Vidi rezultate ankete: Biste li kupili bonus paket za browser-based igru?

Glasači
13. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Uvijek kupim, ako mi se igra svidi

    0 0%
  • Kupio bi da su cijene prihvatljivije

    2 15,38%
  • Nebi, samo zato jer nemam love

    2 15,38%
  • Osobno ne, ali razumijem ako netko drugi bi

    2 15,38%
  • Ne, to je bacanje novca u vjetar

    7 53,85%
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Općenito o browser-based igrama

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Općenito o browser-based igrama

    Evo, meni je prvo iskustvo sa browser-based igrama bio Ogame, još u vrijeme kad je bio megapopularan. Bio je dobar način za skratit dan, sve dok moje cijelo carstvo nije postalo farma nekog moćnika ... Odustao sam kad su mi otkriveni bili i planeti u žnj galaksijama >.>

    Druga igra koju sam provao je bila Yahoo Soccer Manager. Zabavna simulacija nogometa, problem je bio što je jako velik skok između početnika i prosječnog, jer je u svakom trenutku na transfer marketu visilo milijun ljudi što su licitirali, a i problem su predstavljali cheateri. I bonus paket je činio veliku razliku.

    Sada sam počeo buzzerbeater, simulacija košarkaškog managera, i zasad izgleda jako dobro. Imaju dobar sistem protiv cheatera, i svakome igraču se odmah zna realni raspon cijene temeljen na prodajama igrača sličnih karakteristika, pa je nemože netko bezveze napuhat. Odmah na početku se mogu dovesti značajna pojačanja ako se novac dobro uloži, što recimo nije bio slučaj u yahoo soccer manageru. Pozitivno je to što supporter paket ne daje nikakvu značajnu prednost onima koji ga kupe, samo poboljšava pristupačnost, olakšava prikaz rezultata, daje mogućnost prikaza na mobitelu itd. Negativno je cijena istog, koji dođe 40 dolara godišnje... Mislim, dati takav novac za igru koja nema niti animacije, niti zvuk, i praktički nema grafiku ako isključimo koju sliku tu i tamo, je meni apsurdno, jer za iste pare mogu dobit recimo novi CoD.

    Jeste li ikad kupovali te bonus pakete za takve igre? Mislite li da to ima smisla ili ne? I kakva su vaša iskustva sa browser-based online igrama?

  2. #2
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Općenito o browser-based igrama

    Igrao sam razne gluposti, ali najzanimljiviji mi je definitivno Erepublik, kojem sam se opet vratio. Sa političkim strankama, novinama, ekonomijom, ratovima između zemalja itd. komjuniti owna ostale igre takvog tipa.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Općenito o browser-based igrama

    Kao i Sonic, svašta sam igrao, ali vrijeme sam najviše trošio za eRepublikom i, naravno, Samurai Wars, na kojem sam potrošio lijepih 300 igranja (bio mi je zanimljiv do bola). Sad, nažalost (ili na sreću), ne igram nijednu igru, ali rado bi ponovno krenuo.
    I am an island.

Slične teme

  1. Warcraft browser-based?
    By Wolfwrath in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 30-08-2008, 22:41
  2. Star wars browser based game
    By marijanovic in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 25-06-2007, 14:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •