Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 43 od 43

Tema: HomeFront

  1. #31

    Re: HomeFront

    Ma de prica super xD
    Severna Koreja napala Ameriku xD
    Pa DPRK ne moze ni svoje juzne susede s lakocom da pobedi,a kamoli Ameriku.
    Cuj,Japan se predao.
    xD

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: HomeFront

    = Citat = Izvorno postao Forengner
    Ma de prica super xD
    Severna Koreja napala Ameriku xD
    Pa DPRK ne moze ni svoje juzne susede s lakocom da pobedi,a kamoli Ameriku.
    Cuj,Japan se predao.
    xD
    Sama činjenica da je velika Amerika napdnuta je meni super, fora je on ko neki a šta ja znam ratni, triler itd. Nije preloše. Ali igra itself...hm...

  3. #33
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Ragvseum
    Postova
    2.191

    Re: HomeFront

    = Citat = Izvorno postao Forengner
    Ma de prica super xD
    Severna Koreja napala Ameriku xD
    Pa DPRK ne moze ni svoje juzne susede s lakocom da pobedi,a kamoli Ameriku.
    Cuj,Japan se predao.
    xD
    Hajdemo zamisliti da u 2027 može?

    Nakon pola odigrane igre imam puna usta hvale.Očekivao sam mlaki FPS koji ću proći reda radi u stilu MW2 no dobio sam puno više od toga.Govoreći o samome odmotavanju štorije, ono me ugodno iznenadilo.Kada autori kažu da imaš osjećaj da si dio nečeg velikog u pravu su.Ostao sam paf na scene zatrpavanja masovnih grobnica na igralištu bejzbola, skrivanje među leševima, osjetio sam krivnju zbog odmazde Korejaca nad cijelim gradom (scene avionskog bombardiranja kuća), ubijanje roditelja pred djetetom itd.Te su scene u meni čak pobudile osjećaje koje bi imali stvarni ljudi u takvim situacijama.
    I to bez da sam primjetio trunka američkog forsanog patriotizma.Kažem, ovdje to djeluje tako realno i moguće.Puno mi je lakše zamisliti Korejca (ispranog mozga, usput rečeno) kao mrskog okupatora nego Rusa.Jednostavno, nije osjećaj kao u MW2 gdje braniš demokraciju, slobodu, "way of life" i ostale američke gluposti, ovdje se boriš protiv nepravde, za slobodu u vlastitom domu.
    Što se gameplaya tiče, on je prolazan u stilu MWa i sličnih.Misije nisu loše, ali većim dijelom ništa novo.
    Tako da, nemam ozbiljnije zamjerke na ovu igru osim eto kratkoće, ali to je valjda sada moderno kod FPSova.

    U istom stilu je Freedom Fighters, smo što su mrski okupatori u tom slučaju Rusi, uz manje brutalnosti i više patriotizma.

    Let the good times roll...

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: HomeFront

    = Citat = Izvorno postao josip_kraš
    = Citat = Izvorno postao Forengner
    Ma de prica super xD
    Severna Koreja napala Ameriku xD
    Pa DPRK ne moze ni svoje juzne susede s lakocom da pobedi,a kamoli Ameriku.
    Cuj,Japan se predao.
    xD
    Hajdemo zamisliti da u 2027 može?

    Nakon pola odigrane igre imam puna usta hvale.Očekivao sam mlaki FPS koji ću proći reda radi u stilu MW2 no dobio sam puno više od toga.Govoreći o samome odmotavanju štorije, ono me ugodno iznenadilo.Kada autori kažu da imaš osjećaj da si dio nečeg velikog u pravu su.Ostao sam paf na scene zatrpavanja masovnih grobnica na igralištu bejzbola, skrivanje među leševima, osjetio sam krivnju zbog odmazde Korejaca nad cijelim gradom (scene avionskog bombardiranja kuća), ubijanje roditelja pred djetetom itd.Te su scene u meni čak pobudile osjećaje koje bi imali stvarni ljudi u takvim situacijama.
    I to bez da sam primjetio trunka američkog forsanog patriotizma.Kažem, ovdje to djeluje tako realno i moguće.Puno mi je lakše zamisliti Korejca (ispranog mozga, usput rečeno) kao mrskog okupatora nego Rusa.Jednostavno, nije osjećaj kao u MW2 gdje braniš demokraciju, slobodu, "way of life" i ostale američke gluposti, ovdje se boriš protiv nepravde, za slobodu u vlastitom domu.
    Što se gameplaya tiče, on je prolazan u stilu MWa i sličnih.Misije nisu loše, ali većim dijelom ništa novo.
    Tako da, nemam ozbiljnije zamjerke na ovu igru osim eto kratkoće, ali to je valjda sada moderno kod FPSova.

    U istom stilu je Freedom Fighters, smo što su mrski okupatori u tom slučaju Rusi, uz manje brutalnosti i više patriotizma.
    To stoji nešto za priču i to ali...

    Izgled oružja nekih je odličan
    LOkacije su odlično napravljene
    Priča i radnja
    Goliath( a maštovito ali nemoguće)


    Zvuk pušaka
    Reload i knifanje
    LIkovi
    AI
    Kratkoća
    Pokušaj kopiranja nekih stvari iz Coda
    Recoil
    Prelako

    Sve u svemu ok igra za ubit poslijepodne. Preporuke svima koji nemaju što igrat trenutno

  5. #35
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: HomeFront

    Sve ono bitno za jedan dobar gameplay je ovdje koma. Uspoređivat ovo i MW2, koji lol.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  6. #36

    Re: HomeFront

    kao sto sam prethodno reko....EPIC FAIL!!!
    to je neosporiva cinjenica....2011 godina a ljudi prave vakve failove od FPS-ova...sramota
    SaČuvajte drveĆe....pojedite dabra

  7. #37

    Re: HomeFront

    Da, prije su izlazili samo savršeni fpsovi.

  8. #38
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: HomeFront

    = Citat = Izvorno postao Joe_Strummer
    Da, prije su izlazili samo savršeni fpsovi.
    nije jos izašao savršeni, niti će izaci, ukusi su razliciti jel...a opet realni osvrtih je jos uvijek nemoguc...
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  9. #39
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: HomeFront

    = Citat = Izvorno postao Joe_Strummer
    Da, prije su izlazili samo savršeni fpsovi.
    Nema savršenog, no ima danjašnjih hitova po kojima se mjere drugi. Ako pitaš bilo kojeg kritičara o nečemu on će ti uvijek usporediti sa nečime što je za njega kultno itd. Igra gađa mw i bf fanove ali fula dosta. Loša izvedba je sjebava. A razvojni tim prvi put čujem za njih,.

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: HomeFront

    Odigrao, po meni igra je cist ok kampanja je bila zabavna setting orginalan, jedina mana je kratkost...Plus igri je i što jedan od likova kao da je ispao iz starih ratnih filmova, par puta sam se odvalio na njegov line, baš se osjeti ko je napisao igru.
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  11. #41
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: HomeFront

    Upravo prošao, nakon par mjeseci pauze. Čini mi se ful kratko, kraj nekako čudan, neznam. Nije bog zna kaj od igre al ono, za odigrat.

    Sad se čeka dvojka koja će biti, nadam se, bolja.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #42
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: HomeFront

    Vjerujem da hoće, radi ju Crytek
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #43
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: HomeFront

    Da, zato se i nadam
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •