Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Crysis 2 MP demo

  1. #1
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Crysis 2 MP demo

    U ovoj temi možete početi pucati svoja iskustva igranja Crysis 2 demo-a koji je izašao danas. Evo ja ću početi prvi s ne baš najboljim vijestima.
    Lijepo sam skinuo demo i krenuo na proces registracije, međutim GameSpy preko kojega se sve odvija mi neće prihvatiti proces registracije, odnosno username/password. Naravno odmah sam kontaktirao još neke ljude i svi mi kažu da imaju isti problem. Potom sam malo prosurfao i vidim da se isto dešava mnogim igračima, a izgleda da je razlog tome ogromna navala na serverima. Pa rekoh ako ja ne mogu biti prvi koji će napisati neki report o igranju demo-a, možda će svoja iskustva s nama podijeliti netko od vas tko je uspio upasti, dok mi ostali jadnici moramo čekati u redu
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  2. #2
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    661

    Re: Crysis 2 MP demo

    Iskoristio sam svoj stari account. Onaj sa kojim sam igrao prvi Crysis i Crysis Warhead (Wars). Logirao sam se iz prve, ali nisam upao u server iz prve, već iz trećeg pokušaja. Isprobao sam obije mape i sasvim su u redu, definitivno ne bi škodilo da su veće. Igra, bez obzira na odjela (koja su sada dobila neke inovacije), malo vuče na CoD franšizu, iako ovdje treba više metaka da ubiješ. Glavni razlog zašto igra ima lagani CoD feeling je taj što su mape male, pa baš i nema nekog odmora nego si stalno u nekakvoj akciji. Inače ja sam uvijek bio više za Battlefield style nego onaj CoD-ovski. Nekako slutim da će igra biti daleko bolja (i MP i SP) od CoD:BO, to govorim jer primjećujem da se, već sada, navedene igre dosta uspoređuju. Sve u svemu, čim više igram, osim što se više privikavam na sistem borbe, tim mi se više igra sviđa.
    Jedno je sigurno; nisam odustao od kupnje originala.

  3. #3
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Crysis 2 MP demo

    Jel istina da je demo samo DX9? Na njihovom forumu jedan pljuje da je to obični port s konzola.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    661

    Re: Crysis 2 MP demo

    Jedine grafičke postavke koje demo nudi su:
    - Postavke rezolucije
    - V-Sync
    - Izbor između 3 opcije (Gamer - Advanced - Hardcore) koje se odnose na generalnu kvalitetu grafike u igri




    To je to, nema ničeg drugog u samim grafičkim postavkama igre, niti se da naslutiti da li je riječ o DX11 ili "staroj" devetki.

    Postat ću još neke screenshot-ove u akciji.

    EDIT:Sviewtopic.php?f=7&t=32052&start=735

  5. #5
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Crysis 2 MP demo

    Evo uspio sam se regat i logirat, nije mi nikako htio prihvatiti nick W1k1n6 pa sam se logirao kao WikingCRO, pa ako netko vidi taj nick neka zna tko će mu se krvi napit. Pokušao sam upasti jedno dvadeset puta i uspio samo jednom. Ne samo što serveri izbacuju uz veselu poruku "Cannnot connecet on host" ili tako nekako, već su podaci u listi servera totalno krivi. Ne prikazuje vam dobro pingove, pa ni broj igrača na serverima. Nekoliko puta sam išao na server za koji je pisalo da nema niti jednog igrača, čisto sam htio malo upoznati mape, no onda mi javlja da je server full. Pored toga kada sam napokon zaigrao, nakon promjene mape me izbacilo van i tako nekoliko puta.
    Trebaju čim prije riješit ovo sa serverima, jer je poprilično frustrirajuće i ubija volju za igrom. Što se same igre tiče, ne djeluje mi tako loše, meni se dopadaju male mape, jer bi bilo glupo da igra koja je brza poput UT-a ima mape od 50 kvadratnih kilometara. to me je ubijalo u prvom Crysisu. Hodaš pola godine do mjesta sukoba i onda te neko skelji prvim metkom. Ovo me pomalo podsjeća na FEAR Combat, pomalo na UT, mrvicu na CoD, zapravo ništa posebno originalnog osim fuckin nanosuita. Nisam se išao baviti proučavanjem što sve može nanosoit ali sam u uvodnoj tutorial animaciji vidio da je tu i neviljivost i super snaga, štit i ostala sranja kojima baš nisam previše sklon. Oni koji se malo više pozabave proučavanjem nanosuita mislim da će totalno rulati u igri. Igrači koje sam do sada susretao prilično su njubasti baš kao i ja pa ih nije tako teško pokokati, no imam osjećaj da ako netko želi postat manga u Crysis 2 MP-u, doista mora skužiti sve glitcheve nanosuita. Osobno nisam baš previše siguran da će mi se to dat. Meni bi najdraže bilo da postoji mod u kojemu nema tog šminkerskog odijela. Uglavnom nisam baš tako oduševljen da ću istog trena pohrliti u dućan po svoju kopiju Crysisa 2, no vidjet ćemo nakon malo više igranja. Sad idem bacit malo MoH da dođem sebi od ovog šarenila
    Eh da, grafika je izgleda doista DX9, ali je dizajn svega vrlo lijep pa ne smeta. Dobra stvar je što igra leti i ne treba vam ništa bolji stroj od kompa koji je vrtio Crysis.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  6. #6
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Crysis 2 MP demo

    meni login ne prolazi opće, al po kritikama koje sam sastrane čuo, niš ne propuštam. Od prvog prikaza gameplaya sam skužio da to nebu igra za mene, al nado sam se probat bar malo.

    Živi bili pa umrli

  7. #7
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Crysis 2 MP demo

    Ovo je po meni igra koju je fora dofurat na LAN party, pa zaigrat s ekipom pred jutro kad su već svi lagano zombirani.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  8. #8
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Crysis 2 MP demo

    Mali update, izašao je patch 1.2 za Crysis 2 demo. Patch bi trebao riješiti neke od problema poput registracije, no i dalje nije riješio problem s neprikazivanjem pingova.

    Eto što donosi:
    What bring's us PC MP demo Patch 1.2 :

    * Press Start to Begin” has been changed to “Press Enter to Begin” on the main menu
    * Ping changes in server browser - no ping for anyone now (all 0) – “Crytek is working very hard to fix this for the shipping game”
    * Fixed crash if getting force disconnected from a dedicated server (although the force disconnect issue has been resolved anyway)
    * Account creation now works properly
    * G35 headset fix now implemented
    * People not able to sign in with certain characters such as “-“ or “numbers” in their username, now can
    Demo bi vam se trebao automatski patchirati kad ga pokrenete, no ako vam iz nekog razloga to ne uspije možete ga downloadati s http://www.diabolic-servers.com/board/d ... ile&id=144
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  9. #9
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2010
    Postova
    22

    Re: Crysis 2 MP demo

    zna li ko kako da ukljucim hologram otkljucao sam ga al nemam pojma kako ukljucit ? ajd please

  10. #10
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Crysis 2 MP demo

    Nisam ga otključao ali brijem da ga aktiviraš sa sekundarnim fire modom (default je 2) i onda lijevi klik miša.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  11. #11
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2010
    Postova
    22

    Re: Crysis 2 MP demo

    Moze sad probao HVALA

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Crysis 2 MP demo

    dal radi jos pc demo? jer su onog na ps3 ugasili zbog lose konekcije...

    i ak radi, od kud ga skinut?

  13. #13

    Re: Crysis 2 MP demo

    = Citat = Izvorno postao Doggy
    dal radi jos pc demo? jer su onog na ps3 ugasili zbog lose konekcije...

    i ak radi, od kud ga skinut?
    jos je igriv vjerujem.....evo ti link pa skini odavde http://compactiongames.about.com/gi/o.h ... layer-demo
    no....ako bude sporo downlodao...odi i skini ga sa EA web site-a.uzivaj
    SaČuvajte drveĆe....pojedite dabra

  14. #14
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Crysis 2 MP demo

    Danas je završila demo faza, nema više. Ali kad izađe igra, PC Play će dići jedan server.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

Slične teme

  1. Dolazi Crysis 2 demo za PC
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 26-03-2011, 17:21
  2. Crysis 2 multiplayer demo dolazi 1. ožujka
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 02-03-2011, 15:39
  3. Sutra izlazi MP demo Crysis 2, samo za Xbox 360!
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 25-01-2011, 00:58
  4. Crysis 2 će biti u 3D-u + Crysis 2 beta
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-07-2010, 00:49
  5. Crysis Warhead i Crysis na Steamu
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-10-2008, 10:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •