Stranica 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 255

Tema: Prijedlozi za RP

  1. #61
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Prijedlozi za RP

    Ma imam u glavi već sliku tog nekog kontinenta (ili samo djelića istog) koji bi bio podijeljen na 4 zone, u svakoj jedan igrač/rasa/carstvo/štoveć, samo bi to teško nekome objasnio. Svatko bi normalno počeo s jednim komadom zemlje i osvajao neutralna područja, znači bilo bi kolonija, prikupljanja resursa i sl.
    Svaka rasa bi, naravno, imala svoje prednosti i nedostatke. Jedino nisam razmišljao o borbi, tj. ratovanju.
    Svi smo mi Mirko.

  2. #62

    Re: Prijedlozi za RP

    Imaš vremena za razmislit o ratovanju pošto bi to valjda zadnje radili.

  3. #63
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Prijedlozi za RP

    Zvuči nešto kao pojednostavljena grand strategija. Moglo bi se to izvesti.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  4. #64
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Prijedlozi za RP

    Zvuči nešto kao Tribes.
    Липе цвату и у Србији!

  5. #65
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Prijedlozi za RP

    Ma u ponedjeljak ću razmišljat o tome - sutra mi je ročkas pa imam planova.
    I nije baš kao Tribes, jest da možda bude ekonomija i toga al neće bit orijentirano na razvitak sela/gradova nego na vojsku i održavanje isto. Isto tako bih htio da bude veći naglasak na strategičnu borbu, dakle nije turn po turn kao u 4 Bedaka nego glavni faktor igraju teren, broj unita i slično. Svaka rasa bi bila bolja u nečemu, recimo rasa Klingonskih crnaca ima bonus na borbu u planinama al zato sakaju na otvorenim poljima. Volio bih da naglasak bude i na jedinicama koji nisu obični vojnici - nego i neke tenkove, oklopna vozila, avione štaveć ne, ali dok bi jedna strana imala strogo realno tehnološku vojsku druga bi bila prožeta magijom, itd.
    Svi smo mi Mirko.

  6. #66

    Re: Prijedlozi za RP

    Šta je s ovime Čevap? Očemo li oživit koji RP?

  7. #67
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Prijedlozi za RP

    Ja bi to rado pokrenuo al bi nam trebalo malo art podloge (a ja grozno crtam) i nisam niti blizu dovršavanja unita i priče. Izradio sam nekakvu skicu mape koju sam poslao Jopaxu pa kad čovjek uhvati vremena valjda će je napravit.
    Budem večeras i sutra razradio malo podlogu pa možda i napišem ako mi se bude dalo, mada ima još mnogo toga za napravit.
    Svi smo mi Mirko.

  8. #68
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Prijedlozi za RP

    Hail friends!
    Evo cekam da mi komp dodje s popravka, pa onda lansiram novu ljetnu liniju od cetiri (4!) moguca rpa, nakon cega cete vi odabrati jedan ili dva, sve je vec unaprijed pripremljeno, (a i ja moram mirovat doma) pa nebi trebalo bit zastajkivanja. Ocekujte... Neocekivano?

    Jos moram raspravit par stvari s bbmom koji mi je sad partner in crime.

    Sve sto imam rec je... Spremite se za spletke, diplomaciju, borbu i, eventualno, vrlo sunčane pejsaze.
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  9. #69
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Prijedlozi za RP

    Novo iz Del Enterprises Corp.
    Ljetna linija RPa za vruće dane!

    1) Piratizacija: Lov na Davy Jonesa

    1690. Godina je, engleski kralj nudi novac, titulu i zemlju onome tko uhvati i uništi sablasni brod "Flying Dutch,an"... Priča za malu djecu, ili nešto više?
    Uđite u ulogu kapetana vlastitog broda ili oformite posadu i bacite se u potjeru za opasnim Davy Jonesom. Plačkajte, otimajte, potapajte i plovite, sve dok ne nađete "Flying Dutchmana" ili... Dok on ne nađe vas...

    - Piratizacija epskih prporcija
    - 5 igrača kao kapetani, ostali se mogu ubacit kao posada.


    2) Teško je biti Bog

    Vrhovni bogovi gledaju na svijet, svoju igraču ploču, sa nebesa iz svoje palače mramora i zlata. Dok na zemlji, milijuni malih bogova, se bore za prevlast. To su duhovi malih mjesta, vrela u pustinji, povjetarca... Sve što im treba je vjera, kako bi postali snazniji. Postanite jedan od malih bogova i uspnite se kroz vjeru, ili krv svojih vjernika, do panteona Vrhovnih Bogova.

    - Faith point system
    - Lagan, sporiji gameplay
    - 4-5 Igrača

    3) Ignique et Ferro

    Igra diplomacije, rata i varki. Svaki wannabe političar će poludjeti za ovime. Odaberite eru, i upustite se u igru kao feudalni lord zeljan krune, zapovjednik i diplomat uz likove poput Bismarcka ili Napoleona, vođa stranke koja se zeli probiti u maloj drzavi... Spletke, rat, odluke i izdaja... Telenovela za svakog političara.

    - Nekoliko ponuđenih era
    - 4-6 igrača

    4) Imortalizacija

    19. Je stoljeće, i tajna drustva iz sjene vode svijet, uključujući i vaše. Šuška se da je negdje pronađen način za dobivanje besmrtnosti. Popnite se kroz hinerarhiju drustva i upoznajte s okultnim... U potrazi za besmrtnosti.

    - Moralne odluke
    - Story based gameplay
    - 5-6 Igrača


    Eto gospodo, to je ponuda, odbaerite jedan ili dva (pa cemo svaki drugi dan updteat) i počinjemo kad mi komp dodje s popravka.

    Pitanja na PP
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  10. #70

    Re: Prijedlozi za RP

    Ja ću igrat svaki od ovih, pa bi moli da mi rezerviraš mjesta ako možeš.

  11. #71

    Re: Prijedlozi za RP

    Teško je biti bog = Small Gods?
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  12. #72
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Prijedlozi za RP

    Rezerviraj mjesto za mene u 1) i 4).
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  13. #73
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Prijedlozi za RP

    = Citat = Izvorno postao str1k3r
    Teško je biti bog = Small Gods?
    Ane, inspirativna knjiga, inače, molim vas dogovorite se koka dva cemo prvo
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  14. #74
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    431

    Re: Prijedlozi za RP

    Mene zapiši u 4)

  15. #75
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Prijedlozi za RP

    Da, što se tiče tog cetvrtog, prvotni plan je bio da bude storybased, al sad razmisljam da bude i malo mehanički, sa sistemom sličnim onome koji je cevap koristio u 4 bedaka
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  16. #76
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Prijedlozi za RP

    Del, to aluzija na Discworldske bogove?

    EDIT: sad vidim da jest, nvm
    Липе цвату и у Србији!

  17. #77
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Prijedlozi za RP

    Ah well 1 i 4

  18. #78
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Prijedlozi za RP

    Ja bih isto igrao jedan ako može

    Inače, moj roleplay ne ide baš. Napisao sam kratki opis svih naroda i napravio nekih tridesetak unita (to je samo za jedan narod, sad krećem s drugim) al ima tu još puuuuuuuno posla.

    Inače, da se i ja malo reklamiram

    Dakle, kad Jopax napravi kartu mogu početi s detaljnijim radom na samoj igri.
    Postoji 5 naroda, od kojih su četiri igriva - znači svaki igrač preuzima ulogu vođe jednog naroda i pokušava izboriti prevlast nad kontinentom. Peti narod predstavlja zle dušmanine koji su tu da, logično, istrijebe sva stvorenja na kontinentu. Evo mali review svih naroda:


    ForestersS- Narod koji je oduvijek bio vezan za prirodu. Područje njihovog carstva je gotovo u potpunosti prekriveno šumom i na prvi pogled izgleda potpuno nenastanjeno. Narod svakih 20 godina odabire novog vladara koji u pravilu mora poboljšati carstvo u barem jednom segmentu. Najznačajnija reforma je zasigurno bila ona od drugog cara Mirkhora koji je uveo gradnju infrastrukture u sklopu šume, a ne odvojeno od nje. Narod nikad nije priznavao tehnologiju (osim nekih jednostavnijih strojeva koji su olakšavali rad) ali su zato dobro baratali magijom, posebice u liječenju.

    Foresteri grade zgrade, kuće i ostalo tako da budu što prirodnije i što je moguće bliže drvetu, njihovom glavnom građevinskom materijalu. To ih čini manje primjetnima stoga su Foresteri majstori kamuflaže i zasjede u slučaju da neprijatelj zaluta u njihove šume. Nisu previše ratoborni tako da nemaju mnogo jakih jedinica ali to kompenziraju moćnom magijom liječenja. U borbi se više oslanjaju na brzinu i moćnu magiju. Raspolažu kopnenim i zračnim jedinicama.





    Nimbus EmpireS- Narod koji je najviše razvio tehnologiju. Područje njihovog carstva je uglavnom ravnica i ne pruža mnogo prirodnog zaklona ali zato daje mnogo prostora za gradnju infrastrukture. Demokracija je značajno popravila stanje u carstvu koje je bilo na rubu propasti prije stotinu godina. Znanstvenici su došli do zaključka kako svaki dio gospodarstva, vojske i ostalog treba izjednačiti kako ni jedan segment ne bi zaostajao za drugima. Iako imaju tehnološku nadmoć, njihovo znanje o magiji je tragično oskudno, gotovo pa nikakvo. Samo par ljudi u cijelom carstvu zna par trikova iz tog područja.

    Nimbusi imaju dobru infrastrukturu uglavnom građenu od različitih metala. Nemaju nikakvih specijalnih karakteristika što ih čini jednostavnim, relativno jeftinim izvorom obrane/resursa. Imaju podjednako dobru obranu i napad (uz iznimke) ali za liječenje je potrebna jedinica specijalizirana za to. Podložni su negativnim utjecajima terena ali su njihove vojne snage hrabre i požrtvovne što im daje imunost na zastrašivanje. Raspolažu kopnenim, navalnim i zračnim jedinicama.





    FilthsuckersS- Narod koji se sastoji od prljavih, krvožednih poluljudi koji se hrane prljavštinom, krvlju i sl. Njihovi gradovi su sagrađeni na livadama i šumama koje to više nisu zbog ogromne količine prljavštine, smeća i ostalog. Samo carstvo je okruženo močvarama koje usporavaju napredak svih neprijatelja. Ne zna se pravo ime njihovog carstva jer se ne služe ljudskim jezikom, ali pretpostavlja se da su uspostavili nekakvu primitivnu vladavinu. Zgrade su građene od metala i čudnog biološkog otpada. Uopće ne poznaju magiju ali zbog bioloških promjena i mutacija podarene su im razne beneficije (regeneracija, otrov itd.).

    Filthsuckersi imaju na brzinu sagrađenu infrastrukturu koja se ne može pohvaliti velikim ombrambenim sposobnostima ali zato svaki neprijatelj koji ih napada nailazi na prepreke (šiljke, otrov) koje mu nanose štetu. Sličan pristup imaju i u ostatku vojne sile. Njihove kopnene jedinice i vozila su vrlo krhke ali i vrlo moćne. Okosnice vojske uglavnom imaju sposobnost regeneracije i otrova. Njihova moć je u velikom broju jedinica a najbolji način ratovanja protiv njih je onaj s veće udaljenosti, jer imaju malo ranged jedinica.





    Stonehill EmpireS- Narod koji je najviše tolerantan prema magiji I tehnologiji. Područje oko njihovog carstva obuhvaća planinski lanac koji im daje savršen prirodni štit od neprijatelja. Naučeni na surove uvjete udružili su se kako bi preživjeli i tako su stvorili vrlo moćno carstvo. Ljudi su snažni ali zbog svoje izoliranosti ne zna se jesu li baš i hrabri jer nisu vidjeli mnogo užasa izvan granice planine.

    Stonehillsi imaju zgrade sagrađene od kamena i drveta - ne baš zgodne oku ali vrlo funkcionalne. Orijentiraju se na obrambene moći i magije, a većinu jedinica čine moćna stvorenja s različitim sposobnostima. Iako su izdržljivi, imaju dosta slabe napade i slabi su na napade iz daljine. Snalaze se na kompliciranijim terenima ali su dosta dezorijentirani na ravnicama.





    BloodstalkersS- Skupina zlih bića, ili bolje rečeno demona. Proširili su se na gotovo čitavi kontinent. Pogoni ih čisto zlo tako da nemaju nikakvih posebnih slabosti. Teren ne utječe na njih. Njihova područja su opustošene livade i brda prekriveni lavom, crnom zemljom i pepelom. Imaju sposobnost zastrašivanja neprijatelja.



    Svaki narod ima svoje prednosti i mane, pa ih igrači biraju po nekom svom oprijedjeljenju, jel. Saveza nema jer je 4 igrača premalo za takve stvari, jer bi se npr, moglo dogoditi da se tri igrača urote protiv jednog i... ovaj treći nahebe Da je više igrača onda bi se i moglo.
    Ekonomija neće biti nešto strašno komplicirana niti će se igra mnogo oslanjati na taj aspekt, ali će se nekakva briga o kupovini i opremljanju vojske voditi.
    Kontinent će biti podijeljen na više regija koje raspolažu različitim resursima ili jednostavno služe kao prirodni štit. Svaka regija bi imala tzv. strateške "točke" gdje svaki igrač postavlja svoje jedinice i infrastrukturu, i tako bi igrači napadali/branili te točke kako bi uspješno osvojili regiju. Bit će kopnenih i navalnih bitaka, iako neki narodi ne raspolažu s navalnim jedinicama (osim ako ih ne osvoje).

    Borba je još debelo u izradi jer je to malo teže izvesti. Svaki igrač se bori protiv 4 naroda, što će reći da je upravljam Bloodstalkersima koji su univerzalni neprijatelji svima. Vrste unita su humanoid, creature, structure i vehicle.

    I šta još reći... ništa pametno, pokušavam dodat još neke elemente strategije a da ne bude prekomplicirano.
    Svi smo mi Mirko.

  19. #79

    Re: Prijedlozi za RP

    I to igram.

  20. #80
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Prijedlozi za RP

    Damn nice, svidja mi se, vjerujem da cemo počet sa 1) i 4)

    Imam taman vremena da za 4) izradim klase i slično, a za 1) sam potpuno pripremljen, tako da... Nabavite si Atlase/google earth i razmislite ocete li svi bit jedna posada ili ce svako bit svoj kapetan i gazda

    Also chevap: zvuci dobro, where do i sign up? XD
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  21. #81
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Prijedlozi za RP

    Ja bih igrao i tvoje isto, 1) i 4)
    Mislim, kad sad razmislim, ja samo pravim RPG-ove a nikad ne sudjelujem u njima.
    Svi smo mi Mirko.

  22. #82
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Prijedlozi za RP

    Šefe. Treba pomoć il nešto?
    Il da nastavim s Zombi.?

  23. #83
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Prijedlozi za RP

    Mali redizajn imortalizacije u "story driven level based progress moral decision dungeon survival party roleplay"


    Vjerujte mi, znam sta radim
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  24. #84
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Prijedlozi za RP

    Tako nešto sam i ja htio sa 4 bedaka samo što se na kraju ispostavilo da smo svi totalno neozbiljni i dezorijentirani
    I jer mi je sickpetey otvarao temu pa nisam mogao edit koristit.... ehhhh, good ol' times.
    Svi smo mi Mirko.

  25. #85
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Prijedlozi za RP

    Nisi mogao edit koristit jer je odredjeno vrijeme prolazilo. Samo moderatori,global i admini mogu editati svoje postove kolko god oce

  26. #86

    Re: Prijedlozi za RP

    Najavljujem zombie RP u stilu Tribesa. Početak vjerojatno sredinom ljeta, možda prije.

  27. #87
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Prijedlozi za RP

    = Citat = Izvorno postao hrčak
    Najavljujem zombie RP u stilu Tribesa. Početak vjerojatno sredinom ljeta, možda prije.
    Wait... Whut?
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  28. #88

    Re: Prijedlozi za RP

    Šta?

  29. #89
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Prijedlozi za RP

    Samo ne kuzim... Plemena zombija koja ratuju... Nevidim kako bi to trebalo ic XD
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  30. #90
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Prijedlozi za RP

    = Citat = Izvorno postao Delirium
    Plemena zombija koja ratuju...
    To bi bilo awesome!
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •