Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 119

Tema: Risen II: Dark Waters

  1. #61
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Risen II: Dark Waters

    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  2. #62

    Re: Risen II: Dark Waters

    Closed beta upadi su mogući preko raznih stranica, FilePlanet vjerojatno najistaknutija.

    Inb4 Aral.

  3. #63
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Risen II: Dark Waters

    Upao sam u betu preko IGN-a, imam je na Steamu
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  4. #64
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Risen II: Dark Waters

    Brijem da cu nabavit key nikad.

  5. #65
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Risen II: Dark Waters

    Znam to al neću ni pokušavat, prvi Risen je bio mega smeće a dvojkom ću se tek bavit kad izađe full vezija, barem prvih 5min dok ne skužim dal mi odgovara ili ne. Iako, nadam se da će igra vrijedit nekaj.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  6. #66
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Risen II: Dark Waters

    Risen je fantasticna grica
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  7. #67
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Risen II: Dark Waters

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Znam to al neću ni pokušavat, prvi Risen je bio mega smeće a dvojkom ću se tek bavit kad izađe full vezija, barem prvih 5min dok ne skužim dal mi odgovara ili ne. Iako, nadam se da će igra vrijedit nekaj.
    Ubio te dikobraz pa si odusto?

  8. #68
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Risen II: Dark Waters

    Već sam se bojao da sam jedini kome se svidio Risen.

    Ajd da se meni nešt sviđa, a Aralu ne.

  9. #69
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Risen II: Dark Waters

    Risen nije bila najbolja igra al je zato imala combat koji se meni enormno svidjao i koji je bio jebeno tezak, a ako je vjerovati devovima taj combat ce ostati u Risenu II samo sa malim izmjenama.

  10. #70
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Risen II: Dark Waters

    Uf kako combat izgleda dobro u jedinici. Jesu ostali segmenti na razini? Ovo pari odlicno, ne mogu virovat da san ovo dosad drsko zaobilazija

  11. #71
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Risen II: Dark Waters

    = Citat = Izvorno postao sickpetey
    = Citat = Izvorno postao Aral
    Znam to al neću ni pokušavat, prvi Risen je bio mega smeće a dvojkom ću se tek bavit kad izađe full vezija, barem prvih 5min dok ne skužim dal mi odgovara ili ne. Iako, nadam se da će igra vrijedit nekaj.
    Ubio te dikobraz pa si odusto?
    Treba koristiti mozak pa nije zabavno.

    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  12. #72
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Risen II: Dark Waters

    Jebiga treba znati da se kandje i bodlje nemogu macem parry-at

  13. #73
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Risen II: Dark Waters

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao sickpetey
    = Citat = Izvorno postao Aral
    Znam to al neću ni pokušavat, prvi Risen je bio mega smeće a dvojkom ću se tek bavit kad izađe full vezija, barem prvih 5min dok ne skužim dal mi odgovara ili ne. Iako, nadam se da će igra vrijedit nekaj.
    Ubio te dikobraz pa si odusto?
    Treba koristiti mozak pa nije zabavno.

    Da, ti znaš sve o tome. Aj odi zbroji dva i dva, možda ti bude zabavno.

    Ne, nego mi ne paše setting, atmosfera nepostojeća, djeluje kao neki poluproizvod koji je tu tek toliko. Naravno, igrao sam ga neko vrijeme ali u toj igri nisam pronašao ama baš nikakav faktor zabave, prije pokušaj pronalaženja zabave. Tko se voli patit s igrama, a takvih ovdje ima puno, samo naprijed.

    edit: A da, sve one druge stvari koje su još više katastrofa, to neću ni spominjat. Prva je borba i osjećaj u njoj; usudio bi se reć da je gora od Skyrima, što je onak skoro nemoguće.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  14. #74
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Risen II: Dark Waters

    Prvi Risen mi je imao dobru atmosferu i priču, ali mi je borba bila loša koliko se sjećam. Nekako suhoparna, falilo joj je više animacija itd.
    Nadam se da će duja biti puno bolja.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  15. #75
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Risen II: Dark Waters

    Risen nema atmosferu?

    E arale svaka ti dala majke mi, ja nisam još na forumu upoznao nekog ko ima kriterije ko ti.

    Kužim da nekom ne paše setting igre i to je skroz ok jer je to svačije pravo i stav, al nema smisla valjat gluposti poput 'nema atmosferu', pa lol bokte, ima je, dakako, to više nije stvar mišljenja, nego činjenica. To što je ti zbog tebi osobno nedovoljno zanimljivog settinga ne prepoznaješ, to je nešto sasvim drugo. Ona je svejedno tu.

    Dead te namjerno podjebava al ispada zaista da čim se mora razmišljat tebi nije zabavno.

    Stvar je u tome da ovdje ima ekipe koja voli igre bez mozga ala Serious Sam i Diablo, ali isto tako voli i one koje su kompleksne, jer također imaju svoju čar. Samo treba znati pristupiti i jednima i drugima.

    Meni su kroz 15 godina već uvijek u najljepšem sjećanju ostale one igre oko kojih sam morao mozgat malo da ih 'razumijem'. Takve igre su najvrjednije.

    Nitko od nas ne igra da bi se patio. Risen nije bio neš jednostavan i poglupljen, nije bio ni kompleksan posebno, nego negdje između. Borba je bila ok ali pre siromašna na neki način, i pri kraju se sve razvodnilo, al ostatak igre je bio dobar.

  16. #76
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Risen II: Dark Waters

    Moram malo zezati
    NHF Aral

    Što se tiče Risena, sve što je Gothic 3 trebao biti, s nekim svojim specifičnim štihom. Borba mi je bila sasvim ok s pristojnom razinom pozadinske RPG matematike. Nije bila neka odlična priča niti su mi se nosioci radnje previše urezali u pamćenje, no u svakom slučaju više sam se zabavio uz Risen, nego li uz Skyrim.

    Glede nastavka, dobio sam neki dan beta kod od IGN-a, ali vrijedi samo za američko područje

    EDIT: Nešt sam ja krivo skužio, čini se da ipak mogu pristupiti beti, Xarabas mi pojasnio stvar. Skida se Risen 2 beta na Steamu, javim dojmove
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  17. #77
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Risen II: Dark Waters

    = Citat = Izvorno postao mravojed20

    Risen nema atmosferu?

    E arale svaka ti dala majke mi, ja nisam još na forumu upoznao nekog ko ima kriterije ko ti.

    Kužim da nekom ne paše setting igre i to je skroz ok jer je to svačije pravo i stav, al nema smisla valjat gluposti poput &#39;nema atmosferu&#39;, pa lol bokte, ima je, dakako, to više nije stvar mišljenja, nego činjenica. To što je ti zbog tebi osobno nedovoljno zanimljivog settinga ne prepoznaješ, to je nešto sasvim drugo. Ona je svejedno tu.

    Dead te namjerno podjebava al ispada zaista da čim se mora razmišljat tebi nije zabavno.

    Stvar je u tome da ovdje ima ekipe koja voli igre bez mozga ala Serious Sam i Diablo, ali isto tako voli i one koje su kompleksne, jer također imaju svoju čar. Samo treba znati pristupiti i jednima i drugima.

    Meni su kroz 15 godina već uvijek u najljepšem sjećanju ostale one igre oko kojih sam morao mozgat malo da ih &#39;razumijem&#39;. Takve igre su najvrjednije.

    Nitko od nas ne igra da bi se patio. Risen nije bio neš jednostavan i poglupljen, nije bio ni kompleksan posebno, nego negdje između. Borba je bila ok ali pre siromašna na neki način, i pri kraju se sve razvodnilo, al ostatak igre je bio dobar.

    Gle, to je tvoje mišljenje i ja to poštujem. Ja sam napisao kaj ja mislim u vezi nje i to je to, nemorate te stvari uzimat k srcu. Igrao sam je, ne paše mi i to je to.

    I nemojte pisat da postoje igre u kojima morate mozgat i u kojima nemorate, u svakoj igri morate radit barem malo toga a sve se opet svodi na jedan faktor - zabavu. Igre sa manje mozganja nisu zabavnije i obrnuto. Stvar atmosfere i ostalih stvari je više stvar subjektivne prirode. Evo neki dan sam išao igrat Amnesiu, svi govore da je strašna ovo ono...e, kod mene je stvorila tako mlaki osjećaj da je to za popizdit, ni A od straha i spooky atmosfere. A to je bio već treći put da joj dajem šansu. Pohvala na gameplayu i načinu na koji se igra al eto, nije to to.

    Znam da Dead zajebava al isto tolko mora znat da je tu negdje mojih godina ili mlađi i ako se igrao od malenog kao i ja onda zna da sam prošao praktički sve kaj se moglo proć od igara, ja si mogu dopustit danas bilo kakav luksuz, bilo to glupe igre ili igre za mozganje. Svi znamo da se današnje igre ne rade kao nekad, nekom dobro, nekom loše; ja igram igre stare 10 godina i više a igram i ove najnovije, ne želim cjepidlačit oko gluposti s onim vremenom koje mi ostane za ovakvu vrstu zabave. Na kompu uvijek stoje igre koje su klasici ali se i igraju noviji naslovi.

    Kaj se tiče Risena, sve ovo kaj je Dead rekao u stvari. Zato i želim da dvojka možda bude drugačija ali ne previše po nekim stvarima. Štoviše, sad se mi dali dodatni poticaj da probam opet jedinicu, ja sam uvijek otvoren za sve prijedloge, pogotovo za one igre koje mi od početka nisu sjela, uvijek postoji prilika da im dam drugu šanu.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  18. #78
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Risen II: Dark Waters

    Risen ne da nema atmosferu, već ima predivnu atmosferu.
    Od same početne scene na olujnoj plaži u noći do predivnih tropskih šuma, močvara i mediteranskog grada. Ma predivno nešto.
    Istraživanje i gameplay su također dobri i zanimljivi.
    Jedino je priča malo bezvezna i nema nekih animacija i pamtljivih likovi (jedino sam onog grand inquisitora i dona zapamtio kolko tolko).

    Inače je pravi spiritualni nastavak Gothica 2, sve što je Gothic 3 trebao biti, kako Dead reče.

  19. #79
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Risen II: Dark Waters

    Kako nisi zapamtio pijanca u mocvari?



    "I thank you. You're a gentleman sir, a poet and you're definitely not an asshole!"

  20. #80
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Risen II: Dark Waters

    = Citat = Izvorno postao sickpetey
    Brijem da cu nabavit key nikad.
    Nabavio sam ti key, aj na Steam kad budes mogao
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  21. #81
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Risen II: Dark Waters

    Thx man

  22. #82
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Risen II: Dark Waters

    Neki ljudi su rekli da su kao igrali betu 6 sati al meni izlazi iz igre na drugom satu. Weird.
    Uglavnom ovaj put mi se lik sa kojim igram svidja, grafika je bolja nego u prvom dijelu i
    sve to, al combat mi je malo ustogljeniji jer jedini nacin da izbjegnem napad zivotinja mi je skok
    koji ponekad kasni (mozda je dodge ability koji se moze razviti al nisam siguran jer nisam dosao
    do toga).

    Statsovi i talentsi su malo pojednostavljeni i u combat su ubacili "Dirty Tricks",
    znaci mos naci u djungli kokos i koristiti isti kao "Dirty Trick" oruzje i hitit neprijatelju u glavu .
    Od vatrenog oruzja sam samo pistol uspio koristiti koji isto sluzi kao "Dirty Trick" oruzje pa je dosta
    korisno u melee combatu jer kad pogodi radi dosta dmg,znaci ne cilja se sa pistoljem al moras biti okrenut
    prema protivniku i biti na razmunoj daljini. Muskete i shotgun ce vjerojatno imati ciljanje al nisam imo dovoljno
    para da kupim jedno od to dvoje . Od sad cete moci imati companiona sa kojim cete klati okolo i rjesavati neke
    misije a i izgled ljudi je mnogo bolji nego u jedinici. Razliciti tipovi combata ce se izgleda preko treninga kupovati ili
    koristenjem "Glory" pointova koji su uglavnom experiance pointovi samo sto su preimenovani da bolje zvuce valjda
    (moram priznati dosta je cudno kad dobite glory pointove za klanje pilica ).

    Dosta je promjena napravljeno u nekim stvarima jer dok je u risen 1 inkvizicija bila jaka po magiji sad su to vatrena oruzja,
    i izgleda da ce jedini nacin magije biti vodoo. Isto tako su maknuti potionu i zamjenjeni su alkoholom i hranom pa izgleda
    da Risen 2 vise ide na nekakvu realnost sa prstohvatom fantasy-a (titani,kraken,ghoulovi i neki cudni kukci), nekako mi se
    vise cini da igram neki cudni Pirate of the Caribbean bez Jacka .

    EDIT:izgleda da postoje neke nevidljive linije u beti do koje kad dodjes ti se izgasi igra. Odo ja jos malo igrati da vidim sta jos ima.

  23. #83

    Re: Risen II: Dark Waters

    Inače, poljski CE.


  24. #84
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Risen II: Dark Waters

    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  25. #85
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Risen II: Dark Waters

    E još da nije tisuću tisuća kuna, bi i ja stavio za tu bačvicu i ostale divote.

  26. #86
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Risen II: Dark Waters

    Ima i pirate gnome-a

  27. #87
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Risen II: Dark Waters

    Tek sam sad skužio da je to samo poljska verzija.
    Ludi Poljaci, baš se vole igrati.
    Kad ćemo i mi tako?

  28. #88
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Risen II: Dark Waters

    Kad budemo jurišali konjem na panzera.

  29. #89
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Risen II: Dark Waters

    : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  30. #90

    Re: Risen II: Dark Waters

    GameBanshee review od 6 stranica.
    http://www.gamebanshee.com/reviews/1078 ... eview.html
    Risen 2 is your quintessential two steps forward, one step back title. At its core, it is recognizably a Piranha Bytes game, and it offers the expected boons and drawbacks. It's fairly unforgiving at the start before becoming too easy at the end (at least, when I was wielding a musket). Its main draw is exploration and it offers enough rewards and hand-crafted locales to keep that interesting. Its lack of polish and clumsiness in design is off-set by the interesting world design and fairly decent quest options. The game doesn't do a lot of hand-holding, you need to pay attention to what people are telling you as it offers no quest compass or similar aid.

Slične teme

  1. Risen
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 776
    Posljednji post: 12-03-2012, 03:57
  2. Uncharted Waters Online
    By DJ Not Nice in forum MMOG
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 19-10-2010, 15:17
  3. F3 rasprava iz Risen topica
    By Bartuc in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 30-12-2009, 16:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •