Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Trebam preporuku stranica za narucivanje hardware-a

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Trebam preporuku stranica za narucivanje hardware-a

    Trazim jedan komad hardware-a i nikako ga ne mogu naci.
    Trazim 200 mm red led fan. Niko mi je pomagao i rekao da probam u Opric-informatici.
    Dok sam ja njih nazvao nakon par mjeseci rekli su mi kako vise ne posluju sa Case-Kingom i da oni takvih fanova nemaju.
    Zvao sam Feniks kompjutere i ne mogu mi naruciti.
    Probao sam naruciti sa Amazona ali ne dostavljaju u Hrvatsku.
    Gledao sam Case-King ali oni trenutno nemaju crvene 200 mm fanove.
    Probao sam naruciti sa Frozen CPU, ali sama poštarina dođe nekih 47 dolara. Još sam cijenu fanova bio spreman platiti, ali poštarina je zbilja krajnji bezobrazluk.
    Ako znate neku stranicu napisite pa da vidim jel imaju fanove ili ne.

    Nije mi jasno zašto se kod nas ne narucuju 200 mm fanovi sa ledicama. Običnih 200 mm ima ko pljeve, a sa ledicama nema.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  2. #2
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Trebam preporuku stranica za narucivanje hardware-a

    Pa uzmi taj obicni bez LEDica. dosta ti je jedan LEDicasti sprijeda i ovi nonLED s boka i gore. Alternativa ti je da kupis HAF 912 Plus za 700 kuna. U njemu dobijes 200mm LEDicasti crveni fan i zatim ga zamijenis s obicnim od 200mm i prodas takvo nonLED kuciste nekome. Ja naprimjer vise ne volim LEDice i lepsa mi je HAFina beznjih, a mnogo mi je simpa HAF 912 Plus. Imas bezbroj kombinacija, ali cim prije shvati gdje zivis i odustani o LEDica da te ne sredi bradati djedica naboranog lica.


  3. #3
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Trebam preporuku stranica za narucivanje hardware-a

    Shvačam ja gdje živim, ali se nisam nadao da će i naručivanje preko interneta biti težak pothvat. Da meni gori pod nogama zbog temerature kompa kupio bi ja i obicni fan. Ali eto totalno sam se nabrijao na te LED fanove pa si želim to nabaviti.
    A za Hrvatsku shvačam da sve što je izvan nekakvih okvira uobičajenog jako teško nabaviti.
    Možda pošaljem Case-Kingu mail da vidim da li bi mi oni mogli nešto nabaviti.
    Na kraju ću još morati čekati da 200 mm fanovi postanu standardna oprema u kučištu.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  4. #4
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Trebam preporuku stranica za narucivanje hardware-a

    Eto dogovorite se, niko kupi HAFa i proda ti fan iz njega i oboje dobijete što želite. Niko omiljeno kučište a mirogmablablabla dobije svoj fan sa ledicama

  5. #5
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Trebam preporuku stranica za narucivanje hardware-a


    Ovo se samo meni moze desiti. Ja jednostavno ne vjerujem...
    Na kraju odlucim naruciti fanove od Frozen CPU i nakon mjesec dana mi dolazi poruka da imajuSteških problema sa nabavom crvenih 200 mm fanova.
    Fucking ne-vje-ru-jem. Ovo nije normalno, ako ih u Americi nema onda ih nema nigdje.
    Kako me živcira da ekipa tamo nabavlja svakave điđe-miđe i ostale gluposti i kerefeke,a ja ne mogu nabaviti ni overpriced 200 mm red fanove.
    U ovakvim trenutcima fakat pocinjem misliti da me neka viša sila namjerno sabotira.

    Mail.
    We are having major difficulty acquiring your Megaflow fans in red. Seems they are completely out with no return in sight.
    I do have the Blue LED version available for immediate shipment. Would this be acceptable?
    Reko nema sanse, daj ti meni crvene, ako ih ne bude bilo budem trazio povrat novca.
    Ovo boldano me malo zabrinjava. Sta ih ne proizvode vise, koji kok...
    Me reko cekati cu i jos jedan mjesec ako treba, valjda ce ih nabaviti...

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  6. #6
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Trebam preporuku stranica za narucivanje hardware-a

    Upravo su mi javili da ce sredinom cetvrtog mjeseca dobiti fanove.
    Dobro je, vec sam se zabrinuo....

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

Slične teme

  1. Trebam preporuku programa za kloniranje diska
    By marijanovic in forum Radioničke vježbe
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-09-2011, 13:17
  2. Web stranica (Trebam pomoc, zato sam stavio ovdje)
    By Kaje jaje in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 31-01-2008, 13:51
  3. Trebam preporuku za PSX
    By darkside in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 01-10-2007, 07:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •