Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Problem oko GTA IV

  1. #1
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Problem oko GTA IV

    Ok zelio bi samo odgovore, dakle kupio sam original GTA IV, igra mi i dalje šteka ko luda, stavio sam patch 1.0.7.0, pokusao pokrenit kao kompatibilno s nekim drugim windows sustavom, nema sta nisam i dalje mi šteka...jel moguce da ne koristi sve jezgre na procu? ima neko nekakvih ideja ili slican problem koji je uspio rijesit? Konfiguracija mi je u potpisu, realno trebo bi igrati bez problema...

    I molio bi moderatore da ne zatvaraju odma temu sa forom "kupi original" il tak nekom debilanom, jer igru original i imam.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Problem oko GTA IV

    koji imas monitor i na kojoj rezoluciji igras? ta grafa i nije neka bestija,a moguce da si se zaletio sa detaljima jer gta je jos uvijek jako zahtjevan...

  3. #3
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Problem oko GTA IV

    Najdebilniji potez ikad, kupit najneoptimiziraniju i najzahtjevniju igru u proteklih 10 godina.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Problem oko GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Najdebilniji potez ikad, kupit najneoptimiziraniju i najzahtjevniju igru u proteklih 10 godina.
    Ali vjerojatno i najbolju.

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Problem oko GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    = Citat = Izvorno postao Aral
    Najdebilniji potez ikad, kupit najneoptimiziraniju i najzahtjevniju igru u proteklih 10 godina.
    Ali vjerojatno i najbolju.
    Also, sad te volim <3 <3
    I am an island.

  6. #6
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Problem oko GTA IV

    eo odjednom se problem rijesio sam od sebe, sad mi gotovo savrseno radi, zna zatrzat, ali to je mozda i do konfiguracije s tim da igram na max, 1440x960....normalno VD je spusten na 40...
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  7. #7
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Problem oko GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    = Citat = Izvorno postao Aral
    Najdebilniji potez ikad, kupit najneoptimiziraniju i najzahtjevniju igru u proteklih 10 godina.
    Ali vjerojatno i najbolju.
    Mislim da ipak GTA 4 nije zaslužio titulu najbolje igre desetljeća, ali tu je negdje. Od idućeg nastavka očekujem neke nove stvari.

  8. #8
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Problem oko GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Najdebilniji potez ikad, kupit najneoptimiziraniju i najzahtjevniju igru u proteklih 10 godina.
    gta 4 sa 1.0.7.0 patchom je svjetlosnim godinama daleko od vanilla verzije...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Problem oko GTA IV

    GTA IV JE najbolja igra u zadnjih 10 godina ako ne i svih vremena .Da su je odmah izdali u stanju kakvome je sada nikakvih nedoumica ne bi ni bilo.Igra ima sve ...dobru priču , zarazni gameplay , izvrsnu gafiku , odličnu trajnost , izvrsne ekspanzije i zabavna je do bola.

  10. #10
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Problem oko GTA IV

    Najveći problem u GTA4 nakon optimizacije su jednolične i dosadne misije, makar su epizode po tom pitanju bolje.

    Gledajući vremenski koje su me igre dulje zadržale pred ekranom, Mount & Blade Warband je bolji. Ne sjećam se kad sam tako s guštom igrao nešto potpuno novo i originalno.

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Problem oko GTA IV

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Najveći problem u GTA4 nakon optimizacije su jednolične i dosadne misije, makar su epizode po tom pitanju bolje.

    Gledajući vremenski koje su me igre dulje zadržale pred ekranom, Mount & Blade Warband je bolji. Ne sjećam se kad sam tako s guštom igrao nešto potpuno novo i originalno.
    Slažem se, većinom su iste (ne sve). NAPOMENA: POD MISIJE NE MISLIMO NA PRIČU KOJA JE FANTASTIČNA!!!!
    I am an island.

  12. #12
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Problem oko GTA IV

    Apsolutno, priča, cut scene, likovi, vozni model, sve je tip top. Pucanje je možda moglo biti malo zahtjevnije, a osobno bih htio vidjeti nekakve random događaje da uljepšaju free roamanje po gradu.

  13. #13
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Problem oko GTA IV

    gta IV je jedini gta od kad je prebačen u 3D ruho, koji igram i nakon završene kampanje... jednostavno sjesti u auto, divljati po cesti, uprizoriti policijsku potjeru, razvaljivati blokade na mostovima i na kraju im pobjeći u heliću, iskočiti iznad mora i prebaciti se u gliser - neprocjenjivo... a od kad sam obnovio komp i igru mogu pokretati s visokim detaljima - to je jedna nova razina... samo mi žao što ne mogu dodati još vozila bez da mijenjam postojeća...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Problem oko GTA IV

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Apsolutno, priča, cut scene, likovi, vozni model, sve je tip top. Pucanje je možda moglo biti malo zahtjevnije, a osobno bih htio vidjeti nekakve random događaje da uljepšaju free roamanje po gradu.
    A i nedostaje više random likova.... Desetak mi je nekako.... Malo
    I am an island.

  15. #15
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Problem oko GTA IV

    Moglo se ubaciti i nekoliko stvari koje se mogu obaviti i van glavnih i sporednih misija, nešto na što slučajno naletiš. Recimo, neki hitman te nađe pa te počne lovit iz čista mira, ili ti nađeš neku lokaciju gdje bi mogao ubit nekog negativca i tako.

Slične teme

  1. Problem sa RAM ><
    By Norther in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 21-09-2007, 21:18
  2. WoW Problem help!!!
    By GTA_Zero_cool in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-08-2007, 05:13
  3. Problem
    By Snake shit in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 20-07-2007, 18:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •