Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 53

Tema: Zombifikacija - Lite

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Zombifikacija - Lite

    Foregner:

    Iskoračiš jednom nogom van čamca na dokove i okreneš se prema kapetanu, sa novcem u rukama, koji ga uzurbano uzima i brzo se sprema za isplovljavanje. Krećeš u šetnju gradom, ovo je mjesto gdje bi mogao podići svoju karijeru na višu razinu, sve je tu, ploča s oglasima, Alkemičar s problemima oko inkvizicije, i Krčma sa slobodnim krevetima.
    Doduše rijeka je malo prljava, ali ipak, nemože sve biti savršeno...

    Ogledaš se okolo dok ne primjetiš znak i oglasnu ploču, možda je dobra ideja da potražiš posao


    300 golda
    Mač + 1 att
    Chainmail + 1 def
    Hrane za jedan obrok



    Hrčak:

    Silaziš sa konja, i gledaš u nebo, smrad sa rijeke ti ulazi u nosnice.
    Ovo je grad prilika, iako, inkvizicija je nedavno stigla, što bi moglo uzrokovati probleme...
    Plaćaš štalaru novac da ti zbrine konja i uputiše prema glavnoj ulici...
    Manja postrojba Inkvizicijskih trupa prolazi pokraj tebe, obučeni su u crveno i imaju helebarde, te jako nestrpljiv izraz lica. Dolaze do jedne kuće i izvlače van ženu, nakon čega jedan od njih vadi papir i čita

    "Po naredbi, njegove eminencije,
    Kardinala Luciusa
    Optužena si za čaranje i prodaju
    duše vragu, sudit će ti se danas
    u podne."

    Ubrzo je odvode...


    500 golda
    Mač +1att
    armor +1 def
    Luk - First strike chance +50%

    S


    Stips:

    Koračaš nervozno po laboratoriju... prokleta inkvizicija, misle da svi prtljaju sa vragom i magijom, a sve što si želio je samo biti znanstvenik, otkriti nešto korisno i biti pamćen...
    Samo je pitanje vremena kada će doći... Možda, možda bi bilo pametno da odeš u grad i potražiš neku zaštitu, vjerojatno postoji neki avanturist tamo vani ko bi za dovoljno novca mogao pregledati činjenicu da se tu radi o Inkviziciji
    Vadiš ušteđevinu zarađenu prodavanjem lijekova protiv grčeva i prebrojavaš ju...


    Odjeća
    Alkemičarov pojas : Svi najbitniji sastojci (isti kao i u witcheru)
    700 golda





    BBM:

    Ulaziš u grad kroz prednja vrata, sa pismom od njegovog uzviušenog veličanstva...
    Horda ljudi u crvenom, radi neke vježbe, tako barbarski...
    Grad je pun nekakvog života, zabavljači, svirači i djeca koja se igraju, čak i medvjed koji pleše... takvo šta se nemože vidjeti na istoku...

    Staneš i razmatraš mogućnosti... prenoćište, odmor i onda predavanje pisma sutra, ili je bolje odmah završiti sa time?


    Sword +1 att
    thrown wep First strike chance +50%
    Pismo od Cara
    400 golda

    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  2. #2

    Re: Zombifikacija - Lite

    Krupni Nemac se zaputio ka lokalnoj katedrali ne bi li se malo odmorio i pomolio za spas.Dok je setao tmurnim ulicama razmisljao je o Brandenburgu i njegovoj domovini.Lagano je hodao,nastojao je da sacuva sto vise energije,buduci da se strahovito umorio u putu.Nije znao sta da ocekuje od ovog novog i stranog mesta,ali je bio siguran da ce naci barem malo mira,ali i posla u lokalnoj katedrali,u kojoj ce verovatno naci pripadnike svoga red.

    -Laganim hodom idem ka Katedrali.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Zombifikacija - Lite

    Yeng stoji u čudu i razgledava grad. Nakon nekog vremena odluči pronaći prenočište, jer je stigao prije roka, pa da se odmori prije primopredaje.

    -Razgledavam grad, pa u prvu krčmu/hotel koji nađem.

  4. #4

    Re: Zombifikacija - Lite

    "Nije loš ovaj grad, ali mu ipak treba malo pomoći olo uređenja, da mi je samo znati tko upravlja ovime...". "Nego, idem vidjet treba li tko kakav posao, nakon toga odlazim u krčmu popiti "malo" nečega, a nakon toga put ka noge prema bordelu. Jedino što se nadam je da me neće zbog toga uhatit nekakva bolest ili nešto takvo."

    -odlazim u krčmu po cugu i posao, a nakon toga u bordel

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    431

    Re: Zombifikacija - Lite

    "Po naredbi, njegove eminencije,
    Kardinala Luciusa
    Optužena si za čaranje i prodaju
    duše vragu, sudit će ti se danas
    u podne."

    Kada je to Štef čuo prepao se za svoju sigurnost. Pogledao je kroz prozor i vidio kako odvode jednu ženu.
    "Odmah moram po nekog tko će me zaštiti. Samo se nadam da će ovo biti dovoljno novaca.", Štef je govorio pri izlasku na ulicu.
    Krenuo je prema najbližoj krčmi nadi da će naći nekog jakog pustolova koji bi ga branio.

    - Odlazim u krčmu

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Zombifikacija - Lite

    Foregner:

    Ulaziš u Katedralu, svod je prekrasno oslika freskama, a veliki mramorni kipovi te gledaju sa obje strane, nekakva ceremonija se odvija, nekoliko ljudi u crvenome kleči, a neki član klergije, vjerojatno svećenik, ih posvećuje uljem i vodom. Odlučiš sjesti u zadnji red i tiho se moliti, no nakon ceremonije, čuješ kako svećenik poziva jednog od stražara i pokazuje prema tebi.

    Stražar dolazi do tebe

    - Gospodine, Kardinal vas želi vidjeti...

    Hodaš s njime do oltara iza kojeg stoji kardinal, okrene se i kaže, ah, vi ste ovdje kako bi se pridružili našem, svetom redu?

    300 golda
    Mač + 1 att
    Chainmail + 1 def
    Hrane za jedan obrok



    BBM:

    Ulaziš u krčmu, u kojoj nastaje tajac, svi te gledaju, krećeš se prema krčmaru i pitaš za sobu, 30 pari očiju te prati sve dok ne zamakneš iza vrata hodnika.
    Ulaziš u sobu... odmaraš se i umivaš... krčmar bi se uskoro trebao vratiti sa jelom...
    Odjednom iz krčme čuješ nekog kako govori nešto o straži...

    Sword +1 att
    thrown wep First strike chance +50%
    Pismo od Cara
    400 golda



    Hrčak:

    Sjediš u krčmi, vidno olakšan od novca, i u nju ulazi nekakav stranac, čudno obučen, sa nekakvim smiješnim mačem oko pojasa... odlučiš ne zabadati nos i piti svoje pivo
    nakon što su krčmar i stranac zamakli, u krčmu ulijeće neki čovjek koji viče nešto o Inkviziciji, i nudi 400golda onome tko ga bude štitio krećeš prema njemu... prilika za posao...?

    430 golda
    Mač +1att
    armor +1 def
    Luk - First strike chance +50%



    Stips:

    Ulaziš u krčmu, nakon što si izbjegao nekoliko patrola Inkvizicije...
    Iako nema baš puno pogodnih ljudi, nekoliko ti zapinje za oči, posebice onaj u kutu pod punom opremom...

    Izjavljuješ da nudiš 400 golda za usluge zaštite od inkvizicije, no muk se nastavlja, osim stranca iz kuta koji se ustao i krenuo prema tebi...


    Odjeća
    Alkemičarov pojas : Svi najbitniji sastojci (isti kao i u witcheru)
    700 golda

    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  7. #7

    Re: Zombifikacija - Lite

    "Dakle, vi trebate stražu? A što bi ja to konkretno trebao raditi da zaradim tih 400 zlatnika? I koliko je to opasno i izazovno?"

    -odlazim prema Stipsu i pitam za posao

  8. #8

    Re: Zombifikacija - Lite

    Weiss je prvo bio zacudjen,ali je posle osetio veliko olaksanje,razgovarace sa jednim kradinalom,to je za njega bio uspeh,buduci da je do sada najcesce ubijao varvare na severnoj granici carstva,ali eto,ukazala mu se prilika te je on odlucio da je uhvati.

    *Brzim pokretom se spustio na kolena i poljubio kardinalu ruku*
    "Vasa svetosti,da,istina je,tu sam da bi se borio za plamen i da bi sirio rec naseg gospoda."
    "Zelim se prijaviti,sluzicu do svog zadnjeg daha,odano i casno."

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Zombifikacija - Lite

    Čujem nekakav razgovor o nekakvom unajmljivanju stražara, a novac bi mi sigurno došao dobro.
    Prtilaim gospodinu i pitam ga da li mogu biti jedan od izabranih stražara.

    -Prilazim Stipsu i pitam za posao

  10. #10
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    431

    Re: Zombifikacija - Lite

    Uskoro su se prema Štefu počela približavati dva tipa. Jedan je imao jako lijepo oklop i izgleda kao pravi avanturist dok je drugi izgledao kao pripadnik nekog kulta. Njegova odjeća Štefu je bila nepoznata, štoviše, bila mu je smiješna. Iako oba dva nisu izgledala previše opasno, oba su imali mačeve i Štef je vjerovao kako posjeduju vještine za borbu.
    Obratio im se:
    "Vas dvoje? Ne izgledate mi nesto previše opasno, ali očajan sam pa ću uzeti bilo koga. Na raspolaganju imam 500 golda što znači da bih svakom mogao platiti 250 golda. Mislio sam vam platiti jednom tjedno jer nemam velike prihode zbog te proklete inkvizicije. To vrijedi ako ste zainteresirani jeli.
    A što se tiče posla i njegove opasnosti: želio bih da budete uz mene i kada dođu prokleti inkvizitori da ih otjerate!"

    - Obraćam se BBM-u i Hrčku i nudim im posao

  11. #11

    Re: Zombifikacija - Lite

    "250 će biti dovoljno. Naravno pod uvjetom da se ovaj drugi gospodin slaže. Nego, kako bi mi TOČNO trebali otjerat inkviziciju?"

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Zombifikacija - Lite

    ''250 će biti i više nego dovoljno Gospodine. Ali kao što je kolega suborac upitao, koje su naše metode otjeravanja te inki..inkvu..ikvinzicije?

  13. #13
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    431

    Re: Zombifikacija - Lite

    "Inkvizicije! Pfff stranci...
    Pa nije li logično? Ako dođu i počnu me odvlačiti vi ih upozorite da to ne čine. Ako vas ne budu slušali, vi ih malčice sasjeckate.
    Imamo li dogovor?"

  14. #14

    Re: Zombifikacija - Lite

    "Moram razmisliti do sutra, upoznati se sa gradom noću. Očekujte me tijekom noći da vam dam odgovor. Netrebate me tu čekati, naći ću vas."

    -odlazim iz krčme i šećem po ulicama da se upoznam sa gradom i smještajem zgrada te da vidim gdje tko živi

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Zombifikacija - Lite

    ''Naravno. Ja sam uvijek na rapolaganju Gospodaru.

    -prihvaćam posao i odmah u krpe.

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Zombifikacija - Lite

    Foregner:

    Nakon kraće ceremonije, ustaješ i tvoja nova "braća" ti izražuju dobrodošlicu, osjećaš se kao da si dio nečega, imaš krov nad glavom, krevet i hranu, i samo služiš Bogu...

    Nakon podjele uloga tebe je dopao najlakši zadatak, čuvanje ćelija u tamnicama...
    Silaziš u tamnice i sjedaš za stol, ogavno mjesto, mokro, smrdljivo, i puno ljudi kakve nebih volio susresti na ulici, no poniznošću se gradi karakter, i mirno marširaš iako te jedna vještica iz obližnje ćelije "vabi" pogledom...

    Iz jedne od ćelija čuješ viku...


    300 golda
    Mač + 1 att
    Chainmail + 1 def
    Hrane za jedan obrok



    BBM:
    Sve je išlo glatko, dobio si prvi posao, a nitko te još nije opljačkao, ubio, osakatio ili nešto gore...
    Ležiš u krevetu i rezmišljaš, o domovini, o novom životu koji ćeš stvoriti ovdje na zapadu...

    Ali se onda sjetiš pisma koje bi trebao predati...
    Možda bolje da ga predaš prije nego se baciš na svoje poslove kod alkemičara...



    Sword +1 att
    thrown wep First strike chance +50%
    Pismo od Cara
    400 golda



    Hrčak:

    Bauljaš po gradu, vidno pijan. Vani smrad rijeke nošđen vjetrom, okreće i najjače želuce. Neki sumnjivi tipovi te gledaju ispod oka, sa, pretpostavljaš ne baš časnim namjerama, Počinje padati lagana kišica i bolje ti je da se skloniš nekuda ... teturaš preko mosta i u jednom trenutku povraćaš u rijeku...

    "Hmm" misliš "Pa ionako nemože smrdit gore..."

    i kreneš prema bordelu


    430 golda
    Mač +1att
    armor +1 def
    Luk - First strike chance +50%



    Stips:
    Napokon, čak dvojica, a i rade po zadovoljavajućoj cijeni...
    Ulaziš u kuću i počinješ se pripremati za eventualne mogućnosti...

    Tko zna, Sljedeća prilika se možda neće ukazati...
    Sjedaš za stol i pregledavaš spise.

    <Praviš potione, nabaci si par formula, pa napravi koji>


    Odjeća
    Alkemičarov pojas : Svi najbitniji sastojci (isti kao i u witcheru)
    700 golda




    Sonic:

    Bacili su te u ćeliju... ni prvi, a sigurno ni zadnji put...
    Ali ovo je inkvizicijska ćelija, možda je iz njih teže pobjeći?
    Čuvar u teškom oklopu je vani i korača, promatraš ga i njegov hod... ne čovjek s kojim bi se trebalo zamjerit...

    Odjednom vika iz jedne od ćelija niže niz hodnik, stražar odluči vidjeti što se događa, i ostavlja tvoju ćeliju, kao i škrinju sa svim tvojim stvarima, ne branjenu...

    Vadiš pomno skariveni lockpick, nekad si jednostavno sretna što si žena...


    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  17. #17
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Zombifikacija - Lite

    Gad se napokon maknuo iz vida!
    Lilith je počela ozbiljno žaliti što je imala posla sa onim starim magom. Kratko vrijeme mu je bila šegrt, i ubrzo odustala zbog napora i koncentracije koje zahtjeva Magija, ali to je bilo dovoljno da ju dohvati Inkvizicija.

    Pa, ovo treba brzo obaviti...

    *pokušava otvoriti ćeliju lockpickom*
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Zombifikacija - Lite

    ''Oh da! Bolje da dostavim pismo i da završim s time.''

    -spremam se i izlazim iz krčme te se upoćujem prema dvoru.

  19. #19

    Re: Zombifikacija - Lite

    "Mislim da nisam u mogućnosti sada otić u bordel, još će mi gradsku stražu pozvat zbog pijanstva, pih! Idem ja rađe otkrit gdje živi onaj znastvenik. Tako je! to ću napravit. A onda ću ubit onog zmaja kad ga nađem, pa ću..."

    -tražim di je znanstvenikova kuća

  20. #20
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    431

    Re: Zombifikacija - Lite

    Štef je našao dva osobna zaštitara i moći će ih platiti.
    Sada kada je napokon skinuo sa leđa prokletu inkviziciju može se posvetiti poslu.
    Naime, Štef je došao je došao do jako zapanjujućeg otkrića: našao je formulu za napitak koji bi na nekoliko minuta čovjeku odstranio osjećaj boli.
    Nazvao ga je "Ubijač bolova". U već ključalu vodu dodao je sljedeće sastojke: vitrol, hydragenum i vermilion.

    - spremam napitak

  21. #21

    Re: Zombifikacija - Lite

    "Halt!AHCTUNG!"
    Drao se wiess,iz petnih zila,primetio je da od jedne celije dopire buka,pa je automatski krenuo ka njoj.Izvadio je mac i brzim korakom krenuo napred!
    Ali taman dok je krenuo niz hodnik,primetio je da ce ukoliko on ode,celija sa onom vesticom ostati nebranjena:
    "Kurvo bezbozna!Neces izaci!"
    Stao je ispred celije i kao da se pripremao da vestici raspoluti glavu..

    -Stojim ispred Sonicove celije,motrim na njega,ukoliko napravi jedan korak,upadam unutra i nabijam mu mac u bubrege.

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Zombifikacija - Lite

    Borba: (rollovi u Raspravi)

    Uspjela si izaći iz ćelije, i uzeti nekoliko stvari, svojih stvari, i vratiti se u ćeliju prije nego se čuvar vratio. A onda, jedan brz potez vratima i čuvar je pao u nesvijest.
    Saginješ se nad njega i pretražuješ mu đepove, otuđuješ novac...
    Sad samo treba izići iz zgrade...



    Foregner:

    Glava...argh... budiš se u krevetu, pod stražom, a kardinal te gleda sa uzglavlja kreveta...

    "Podbacio si u najjednostavnijem zadatku..."

    "Ali kardinale, to mora da je bila nekakva magija... nije mogla tako brzo otvoriti..."

    Kardinal diže ruku i zaustavlja te...

    "Događaju se čudne stvari oko gradskog gorblja, zadnja dvojica koju sam poslao nisu se vratila, ti ćeš ići to provjeriti, i ako preživiš, bit će ti vraćena čast..."

    Odlazi a ti sjediš u krevetu u tišini...


    Mač + 1 att
    Chainmail + 1 def
    Hrane za jedan obrok



    BBM:
    Ulaziš u dvorac i dobivaš sastanak sa Lordom, koji te prima u svojoj sobi...

    "Dragi gospodine, razumijem da imate nešto za mene?"

    Predaješ mu pismo koje on otvara i pomno čita, pogledavajući te po koji puta...

    "Ovdje piše da ste dužni ostati ovdje neko vrijeme kako bi pomogli oko treniranja moje straže, nadam se da ste pronašli neko prenoćište inešto posla jer počinjemo sljedeći tjedan... Ukoliko niste, uvijek možete pogledati na oglasnoj ploči..."

    "pozvat cu po vas, kada bude vrijeme... doviđenja"
    Odlaziš i zatvaraš vrata za sobom, mozda bi trebao potraziti onog alkemičara...



    Sword +1 att
    thrown wep First strike chance +50%
    Pismo od Cara
    400 golda



    Hrčak:

    Malo otriježnjen hladnim jesenskim zrakom, hodaš prema alkemičarevoj kući, blizu štala gdje ti je i konj... prolaziš pokraj vratnica ispred kojih 6 inkvizitorijalnih stražara stoje, 4 od nijh bulje u vrata a druga dvojica prema tebi...

    "Po naredbi kardinala Luciusa, Groblje je zatvoreno do daljnjega...
    Samo oni sa inkvizitorijalnim pismom mogu proći..."

    Čudni ljudi...

    U malo vremena si ispred alkemičarove kuće, u koju ulaziš, da bi zatekao, mračnu, slabo osvijetljenu, hrpu svega i svačega koju bi netko mogao nazvati "laboratorijem"

    "Ahhh, moj dobri čovječe... napokon ste tu..."


    430 golda
    Mač +1att
    armor +1 def
    Luk - First strike chance +50%



    Stips:
    (potion uspješan)

    Tek nekoliko minuta nakon što si završio potion, u kuću ti ulazi jedan od tvojih budućih stražara, nudiš mu stolicu i piće, i čekate drugog stražara kako bi dogovorili sve pojedinosti...

    "Nadam se da ste dobri s tim mačem?"

    "naravno, ništa se ne bojte..."

    "Bah, nije da se bojim nekih kratkovidnih idiota koji vjeruju u bajke..."

    A onda se začuje kucanje...


    Odjeća
    Alkemičarov pojas : Svi najbitniji sastojci (isti kao i u witcheru)
    700 golda
    potion za bolove




    Sonic:

    Stražar je u nesvijesti... brzo kupiš gold sa njega i produzuješ prema izlazu...
    Nadaš se da ćeš stići kući prije nego te netko primjeti...

    "HEJ TI--"

    Prvo pravilo bijega je da se ne osvrćeš kad čuješ ove riječi, pa stoga, požuriš i nestaneš u sjenama uličica...

    Nakon par minuta doalziš do svoje ulice, no onda začuješ topot konja i inkvizitorijalne trupe iz sebe... ogledaš se oko sebe i vidiš da je onaj ludi alkemičar zaboravio zatvoriti prozor.
    Nabrzinu se upuljaš unutra i sakriješ u ono, za što se nadaš da je ormar s odjećom...

    glasovi dolaze iz susjedne sobe...


    Dagger: +1 att
    Armor : +1 def
    300 golda
    Lockpick x1

    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  23. #23

    Re: Zombifikacija - Lite

    "Dodjavola,u ovom zadatku moram uspeti..secam se te kuje iz zatvora,platice svoju prevaru glavom...
    Weiss je krenuo ka groblju,samouveren i odlucan,nista ga nece zaustaviti.

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Zombifikacija - Lite

    ''Nebrinite Lorde. Našao sam smještaj.''
    Odlazim od Lorda, te krećem prema krčmi. Dolazim u krčmu i raspitujem se da li netko zna nešto o onome alkemičaru. Jedan čovjek mi da upute do njegovog prebivališta, te sam se odmah uputio prema njemu.

    -odlazim do alkemičara(stips valjda)

  25. #25

    Re: Zombifikacija - Lite

    "Tko kuca u ovo doba noći?" priupitam alkemičara. "Idem u vašu sobu kako me nebi otkrili. Ako je inkvizicija ili netko takav samo mi dajte znak. Neće od glavobolje znati što se dogodilo ove noći više nikada."

    -skrivam se u alkemičarovoj sobi i s mačem u rukama čekam njegov znak

  26. #26
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    431

    Re: Zombifikacija - Lite

    Naglo prekinut u razgovoru sa jednim od svojih zaštitara, Štef se zabrinuo tko bi mu mogao kucati u ovo doba noći.
    "Tko kuca u ovo doba noći?", rekao je zaštitar, a zatim dodao, "Idem u vašu sobu kako me nebi otkrili. Ako je inkvizicija ili netko takav samo mi dajte znak. Neće od glavobolje znati što se dogodilo ove noći više nikada."
    "M..m.ože", slabo je rekao Štef sa očitim strahom u glasu. Prepao se da nije možda inkvizicija,a njegovog drugog zaštitara nema. "Ovaj je pijan. Neznam hoću li preživjeti ovu noć...", pomislio je Štef te krenuo prema vratima da ih otvori.

    -otvaram vrata i provjeravam tko je

  27. #27
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Zombifikacija - Lite

    Foregner:

    Ulaziš na groblje...

    Sve se čini mirno, mjesečina obasjava gorbove a vjetar piri...

    šetaš okolo, na ulazu u kriptu nađeš onu dvojicu nesretnika, ubijeni, rastrgani...

    Skoro je ponoć.

    MOžda bi trebao otići i istražiti, na zidu primjećuješ baklju koja bi možda još mogla gorjeti...


    Mač + 1 att
    Chainmail + 1 def
    Hrane za jedan obrok



    BBM:
    Par metara ispred kuće vidiš da pred vratima stoji hrpa muškaraca...
    Invkizicija...

    Možda bi se trebao okrenuti i otići...
    To bila izdaja, a izdaja nije časna...

    Odlučuješ malo ostati...

    "OTVARAJ! ZNAMO DA SAKRIVATE VJEŠTICU UNUTRA!"

    Vješticu? hmm, Starac sakriva puno toga... ali vješticu?



    Sword +1 att
    thrown wep First strike chance +50%
    400 golda



    Hrčak:

    Sjediš na krevetu u stražnjoj sobi, puno čišćoj od one prve...

    "OTVARAJ! ZNAMO DA SAKRIVATE VJEŠTICU UNUTRA!"

    Sranje, Inkvizicija je, a od onog Istočnjačokg kukavice ni traga...
    Nešto šušne u ormaru, ma samo je miš...

    Oslanjaš se na vrata i slušaš daljnji razgovor...


    430 golda
    Mač +1att
    armor +1 def
    Luk - First strike chance +50%



    Stips:

    Odškrinjuješ vrata, a vani stoji puna četa inkvizitora...

    "OTVARAJ! ZNAMO DA SAKRIVATE VJEŠTICU UNUTRA!"

    VJEŠTICA? Kakva sad vještica? Nervozno se ogledavaš oko sebe, onaj čuvar možda nebude od tolike pomoći ako je pijan...

    Mozda bi ih mogli srediti... ali onda opet tko zna koliko ih je... odavde se ne vidi baš najbolje...

    Definitivno je bila dobra ideja staviti onaj tajni prolaz u podrum... ali to je bilo dosta riskantno, a i da ne spominjemo da se vise nebi mogao vratiti u grad...




    Odjeća
    Alkemičarov pojas : Svi najbitniji sastojci (isti kao i u witcheru)
    700 golda
    potion za bolove




    Sonic:

    Netko ulazi u sobu, muškarac...
    Sjeda na krevet i pažljivo osluškuje.
    "OTVARAJ! ZNAMO DA SAKRIVATE VJEŠTICU UNUTRA!"

    Prilično se dobro čuje u ormaru... što sad... pustit će ih unutra i otkrit će te... a onda...

    zagledaš se u muškarca kroz rupu na vratima... a možda...


    Dagger: +1 att
    Armor : +1 def
    300 golda
    Lockpick x1

    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  28. #28

    Re: Zombifikacija - Lite

    "Prozor. Imam ideju. Alkemičaru, pusti ih unutra, kada uđu napastu ću ih odostraga i lakše ćemo prikrit dokaze. Brzo!"

    -izlazim kroz prozor kako bi mogao napasti inkviziciju sa leđa

  29. #29

    Re: Zombifikacija - Lite

    Weiss lagano uzima baklju u ruku i krece dublje u kriptu,toliko je samouveren i fanatican da ce radije umreti nego doziveti neuspeh.

    -Uzimam baklju,idem dalje niz prolaz,izlvacim mac iz korica.

  30. #30
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Zombifikacija - Lite

    Lilith je odvagala što će dalje učiniti... Ona dvojica u sobi su, čini se, bili u jednakim problemima kao ona. Inkvizicija je mogla provaliti u kuću svaki čas, veće su šanse da pobjegnu skupa.

    *izađe iz ormara*

    "Gospodo, nemam vremena za objašnjavanje, ali mislim da smo svi u govnima ako oni fanatici dospiju u kuću, ima li neki drugi izlaz odavde?"
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

Slične teme

  1. Zombifikacija Ep.2. - Teh Game
    By Delirium in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 05-07-2011, 22:44
  2. Reverstris Lite
    By Burek_fr0m_SPACE in forum Gaming općenito
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 07-04-2011, 20:50
  3. Nintendo DS, DS Lite ili DSi
    By SkunK in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-11-2009, 21:14
  4. Lite-c
    By cerberi in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-01-2008, 13:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •