Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Crysis 2 multiplayer demo dolazi 1. ožujka

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Crysis 2 multiplayer demo dolazi 1. ožujka

    I gameri na PC-u imati će priliku isprobati taj Crysis 2. Odnosno, barem njegovu multiplayer porciju. Electronic Arts je objavio kako će Crysis 2 multiplayer demo biti raspoloživ 1. ožujka na službenoj Crysis web stranici, kao i na drugim web stranicama, a demo će ponuditi dvije mape i dva moda.

  2. #2
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    831

    Re: Crysis 2 multiplayer demo dolazi 1. ožujka

    fino, isprobat će se sigurno da vidim kak će ić na mojoj mašini
    C2D E8400 @3.6 GHz + Scythe Katana 3 / Gigabyte GA-EP45-DS3 / Gainward HD 4850 512 MB/ 2 x 2 GB Kingmax DDR2-800 / WDC 640 GB / Corsair 450 W / LG W2361 23'' Wide / Logitech 5.1 X-530 / Chillstream / W7 Ultimate64bit

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Crysis 2 multiplayer demo dolazi 1. ožujka

    Super...mada ne znam jel mi i treba demo, pošto sam već odlučio da kupim...
    - Always angry, all the time -

  4. #4
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Crysis 2 multiplayer demo dolazi 1. ožujka

    Samo se molim da ne budu velike mape i da ono govno od nanosuita izbace iz multiplayera.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Crysis 2 multiplayer demo dolazi 1. ožujka

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Samo se molim da ne budu velike mape i da ono govno od nanosuita izbace iz multiplayera.
    Ako izbace nanosuit iz multiplayera, crysis 2 multiplayer bude isti kao i ostali FPS ispljuvci kao sto su CoD, MoH...

  6. #6
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Crysis 2 multiplayer demo dolazi 1. ožujka

    Slažem se da je nanosuit specifičan za Crysis, no kao što sam i mislio dosta kvari igru. Ekipa se zabije u jednu rupu ili iza kakvog drva, uključi nevidljivost i ne miču se sve dok netko ne prođe. Već jučer su skužili da ne rokaju po onome koji dođe prvi, već pričekaju cijelu grupu i onda jednog po jednog skidaju s leđa. Zbog te nevidljivosti jučer sam od možda 20 pogibanja 19 puta ubijen s leđa. E sad, slažem se da to otvara neke taktičke mogućnosti kojih nema u drugim igrama, ali razmislite koliko je pametno i dobro za gameplay. Možeš razvijati skill do besvijesti ali ti to ne daje toliku prednost nad njubocvima koji samo koriste takve glitcheve. gotovo svi koji igraju stalno imaju uključen ili štit ili nevidljivost, a kada im se isprazni energija onda se zavuku negdje bez veze i kenjaju. Najgore od svega je što sam i sam počeo koristiti te fore, no nisam se baš nešto posebno ugodno osjećao kad bi skeljio nekog s leđa nevidljiv ko piz...
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  7. #7
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Crysis 2 multiplayer demo dolazi 1. ožujka

    Eh da kuzim na sta mislis, ali kao sto si i sam rekao to i je specificnost crysisa. Vidis i sam da se prilagodavas nanosuitu tak da i sam poceo koristiti nevidljivost, a to po meni i je point ^^

    U "klasicnom" FPS-u svaki igrac nekog FPS-a je podjednako kvalitetan. Drugim rijecima, ako igras CoD lakse ti bude bilo igrati MoH nego nekome tko igra PES...e a u Crysisu ocito CoD igracu i PESovcu bude isto sve dok nenauci koristiti nanosuit

  8. #8
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Crysis 2 multiplayer demo dolazi 1. ožujka

    Imaš na jednoj mapi tipa domination nekakve padove (koje izbacuju alieni) koje trebaš čuvati od neprijatelja. Ekipa koja prva stigne do pada postavi se naokolo u krug i svi obično uključe nevidljivost. Onda kad tvoja ekipa dođe pokazalo se najpametnije zasuti bombama što veće područje oko pada, uvijek ih bar nekoliko poskidaš, pa tek onda uletiš na njega s nadom da više nema "predatora". Dakle tu ti skill jako malo znači, možeš imati aimbota u ruci (ko Chux recimo ), ali obično dobiješ olova s guza. To će po meni jako živcirati ljude koji godinama igraju ko budale da si razviju neki zavidan skill. Pored toga tu je i štit. Sniper rusherima je vrlo teško skinut nekog jednim hicem kad ima uključen štit, a kako su većina najboljih recimo CoD igrača sniper rusheri, mislim da će ih to dosta odbiti od igre. Uglavnom imam neki filing da će igra u startu odbiti dosta kvalitetnih igrača iz drugih igara, što je možda dobro za početnike, ali sigurno nije dobro za "ozbiljnost" igre, pogotovo ako žele ciljati na kompetitivni gaming. I na kraju moram reći kako su mi se nakon par sati igranja već pojavili prvi znaci dosade, bez obzira da li mi išlo dobro na mapi ili ne. Možda bi bilo bolje da su stavili u demo neke modove u kojima ima vozila, više vrsta objectivea i sličnog, jer ovime su očito htjeli navući iskusnjare iz drugih igara, no bojim se da će baš njih odbiti. Vjerojatno će biti zadovoljni jedino oni njubsi koji su svojevremeno htjeli igrati CoD pa su naletili na ekipu koja je s njima pometala pod, jer sad imaju prostora za postizati dobre scoreove bez puno vježbe i muke. Opći dojam je da se i u multiplayeru C2 jako osjeti utjecaj konzola, nekako imam osjećaj da će konzolaška publika najviše uživati. Kamo sreće da sam se zajebo, pa me iznenade nečim spektakularnim kad igra izađe. Da ne bude sve u negativnom tonu, igra fakat lijepo izgleda mada se također dobije neki osjećaj dizajna konzolaških pucačinal, killcam je odličan, zatim nema nikakvih lagova u killregu, oružja su prlično simpa, klase su dobre i jako solidno izbalansirane, a raduje i mogućnost kreiranja vlastitih klasa. Spawn pointovi su malo kaotični, često se respawnate pred nečijom cijevi. To je jedino dobro za suzbijanje spawn campinga ali nekako nisam baš oduševljen. Uostalom sada su rješeni skoro svi problemi s registracijom, a nešto se lakše spajate i na servere, skinite C2 i isprobajte ga, a naši prijatelji iz Diabolic Serversa su digli hrvatski server pa se vidimo preko nišana, nemate što izgubit, možda je to baš ono što ste oduvijek tražili
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Crysis 2 multiplayer demo dolazi 1. ožujka

    meni je skroz retardirano to sto nemozes trcat bez da trosis energiju,uzas,totalno neprirodno,uvijek neprestano trcim u mp igrama,a ovdje moram hodat da stedim energiju.

  10. #10
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Crysis 2 multiplayer demo dolazi 1. ožujka

    Neprirodno?
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Crysis 2 multiplayer demo dolazi 1. ožujka

    da,cudno mi je hodat tako sporo u toliko nabrijanoj mp pucacini.

Slične teme

  1. Dolazi Crysis 2 demo za PC
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 26-03-2011, 17:21
  2. Crysis 2 MP demo
    By W1k1n6 in forum Online gaming & living
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 18-03-2011, 23:33
  3. Civilization V demo dolazi istog dana kada i igra
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 03-09-2010, 08:47
  4. Crysis 2 dolazi ranije
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 11-06-2010, 11:57
  5. Crysis multiplayer
    By Snake shit in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-12-2007, 18:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •