvenom postupku protiv više počinitelja te maloljetnik ako, s obzirom na dob i duševno stanje, nije sposoban shvatiti značenje prava da ne mora svjedočiti. Druga kategorija se odnosi na osobe koje imaju povlasticu nesvjedočenja, odnosno, ako žele, mogu odbiti davanje iskaza u cijelosti. Tu povlasticu imaju osobe koje su s okrivljenikom u bliskoj vezi (bračni ili izvanbračni drug, roditelji, potomci, tazbina do drugog stupnja te posvojenik i posvojitelj). Osim njih, i osobe određenih profesija povlaštene su od davanja iskaza o onom što su u obavljanju svog zanimanja saznali od okrivljenika. Cilj je zaštita slobodnog obavljanja određenih profesija, poput javnih bilježnika i poreznih savjetnika, odvjetnika, liječnika, zubara, psihologa i socijalnih radnika te novinara i urednika. Oni, međutim, ne mogu odbiti svjedočenje ako postoji zakonska osnova po kojoj su oslobođeni dužnosti čuvanja tajne. Treća kategorija je povlastica uskrate odgovora na pojedino pitanje, a ona pripada osobama koje bi time izložile sebe ili svog bliskog srodnika kaznenom progonu, teškoj sramoti ili znatnoj materijalnoj šteti. O tome pravu ih mora poučiti tijelo koje vodi postupak ako se pokaže vjerojatnost postojanja tih razloga. Nadalje, povlasticu da ne odgovore na pojedino ptanje ili da odbiju davanje iskaza u cijelosti imaju ugroženi svjedoci. Jedna vrsta ugroženih svjedoka su osobe koje bi iskazom ili odgovorom na pojedino pitanje izložile sebe ili sebi blisku osobu ozbiljnoj opasnosti po život, zdravlje, tjelesnu nepovredivost, slobodu ili imovinu većeg opsega. Njima ta povlastica pripada dok se ne osigura zaštita svjedoka u smislu mjera zaštite (svjedočenje pod pseudonimom, putem video veze uz izmjenu glasa i lika i sl.) te posebnog načina ispitivanja i sudjelovanja u postupku pa se u kaznenom postupku ispituju kao zaštićeni svjedoci. Drugu vrstu ugroženih svjedoka čine posebno osjetljive osobe, kod kojih bi primjena običnih pravila ispitivanja dovela do trauma ili teških šteta po psihofizičko zdravlje. To su, na primjer, djeca oštećena kaznenim djelom, stare i bolesne osobe ili osobe s posebnim potrebama, te žrtve kaznenog djela protiv spolne slobode i ćudoređa ili kaznenog djela počinjenog u obitelji . Te će se osobe ispitati po posebnim pravilima o ispitivanju ranjivih svjedoka.
    tl;dr - odi na sud, nebudi kreten
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  20. #4160

    Re: Glupa pitanja

    Pa ne da mi se jer je ženska pička i ne može priznati više krivnje nego oće sve dovući u to. A meni se ne drukaju niti mi se uopće miješa u to, njena stvar.

    Buni me samo to kako one nisu dolazile i nije im ništa dolazilo.

  21. #4161
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Glupa pitanja

    sud nije skrivanje školske torbe, boli te kurac za žensku, dođeš i miran si

  22. #4162
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Glupa pitanja

    ste se drogirali zajedno?
    #paperplatoongoonz

  23. #4163

    Re: Glupa pitanja

    Pa uzeo sam par dimova ali poanta je da je ona htjela svaliti sve na mene
    Sreća da sam brzo reagirao i svoje bacio iza sebe kad su došli.

  24. #4164
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Glupa pitanja

    su ti našli to? ne?

    btk onda.

    jedino ako je ženska takva kuja pa će tebe teretit za 'omogućavanje drugima da konzumiraju drogu' sranje.

    su njoj šta našli?

    ili su vam samo tu pljugu koji ste pušili našli?
    #paperplatoongoonz

  25. #4165

    Re: Glupa pitanja

    Pa zato i govorim da nemam ništa s time, jer meni nisu ništa našli. Što je najbolje, nakon stanice sam se vratio na mjesto i našao svoju kesu lol.

    Osim baklje koju je uredno bacila kraj prijatelja kojeg su oni u početku teretili (duga priča), našli su joj cvijet koji je uvalila priji.
    Što je najtragičnije, to se sve desilo valjda u 3.-4. mjesec i retardirano mi je da ženska toliko razvlači i ne prizna samo.

  26. #4166
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Glupa pitanja

    Pa dobro bog te jebo ako je poziv da budeš svjedok, nisi ti optužen.

    Nema "neda mi se drukat", imaš zakonsku obavezu drukat nekog ako te sud pozove.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  27. #4167

    Re: Glupa pitanja

    Pa znam da nisam optužen, koji vam je. Meni ni ne mogu ništa prišit. Nego mi se ne da dizat i uz to drukavat nekoga i nabijat mu kaznu ako ništa loše nije učinio, to je besramno.

  28. #4168
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Glupa pitanja

    A dobro, onda se nemoj odazvati pa će te murja furat tamo ko Pernara u pritvor. To je puno elegantnija i za državni proračun bolja verzija.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  29. #4169
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Glupa pitanja

    odi samo tamo da ti ne najebeš i reci im šta hoćeš (možeš im slobodno reći da si bio pijan i da je to bilo davno i da nemaš jebeno pojma šta se točno dogodilo). ne mogu ti ništa svejedno, pogotovo zato što nemaš veze sa tim.

    ali bolje odi kad su te već ko svjedoka pozvali da nebi bilo 20k kn kazne i takvih sranja.
    #paperplatoongoonz

  30. #4170

    Re: Glupa pitanja

    Da ali što je najgore, neću ni moći ići ni da hoću, jer ženska mi je rekla da će ih opet odjebati i neće se pojaviti lol.

Slične teme

  1. Glupa škola
    By Fireblade in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 21-05-2008, 12:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •