Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 39 od 39

Tema: Cynic

  1. #31

    Re: Cynic


  2. #32
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Cynic

    E ko bi išo na koncert u Ljubljanu?
    Ja si gledam da idem autom al ono, trebo bi nekog da ide samnom

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Cynic

    Procurio EP.

  4. #34

    Re: Cynic

    Maloki je bio dobar pa me obavjestio.upravo krenulo prvi put

  5. #35
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Cynic

    Može meni link?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Cynic

    Nakon prvog slušanja, najveće glazbeno razočaranje godine Nemam uopće problema s tim što su u potpunosti napustili stari zvuk, već u tome što ovaj novi ambient/prog/indie rock zvuk predstavljen na zadnja dva EPa zvuči poprilično loše, čak bi se usudio reći amaterski. Stilski preblisko Aeon Spokeu, koji je, koliko god volio ljude iza njega, poprilično blijed i prosječan projekt, izuzev možda par stvari. Kvragu, slušajući Elves Beam Out, i onu vokalnu izvedbu pred kraj ( Ls_ZjzMHNzIS, 2:45 ), osjećao sam se neugodno zato jer da se ne radi o Cynicu, takvo nešto više nikad nebi poslušao. Vokali na uvodnoj stvari su također potpuni promašaj. Kad izađe, novi album ću poslušati reda radi, ali ako su ova dva zadnja EPa ikakva indikacija zvuka novog albuma, a vjerojatno jesu, onda je očito da se ovaj bend u potpunosti istrošio i da više nemože ponuditi ništa kvalitetno i svježe, što im je od samog začetka bila glavna karakteristika. Teško mi ovo pada, s obzirom da su mi godinama bili jedan od najomiljenijih bendova, ali mi barem nitko nemože oduzeti užitak slušanja Focusa i Traced In Aira.

  7. #37
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Cynic

    Procurio huh?
    Idem onda sad u obližnji dućan po svoj primjerak.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  8. #38
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Cynic

    Meni je Aeon Spoke baš dobar projekt.
    Što se tiče novog EP-a - ja zadovoljan, pogotovo sa naslovnom stvari. Nije groundbreaking, ali bome nije ni loše niti razočarenje.
    Jebiga.

  9. #39

    Re: Cynic

    "Right now we're deep in [writing]Sthe album," Masvidal said. "It'll probably come out towards the end of the year. I think that's the goal, to deliver it by the summer. So that's it right now; just make a killer album. I feel really great about it already; I think that we're in good shape." Regarding the musical direction of the new material, Paul said, "It's almost like,
    I don't know how to explain it, but if I had to put it in a box it's more sci-fi, futuristic and alien but at the same time very song-driven. It's kind of like, to me, coming into CYNIC's body more. It feels very modern and at the same time it just feels really cool. I'm big in the space. It's definitely new. It's not like anything we've done before. It's a new color, a new space.
    I think people will really take note of even the guitar stuff. I'm really shifting gears, I'm trying things in a different way and the way stuff is played. It's a new space for CYNIC, for sure. It definitely sounds like us, except completely new."



    ovo mi frend poslo na emosen. super vijest.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •